Czas na kolejną porcję przewidywań redakcji co do wydarzeń na UFC 133. Dodatkowo przypominam, że walki można do 20 obstawiać na typerze.

Rashad Evans vs. Tito Ortiz

Venom
Rashad Evans przez decyzję. Nawet pod uwagę przerwę Rashada nie chce mi się wierzyć, że zawodnik pokonany jeszcze w tym roku przez Matta Hamilla może mu sprawić kłopoty. Ortiz być może wygra pierwszą rundę, ale to maksimum tego co się po nim spodziewam. Później tradycyjnie się zmęczy, a Evans spokojnie dowiezie decyzję punktując go w stójce i broniąc obaleń.

Fusel
Gdyby nie długa przerwa Rashada to w ogóle nie miałbym problemów z wytypowaniem zwycięzcy tej walki. Tak istnieje trochę większe prawdopodobieństwo, że Ortiz może zaskoczyć i przechylić szalę na swoją korzyść.Jednak myślę, że to co starczyło na Badera, na Evansa nie wystarczy. Evans jest szybszy i dzięki temu będzie częściej trafiał rywala w stójce, a również skutecznie przenosił walkę na ziemię, czym zapewni sobie wygraną na punkty. Rashad Evans przez jednogłośną decyzję.

TJ
Gdyby Evans nie czekał tak długo na walkę to nie miałbym większych rozterek przy tej walce. Oczywiście przerwa to ani nie jedyny ani nie najważniejszy czynnik wpływający na rezultat pojedynków i jeśli chodzi o umiejętności to przewaga jest po stronie Evansa, który w swoim ostatnim występie zawalczył bodaj najlepiej w swojej karierze. Jego refleks i szybkość w stójce powinny pozwolić mu się bronić przed ciosami typu tych co powaliły Badera. Potrafił obalić tak świetnego defensywnego zapaśnika jak Rampage więc i z Ortizem powinien sobie dać radę a w klinczu od kilku walk regularnie atakuje na korpus co szybciej spuści paliwo z jego rywala. Ortiz, jeśli chce wygrać, powinien przenosić walkę do parteru ale nie wiem czy starczy mu zdrowia na trzy rundy takiej strategii. Evans przez decyzję.

Tjo
Bardziej dynamiczny Evans z minuty na minutę będzie się rozkręcał, pracował i sukcesywnie punktował. W okolicach trzeciej rundy może znokautować Ortiza, ale bardziej prawdopodobne będzie wytypowanie decyzji.  Rashad Evans przez jednogłośną decyzję.

Vitor Belfort vs. Yoshihiro Akiyama

Venom
Vitor Belfort przez KO, runda 1. Akiyama ma twardą szczękę, ale jeśli będzie blokował ciosy twarzą źle widzę jego perspektywy w tym starciu. W przypadku Brazylijczyka zawsze trzeba brać pod uwagę jego słabnące wraz z przyjętymi ciosami serce do walki, jednak w tym konkretnym przypadku jego przewaga warunków fizycznych, siły i szybkości powinna dać mu szybką wygraną.

Fusel
Kolejna ciężka do wytypowania walka, jakich wiele na tej karcie. Belfort powinien sobie poradzić w stójce, choć nie uda mu się skończyć Japończyka przed czasem. Zagadką pozostaje, jak często Akiyama dzięki swojemu judo będzie kładł Brazylijczyka na plecy? Myślę, że dzięki temu stać go na urwanie jednej rundy, ale tylko jednej. Vitor Belfort przez jednogłośną decyzję.

TJ
Belfort ma najgorszy typ instynktu samozachowawczego wśród zawodników MMA – kiedy mu się włącza walczy z niezwykle zachowawczy sposób. Akiyama ma umiejętności i siłę ciosu by Belforta zniechęcić do walki ale szansę, że taki cios zada oceniam nisko. Podejrzewam, że obydwaj się zmęczą nim nastanie koniec, słabość kondycyjne Sexyamy są dobrze znane a Vitor sam nie walczył dłużej niż 3 i pół minuty od 2008 roku. Dosyć niepewnie ale skłaniam się w stronę Belforta, który, nawet jeśli nie będzie punktował Japończyka w stójce, ma zaplecze zapaśnicze by wyleżeć decyzję. Belfort przez decyzję.

Tjo
Sorry Winetou… Moim zdaniem obecność Akiyamy w UFC to jedno wielkie nieporozumienie. Jakoś nigdy mnie nie przekonywał mimo, że walki z jego udziałem często wybierano jako pojedynek wieczoru. Sexiyama powinien opuścić szeregi najlepszej organizacji. Mam nadzieję, że Brazylijczyk pokaże mu miejsce w szeregu i wyłączy światło. Vitor Belfort przez TKO, runda 2.

Brian Ebersole vs. Dennis Hallman

Venom
Dennis Hallman przez decyzję. Ebersole pewnie sprawi kibicom jeszcze wiele radości swoimi szaleństwami, ale jakoś nie widzę go utrzymującego się w czołówce wagi półśredniej. Hallman sprowadzi go na ziemię swoimi solidnymi zapasami, które dadzą mu punktową wygraną.

Fusel
Starcie dwójki weteranów, walka powinna być wyrównana z małym wskazaniem na Hallmana. Dennis Hallman przez jednogłośną decyzję.

TJ
Ebersole wypadł bardzo dobrze z Lytle’m ale mimo wszystko to Brian Ebersole, który w poprzednich 62 walkach dał się poznać jako zawodnik góra przeciętny. To samo można powiedzieć o Dennisie Hallmanie, więc nie mam słabe pojęcie jak typować tą walkę. Siłując się na prognoze uważam, że Ebersole obroni sprowadzenia Hallmana i pokona go w stójce. Ebersole przez decyzję.

Tjo
Ten pojedynek nie zasługuje na główną kartę. Będzie wiało nudą. Hallman będzie obalał, kontrolował Ebersole’a na ziemi i szukał okazji do poddania. Pochodzący z Waszyngtonu zawodnik wygra przez lay & pray. Dennis Hallman przez jednogłośną decyzję.

Jorge Rivera vs. Costa Philippou

Venom
Jorge Rivera przez TKO, runda 2. Mimo 39 lat Rivera chyba jest na tyle dobry by pokonać zawodnik z dołu tabeli średnich UFC. Phillippou to solidny bokser, ale gdy Konkwistador zapędzi go pod siatkę, to nie trudno mu będzie uciec przed nawałnicą ciosów.

Fusel
Weteran UFC Jorge Rivera nie powinien mieć problemów z wypunktowaniem zastępującego Alessio Sakarę Philipou. Jorge Rivera przez KO/TKO, runda 2.

TJ
Rivera jest stary i powolny – to pewien trend w większości walk na tej gali. Philippou miał słaby debiut w UFC ale styl Rivery to korzystny match-up dla Cypryjczyka, który jest dobrym bokserem. Uważam, że uniknie silnych ciosów Rivery i sam zgasi światło 39-letniemu rywalowi. Philippou przez TKO, 2 runda.

Tjo
Jorge Rivera bez problemów będzie stopniowo naruszał Philippou uderzeniami, kopnięciami i kolanami w klinczu. W trzeciej rundzie wykona jakiś agresywny i równocześnie bardzo chaotyczny atak i znokautuje Cypryjczyka. Jorge Rivera przez (T)KO, runda 3.

Mike Pyle vs. Rory MacDonald

Venom
Rory MacDonald przez decyzję. Pyle to bardzo sprawny zapaśnik i grappler z dobrym przygotowaniem kondycyjnym, więc nie spodziewam się takiej demolki jaką Kanadyjczyk zafundował Nate’owi Diazowi. W odróżnieniu od Johna Hathawaya spodziewam się, że MacDonald zda ten test będąc lepszym uderzaczem i przynajmniej tak samo dobrym w parterze.

Fusel
Jestem przekonany, że to będzie walka wieczoru UFC 133. Eksplozywny Kanadyjczyk i mocny Amerykanin. Starcie doświadczenia z młodością, kto wyjdzie z tej konfrontacji zwycięsko? MacDonald to materiał na przyszłego mistrza, ale czy to już ten czas na przeskoczenie bardzo dobrze prezentującego się ostatnio Pyle’a? Myślę, że tak. Diaza Rory po prostu pożarł, w walce z bardzo mocnym Conditem też wyglądał bardzo dobrze, dlatego postawię na „młodego wilka”, ale nie będzie mu łatwo. Rory MacDonald przez jednogłośną deczyję.

TJ
Nie będzie tu powtórki z Hathaway’a. Nie wiem czemu zapasy Pyle’a wyglądały tak imponująco tamtego wieczoru a w następnej walce kładł go Ricardo Almeida. Jeśli dokonał tej sztuki Brazylijczyk to silny jak tur MacDonald powinien rzucać Pyle’m po klatce i w ten sposób uzbierać wystarczająco dużo punktów by wygrać przez decyzję. MacDonald przez decyzję.

Tjo
Mimo znacznie krótszego stażu w MMA jak dla mnie bardziej wartościowym fighterem jest perspektywiczny MacDonald. Kanadyjczyk w drugiej rundzie naruszy Amerykanina ciosami w stójce, ten straci równowagę, a Rory MacDonald wyprowadzi jeszcze kilka uderzeń i pozbawi Pyle’a przytomności. Rory MacDonald przez TKO, runda 2.

Alexander Gustafsson vs. Matt Hamill

Venom
Alexander Gustafsson przez decyzję. Treningi z Philem Davisem powinny przygotować Maulera na skuteczne powstrzymywanie zapaśniczych prób Hamilla. W stójce Amerykanin dysponuje mocnym ciosem, ale drewnianą techniką. Gustafsson będzie miał nad nim znaczną przewagą zasięgu, którą potrafi co raz lepiej wykorzystywać. Jeśli Szwed nie skończy rywala, przynajmniej wygra przez decyzję.

Fusel
Hm…. i tu mam problem. W stójce postawiłbym na Szweda, zapasy po stronie Amerykanina, więc wszystko będzie zależało od tego, jak Gustafsson poradzi sobie z obroną obaleń? Stawiam, że lekcja jaką najlepszemu europejskiemu półciężkiemu zafundował Phil Davis oraz późniejsze wspólne treningi nie pójdą na marne. Alexander Gustafsson przez KO/TKO, runda 2.

TJ
To drugi naprawdę poważny test w karierze Gustafssona. Choć pierwszy, z Philem Davisem, oblał pokazał jak Europejczyk może poprawić zapasy trenując za oceanem. Przeciwko Hamillowi powinien o tym wszystkim przypomnieć. Hamill jest silny ale mechaniczny i w stójce i w zapasach oraz nie ma kondycji na 15 minut. Spodziewam się agresywnego ataku Gustaffsona i wyraźnej wygranej na punkty. Gustaffson przez decyzję.

Tjo
Szwed do końcowego gongu będzie bronić obaleń i punktować w stójce. Może być też tak, że Hamil w końcu sprowadzi The Maulera, ale ten szybko wyciągnie z pleców jakieś poddanie. Niemniej jednak pozostanę przy opcji werdyktu sędziowskiego. Alexander Gustafsson przez jednogłośną decyzję.

Chad Mendes vs. Rani Yahya

Venom
Chad Mendes przez decyzję. Nie wiem czy Mendes będzie potrafił tak szybko odprawić Yahyę jak jego mniejszy kolega Benavidez, jednak po za głupim wpakowaniem się w gilotynę nie bardzo widzę jak Chad miałby to przegrać. Co prawda Brazylijczyk nie wygląda już tak żałośnie w stójce, ale członek Alpha Male będzie miał nad nim znaczącą przewagę bokserską i zapaśniczą.

Fusel
Amerykanin powinien zdominować Brazylijczyka dzięki swoim zapasom i w ten sposób dotrwać do decyzji. Chad Mendes przez jednogłośną decyzję.

TJ
Jedna z najłatwiejszych walk do wytypowania na tej gali. Mendes w stójce powinien być nietykalny przeciwko Yahyi ale myślę, że nawet w parterze jest w stanie poradzić sobie patrząc jak spłaszczył na macie Vazqueza. Mendes przez decyzję.

Tjo
Kolejna walka w której o wszystkim zdecyduje mocne zaplecze zapaśnicze. Chad Mendes w trzeciej rundzie po raz n-ty obali rywala i wykończy srogimi uderzeniami z góry. Chad Mendes przez TKO, runda 3.

Nick Pace vs. Ivan Menjivar

Venom
Ivan Menjivar przez TKO, runda 2. Występy Menjivara to prawie murowane walki wieczoru. Oprócz wieku i strategii w klatce, Salwadorczyk ma wszystko by być czołowym kogucim na świecie. Nie sądzę, żeby Pace mógł się przeciwstawiać jego atakom dłużej niż dwie rundy.

Fusel
W jedynej walce kogucich postawię na piętnastominutowy bój z lekką przewagą Menjivara. Ivan Menjivar przez jednogłośną decyzję.

TJ
Braki zapaśnicze Pace’a dadzą o sobie znać w tej walce. Salwadorczyk nie powinien mieć większych problemów z kładzeniem rywala na macie choć znając Menjivara ten będzie się upierał na walce w stójce. Menjivar przez decyzję.

Tjo
Ivan Menjivar ma za sobą spory bagaż doświadczeń i wydaje się bardziej przekrojowym fighterem. Pochodzący z Salvadoru fighter zdecydowanie wypunktuje Nicka Pace. Ivan Menjivar przez jednogłośną decyzję.

Mike Pierce vs. Johny Hendricks

Venom
Mike Pierce przez decyzję. Spodziewam się, że Pierce będzie w stanie powtórzyć to co zrobił Hendricksowi jego kolega Ricky Story. Ostatecznie to Pierce był najbliżej pokonania Jona Fitcha w ostatnich latach. Pojedynek raczej nie będzie zbyt pasjonujący, ale zawodnik Brave Legion wymęczy decyzję.

Fusel
Zapowiada się kolejna wyrównana walka, myślę, że jednak nieznaczną przewagę będzie posiadał Hendricks i to on wyjdzie z octagonu jako zwycięzca, wykorzystując swoje zapasy oraz nokautujący cios. Johny Hendricks przez KO/TKO, runda 2.

TJ
To praktycznie walka lustrzanych kopii. Co więcej Hendricks już raz przegrał z trzecim klonem w osobie Ricka Story’ego choć nie wydaje mi się, żeby Pierce równie niezmordowanie atakował na korpus w swoich walkach. Hendricks ma lepszą obronę przed sprowadzeniami niż wszyscy rywale Pierce’a prócz Fitcha i to będzie klu tej walki. Hendricks przez decyzję.

Tjo
Ciekawa walka dwóch silnych zapasiorów, prezentujących podobny poziom. Walkę rozstrzygnie jakiś lucky punch, a potem młotki w parterze. Ja postawię na Hendricksa, który wygra po uderzeniach pod koniec drugiej rundy. Johny Hendricks przez TKO, runda 2.

Mike Brown vs. Nam Phan

Venom
Nam Phan przez decyzję. Trudno powiedzieć w jakim miejscu jest teraz głowa Mike’a Browna. Mnie trudno usunąć z pamięci jego fatalny występ przeciwko Yahyi, a Phan to może gorszy grappler od Brazylijczyka, ale zdecydowanie lepszy bokser.

Fusel
Jako, że były czempion WEC zjeżdża po równi pochyłej to nie widzę tu innej możliwości jak wygrana Phana. Chociaż Brown to dalej zapaśnik wysokich lotów, to postawię na byłego TUFowca. Nam Phan przez jednogłośną decyzję.

TJ
Teoretycznie Brown jeśli będzie kładł Phana na plecach powinien wygrać dość pewnie ale nie mam już wiary w tego zawodnika i uważam, że w stójce będzie przegrywał wymiany. Phan, TKO, 3 runda.

Tjo
Bardziej doświadczony Mike Brown powinien spokojnie wyciągnąć tutaj solidną decyzję. Zawodnik American Top Team będzie punktował sprowadzeniami i szukał okazji do zakończenia ciosami w parterze. Inny argument jest taki, że Nam Phan wraca po poważnej kontuzji. Mike Brown przez jednogłośną decyzję.

Rafael Natal vs. Paul Bradley

Venom
Paul Bradley przez decyzję. Bradley to dość jednowymiarowy zapaśnik, ale to powinno wystarczyć na Natala.

Fusel
Spodziewam się dominacji Brazylijczyka w parterze i zgarnięcia bonusu za poddanie wieczoru. Rafael Natal przez poddanie, runda 2.

TJ
Natal ma chyba alergię na bronienie obaleń. Bradley przez decyzję.

Tjo
Rafael Natal dysponuje mocnym parterem, ale na nic się on zda wobec doskonałych zapasów Bradleya. Myślę, że silny fizycznie zawodnik z Minnesoty będzie systematycznie obalał, a jego ciężkie ręce wykonają resztę pracy. Sędzia przerwie walkę po uderzeniach albo Amerykanin wygra jednogłośną decyzją. Paul Bradley przez jednogłośną decyzję.

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

260 KOMENTARZE

 1. Podburzyliście trochę moje typy na Natala, Browna i Ebersole'a, ale tak jak zawsze nic nie zmieniam, w końcu to tylko zabawa .

  „To normalne, najpierw Zuffa kupiła Strikeforce, teraz my ich, szczupak pożera okonia, a rekin szczupaka, biznes jest biznes”

 2. zawsze ciekawy jestem pojedynków, gdzie typy redakcji różnią się trochę, a najlepiej mocno.

  tu takie są… !!!! Smile

 3. Chyba 23:45.

  A i nadal nie mogę wyjść ze zdziwienia, dlaczego nikt nie stawia na Hamilla.

 4. Dokładnie takie same typy co rdakcja, z tym że stawiam na Tito. Chciałbym widzieć Akiyame jako zwycięzce ale pewnie będzie szybkie KO.

 5. Calkiem odmienne typy niz moje, oprocz Menjivara, Mendesa, Macdonalda i Phana 😀 Mam nadzieje, ze ta gala, bedzie wielkim zaskoczeniem, jesli chodzi o wyniki 🙂

 6. Już zacieram ręce na walkę Pyle vs. MacDonald. Moim zdaniem Kanadyjczyk wygra przez decyzję. No i zobaczymy czy ponad roczna przerwa wpłynęła na dyspozycję Evansa, na którego nie ukrywam liczę.

 7. rozpisałem się nieźle ale niechacy kliklem w zakladkę youtube nie zdazylem krzyzyka nacisnac i kielbasa nie zobacyzcie moich typowan….;/

 8. Evans,Belfort,Ebersole,Hammil,Pyle,Rivera,Pace,Pierce,Brown,Natal
  Moje typowania, ale nie iwem czy rivera sie zgadzanie pamietam

 9. ja tradycyjnie na odwrót z „fachurami” z redakcji 🙂 no moze 2 walki zgodne…

 10. Dla mnie Hamill zdominuje zapaśniczo Gustafsson’a w ringu, wg mnie dla Szweda to jeszcze za wysokie progi.

 11. Dziwią mnie tylko dwie rzeczy: nikt nie postawił na Hamilla i nikt nie przewiduje zwycięstwa przed czasem Rashada. 😉

 12. Tito Ortiz, Yoshihiro Akiyama, Brian Ebersole, Jorge Rivera, Mike Pyle. Tak “na czuja” tym razem.

 13. a WilliamHill placi 75 funtow za 5 postawionych na to ze Brown-Pham bedzie walka wieczoru, skusilem sie

 14. TJ – Akurat, to że Evans rzucał Rampage'm to nie jest argument, gdyż ja ( i paru innych osobników ) twierdzę, że Rampage się podłożył Rasiadowi by uniknąć walki z Shogunem crazy

 15. Ja tam wierzę w zwycięstwo Tito Ortiza. Pierwsze starcie z Sugarem wygrałby gdyby nie chwytanie się siatki. Teraz Tito jest podobna bez kontuzji oraz jest coraz to lepszym graplerem. Tito by submission – Americana 1st round 😉

 16. że zawodnik pokonany jeszcze w tym roku przez Matta Hamilla

  Tito z hamillem walczył w tamtym roku na gali UFC 121

 17. Ja akurat przewiduje zwyciestwo Rashada przed czasem 2 runda TKO , odnosnie walki Belfort vs Akiyama tez stawiam na japonczyka, Belfort jak i Fedor te lepsze lata ma za soba nie ma takiego zapalu jak kiedys, Akiyama wygra decyzja. Ebersole rowniez wygra )

 18. Ty chyba nie widziałeś jego pierwszej walki z Shogunem 😀 . Rampage nie jest kolesiem, który podszedł by do walki z kimś takim jak Shogun przygotowany w 80%, a wtedy chyba tylko na tyle było go stać . Teraz uważam, że by z Shogunem wygrał 🙂

 19. 1 złotówka postawiona – 4,20 zł wygrane. Razy sto = 420 zł, czyli w skrócie tak.

  „To normalne, najpierw Zuffa kupiła Strikeforce, teraz my ich, szczupak pożera okonia, a rekin szczupaka, biznes jest biznes”

 20. Ramp4ge

  widzialem walkę tych zawodników…w tej chwili Quinton by go zmemlał i wypluł..myśle , ze Mauricio to już w ogóle przeszłość tak jak Machida i Po 133 Ortiz 🙂

 21. Machida z dwoma przegranymi w tym jedną kontrowersyjną to faktycznie przeszłość. Tak samo Shougn, który nie tak dawno był jeszcze mistrzem tak dobrze obsadzonej kategorii jak półciężka, którego zwycięstwo z Griffinem możę bardzo mocno przybliżyć do walki o pas.

 22. tens

  ja nie karze ci też twierdzić tak jak ja na temat Shoguna i Lyota….ja po prostu już w nich nie wierze. Moim zdaniem ani jeden ani drugi nic już nie osiągnie… a biję o flache, że Forrest zleje Rue jak cholera…

 23. Poluj na linki w temacie z wynikami na żywo, na pewno coś znajdziesz.

  „To normalne, najpierw Zuffa kupiła Strikeforce, teraz my ich, szczupak pożera okonia, a rekin szczupaka, biznes jest biznes”

 24. Czyli z tego wynika ze szykuje sie nudna gala.Na 11 walk 9 decyzji.Jedyni Vitor i Menjivar moga poszukac jakies KO 🙂

 25. No tak decyzji pewnie kilka będzie ale na 100% nie aż 9.
  Poza tym walki kończące się Decyzjami też mogą być ciekawe.

 26. Inaczej od redaktorków typowałem…zobaczymy .

  Ja Hamill, Evans, Ebersol np. Cool

 27. Ile razy jeszcze pojawi się pytanie ” o której main card, o której walki na facebooku” Ludzie czytać! Było podawane już.

 28. A można było kulturalnie napisać że główna karta o 3:00 w nocy to nie, lepiej napisać coś bez informacji a potem jeszcze wmawiać komuś że jest głupi.

 29. znów zapomniałęm typować galę – oż kur…. , nie można tak o 22 zamykać typowań ?? ( gala bez większych emocji i dlatego … )

 30. bo jest glupi. Teraz w dobie internetu to po prostu sie opedzic nie mozna od nierozgarnietych ludzi ktorzy musza miec wszystko podane na tacy zamiast uzyc troche mozgu i cos przeczytac

 31. @mmadrian

  Troche Cię poniosło z tym poddaniem przez Ortiza. Jeśli chcesz dorównać Piorunowi – sorry, stary, ale sporo Ci jeszcze brakuje 😉

 32. stasinek34

  a nie przypadkiem o 23:45?
  tak mi przeliczył konwerter stref czasowych

 33. Wydaje mi się że o 23.45 ostatnie UFC sie chyba tak zaczynało jak dobrze pamiętam.

 34. @as i lay dying

  Miałem wątpliwości, czy cofa się o 2h, czy o 3h. Dlatego, na końcu mojej wypowiedzi, dałem znak zapytania 😉

  Nie używałem konwertera, więc możesz mieć rację. Dzięki.

 35. 205 lbs.: Rashad Evans (204.4) vs. Tito Ortiz (205.8)
  185 lbs.: Yoshihiro Akiyama (184.6) vs. Vitor Belfort (185.4)

  O której będą mniej więcej te walki?

 36. kurde nie wiem co ludzie myślą sobie jak napiszą  przed galą o której walczy Pudzian to że to jest śmieszne ,moze było na początku teraz na pewno nie

 37. @stasinek34
  może i mnie poniosło, octagon rozstrzygnie kto miał rację co do typowania, ale ja będę kibicował Tito do końca jego kariery. Jakbym napisał wcześniej że Ortiz podda Badera gilotyną to też nikt by mi nie uwierzył i pisał że mnie poniosło.

  Tito, good luck! 😉

 38. @outcast tyle to wiem ale tu wyskauje log ing na wejsciu
  a ja mialem link gdzie wchodzilem a konta tam nie mam ;]

 39. Evans (będę w ekstremalnym szoku jeżeli Tito to wygra)
  Belfort
  Ebersole
  Riviera
  Pyle ( kurewsko się zdziwiłem jak zobaczyłem, że Pyle jest u buków po 3,20… Macdonalnd jest jeszcze młody i czasami za bardzo agresywny, przez co popełnia błędy i się odsłania. Stawiam, że Pyle podda trochę jednak przecenianego Macdonalda)
  Riviera
  Gustafsson
  Mendes
  Menjivar
  PIerce
  Brown
  Natal

  Jestem na trzecim miejscu i muszę trochę zaryzykować, żeby mieć szanse na pierwsze. W ogóle wiadomo już jakie są nagrody w typerze? 🙂

 40. @mmadrian

  Trochę masz racji, ale mimo wszystko, staraj się ogarniać, co piszesz… Chyba lepiej, by niektórzy mieli Cię za poważnego użytkownika, prawda 😉

  Rano wstając, zobaczymy, kto miał rację.

  Pozdro

 41. E tam Pudzian. Kto by go chciał oglądać.

  Napiszcie lepiej o której walczy Najman?

 42. @Tyson

  jeżeli Cię to nie śmieszy to Twój gust, czasami stare kawały tez bywaja śmieszne ( chociaz każdy dobrze je zna), poczucie humoru jak preferencje co do wyglądu kobiet, kwestia gustu, a o nich się nie dyskutuje Wink

 43. executorx, mma-tv wymaga logowania od kiedy pamiętam, najwyraźniej chodzi Ci o inną stronę.

 44. @wakaszimazu – nie lepiej dobrnac na 3cim niz ryzykownie spasc nizej? BTW tez obstawiam, ze Pyle wygra, u buka faktycznie stawki kosmiczne jak na takie zestawienie. Zaryzykowalem tez z Akiyamą – może redaktorzy piszą u góry, że do UFC gość się nie nadaje, ale ja uważam, że to już prędzej obecny Belfort tak ma.

  • Evans
  • Belfort
  • Hallman
  • Philippou
  • MacDonald
  • Gustafsson
  • Mendes
  • Menjivar
  • Hendricks
  • Phan
  • Bradley
 45. Ja zagrałem na Hamilla, też wysoko. Rory świetnie sobie radził z Conditem ( mimo, że przegrał ), więc myślę że tą decyzję z Pylem wylata.

 46. MMateusz, walki można typować do czterech godzin przed rozpoczęciem gali.

 47. Może ktoś mi pomuc i nakierować na stronke gdzie bede mógł na zywo oglądać Ufc 133???

 48. moglby ktos podac link do kanalu YT gdyz nie mam w tej chwili dostepu do FB a nie moge tego cholerstwa znalezc. z gory dzieki

 49. Panowie, Wam również padł fight hymn ? Juz podczas ostatniej gali zorientowałem się, że jest coś nie tak. Mam kilka innych zakładek, ale mimo wszystko chciałbym wiedzieć.

 50. The UFC is saying the first fight now will start at 6:15 p.m. ET jeśli coś to wam mówi 😀

 51. Być moze Tito Ortiz załatwiał swoje potrzeby fizjologiczne na środku Octagonu, więc ekipa sprzątająca musi doprowadzić arenę do czystości ^^

 52. Panowie dziwnie to zabrzmi , gdzie do cholery znajdę tego chata ?;-) PEACE

 53. nie chcialbym walkowac tematu po raz setny, ale jak u was z jakascia streamu na facebooku?

  Momentami mam genialna jakosc, wszystko idealnie jak w telewizji, ale przez spora czesc czasu jakosc pozostawia wiele do rzyczenia, dosc solidna pikseloza sie robi. Ktos ma podobne "klopoty" ?

 54. Ciekawy wywiad z Mike Tysonem, min. o Pacquiao, Floydzie i UFC

  httpv://youtube.com/watch?v=n9EdfgjTN00

 55. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 56. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 57. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 58. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 59. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 60. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 61. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 62. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 63. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 64. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 65. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 66. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 67. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 68. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 69. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 70. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 71. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 72. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 73. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 74. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 75. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 76. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 77. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 78. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 79. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 80. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 81. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 82. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 83. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 84. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 85. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 86. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 87. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 88. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 89. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 90. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 91. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 92. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 93. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 94. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 95. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 96. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 97. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 98. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 99. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 100. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 101. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 102. I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

  bo to rzut monetą?

 103. I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

  bo to rzut monetą?

 104. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 105. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 106. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

 107. Z tym czynnkiem X – true, ktoś tu nieuważnie spoglądał na stare odcinki z serii"pod lupą", której już dawno nie widzieliśmy…

 108. dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley?

  Tak jak omijam szerokim łukiem kolektury Lotto, tak nie mam zamiaru inwestować swoich pieniędzy w walkę, której wynik można typować na zasadzie "chybił-trafił". Kto ma szczęście i dobrze trafi, ten będzie szczęśliwy, bo kursy na obu zawodników są dosyć ciekawe.

  Co przemawia na korzyść Woodleya?
  – świetnie wyglądał na ważeniu,
  – jest młodszy i teoretycznie powinien mieć większy głód walki,
  – powinien być minimalnie szybszy i bardziej eksplozywny.

  Atuty "Kosa":
  – lepsza kondycja,
  – większe doświadczenie.

  Obaj są zapaśnikami i obaj walczą w podobnym stylu. Prawdopodobnie skończy się decyzją po nudnej walce. Współczuje sędziom punktowym, bo niuanse mogą mieć spory wpływ na końcowy werdykt.

 109. Dunham – Cerrone.

  w Cerrone wystarczy wejść niczym dzik w żołędzie, po czym zebrać krwawe żniwo

  I ja dokładnie tak uważam. Nie zgadzam się, że Guillard nie ma szklankej szczęki. Gdyby był odrobinę bardziej wytrzymały, to Cowboy leżałby nieprzytomny. Ktoś, kto tańczy po 1 ciosie od Joe Lauzona nie może mieć twardego łba. Ogólnie największym problemem Cerrone jest jego tragiczna obrona. Jeśli Dunham ruszy do ataku, bijąc w różnych płaszczyznach, to Cowboy się pogubi, poplącze i tyle z tego wyjdzie. Moim faworytem 60-40 jest Dunham. Obawiam się tego, czy sędziowie nie będą ślepi po raz kolejny (Dunham – Grant/dos Anjos), jednak uważam, że gra jest warta świeczki po takim kursie.

  A ja postawiłem na Kosa. Mam wrażenie, że Woodley jest przereklamowany przez ten knockout na Hieronie.

 110. @Puczi

  Zgadzam się, ze "Kowboj" ma dziurawą gardę, ale… Dunham w tej materii dużo gorszy nie jest, o czym świadczy między innymi jego walka z, nomen omen, Guillardem. Evan daje się trafiać, co w połączeniu ze ślamazarnym tempem, w którym zaczyna walki może mieć spory wpływ na przebieg pojedynku. Jak ja to widzę? Walka zaczyna się cios za cios, jednak to lepszy technicznie Cerrone częściej i czyściej trafia (mam nadzieję, ze nie zapomni o swoich highkickach, bo są na prawdę wyborne). To sprawia, że rozluźnia się i bez skrępowania walczy dalej, także przyspieszenie i zwiększenie presji przez Dunhama nie będzie mu straszne. Liczę, że Donaldowi uda się urwać dwie rundy. Najbardziej obawiam się, że Evan, wbrew temu co do tej pory robił, zacznie walkę "z przytupem" od samego początku, ale jestem dobrej wiary.

 111. Nie chce się gifów szukać to trzeba po gmoszemu analizy robić robić : D Jeszcze tyle prognoz przed galą nie czytałem, nigdy : ) nie wiem czy w końcu coś w ogólę dzisiaj zagram, bo już mam mętlik w głowie absolutny:-)

 112. midern – będzie typowanie redakcji jak zawsze

  maryjan – gify dojdą, przed tym typowaniem nie starczyło już czasu no i to nowy cykl u nas więc będzie się rozwijał:)

 113. maryjan to tak jak ja ,niby juz zagralem ale mam chec dorzucic rorego przez dec ,ale sie zastanawiam bo mam w grze juz kupon z rorym rampage + minakov + rory do wygrania 50 moze zagrac za 50 przez dec jak wygra przez cokolwiek to maly minus a jak przez dec to spory plus :Pa jak przegra to juz dupa:):-)

  te anazlizy beda tylko UFC czy tez innych gal?

 114. Już teraz wiem, dlaczego Szady siedziałeś cicho przez ostatnie dni. Propsy za wkład 🙂

  Dobry materiał panowie. Mam nadzieję, że będzie cykliczny. Dobrze by też było, jeśli udałoby się Wam wstawiać go trochę wcześniej, niż na kilka godzin przed galą, bo wiele ludzi, ( zaliczam się do nich i ja ) nie czeka do ostatniej chwili ze względu na częste wahania kursów, co mieli postawić – postawili i tekst ten traktują bardziej jako porównanie typowań własnych z typowaniami redakcji (bądź Szadego ) niż analityczną pomoc w obstawianiu. 😉

 115. @Zychal

  Głównie UFC. Myślę, że wobec KSW też nie będziemy obojętni. 🙂

  @Pietagoras

  Ja bym wolał "wypuszczać" analizy dopiero po tym jak Betsafe poda pełną ofertę kursów na całą galę. Mamy zamiar analizować nie tylko kursy na zwycięstwo konkretnego zawodnika, ale i zakłady specjalne typu: "Rundy powyżej/poniżej" czy metody zwycięstw, a te pojawiają się na kilka dni przed galą. Przyznaję, że sobota to trochę późno, ale nieraz może się nie udać szybciej. Projekt dopiero startuje, wszystko się może pozmieniać, także wszelkie sugestie mile widziane. 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.