Foto Tracy Lee / Combat Lifestyle (galeria)

Typowanie redakcji przed jutrzejszą UFC 129 w Toronto. Przypominamy, że pierwsza walka gali transmitowana na facebooku UFC zaczyna się o północy. Główną kartę można oglądać w Orange Sport od godziny 3.

Georges St. Pierre vs. Jake Shields

TJ – Nie ma co owijać w bawełnę, wygrana Shieldsa byłaby porównywalną niespodzianką do pamiętnej wiktorii Matta Serry. Po prostu nie widzę sposobu w jaki Jake Shields ma wygrać tą walkę, nie będzie w stanie obalać St-Pierre’a bo lepszym zapaśnikom jak Fitch czy Koscheck ta sztuczka ledwo co się udawała, nigdy nie był wirtuozem walki z pleców, a w stójce też nie jest lepszy od ostatnich rywali Kanadyjczyka. Krótko mówiąc mecz do jednej bramki i spodziewam się przynajmniej jednej punktacji do 44 lub mniej. St-Pierre przez decyzję.

Venom – Georges St. Pierre przez TKO, runda 4. Tylko jakiś fatalny błąd St. Pierre’a i wpakowanie się gilotynę może pozbawić go wygranej. Kanadyjczyk nawet w parterze nie powinien ustępować Shieldsowi, a w stójce dzieli ich kilka klas umiejętności. Starcie powinno przebiegać według podobnego scenariusza co walki GSP z Fitchem i Koscheckiem, z tą różnicą, że były mistrz Strikeforce dużo szybciej się zmęczy zbierając ciosy.

Fusel – Z tym na kogo postawić akurat w tej walce dużego problemu nie miałem. Mimo, że parter Shieldsa stawiam wyżej nad GSP to myślę, że walka zakończy się w stójce, w okolicach 3 rundy. Georges St. Pierre, tko 3 runda.

Royler – Nie ma żadnej płaszczyzny w której Shields byłby zdecydowanie lepszy od St. Pierre’a. GSP radził sobie z lepszymi strikerami i zapaśnikami od Shieldsa i nie widzę innego rezultatu jak wygrana Kanadyjczyka. Z drugiej strony nie sądzę, żeby St. Pierre’owi udało się poddać lub znokautować Amerykanina, który chociażby w walce z Hendo pokazał mocną szczękę i umiejętność przetrwania kryzysu. GSP przez decyzję.

Tjo – Georges St. Pierre dec.

Jose Aldo vs. Mark Hominick

TJ – Stwierdzenie, że Mark Hominick to najlepszy uderzacz z jakim walczył Jose Aldo jest w sumie prawdziwe, ale nikt nie pomyli Kanadyjczyka z mistrzem K-1 MAX. Hominick przegrywał wymiany stójkowe swego czasu z Hiokim i, ostatnio, został posłany na deski przez Yvesa Jabouina. Aldo pewnie rozpocznie powoli ale gdy oceni dystans to pokaże Hominickowi miejsce w szeregu. Aldo, TKO, 3 runda.

Venom – Jose Aldo przez poddanie, runda 2. Hominick to bardzo sprawny uderzacz, ale nie ma nokautującego ciosu. Nie spodziewam się by trafiał tyle, by zrobić krzywdę Brazylijczykowi. To co fatalnie wróży Kanadyjczykowi, to jego słabe obrony przed niskimi kopnięciami. Aldo schowany za szczelną gardę rozbije mu nogi, a gdy nadarzy się okazja zajdzie w parterze za plecy i wygra przez poddanie.

Fusel – W drugiej walce mistrzowskiej znów nie mam wątpliwości czyja ręka zostanie uniesiona do góry na koniec pojedynku. Hominick w odróżnieniu od Shieldsa nawet w płaszczyźnie, w której jest najlepszy nie będzie w stanie zagrozić Brazylijczykowi. Jose Aldo, ko 2 runda.

Royler – Hominick to dobry bokser jednak ciężko przyrównać go do Aldo i jego umiejętności. Nie zdziwiłbym się gdybyśmy zobaczyli powtórkę z walki z Faberem i Aldo okopującego nogi Hominicka. Stawiam na Aldo – TKO w 4 rundzie.

Tjo – Jose Aldo ko/tko.

Vladimir Matyushenko vs. Jason Brilz

TJ – Stójka Brilza pozostawia dużo do życzenia i choć wypadł bardzo dobrze w walce z Nogueirą zawdzięcza to przede wszystkim swoim umiejętnościom BJJ. Jeśli Brilz nie sprowadzi Białorusina do parteru to będzie miał spore kłopoty a „Woźny” jest przecież dość solidnym zapaśnikiem. Matiuszenko przez decyzję.

Venom – Jason Brilz przez decyzję. Nieznacznie faworyzuje Brilza, który jest na tyle dobrym zapaśnikiem, by wykluczyć ten atut Białorusina. W stójce Amerykanin całkiem nieźle boksuje i po może nie najbardziej emocjonującym starciu wygra decyzją sędziów.

Fusel – Bardzo trudna walka do wytypowania. Wynik może być różny i zapewne skończy się decyzją. Jeżeli Brilz będzie w takiej dyspozycji jak w walce z LilNogiem to myślę, że on wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko. I na to liczę. Jason Brilz, dec.

Royler – Postawię w tej walce na Brilz i to głównie ze względu na jego postawę i formę z poprzedniej walki. Myślę, że zapaśniczo i w stójce powinien poradzić sobie z niemłodniejącym Matyshenko. Brilz TKO 3 runda.

Tjo – Vladimir Matyushenko ko/tko.

Randy Couture vs. Lyoto Machida

TJ – Teoretycznie nie zdziwiłbym się gdyby Couture spychał Machidę na siatkę i wymęczał kolejne rundy najmniejszymi z możliwych różnic by w ten sposób „wygrać” pojedynek. Pamiętając jednak tak wymęczoną walkę z Verą wydaje mi się to mało prawdopodobne. Machida będzie trudniejszy do sklinczowania, jest powód dla którego każdy opisuje Brazylijczyka przymiotnikiem „nieuchwytny”. Nawet w tej pozycji wydaje mi się, że może poradzić sobie z Couturem kolanami i podcięciami. Ostatecznie wydaje mi się, że to będzie podobna walka do tej z Rashadem – Amerykanin nie będzie w stanie skrócić dystansu i Machida w drugiej rundzie znajdzie sposób na dotarcie do szczęki rywala. Machida, TKO, 2 runda.

Venom – Lyoto Machida przez TKO, runda 1. Punktowa wygrana Couture’a po trzech rundach dopychania do klatki może i jest możliwa, ale Randy ledwo „pokonał” tak Verę półtora roku temu. Machida sam jest bardzo dobrym zapaśnikiem z klinczu, a dzięki jego pracy nóg ciężko go uwięzić przy klatce. Prędzej czy później Brazylijczyk trafi rywala kopnięciem na korpus lub prostym na głowę i wyśle Kapitana Amerykę na zasłużoną emeryturę.

Fusel – Czy Randy będzie w stanie dociskać do klatki Brazylijczyka przez trzy rundy? Raczej wątpię. Myślę, że Dragon odrobił lekcje z ostatnich niepowodzeń i teraz będzie zdeterminowany do tego, by wygrać przed czasem. Machida będzie szybszy i właśnie ten aspekt w połączeniu z jego nietypowym stylem przeważy na korzyść Brazylijczyka. Lyoto Machida, tko 2 runda.

Royler – Mimo całej sympatii do Coutura – Lyoto go zniszczy. Jedyną szansą dla Randiego jest złapać Machide w klinczu i przetrzymać pod klatką przez 3 rundy. Myślę, jednak że szybkość Lyoto, praca nóg i jego stójka to bezpowrotny bilet na emeryturę dla Coutura. Machida TKO 2 runda.

Tjo – Lyoto Machida dec.

Mark Bocek vs. Ben Henderson

TJ – Wiadomo, że Hendersona niesamowicie ciężko jest poddać ale Bocek to naprawdę wysokiej klasy grappler, zwłaszcza z górnej pozycji. Walka sprowadza się moim zdaniem do tego czy Kanadyjczyk będzie w stanie skutecznie tą pozycję zdobyć czyli czy obali Hendersona. Myślę, że ma na to spore szansę bo, póki się nie zmęczył, dość skutecznie radził sobie z sprowadzaniem Jima Millera. Bocek przez decyzję.

Venom – Mark Bocek przez decyzję. Nieznacznie postawię na Marka Bocka. Nie spodziewam się, by Henderson miał jakąś znaczącą przewagę w stójce i w zapasach, a na ziemi to jednak produkt ATT dysponuje wyższymi umiejętnościami. Walka powinna być bardzo wyrównana, ale spodziewam się nieznacznej wygranej miejscowego zawodnika.

Fusel – W parterze Bocek napewno jest w stanie zagrozić byłemu mistrzowi WEC, jednak stawiam, że Henderson nie pozostawi wyboru sędziemu, który będzie musiał przerwać pojedynek po serii uderzeń. Ben Henderson, tko 2 runda.

Royler – Henderson to zawodnik o klasę wyżej od Bocek’a. Henderson przez poddanie 1 runda.

Tjo – Ben Henderson, ko/tko.

Rory MacDonald vs. Nate Diaz

TJ – Zastanawia mnie trochę powrót po kontuzji MacDonalda bo Nate Diaz to nie jest łatwa walka na pierwszy raz od 10 miesięcy, zwłaszcza dla tak niedoświadczonego zawodnika jak Kanadyjczyk. Mimo to uważam, że jest silniejszym strikerem i będzie mógł nadrabiać różnicę w ilości wyprowadzonych ciosów lepszą techniką i siłą oraz powinien być lepszym zapaśnikiem. Ciężka walka do wytypowania bo Diaz nie zwykł wyraźnie i bezdyskusyjnie przegrywać ale mimo to MacDonald przez decyzję.

Venom – Rory MacDonald przez decyzję. Spodziewam się, że pojedynek będzie wyglądał tak jak starcie MacDonaldą z Conditem z tą różnicą, że tym razem Rory nie zmęczy się tak szybko i nie da się skończyć w trzeciej rundzie. Diaz w swoim stylu odda dwie pierwsze rundy leżąc na plecach, a wygrana w ostatniej nie da mu zwycięstwa.

Fusel – Młody Kanadyjczyk jak dotąd wyglądał bardzo dobrze, jest młody i jeszcze przyjdzie jego czas, ale nie będzie to sobota 30 kwietnia 2011 roku. Diaz dzięki swojemu największemu atutowi, po wymianie doprowadzi walkę do parteru, a tam po kilku uderzeniach zakończy walkę przez mata leao. Nate Diaz, sub 3 runda.

Royler – Nate przez TKO 2 runda.

Tjo – Nate Diaz sub.

Sean Pierson vs. Jake Ellenberger

TJ – Pierson wyglądał świetnie w walce z Riddle’m, zarówno groźnie w stójce jak i regularnie bronił obaleń. Ellenberger to stylowo podobny rywal, również zapaśnik, choć dysponuje potężnym ciosem. Wydaje mi się, że Pierson będzie próbował rozbroić tą bombę w dłoniach Ellenbergera przez 15 minut i wygra drugą walkę z rzędu. Pierson przez decyzję.

Venom – Jake Ellenberger przez decyzję. Ellenberger nie zachwycił w starciu z Rochą, ale cały czas wydaje mi się, że jego przewaga zapaśnicza zapewni mu wygraną z Piersonem. Kanadyjczyk to solidny zawodnik, szczególnie w stójce, ale mam wrażenie, że pewnego poziomu nie przeskoczy.

Fusel – Chociaż Ellenberger dowiedział się, że będzie walczył troche później niż jego rywal, ponieważ wziął walkę w miejsce chorego Briana Fostera, to mimo to stawiam, że wygra w swoim stylu, czyli… Jake Ellenberger, dec.

Royler – Ellenberger to, moim zdaniem, za wysokie progi dla Piersona. Za mało walk Kanadyjczyka widziałem, żeby postawić na jego wygraną. Ellenberger TKO 2 runda.

Tjo – Jake Ellenberger ko/tko.

Daniel Roberts vs. Claude Patrick

TJ – Patrick już radził sobie z grapplerami pokroju Robertsa i tutaj powinien być podobny rezultat. Patrick przez decyzję.

Venom – Claude Patrick przez decyzję. W pojedynku dwóch grapplerów, to Patrick lepiej walczy pozycjami. Roberts ma klika asów w rękawie, które może wykorzystać na ziemi. Kanadyjczyk będzie jednak na to przygotowany i zdobywając częściej pozycję z góry zapewni sobie zwycięstwo.

Fusel – Dwóch bardzo ciekawych fighterów, gdzie jednak wyżej cenię Ninję i liczę na któreś z jego efektownych poddań, przy okazji zgarnie nagrodę za poddanie wieczoru. Daniel Roberts, sub 2 runda.

Royler – Roberts przez decyzję.

Tjo – Claude Patrick dec.

Ivan Menjivar vs. Charlie Valencia

TJ – Valencia wydaje się, że zaniża powoli loty. Menjivar co prawda przegrał walkę z Pickettem, głównie w stójce, ale wypadł bardzo dobrze i niewiele mu brakowało do suckesu. Do trzeciej walki po 4-letniej przerwie powinien już być odpowiednio przetarty. Menjivar, poddanie, 2 runda.

Venom – Ivan Menjivar przez decyzję. Najmocniejszy kandydat na walkę wieczoru. Jeśli tylko Menjivar zdecyduje się wykorzystać swoją przewagę zapaśniczą, nieznaczna punktowa wygrana powinna być jego.

Fusel – Dwóch debiutantów, którzy przyszli z WEC. Stawiam na Valencię nie tylko z racji doświadczenia pod skrzydłami ZUFFy. Charlie Valencia, dec.

Royler – Szczerze to wszystko mi jedno. Niech będzie Valencia przez decyzję.

Tjo – Charlie Valencia dec.

Yves Jabouin vs. Pablo Garza

TJ – Zapasy Jabouina w poprzedniej walce wyglądały całkiem dobrze więc ufam, że równie dobrze będzie mógł bronić obaleń. W stójce to jednostronna walka – mimo spektakularnego nokautu na Paixao to Jabouin jest lepszym uderzaczem i spodziewam się, że wypunktuje rywala. Jabouin przez decyzję.

Venom – Yves Jabouin przez KO, runda 1. Nie sądzę by Jabouin dał sobie zrobić to co Paixao. Garza dysponuje sporą przewagą warunków fizycznych, ale to zawodnik z Montrealu jest dużo wszechstronniejszym i lepszym technicznie uderzaczem. Spodziewam się, że Jabouin ustrzeli Amerykanina w pierwszej rundzie.

Fusel – Podbudowany ostatnim efektownym nokautem Garza pójdzie za ciosem i odniesie drugą wygraną w UFC. Pablo Garza, tko 1 runda.

Royler – Bardzo podobał mi Garza w ostatniej walce i myślę, że to zawodnik z dużym potencjałem. Jabouin to nie byle jaki przeciwnik ale postawię na Garzę TKO 3 runda.

Tjo – Pablo Garza sub

Jason MacDonald vs. Ryan Jensen

TJ – Z dwóch ofensywnie nastawionych grapplerów to Jensen ma więcej problemów w obronie i mniejszy zapas sił. Nie jest to dobra prognoza. MacDonald, poddanie, 2 runda.

Venom – Jason MacDonald przez poddanie, runda 2. Jensen wypadł całkiem nieźle w starciu z Courtem McGeem, ale spodziewam się, że w starciu z MacDonaldem znowu zawiedzie go obrona przed poddaniami. Kanadayjczyk będzie przegrywał, ale w końcu uda mu się złapać rywala w jakąś technikę kończącą.

Fusel – Wojny amerykańsko-kanadyjskiej ciąg dalszy. Jak dotąd w moich typowaniach Kanadyjczycy nie mają zbyt wiele do powiedzenia. Tym razem punkt dla Kanady, czyli McDonald podstempluje kartę zwolnień Amerykanina. Jason McDonald, tko, 2 runda.

Royler – MacDonald przez decyzję.

Tjo – Ryan Jensen sub.

John Makdessi vs. Kyle Watson

TJ – Watson wygrywa walki na ziemi ale chyba nie ma na tyle dobrych zapasów by sprowadzić tam Makdessiego. Makdessi, TKO, 1 runda.

Venom – John Makdessi przez decyzję. Makdessi powinien poradzić sobie z próbami Watsona przeniesienia walki na ziemię. W stójce to będzie mecz do jednej bramki, Kanadyjczyk rozbije rywala swoimi firmowymi kopnięciami i jeśli nie skończy rywalem, zapewni sobie wygraną na kartach sędziowskich.

Fusel – Kanadyjski uderzacz zaserwuje ko uczestnikowi 12 sezonu TUFa. John Makdessi, ko 1 runda.

Royler – Makdessi TKO runda 2.

Tjo – John Makdessi ko/tko.

55 KOMENTARZE

 1. W większości typowań myślę podobnie, poza Couturem. Myślę że Randy’go stać na urwanie Machidzie 2 rund tak jak to zrobił Rampage.

 2. Nie wierze w ilość komentarzy sugerujących, że Randy może wygrać. Czy ludzie naprawdę zapomnieli jak dobrym zawodnikiem jest Lyoto?

 3. GSP i Randy Couture. A jeśli chodzi o walkę Machidy z Jacksonem, to Lyoto został moim zdaniem ciut oszukany…

 4. Lyoto powinien wygrac przez KO w 2 rundzie.Dziadek Couture lepiej niech sie zajmie juz czyms innym.Licze jeszcze na TKO/KO ze strony GSP,Aldo,Menjivar a Diaz poddanie wieczoru 😛

 5. GSP vs Shields- Zorz jest o klase lepszym stojkowiczem od Amerykanina, mysle, ze tam go rozbije, a potem dokonczy dziela na ziemi, przez GnP, czy poddanie. Wiem wiem, nie poddal on Hardy'ego, ale napewno od tamtego czasu sie rozwinal. Jakby walka wygladala, jak ta z Fitchem, dzieki ktorej tak polubilem GSP bylbym zadowolony, walka jest o wysoka stawke, ale mozna walczyc mniej asekurancko, prawda ?

  Co do umiejetnosci Shieldsa na ziemi, to Mayhem go prawie poddal wiec dlaczego nie mial by zrobic tego GSP ?

  Couture vs Machida- Capitan America to legenda MMA, niestety lata robia swoje i nie ma on zbyt mocnej glowy (patrz walka z Big Nogiem). Mysle ze Moczida, nawet jesli bedzie walczyl bardzo ostroznie, to ktoras z akcji powinnien poslac Coutura na deski.

  Aldo vs Hominick- Hominick ma tylko boks, a Aldo korzysta bardzo dobrze z kopniec i kolan. Kanadyjczyk raczej nie spotkal na swojej drodze takich zawodnikow jak np: Faber. Aldo KO 3-4 runda.

  Henderson vs Bocek- moim zdaniem Henderson to maszyna i przyszly pretendent do pasa, a moze to tylko walka z Pettisem zrobila na mnie takie wrazenie 🙂 Henderson tko 3 runda

  MacDonald vs Diaz- Diaz jest lepszy na ziemi i wygra przez poddanie.
  „Proszę redaktorów tego serwisu, o zaostrzenie kryteriów nowo zakładanych kont,
  eskalacja fast nicków, trolli, krzykaczy marud i innej maści elementu, rośnie w ogromny tempie”

 6. gsp-shields gsp przez ko/tko
  hominick-aldo aldo przez dec
  machida-courure machida przez ko/tko
  matyuschenko-brilz brilz przez poddanie
  henderson-bocek bocek przez dec

 7. Główna (PPV) + Spike

   

  Georges St. Pierre
  Jose Aldo
  Vladimir Matyushenko
  Lyoto Machida
  Benson Henderson

  Nate Diaz
  Jake Ellenberger

 8. nie wyobrażąm sobie żeby Machida przegrał trzecią walkę z rzędu w dodatku z Couturem ( z całym szacunkiem)

 9. A ja bym tak nie lekceważył Shieldsa. Ogromnym faworytem jest GSP, a ja postawie na Jake’a!
  Pamiętamy jak dobrym zawodnikiem jest Machida, ale pamiętamy też że Randy to świetny zapaśnik.

 10. Kurde, miałem nadzieję, że zanim wyjadę to Piorun poda swoje nieomylne notowania to bym obstawił u bukmachera 🙂

 11. Ja absolutnie Shieldsa nie lekceważę, wiem że jeśli obali GSP to Rush będzie w dużych opałach. Najpierw jednak musi to zrobić, a GSP będzie czujny. To jest MMA w najlepszym wydaniu. Wszystko jest więc możliwe.

 12. 4 runda GSP by sub. Nie wiem jak można stawiać na Shieldsa, który ledwo co i to jeszcze kontrowersyjnie uporał się z Duńczykiem. A co dopiero miałby GSP pokonać. Rush zmłóci go w stójce, a potem dokończy dzieła na ziemi.

 13. Gsp vs Shields – St-Pierre nie odda nikomu pasu w półśredniej i myślę ,że zdominuje Shieldsa i w parterze i w stójce.
  Napewno shields z początku będzie dążył do poddania ,ale z czasem braknie mu sił i albo przegra przez TKO albo wysoko na punkty.

  Aldo vs Hominick – Liczę na pokaz w wykonaniu Aldo obstawiam KO do 4 rundy.Hominick może i ma dobrą stójkę,ale nie widzę szans ,aby pokonał mistrza.

  Couture vs Machida – Sercem jestem za randym ,ale rozum mówi ,że w takim wieku ma małe szanse wygrac,szkoda ,że prawdopodobnie odejdzie z porażką.Obstawiam Machida decyzja lub Couture cudem wyrwie mu kilka punktów.

 14. Georges St. Pierre
  Jose Aldo
  Vladimir Matyushenko
  Randy Couture
  Benson Henderson
  Nate Diaz
  Jake Ellenberger

  Randy może nas zaskoczyć, doświadczenie ma znaczenie, nie lekceważyłbym tego starego weterana. WAR RANDY !!!

 15. ja wam powiem kto wygra
  pewnie chcielibyscie zeby wygrał GSP, Zuffa zombies, ale tak jak mowił Kosccheck – przegrać z „french guy” to wstyd.
  GSP poddawał się po ciosach Serry czy kto to tam był.

  Shields by Leg lock w 3 rundzie… to bylo by coś…

  Ale GSP ostatnio zaczłął ćwiczyć gimnastykę, to pewnie się wywinie,
  kurde ostatnio stwierdził że ta walka zakończy sie bardzo szybko,
  NICK DIAZ zrobił z połowy zawodników UFC patałachów po ostatniej gali, z GSP na czele ktory potrafił jechac na lewym prostym przez 5 rund nie ryzykując ani trochę.
  No ale zobaczymy ile w nim iskry teraz, oby mnei nei zawiodl bo bede go jechal pozniej
  przewaza w kazdej plaszczyznie oprócz dzu dzitsu, więc jak to przegra to będzie totalnym patałachem

  Machida – dziwie sie jak mało szacunku ma ten koleś, ok gra bezpiecznie, mało ryzykuje, ale on przez całe zycie nie robił nic oprócz trenowania, niektórzy sądzili jużze usiedzi na miejscu Chempiona przez co najmniej 10 lat i 20 obron, on nie jest taki zły, raz dostal od shoguna, jeden remis z rampage
  on powinien rozniesc Couture,
  Stary Machidy sam mowil ze po 35 roku zyci to juz nie jest to, a couture ma po 45 więc…?

  No jestem ciekawy co ten Aldo pokaze.

 16. Piorun czekalem na twojego posta i sie nie zawiodlem.

  Machida – dziwie sie jak mało szacunku ma ten koleś, ok gra bezpiecznie, mało ryzykuje, ale on przez całe zycie nie robił nic oprócz trenowania, niektórzy sądzili jużze usiedzi na miejscu Chempiona przez co najmniej 10 lat i 20 obron, on nie jest taki zły, raz dostal od shoguna, jeden remis z rampage

  GSP poddawał się po ciosach Serry czy kto to tam był.

  Po tych dwoch stwierdzeniach mysle, ze jestes najwiekszym trollem na forum i robisz to specjalnie, jezeli tak nie jest, to nie zadroszcze.

  Tak, czy inaczej gratuluje.
  „Proszę redaktorów tego serwisu, o zaostrzenie kryteriów nowo zakładanych kont,
  eskalacja fast nicków, trolli, krzykaczy marud i innej maści elementu, rośnie w ogromny tempie”

 17. gsp-shields shields przez poddanie
  hominick-aldo aldo przezko/tko
  machida-couture machida przez ko/tko
  matyuschenko-brilz matyuschenko ko/tko
  henderson-bocek hendersonprzez dec

  Prawdopodobnie wszystko wejdzie , śmiało można obstawic u buka:))

 18. gsp vs. Shields – tko/ko 4 rd lub dec dla GSP
  hominick vs. aldo –aldo tko/ko 3 rd
  machida vs couture – machida dec
  mathuschenko vs brilz – matyushenko tko
  henderson vs bocek – benson dec

 19. po walce Shields’a z Kampmann’em, nie widzę wygranej Jake’a w żaden sposób w pojedynku z Georges’em – GSP by dec lub tko 2 rd

 20. Georges St. Pierre 

  Jose Aldo

  Vladimir Matyushenko

  Lyoto Machida

  Mark Bocek

  Rory MacDonald 

  Jake Ellenberger

  Cleude Patrick

  Charlie Valencia

  Ryan Jensen

  John Makdessi

  Yves Jabouin

 21. Zasponsorujmy Piorunowi pas trollingu, on jest champion of the world in trolling! ROFL Dzięki za poprawienie humoru Piorun.. to zbyt piękne, aby było prawdziwe… Sad

 22. Najlepiej zafundowac Piorunowi paszport Polsatu+ bilet do miejsca gdzie nie ma internetu 😀

 23. Właśnie przed chwilą GSP wydał specjalne oświadczenie które brzmi następująco:
  „Pod wpływem największego eksperta na świecie w dziedzinie MMA, postanowiłem zmienić swój styl. Koniec z decyzjami po pięciu rundach, od teraz każdą walkę kończę w pierwszej minucie. Na koniec powiem tylko że na dziś przygotowałem coś specjalnego, jako pierwszy zawodnik na świecie spróbuje jednocześnie poddać i znokautować przeciwnika.”

 24. Każdy ma prawo do własnego zdania. Szanujmy się nawzajem nawet na internetowych forach gdzie się nie widzimy. 5 postów wyśmiewających pioruna wystarczą.

  Z Einsteina też sie kiedyś śmiali , przepraszam…………. musiałem 🙂

 25. Najlepiej jak by pousuwac wszystkich Piorunow i reszte,na wasze Zyczenie i zostawic sama inteligencje i szlachte.Czyli Sharka i Perfumiarza ;P

  PS.Skupcie sie lepiej na kosmicznej gali UFC 129 bo ja juz nie moge sie doczekac aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

 26. Ale się jaram tą galą, że aż nie mogę się doczekać, Go Go Aldo!!

 27. zarzuc ktos streama, byle nie z mmafv bo tam strasznie tnie, bylbym wdzieczny

 28. Piorun? widzę że wystarczy ci jedna walka GSP z Koshem by ocenić go jako strachliwego walczącego na dystans zawodnika…no cóż każdy ma swoje wnioski. Obejrzyj może walkę z Fitchem czy Pennem by zmienić zdanie. Ja się zgadzam że Diaz zamiótłby połowę UFC, tylko ta druga połowa zamiotłaby Diaza. Diaz wychodzi i idzie na wymianę…owszem efektownie to wygląda, ale wynik jest jak rzucanie monetą. Docenię Diaza kiedy dalej będzie wygrywać, ale w UFC…

 29. @mat01
  od UFC 129 główna karta zaczynać się będzie zawsze godzine wcześniej niż zawsze.
  zmienili tak, bo ludzie ze wschodniego wybrzeża narzekali, że gala kończy się dopiero o 1 w nocy.

 30. o kurde :O dzieki za newsa bo bym zaspal, juz sobie nastawilem budzik na 3.50

 31. na mma-tv macie zawsze odliczanie do gali więc łatwo można sprawdzić

 32. GSP przez TKO „Don’t blink tomorrow” 🙂
  ALDO przez TKO
  MACHIDA czuje, ze Randy nie dotrwa do konca. Bedzie TKO.
  BRILZ przez DECYZJE
  HENDERSON przez DECYZJE
  MACDONALD przez DECYZJE
  ELLENBERGER przez TKO

 33. GSP wygra,bo po ostatniej walce nie robię sobie nadziej na wygraną Shieldsa.A co do Machida-Randy to powiem,że liczę na wygraną Coutura,bo należy mu się skończenie kariery zwycięstwem,a po za tym nie lubię stylu Lyoto.

 34. Aha i o której zaczyna się Undercart ?.Bo chyba wszystkie walki będą na FB.

 35. z tego co czytam to 2.30, zgadza sie? wiem ze zawracam glowe ale nie oswojony z tymi streamami jestem, zawsze dostawalem linki pod nos xd

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.