Poniżej znajdziecie nasze przewidywania na galę w Sydney.

Venom

B.J. Penn vs. Jon Fitch
Jon Fitch przez decyzję.
W starciu z Alvesem Fitch wyglądał naprawdę bardzo dobrze, a że nic nie wskazuje na to, żeby teraz był gorzej przygotowany to zupełnie nie widzę Penna w tym starciu. Zawodnik AKA nie da mu się rozbujać w stójce i zamęczy próbami obaleń i walką w klinczu. Nie sądzę by była to taka dominacja jak w wykonaniu St. Pierre’a ale spodziewam się wygranej Fitcha 30-27 u wszystkich sędziów.

Michael Bisping vs. Jorge Rivera
Michael Bisping przez TKO, runda 1
. Wygląda na to, że filmiki Rivery zagrały na emocjach Bispinga, jednak nie bardzo widzę w tym pozytywy dla Amerykanina. Normalnie spodziewałbym się Bispinga konserwatywnego. Teraz pewnie Anglik rozpocznie agresywnie i zdemoluje rywala. Angielska twarz UFC bardzo dobrze walczy z dystansu, ale jeszcze lepiej radzi sobie gdy ma rywala na plecach. Skoro potrafił tak odprawić Denisa Kanga to jeszcze szybciej zrobi to z Riverą.

George Sotiropoulos vs. Dennis Siver
George Sotiropoulos przez poddanie, runda 1.
Nie sądzę by Sotiropoulos bawił się z Niemcem w wymiany w stójce. Na ziemi bohater australijskich fanów znakomicie przechodzi gardę i jeśli walka trafi do parteru, a prawie na pewno trafi, to poddanie będzie kwestią sekund.

Chris Lytle vs. Brian Ebersole
Chris Lytle przez poddanie, runda 1.
Ebersole to nie jest zawodnik klasy UFC. Lytle wygra tak jak tylko będzie chciał.

Kyle Noke vs. Chris Camozzi
Kyle Noke przez poddanie, runda 3.
Australijczyk powinien mieć przewagę w każdej płaszczyźnie, jest nieźle poukładany w stójce i ma całkiem niezły parter. Nie bardzo widzę jak Camozzi mógłby mu zagrozić.

Ross Pearson vs. Spencer Fisher
Ross Pearson przez decyzję.
Person zupełnie nie radził sobie z zasięgiem Cole’a Millera, ale z Fisherem nie będzie miał tego problemu. Nie dość, że Amerykanin od kilku walk wygląda w Octagonie bardzo słabo, to Pearson jest po prostu lepszym technicznie uderzaczem. Anglik może pokusić się o wygraną przed czasem, jeśli to się jednak nie uda to powinien wygrać zdecydowanie przez decyzję.

Nick Ring vs. Riki Fukuda
Riki Fukuda przez decyzję.
Sporo osób stawia na Ringa, ale ja jakoś nie potrafię typować zawodnika, który nie walczył od roku, a odkąd jest zawodnikiem MMA trzy razy przechodził rekonstrukcję więzadeł w kolanie. Kanadyjczyk to lepszy uderzacz, ale jeśli Fukuda użyje swoich zapasów to powinien zwyciężyć po wyrównanej walce.

Curt Warburton vs. Maciej Jewtuszko
Maciej Jewtuszko przez TKO, runda 1.
Irokez ma przewagę umiejętności w dystansie w stójce, a jeśli walka trafi do klinczu jego warunki fizyczne dadzą mu odpowiednie narzędzia by nie dać się zdominować. Warburton będzie pewnie próbował obalać, ale prędzej czy później nadzieje się na jakieś kolano lub w łokieć w zwarciu i nasz zawodnik odprawi go serią ciosów.

Tie Quan Zhang vs. Jason Reinhardt
Tie Quan Zhang przez poddanie, runda 1.
Reinhardta zatrudniono w UFC tylko po to by przegrać z Chińczykiem.

Alexander Gustafsson vs. James Te Huna
Alexander Gustafsson przez TKO, runda 2
. Szwed pokazał w starciu z Diabate ogromne postępy, a po kolejnych miesiącach treningów z Philem Davisem spodziewam się, że w Sydney będzie jeszcze lepszy. Te Huna jest twardy, ale nie bardzo widzę jak zawodnik, który męczył się z Igorem Pokrajace ma sprawić Maulerowi jakiekolwiek kłopoty.

Mark Hunt vs. Chris Tuchscherer
Chris Tuchsherer przez poddanie, runda 1.
Oczywiście Hunt ma zawsze szansę na nokaut w stójce, ale Tuchsherer raczej nie będzie się ociągał z obaleniem. Jeśli nie podda Hunta jakimś prostym kluczem na rękę to i tak spokojnie powinien wygrać przez decyzję.

Anthony Perosh vs. Tom Blackledge
Tom Blackledge przez KO, runda 2.
Obaj nie są zawodnikami kalibru UFC. Perosh jest lepszy w parterze, a Blackledge w stójce. Postawię na Anglika, ale równie dobrze wynik może pójść w drugą stronę.

TJ

B.J. Penn vs. Jon Fitch – Spodziewam się od Fitcha podobnej strategii co z Hawajczykiem zaprezentował GSP. Przecież nawet jesli Fitch jest gorszy od GSP to nadal duży, silny i zdolny zapaśnik i na pewno nie da się zmieść jednym ciosem jak Hughes. Fitch przez decyzję.

Michael Bisping vs. Jorge Rivera – Rivera jest za stary, za wolny i zbyt mechaniczny żeby poważnie zagrozić Bispingowi w stójce. Jeżeli klipy na youtube nie skłonią Anglika to głupich błędów to nie będzie miał problemów z unikaniem lewego sierpowego 39-latka. Bisping przez decyzję.

George Sotiropoulos vs. Dennis Siver – Choć w stójce walka może być w miarę wyrównana to obalenie Sivera i odklepanie go w parterze przez Australijczyka wydaje się być jedynie kwestią czasu, zwłasza jesli Niemiec będzie wykonywał kilkanaście kopnięć dając okazje do złapania nogi. Sotiropoulos, poddanie, 2 runda.

Chris Lytle vs. Brian Ebersole – Ebersole jest dokładnie w tej samej pozycji co Anthony Perosh rok termu przed walką z Crocopem. Lytle, poddanie, 1 runda.

Kyle Noke vs. Chris Camozzi – W ostatnich walkach Noke pracował nad swoją obroną obaleń i zaczyna to się opłacać. Zapasy i ground-and-pound to główna broń Camozziego a Australijczyk powinien być w stanie ją zneutralizować. Noke, TKO, 2 runda.

Ross Pearson vs. Spencer Fisher – Fisher wygląda jak wrak w swoich ostatnich walkach. Pearson zaskoczył in minus w walce z Millerem ale myślę, że przede wszystkim nie mógł poradzić sobie z różnicą zasięgu. Z Fisherem nie będzie takiego problemu i umiejętnsość składania płynnych kombinacji przez Anglika w stójce powinna być przeważająca. Pearson przez decyzję.

Nick Ring vs. Riki Fukuda – Fukuda walczy bez strategii i przygotowywał się do tej walki w Japonii. Nie zostawia mi to dużego pola manewru nawet jeśli zasadniczo nie wiem czego się spodziewać od Ringa po kolejnej kontuzji. Ring przez decyzję.

Curt Warburton vs. Maciej Jewtuszko – Nie pamiętam już, który raz powtórzę następne zdania. Warburton to przyzwoity zapaśnik jak na warunki Brytyjskie ale to jego jedyna broń w tej walce. Irokez jest znacznie agresywniejszym, bardziej dynamicznym i groźnym strikerem a i w parterze powinien sobie dać radę. Warburton został już raz w parterze odklepany przez zawodnika, który niczym innym oprócz poddań nie dysponował. Jewtuszko, poddanie, 2 runda.

Tie Quan Zhang vs. Jason Reinhardt – Sean Shelby chciał zestawić Zhanga z Reinhardtem w jego debiucie. Słusznie bo Reinhardt potrafi jedynie pokkonywać kelnerów z ujemnymi rekordami na środkowym zachodzie USA. Zhang jest w UFC tylko ze względu na paszport ale nie jest to kompletne beztalencie. Zna się wystarczająco dobrze na grapplingu, że powinien szybko odklepać Amerykanina, najlepiej zanim skończy mu się paliwo. Zhang, poddanie, 1 runda.

Alexander Gustafsson vs. James Te Huna – Choć Te Huna to ostentacyjnie drugi najlepszy reprezentant regionu, w którym odbywa się gala to nie walczył od roku i miał problemy z Igorem Pokrajacem. Ale przede wszystkim walczy z autentycznie utalentowanym rywalem. Gustafsson jest ogromny jak na tą kategorię, dobrze uderza i cały czas poprawia parter. Odprawił już lepszego zawodnika w osobie Diabate i nie spodziewam się, żeby miał problemy z Nowozelandczykiem. Gustaffson, poddanie, 1 runda.

Mark Hunt vs. Chris Tuchscherer – Hunt o wiele bardziej zacięcie walczył o swój kontrakt niż walczy ze swoimi rywalami. Nawet ktoś mniej niż przeciętny jak Tuchscherer nie powinien mieć problemów. Tuchscherer, poddanie, 1 runda.

Anthony Perosh vs. Tom Blackledge – Kolejni zawodnicy, którzy niekoniecznie za swoje sportowe sukcesy znaleźli się na tej rozpisce. Tak naprawdę to nie wiem czy Perosh w ogóle widzi siebie jeszcze jako fightera z prawdziwego zdarzenia, Blackledge przynajmniej będzie głodny sukcesu. Blackledge przez decyzję.

Fusel

B.J. Penn vs. Jon Fitch – Jon Fitch (dec)
Michael Bisping vs. Jorge Rivera – Michael Bisping (ko/tko)
George Sotiropoulos vs. Dennis Siver – George Sotiropoulos (sub)
Chris Lytle vs. Brian Ebersole – Chris Lytle (sub)
Kyle Noke vs. Chris Camozzi – Kyle Noke (ko/tko)
Ross Pearson vs. Spencer Fisher – Ross Pearson (ko/tko)
Nick Ring vs. Riki Fukuda – Nick Ring (ko/tko)
Curt Warburton vs. Maciej Jewtuszko – Maciej Jewtuszko (ko/tko)
Tie Quan Zhang vs. Jason Reinhardt – Jason Reinhardt (dec)
Alexander Gustafsson vs. James Te Huna – Alexander Gustafsson (ko/tko)
Mark Hunt vs. Chris Tuchscherer – Chris Tuchscherer (dec)
Anthony Perosh vs. Tom Blackledge – Tom Blackledge (dec)

Tjo

B.J. Penn vs. Jon Fitch – Jon Fitch (dec).
Michael Bisping vs. Jorge Rivera – Michael Bisping (ko/tko)
George Sotiropoulos vs. Dennis Siver – George Sotiropoulos (sub)
Chris Lytle vs. Brian Ebersole – Chris Lytle (dec)
Kyle Noke vs. Chris Camozzi – Kyle Noke (ko/tko)
Ross Pearson vs. Spencer Fisher – Spencer Fisher (ko/tko)
Nick Ring vs. Riki Fukuda – Riki Fukuda (ko/tko)
Curt Warburton vs. Maciej Jewtuszko – Maciej Jewtuszko (ko/tko)
Tie Quan Zhang vs. Jason Reinhardt – Jason Reinhardt (sub)
Alexander Gustafsson vs. James Te Huna – Alexander Gustafsson (sub)
Mark Hunt vs. Chris Tuchscherer – Chris Tuchscherer (sub)
Anthony Perosh vs. Tom Blackledge – Anthony Perosh (ko/tko)

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

66 KOMENTARZE

 1. Ja licze na to że Hunt znokautuje Tuchscherera. Nie spisuje od razu Hunta na straty. A co do reszty typowań to sie zgadzam.

 2. W ramach ciekawostki miejsca w fightmatrix wszystkich uczestników:

  [#3] Jon Fitch vs. [#4] B.J. Penn
  [#10] Michael Bisping vs. [#32] Jorge Rivera
  [#8] George Sotiropoulos vs. [#41] Dennis Siver
  [#11] Chris Lytle vs. [#82] Brian Ebersole
  [#49] Kyle Noke vs. [#92] Chris Camozzi
  [#68] Spencer Fisher vs. [#94] Ross Pearson
  [#26] Alexander Gustafsson vs. [#54] James Te Huna
  [#21] Riki Fukuda vs. [*] Nick Ring
  [#191 HW] Anthony Perosh vs. [*] Tom Blackledge
  [*] Zhang Tie Quan vs. [*] Jason Reinhardt
  [#67] Chris Tuchscherer vs. [#159] Mark Hunt
  [#82] Maciej Jewtuszko vs. [#451] Curt Warburton

 3. Ja juz się nie mogę doczekać typera. Fitch 29-28, Bisping 2 runda, Soti 1, Lytle DEC, Noke 3,Spencer dec, IROKEZ 1 RUNDA

 4. szkoda ze nikt nie zrobił gifów jak bisping zadaje serie ciosów np,millerowi i nie robi to na nim żadnego wrażenia to bym zripostował.Jakoś po przerwaniu jak pamiec mnie nie myli nie wyglądał jakby się słaniał na nogach

 5. Biję się w piersi bo zadeklarowałem się napisać pod lupą dla main eventu jednak nie wyrobiłem z czasem w tym tygodniu niestety. Mea culpa panowie.

 6. Widzieliscie Lukasza Lesia z Curtem Warburtonem? mamy kolejnego polaka w UFC 🙂

 7. Widzieliscie Lukasza Lesia z Curtem Warburtonem? mamy kolejnego polaka w UFC

  ^ Zakochany kurde

 8. Coś za duże różnice są w rankingach, a szczególnie w walce Irokeza 😀

 9. Wow, ale skreśliliście Penna…

  Jak dla mnie

  BJ

  Bisping

  Sotiro

  Liczę na Camozziego, bo niefortunnie wypadł z TUF'a jednak jedna walka to nie taki "obóz" czy turniej, a serce ma niesamowite. Nie dziwię się jednak, że stawiacie na Noke'a.

  Lytle, Pearson, liczę na Ringa, więc on, poza tym bilans czasem ma znaczenie 😉

  i IRO, reszty się nie podejmuje, bo w sumie mi obojętne, choć na Hunta bym nie postawił mimo wszystko 🙂

 10. jezeli walka zakonczy sie przed czasem wygra Penn, jezeli nie Fitch. Mam tylko nadzieje, ze BJ dobrze przygotowal kondycje na te walke:) !!

 11. Kursy na bwin . Tylko nie walki Lytle vs Ebersole

  BJ Penn (USA) 2.40
  Jon Fitch (USA) 1.50

  Chris Camozzi (USA)2.40
  Kyle Noke (AUS) 1.50

  Dennis Siver (GER) 3.40
  George Sotiropoulos (AUS) 1.27

  Jorge Rivera (USA) 3.40
  Michael Bisping (ENG) 1.27

  Anthony Perosh (AUS) 2.40
  Tom Blackledge (GBR) 1.50

  Curt Warburton (GBR) 2.02
  Maciej Jewtuszko (POL) 1.70

  James Te Huna (NZL) 3.30
  Alexander Gustafsson (SWE) 1.28

  Jason Reinhardt (USA) 2.95
  Tie Quan Zhang (CHN) 1.35

  Mark Hunt (NZL) 2.80
  Chris Tuchscherer (USA) 1.38

  Nick Ring (CAN) 1.95
  Riki Fukuda (JPN) 1.75

  Spencer Fisher (USA)2.40
  Ross Pearson (GBR) 1.50

 12. B.J Penn vs. Jon Fitch / Jon Fitch
  Michael Bisping vs. Jorge Rivera / Michael Bisping
  George Sotiropoulos vs. Dennis Siver / George Sotiropoulos
  Chris Lytle vs. Brian Ebersole / Chris Lytle
  Kyle Noke vs. Chris Camozzi / Kyle Noke
  Spencer Fisher vs. Ross Pearson / Spencer Fisher
  Alexander Gusstafson vs. James Te Huna / Alexander Gusstafson
  Riki Fukuda vs. Nick Ring / Nick Ring
  Anthony Perosh vs. Tom Blackledge / Tom Blackledge
  Zhang Tie Quan vs. Jason Reinhardt / Jason Reinhardt
  Chris Tuchscherer vs. Mark Hunt / Chris Tuchscherer
  Maciej Jeqtuszkp vs. Curt Warburton / Maciej Jewtuszlo

 13. Mam dziwne przeczucie, że Penn wygra, jednak wyglądał jakoś grubo na ważeniu 🙂 Chyba odpuszczę stawianie pieniędzy na tą walkę bo to trochę wróżenie z fusów.

 14. Bisping na ważeniu jak by wyszedł prosto z baru, sprawia wrazenie takiego typowego angielskiego kibola.
  Nie wiem czy ktos taki moze wygrywać, wiadomo rankingi. i statystyki sąza nim i to on prawdopodobnie wygra, ale będę za tym drugim, nie wiem kto to jest ale wyglada ok.

  BJ vs Fitch
  To troche jak Fedor vs Silva
  szybkosc vs rozmiar, sila
  Juz pisałem ze Fitch jesli nie bedzie chciał to nie przegra, tak ten sport wyglada, jak bedzie walczyl defensywnie, uzywje zapasów do neutralizacji opponenta no to co mozna zrobic? Fitch ma tez kondycje i calkiem mocną szczękę.
  Ludzie stawiaja na „ogień” BJ’a i to rzeczywiscie moze wypalić, jak wyjdzie ofensywnie, nawet ryzywkownie to moze zagrozić Fitchowi, on nie wda sie jednak w bojke tylko sprowadzi go na ziemie i uzyje przewagi sily, i rozmiatu.
  Chciał bym zeby BJ wygrał ale pewnie Fitch zwyciezy, on w zasadzie przegrał tylko z GSP i jest w dobrej formie

 15. Nie wiadomo czy Fitch jest w dobrej formie odkąd przeszedł na wegetarianizm 🙂

 16. Piorun "OK" jest rzucanie drugiemu profesjonaliście, w zasadzie współpracownikowi, bo obaj pracują dla jednej firmy, "you're a pussy!" stojąc przy swoim pracodawcy?Nie-OK jest natomiast wyglądanie na angielskiego kibola…:D Kto tu się gorzej zachował, Bisping ma taki "urok" i dobrze, przynajmniej wyróżnia go coś 🙂

 17. „Bisping na ważeniu jak by wyszedł prosto z baru, sprawia wrazenie takiego typowego angielskiego kibola.
  Nie wiem czy ktos taki moze wygrywać, wiadomo rankingi. i statystyki sąza nim i to on prawdopodobnie wygra, ale będę za tym drugim, nie wiem kto to jest ale wyglada ok.”

  Nasz expert MMA coraz bardziej zadziwia 😀

 18. Herrflick: Widzieliscie Lukasza Lesia z Curtem Warburtonem? mamy kolejnego polaka w UFC

  ^ Zakochany kurde

  Jak juz mowilem, jestem jego fanem, rowny z niego gosc. wejdzcie sobie na jego facebooka, dodaje troche zdjec z australii. warto poogladac.

 19. Fusel:

  Więc jeszcze gorzej. Zobaczymy jak to będzie wyglądać. Choć z drugiej strony Penn nie powinien go zajechać swoją kondycją 🙂

 20. To tez jest niezle 🙂

  „Juz pisałem ze Fitch jesli nie bedzie chciał to nie przegra, tak ten sport wyglada”

 21. Bisping na ważeniu jak by wyszedł prosto z baru, sprawia wrazenie takiego typowego angielskiego kibola.
  Nie wiem czy ktos taki moze wygrywać, wiadomo rankingi. i statystyki sąza nim i to on prawdopodobnie wygra, ale będę za tym drugim, nie wiem kto to jest ale wyglada ok.

  To nie pisz :/

  Znowu skreslacie BJ'a ? Nie ladnie, chociaz w ostatnich czasach Fitch, byl najtwardszym workiem do bicia dla GSP, to mysle ze Baby Jay to wygra.

  Z innych walk:

  Rivera by KO

  Irokez by KO

  Sotiropoulos by Sub

  Fukuda by dec.

  To z tych walk co mnie interesuja.
  Vitopr czeka, czeka, jak rosowy pająk, i bum bum z kontry, i Sylvia nie wie co się dzieje, na ziemie i GnP. i koniec zabawy.

 22. Moim zdaniem:
  B.J Penn vs. Jon Fitch / BJ Penn ,TKO druga runda
  Michael Bisping vs. Jorge Rivera / Michael Bisping przez TKO druga runda
  George Sotiropoulos vs. Dennis Siver / George Sotiropoulos poddanie 2 runda
  Chris Lytle vs. Brian Ebersole / Chris Lytle poddanie 2 runda
  Kyle Noke vs. Chris Camozzi / Camozzi przez TKO
  Spencer Fisher vs. Ross Pearson / Pearson poddanie 2 runda
  Alexander Gusstafson vs. James Te Huna / Alexander Gusstafson
  Riki Fukuda vs. Nick Ring / Nick Ring
  Anthony Perosh vs. Tom Blackledge / Tom Blackledge
  Zhang Tie Quan vs. Jason Reinhardt / Tie Quan
  Chris Tuchscherer vs. Mark Hunt / Chris Tuchscherer
  Maciej Jeqtuszkp vs. Curt Warburton / Warburton przez decyzje

 23. Fitch przez decyzję (nie widzę, żeby BJ był w stanie znokautować, albo poddać Jona)
  Bisping przez KO (mam nadzieję, że brutalne. Należy się Riverze szczególnie za ten ostatni filmik)
  George przez poddanie (i to już w pierwszej rundzie. Niemiec długo nie postoi na nogach w tej walce)
  Lytle przez TKO (uderzenia w parterze, chociaż większość obstawia poddanie 😉
  Noke przez decyzję (nie da ciała przed własną publicznością)
  Ross Pearson przez KO w trzeciej rundzie (najpierw wymęczy Fishera a potem go znokautuje)
  Irokez przez poddanie w drugiej rundzie (chociaż wolałbym zobaczyć efektowny knockout w pierwszej)
  Hunt przez KO w pierwszej rundzie (chociaż to najbardziej ryzykowny z powyższych typów, mam nadzieję, że stary wyga się wstrzeli)
  o całej reszcie za mało wiem, żeby sensownie typować.

 24. Wujek

   

  ten dzieciak ma kurteczke Feyenordu wiec nie jest on raczej Anglikiem 😛

 25. Mi się dzisiaj śniło że Iro przegrał przez decyzję. Muszę się zastanowić nad swoim życiem jeśli snią mi się faceci. %)

 26. wszyscy jesteśmy przekonani że Maciek wygra, ale ja po ostatniej walce Drwala w UFC jestem sceptycznie nastawiony co do naszych rodaków, chociaż mam nadzieję że się myle .

 27. Maciej Jeqtuszkp vs. Curt Warburton / Warburton przez decyzje <<< wiem że w MMA wszystko możliwe ale nie wyobrażam sobie tego. i powiedz mi po czym to wnioskujesz? (moja ciekawość )

 28. a co do BJ Penna to sądzę że on będzie chciał zaskoczyć swojego rywala tak jak w walce z Hughesem , próbą szybkiego nokautu na początku drugiej rundy.

 29. sądzę że będzie go cały czas sprowadzał do parteru i tam punktował , nie da naszemu pola do popisu w stójce.

 30. Iro jest zbyt efektowny, żeby tak sobie przeleżeć na plecach całą walkę. Prędzej by dostał KO w GnP po jakiejś próbie powstawania lub próbie dojścia do skrętówy 😉

  Ale NIE MA TAKIEJ OPCJI, TYLKO ZWYCIĘSTWO! 🙂

 31. Nikt nie stawia na siver'a. Buu.. 

  Rozumem Georges, serduchem Siver. Tym razem stawiam na serducho 🙂

 32. Mi się dzisiaj śniło że Iro przegrał przez decyzję

  A mi, że na podwórko wparował tygrys i pogryzł (tak, nie zjadł tylko pogryzł) mojego kota. Tak więc nie przejmowałbym się snami 😛

 33. Teraz ja obstawiam ( pozwolę sobie obstawić tylko walki, które mnie interesują ) :

  Penn przez Submission 2 runda . ( co za krejzol, nie ? 😀 )
  Bisping przez KO/TKO 1 runda .
  Sotiropoulos przez Submission 1 runda .
  Lytle przez Decision .
  Noke przez Decision .
  Jewtuszko przez KO/TKO 2 runda .

 34. GLF twoj sen rozbawil mnie do lez :).a co do walki Macka to duzo ludzi juz przekreslilo Warburtona,mysle ze to nie bedzie latwa dla Macka walka,irokez moim zdaniem musi popracowac nad zapasami i szybkoscia,a to nie sa slabe strony Curta,no ale oczywiscie calym sercem wierze ze iro by tko:)

 35. Ja polubiłem Curta bez spiny razem z Irokezem uśmiechnięci, ale oczywiście WAR IROKEZ!

 36. B.J. Penn vs. Jon Fitch – Jon Fitch przez decyzję (mimo, że uważam Penna za drugiego najlepszego p4p to zwyczajnie nie widzę go w tej walce. Fitch to za mądrze walczący zawodnik, żeby dac się ustrzelic i jest za dobry na glebie, żeby dac się poddac a do tego wiadomo, warunki fizyczne i zapasy Fitcha zrobią swoje).
  Michael Bisping vs. Jorge Rivera – Michael Bisping przez TKO (spodziewam się szybkich sprowadzeń i ciągłego gnp, nie ma sensu żeby bił się z Rivierą w stójce, w parterze Bisping jest o kilka klas lepszym zawodnikiem, w stójce z resztą też tyle że w przeciwieństwie do Riviery nie ma nokautującego ciosu).
  George Sotiropoulos vs. Dennis Siver – George Sotiropoulos przez poddanie (choc obstawiam Sotiropoulosa to kompletnie się nie ździwię jak Siver go znokautuje. To teraz zupełnie inny zawonik. W stójce jest naprawdę groźny i na miejscu Australijczyka nie czekałbym długo z obaleniem)
  Chris Lytle vs. Brian Ebersole – Chris Lytle przez co tylko będzie chciał (Ebersole to solidny zawodnik ale absolutnie nie na poziomie UFC. Jeżeli Chris ma chociaż 50% formy jaką prezentował np w walce z Serrą lub Fosterem to Ebersole zostanie zjedzony).
  Kyle Noke vs. Chris Camozzi – Kyle Noke przez TKO (tutaj wcale nie skreślałbym Comozziego. Szanse rozkladam na 55 do 45 dla Noke’a)
  Ross Pearson vs. Spencer Fisher – Fisher przez decyzję (Pearson jest moim zdaniem mocno przeceniany, forma Fishera pozostawiała ostatnio wiele do życzenia ale stawiam na niego bo Pearson to za mało kompletny zawodnik z wcale nie tak mocną stójką jakby się jeszcze niedawno mogło wydawac)
  Nick Ring vs. Riki Fukuda – Riki Fukuda przez decyzję (cholernie ciężka walka do wytypowania, stawiam na Fukadę bardziej z symaptii niż z pewności, że wygra)
  Curt Warburton vs. Maciej Jewtuszko – Curt Warburton przez poddanie (śmiejcie się ale wg mnie Jewtuszko ma słabszy parter niż Curt i tam widzę właśnie rozstrzygnięcie tej walki)
  Tie Quan Zhang vs. Jason Reinhardt – Tie Quan Zhang przez poddanie (Zhang w UFC wiele nie osiągnie ale ze strasznie przeciętnym Reinhardtem powinien sobie łatwo poradzic)
  Alexander Gustafsson vs. James Te Huna – Alexander Gustafsson przez poddanie (Gustafsonn nie tylko wyglądał świetnie przeciwko Diabate, problemy zapaśnicze jakie sprawił Davisowi zrobiły na mnie ogromne wrażenie a Davis to pewnie przyszły mistrz albo przynajmniej pierwsza trójka LHW, Te Huna nie ma żadnych argumentów na Alexandra)
  Mark Hunt vs. Chris Tuchscherer – Mark Hunt przez KO (rozum podpowiada mi, że Chris szybko obali Marka i tam podda, nawet w podobnie banalny sposób jak Overeem poddał ostatnio Sefo ale sercem wierze w to, że zanim to nastąpi to Hunt kuknie go jakimś mocnym hakiem i pomimo mocnej szczęki Tuchscherer upadnie. Ogromnie bym się cieszył)
  Anthony Perosh vs. Tom Blackledge – Anthony Perosh przez TKO (tutaj ewidentnie Perosh dostaje kelenra, żeby mógł się jakoś zaprezentowac przed swoją publicznością)

 37. Oby irokez wygrał bo trzeba miec swojego przedstawiciela w Ufc
  Chciał bym żeby B.J. Penn wygrał bo go nawet lubie

 38. Penn by sub, Iro by TKO i wznosze modly o KO rodem od Hendersona dla Bispinga. Stann chcial walki z Lebenem i mimo, ze byl underdogiem – wygral, Rivera chcial Bispinga wiec mysle, ze tez bedzie gotowy i zrobi co trzeba.

 39. nie powiem , wróciłem właśnie z kawalerskiego tak że też jestem gotowy Bayan

 40. O tej porze z kawalerskiego ;P?

  Mam nadzieję, że nikt nie poda wyniku walki Jewtuszki w komentarzach, choć w sumie się tego nie spodziewam, więc póki Iro na MainCardzie nie będzie musze przestać na czat i forum w czasie gali wchodzić, liczac na to, ze pokaza miedzy jakimis walkami.

 41. wiesz jeśłi po piątku obudziłeś się o 19 to raczej rozsądna decyzja , zresztą zaraz walczy IRO więc trzeba śledzić jego poczyania , WAARRRR IRRRRROOOO

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.