(fot. Esther Lin / Fanhouse)

Poniżej znajdziecie nasze przewidywania co do walk dzisiejszej nocy. Typer nadal pauzuje dlatego chętnych do dzielenia się swoimi prognozami kieruję do komentarzy pod tym tekstem.

Venom

Anderson Silva vs. Vitor Belfort
Anderson Silva przez decyzję.
Po tym jak Anderson zachowuje się w ostatnich dniach, jestem prawie pewien, że podczas gali zobaczymy coś podobnego do jego pojedynku z Maią. Od strony technicznej, zakładając, że fatalny występ z Sonnenem był wynikiem kontuzji, Silva góruje nad Vitorem wszechstronnością ataków stójce. Belfort jako jeden z niewielu nie powinien ustępować Pająkowi szybkościowo, ale historia przegranych ważnych walk nie przekonuje mnie, że będzie potrafił przyjmować mocne ciosy i walczyć dalej. Im pojedynek będzie dłużej trwał, przewaga Silvy będzie rosła, a ochota Vitora do walki malała. Wtedy pewnie też zobaczymy pozasportowe „popisy” Andersona.

Forrest Griffin vs. Rich Franklin
Rich Franklin przez decyzję.
Forrest ma atuty, żeby wygrywać ten pojedynek, jest mocniejszy fizycznie, dysponuje bardzo niedocenianym parterem i przyzwoitą stójką. Z drugiej strony nie wiem na ile będzie chętny do wykorzystania pewnych braków Franklina na ziemi. W stójce Rich jest na pewno nie gorszym kicbokserem, bije też zdecydowanie mocniej. Jeśli pojedynek rozegra się w stójce, Franklin powinien to wyciągnąć.

Ryan Bader vs. Jon Jones
Jon Jones TKO, runda 2.
To jeden z tych pojedynków, kiedy mam wrażenie, że faworyt jest zbyt dużym faworytem, ale nie bardzo mam pomysł jak underdog może to wygrać. Poza szczęśliwym ciosem nie bardzo widzę jak Bader miałby pokonać Jonesa. Bones zacznie starcie od punktowania rywala z dystansu, a gdy nadarzy się okazja przeniesie pojedynek na ziemię. Bader to dobry zapaśnik, ale bazujący raczej na sile, a nie szybkości i dynamice, dodatkowo jego cardio jest dość podejrzane. Gdy Jones położy go już na ziemię, przejdzie gardę i gradem łokci odprawi zapewni sobie wygraną.

Jake Ellenberger vs. Carlos Eduardo Rocha
Jake Ellenberger przez TKO, runda 1.
Jednowymiarowy grappler ryzykujący pozycję atakami na nogi kontra zapaśnik z mocnym ciosem. To może się zakończyć tylko w jeden sposób.

Miguel Torres vs. Antonio Banuelos
Miguel Torres przez poddanie, runda 2.
Banuelos to typ rywala, przeciwko którym Torres wygląda znakomicie. Pojedynek powinien mieć podobny przebieg do starć byłego mistrza z Mannym Tapią czy Charlie Valencią. Dużo ciosów prostych, w końcu nokdaun i koniec albo po wejściu za plecy, albo ground and pound.

Donald Cerrone vs. Paul Kelly
Donald Cerrone przez poddanie, runda 2.
Biorąc pod uwagę postępy zapaśnicze jakie Cerrone pokazał przeciwko Varnerowi, nie widzę płaszczyzny, w której ustępowałby Anglikowi. Po rundzie wymian w stójce, w drugiej rundzie Kowboj złapie rywala w gilotyną lub firmowy trójkąt.

Chad Mendes vs. Michihiro Omigawa
Chad Mendes przez decyzję.
W tej walce wszystko zależy od tego, czy Omigawa będzie w stanie bronić obaleń. Jeśli tak, boks Japończyka i ofensywny grappling dają mu spore szanse na zwycięstwo. Jednak dużo bardziej prawdopodobny jest scenariusz, w którym były wicemistrz NCAA regularnie kładzie rywala na plecy wygrywając wszystkie rundy.

Norifumi Yamamoto vs. Demetrious Johnson
Norifumi Yamamoto przez decyzję.
Już po pierwszych minutach pojedynku, może się okazać, że ten typ jest nic nie warty. Jeśli Kid nie będzie zmotywowany i dobrze przygotowany, wygrana Amerykanina mnie nie zdziwi. Jednak Japończyk góruje nad swoim rywalem warunkami fizycznymi, nie odstaje szybkością, ma lepsze zapasy i dużo mocniej bije. Spodziewam się wyrównanego pojedynku i zwycięstwa Yamamoto.

Mike Pierce vs. Kenny Robertson
Mike Pierce przez decyzję.
Z uwagi na swoje mało emocjonujące walki Pierce jest mocno niedoceniany. Robertson to niezły talent, ale w swoim debiucie trafia na obitego, doświadczonego zawodnika, który jest niedaleko światowej czołówki. Zdecydowana wygrana dla Pierce’a

Paul Taylor vs. Gabe Ruediger
Paul Taylor przez decyzję.
Anglik to bardzo dobry kickbokser i Ruediger nie ma co szukać z nim szczęścia w stójce. Jak pokonać Taylora pokazywali Hathaway czy Kelly, ale nie sądzę, żeby Gabe potrafił tak konsekwentnie kłaść go na plecy.

Kyle Kingsbury vs. Ricardo Romero
Ricardo Romero przez decyzję
. Co prawda Romero wypadł poniżej oczekiwań w debiucie, a Kingsbury zaskakująco dobrze w swoim ostatnim pojedynku, postawię jednak na zawodnika ze wschodniego wybrzeża. Romero powinien regularnie kłaść rywala na plecy i wygrywać rundy, poddanie jest możliwe, ale decyzja bardziej prawdopodobna.

TJ

Anderson Silva vs. Vitor Belfort – Rok temu postawiłbym na Silvę w ciemno, teraz mam ciut więcej wątpliwości ale Silva wyrobił sobie już taką markę swoimi występami, że nadal będę trzymał jego stronę. Czy występ w walce z Sonnenem był spowodowany kontuzją żebra, obawą przed obaleniami, wiekiem czy Silva był długo zamroczony po pierwszym ciosie Amerykanina – nie mam pojęcia. Belfort to zdecydowanie groźniejszy uderzacz od Chaela ale sam też za bardzo nie walczył z topowymi strikerami, miał 18 miesięcy przerwy od występów i ciągnie się za nim reputacja zawodnika, który poddaje się mentalnie w ważnych starciach kiedy mu nie idzie. Uważam, że Anderson kilka razy mocno go skontruje w pierwszych rundach i znowu Belfort da sobie spokój i, walcząc zachowawco choć przegrywa, zmieni późniejsze rundy w średnio przyjemny do oglądania spektakl. Silva przez decyzję.

Forrest Griffin vs. Rich Franklin – Czy był kiedykolwiek bardziej niespodziewany fighter, który pokonał by numer jeden w swojej wadze dwa razy pod rząd niż Griffin? Jak zwykle mam problemy z wyobrażeniem sobie jakimi to umiejętnościami Forrest może pokonać Franklina. Będzie od niego dużo większy i może jest lepszy w parterze ale nigdy nie był zapaśnikiem i o wiele bardziej wolał wymiany w stójce. Franklin to dobry, kreatywny uderzacz, który powinien być przygotowany na niskie kopnięcia i użyć swojej szybkości i ataków z nietypowych pozycji do pokonania Griffina w stójce. Franklin przez decyzję.

Ryan Bader vs. Jon Jones – Jones to koszmarny match-up dla Badera. Wszystko w czym jest dobry zwycięzca ósmego TUFa Jones robi lepiej. Zaczyna walkę bardziej agresywnie, ma więcej obaleń niż tylko wejście w obie nogi i większy arsenał, oraz zasięg, w stójce. „Bones” nie miał długiej walki od stycznia 2009 ale wtedy terż wyglądał na nieco lepiej przygotowanego kondycyjnie od Badera, który zaczyna słabnąć w połowie drugiej rundy. Nawet jeśli Bader przetrwa napór Jonesa na początku nie wiem czy będzie w stanie wygrać następne dwie rundy tak by uratować tą walkę na punkty. Jones, TKO, 1 runda.

Jake Ellenberger vs. Carlos Eduardo Rocha – Ellenberger ma tą walkę podaną na srebrnej tacy. Jest za dobry, żeby dać się sprowadzić do parteru a tylko tam Brazylijczyk może mu wydrzeć zwycięstwo swoimi dźwigniami. Uważam, że Ellenberger nie popełni błędu Krisa McCraya i zostanie w pozycji stojącej obijając tam Rochę. Ellenberger, TKO, 2 runda.

Miguel Torres vs. Antonio Banuelos – Wszyscy co oglądali klipy z ważenia widzieli jaką kolosalną przewagę wzrostu miał nad Banuelosem Torres. To, w połączeniu z manierą zawodnika Johna Hacklemana do wdawania się w niezdyscyplinowane taktycznie wymiany ciosów wróży mu prędką zgubę z rąk byłego mistrza. Torres, TKO, 2 runda.

Chad Mendes vs. Michihiro Omigawa – Mendes to będzie zdecydowanie najlepszy zapaśnik z jakim mierzy się Omigawa i nie wiem czy jest w stanie go tak kompletnie zgasić jak to zrobił z LC Davisem. Mimo to, uważam, że Omigawa nie będzie bał się wyprowadzać ciosów w stójce i będzie aktywnie szukał poddań i sweepów z pleców. Kto wie, może czymś zaskoczy Mendesa, którego występy w klatce póki co nie odzwierciedlają jego reputacji z sali treningowej. Mimo to, wiedząc jak są sędziowane walki w USA, postawię na Amerykanina, który będzie walczył lwią część starcia z górnej pozycji. Mendes przez decyzję.

Norifumi Yamamoto vs. Demetrious Johnson – Choć zapasy Kida były wychwalane od dawien dawna nie zawsze je pokazywał w walkach woląc szukać nokautu. Po powrocie po kontuzji w 2009 wydaje mi się, żę stał się jeszcze bardziej przewidywalny w próbowaniu trafienia tego jednego, kończącego uderzenia. Johnson, dzięki swojej szybkości i kombinacjom powinien mieć na to receptę a jego zapasy, choć pewnie nie powstrzymają obaleń Japończyka dadzą mu szansę na szybki powrót do stójki. Wreszcie, bardzo martwiące jest to, że doniesienia z przygotowań Kida dotyczą jego fryzury i tatuaży a nie faktycznego treningu. Johnson przez decyzję.

Donald Cerrone vs. Paul Kelly – Jeśli Cerrone chce to może być przyzwoitym zapaśnikiem co pokazała druga walka z Varnerem. Niestety, rzadko kiedy mu się chce. Paul Kelly natomiast chętnie by obalał do końca świata ale oprócz tego nie ma zbyt wiele umiejętności. Jeśli Cerrone będzie bronił obaleń, rozbije Brytyjczyka w stójce, jeśli da się obalić, podda go z pleców. Tak czy inaczej „Kowboj” skończy tą walkę przed czasem. Cerrone, poddanie, 2 runda.

Mike Pierce vs. Kenny Robertson
Robertson wyrobił sobie bilans poddając kolesi, który mają już tony porażek przez poddanie. Tej sztuki z Piercem nie dokona, który ulegał tylko lepszym od siebie zapaśnikom. Pierce przez decyzję.

Paul Taylor vs. Gabe Ruediger
Żeby Paul Taylor wygrał walkę jego przeciwnik musi mieć nikłe pojęcie o zapasach. Ruedigera nikt nie pomyli z kimś kto był all-american ale potrafi skrócić dystans, sklinczować i ściągnąć kogoś do parteru. Jeśli zrobi to trzy razy to wygra walkę i będzie mógł uraczyć się ciastem. Ruediger przez decyzję.

Kyle Kingsbury vs. Ricardo Romero
Kiedy Kingsbury spuszczał się do sushi na Ultimate Fighterze nikt chyba nie myślał, że wyjdzie na ludzi i w 2011 roku będzie, jako jeden z już tylko pięciu fighterów, nadal zakontraktowany przez UFC. Romero to dobry zapaśnik ale daje się łatwo trafiać. Jeśli będzie zdobywał obalenia to szanse jego rosną bo Kinsburyego w parterze nie widzieliśmy za dużo w jego poprzednich walkach ale w stójce jest agresywny i dość dokładny jeśli chodzi o uderzenia. Myślę, że potrafi zatrzymać kilka obaleń i wymęczyć Romero choć sam tytanem kondycji nie jest. Kingsbury przez decyzję.

Fusel

Anderson Silva vs. Vitor Belfort – Anderson Silva (ko/tko)
Forrest Griffin vs. Rich Franklin – Forrest Griffin (dec)
Ryan Bader vs. Jon Jones – Jon Jones (ko/tko)
Jake Ellenberger vs. Carlos Eduardo Rocha – Jake Ellenberger (ko/tko)
Miguel Torres vs. Antonio Banuelos – Miguel Torres (sub)
Donald Cerrone vs. Paul Kelly – Donald Cerrone (ko/tko)
Chad Mendes vs. Michihiro Omigawa – Michihiro Omigawa (ko/tko)
Norifumi Yamamoto vs. Demetrious Johnson – Demetrious Johnson (ko/tko)
Mike Pierce vs. Kenny Robertson – Mike Pierce (dec)
Paul Taylor vs. Gabe Ruediger – Paul Taylor (ko/tko)
Kyle Kingsbury vs. Ricardo Romero – Kyle Kingsbury (dec)

Royler

Anderson Silva vs. Vitor Belfort  | Belfort [tko]
Forrest Griffin vs. Rich Franklin  | Griffin [dec]
Ryan Bader vs. Jon Jones  | Jones [tko]
Jake Ellenberger vs. Carlos Eduardo Rocha  | Ellenberger [tko]
Miguel Torres vs. Antonio Banuelos  | Torres [tko]
Donald Cerrone vs. Paul Kelly   | Cerrone [dec]
Chad Mendes vs. Michihiro Omigawa   | Mendes [dec]
Norifumi Yamamoto vs. Demetrious Johnson   | Yamamoto [tko]
Mike Pierce vs. Kenny Robertson  | Pierce [dec]
Paul Taylor vs. Gabe Ruediger  |  Taylor
Kyle Kingsbury vs. Ricardo Romero  | Romero

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

73 KOMENTARZE

 1. Belfort,Griffin,Jones,Ellenberger,Torres,Yamamoto,Cerrone:) tyle heheheh

 2. Ja co do walki wieczoru scenariusz widze tak:
  Na początku pierwsze 3 rundy będą bardzo wyrównane i jeżeli Belfort w tych rundach nie zgasi światła jednym ciosem Silvie w dwóch ostatnich rundach zostanie całkowicie zdemolowany, przez to właśnie, że straci pomysł na walke.
  Licze na szybkie i celne kontry Vitora. Chciałbym, żeby teraz ktoś ośmieszył Silve. Vitor ma silny cios i to jest jego atut na wygranie tej walki w efektowny sopsob. Stawiam na Silve, ale sercem za Vitorem. War Vitor !

 3. Wszyscy na jonsa miała być wyrównana walka ale jak to napisał Venom xD
  " To jeden z tych pojedynków, kiedy mam wrażenie, że faworyt jest zbyt dużym faworytem, ale nie bardzo mam pomysł jak underdog może to wygrać."

  1. Anderson Silva
  2. Forrest Griffin
  3. Jon Jones
  4. Jake Ellenberger
  5. Miguel Torres
 4. Anderson Silva 
  Forrest Griffin 
  Jon Jones 
  Carlos Eduardo Rocha 
  Miguel Torres 
  Donald Cerrone 
  Michihiro Omigawa
  Norifumi Yamamoto 
  Mike Pierce  
  Paul Taylor 
  Ricardo Romero

 5. Jedno co mnie uderzyło to Forest silniejszy fizycznie od Richa, nie wiem czy tylko ja oglądałem ważenie? Forest wygląda jak normalny koleś z ulicy, prawda jest taka, że gdyby zarzucił na siebie przynajmniej tyle tkanki mięśniowej co Rich to nie zmieściłby się w limicie, niemniej jednak to, że jest wyższy, ma dłuższe kończyny nie czyni go silniejszym.

 6. wakaszitzu napisze coś w stylu : ” W ogóle się nie zgadzam skąd te typy, nie umiecie uzasadnić swych wyborów, notoryczne błędy się pojawiają.”

  A serio to całkowicie się zgadzam z tymi typami.

 7. Vitor przez KO/GnP w 2/3 rundzie
  Franklin przez decyzje
  Bader przez KO w 3

 8. Anderson Silva 
  Forrest Griffin 
  Jon Jones 
  Jake Ellenberger 
  Miguel Torres 
  Donald Cerrone
  Chad Mendes 
  Norifumi Yamamoto 
  Mike Pierce 
  Paul Taylor 
  Ricardo Romero 

 9. Idę powalczyć trochę Andresonem bo nie wytrzymam tych emocji 😛

 10. Malinowsky oczywiście najmądrzejszy :/ Spider,Griffin,Darth,Ellenberger i Torres 🙂

 11. Chcialbym
  1. Belfort
  2. Griffin
  3. Bader
  4. Ellenberger
  5. Torres
  bedzie
  1. Silva
  2. Griffin
  3. Jones
  4. Ellenberger
  5. Torres

 12. Andro pepsi
  reprezentujesz Wakaszitzu Team? Przewiduje co on napisze, boli?

 13. Anderson Silva vs. Vitor Belfort – Anderson Silva (ko/tko)
  Forrest Griffin vs. Rich Franklin – Forrest Griffin (dec)
  Ryan Bader vs. Jon Jones – Jon Jones (ko/tko)
  Jake Ellenberger vs. Carlos Eduardo Rocha – Jake Ellenberger (ko/tko)
  Miguel Torres vs. Antonio Banuelos – Miguel Torres (sub)
  Donald Cerrone vs. Paul Kelly – Donald Cerrone (ko/tko)
  Chad Mendes vs. Michihiro Omigawa – Michihiro Omigawa (ko/tko)
  Norifumi Yamamoto vs. Demetrious Johnson – Demetrious Johnson (ko/tko)
  Mike Pierce vs. Kenny Robertson – Mike Pierce (dec)
  Paul Taylor vs. Gabe Ruediger – Paul Taylor (ko/tko)
  Kyle Kingsbury vs. Ricardo Romero – Kyle Kingsbury (dec)

 14. Malinowsky, takie dywagacje to uprawia się na onecie albo innych czatach. Tutaj postaraj się napisac coś rzeczowego albo po prostu nie zabieraj głosu. Poza tym jesteś wyjątkowo nieśmieszny. Nieskuteczne próby bycia śmiesznym to jedna z najbardziej żenujących rzeczy jakie można zobaczyc w życiu. 😉 Typy są bardziej niż w porządku. Sam typuję w 90% tak samo tę galę. Kiedyś było tu mniej użytkowników i dyskusje były na dobrym poziomie. Poziom stronki spada przez takich użytkowników jak malinowsky.

 15. Ja bym tak nie skreślał Rochy. Ellenberger ma to do siebie że lubi aplikować GnP będąc w gardzie przeciwnika a tam może wpaść w jakiegoś suba.

 16. Malinowsky, takie dywagacje to uprawia się na onecie albo innych czatach. Tutaj postaraj się napisac coś rzeczowego albo po prostu nie zabieraj głosu.

  Sorry, ale kim Ty jesteś by mówić innym co, jak i gdzie mają pisać?

 17. Napisał GLF:
  „Sorry, ale kim Ty jesteś by mówić innym co, jak i gdzie mają pisać?”

  Użytkownikiem, któremu nie pasuje to, że musi czytac takie trollskie pierdy w prawie każdym temacie.

 18. polecałbym, żeby każdy zaczął od siebie i zanim coś napisze zastanowił się czy komentarz podwyższa czy zaniża poziom strony

 19. To nie czytaj…

  Dla GSP vs. Anderson zycze zwyciestwa Andersonowi :))) Co do mojego main eventu to mam nadzieje ze Jon Jones wygra chociaz fajnie by pokazal sie z nowej strony

 20. Wakaszimazu
  powiem Ci tak: jak sądzisz kto jest uważany tu za trolla ja czy Ty?
  Poziom stronki zaniżasz niestety Ty i Twoi koledzy. Kiedys dyskusje były bardziej rzeczowe.. Były to czasy gdy Cie tu nie było. Nie mów mi co mam robić, to co napisałem w swoim pierwszym komentarzu było prawda, bo w każdym temacie coś Ci się nie podoba. Tyle.

 21. Użytkownikiem, któremu nie pasuje to, że musi czytac takie trollskie pierdy w prawie każdym temacie.

  Wystarczy ignorować, a w ostateczności nie czytać. Po kłopocie.

 22. Powiem tak. W ramach ostrzeżenia.

  Kilku userów jest od jakiegoś czasu na celowniku. Radze się pilnować.

  (nie dotyczy jedynie userów z tego tematu)

 23. za bardzo się spinacie ludzie…
  ***

  Życzę Vitorowi wygranej, ale chyba Spider wygra. A reszta:
  Jones, Franklin, Torres.

 24. Mnie najbardziej interesuje debiut Kida. Liczę na jego formę z najlepszych lat (ta, wiem…).

 25. jutrbo bendzie nowy mistrz UFC,, Vitor Belfort ,, silva przegra zobaczycie

 26. Wydaje mi się, że Silva nie wytrzymja presji. Vior go złamie w ringu

 27. A i jeszcze jedno, ciekawe czemu Silva sie tak spina przed walkami z rodakami ? Z Maią było podobnie.

 28. Anderson Silva- chociaz wolalbym zobaczyc Vitora z pasem mistrza Rich Franklin Jon Jones
  Jake Ellenberger
  Miguel Torres
  Donald Cerrone
  Chad Mendes
  Norifumi Yamamoto
  Oby jak najwiecej tak mocnych gal w 2011 🙂

 29. Gala jest na papierze niesamowita (chociaż gdyby Ellenberger dostał lepszego zawodnika byłby miód). Dawno się tak nie jarałem UFC. Dla mnie niewiele mniej od ME ważny jest występ KIDa. Liczę na dzieciaka mocno, oj mocno!

 30. Vitor Belfort
  Rich Franklin
  Ryan Bader
  Carlos Eduardo Rocha
  Miguel Torres
  Paul Kelly
  Chad Mendes
  Norifumi Yamamoto

 31. mimo sympati do Vitora to szkoda go;D Silva tworzy historie na naszych oczach!:D i do tego jest z niego Elegancki Skandalista : )

 32. Vitor Belfort
  Rich Franklin
  Jon Jones
  Jake Ellenberger
  Miguel Torres
  Paul Kelly
  Michihiro Omigawa
  Norifumi Yamamoto
  Mike Pierce
  Paul Taylor
  Ricardo Romero

 33. Anderson Silva
  Forrest Griffin
  Jon Jones
  Carlos Eduardo Rocha
  Miguel Torres
  Donald Cerrone
  Michihiro Omigawa
  Norifumi Yamamoto
  Mike Pierce
  Paul Taylor
  Ricardo Romero

 34. 1. Belfort
  2. Griffin
  3. Bader
  4. Ellenberger
  5. Torres
  ło i tak będzie z Andersonem juz rozmawialem na ten temat

 35. Silva vs Belfort, Belfort decyzja
  W poprzedniej walce nie kontuzja Silvy tylko jego wiek i schodząca juz forma zrobiły swoje i to juz nie ten sam Anderson. Belfort poddac się nie da i chodź nie jest zapaśnikiem pokroju Sonnena to jakoś wypuntuje Andersona. Chyba że psycha zrobi swoje.

  Griffin vs Franklin, Griffin decyzja
  Jednak najbardziej byłbym za remisem przez sentyment do obu zawodników.

  Jon Jones vs Bader, Jones TKO
  Pierwsza runda raczej nie ale drugiej Bader już nie przetrwa. Jon Jones w przyszłym roku może spokojnie zawalczyć o pas.

 36. Tomciowy, z całym szacunkiem ale twoja wypowiedź na temat walki Silva – Belfort to wg mnie bzdura. Argument zobaczysz mniej więcej o 6 rano :).

 37. Opowiadacie sobie takie bajki…
  Boxing > all

  Szybkie łapy zawsze są górą, można tańczyć, fikać koziołki ale jak ktos przywali z sierpa w szczękę to nie ma dyskusji

  I tak bedzie z Andersonem.
  Jesli walka zakonczy sie szybko to wygla ją Vitor, lepiej poukladany mentalnie,
  Silvie odbijała palma juz od dłuzszego czasu, robi z siebie posmiewisko, zaczyna byc momentami zalosny, jak by mial 9 lat.
  MOzna mowic ze to ta jego „maska” ale po kiego grzyba to robi?

  Vitopr czeka, czeka, jak rosowy pająk, i bum bum z kontry, i Sylvia nie wie co się dzieje, na ziemie i GnP. i koniec zabawy.

  Jesli Vitor nei skontruje go to Sylvia moze uzyc zasięgu, szybkoci poruszania po to by go wypunktować, ale to wystarczy ze Vitor podniesie garde i bedzie umial przyspieszac

  ŁĄpy górą= BAder górą,
  Jon Jones tez moze tanczyc, kręcic, ale szybkie wejscie z prostej, poprawiaony z haka i się konczy
  Jones bedzie przedłuzał cała walka sprowadzajac do parteru, i bedzie to okropnie nudna walka, ktora bedzie chciał wygrac przez decyzje i tak pewnie sie stanie ale wieżę ze Bader uprzedzi go dobrym KO

  Franklin-Gryffin.
  Gryffin tez bedzie sprowadzałdo parteru, i bedzie chiał GnP,
  moze wygrać przez decyzje w taki sposob lub nawet mocno wymęczyć Franklina ale wieże ze i tym razem box wygra, choc tu będzie najciężej i pewnie Gryffn tez przez decyzje wygra ale licze na Franklina

 38. Czy Wy także odnieśliście takie wrażenie, że PiorunPL może być pod wpływem alkoholu ?

 39. Moim zdaniem Jesli walka skończy się szybko to na korzyść Belforta natomiast im dłużej będzie trwać tym dłużej będzie dawał popisy w oktagonie Silva. Wszyscy mówią że z Sonenem zadecydował wiek Silvy lub żebra. Tak naprawdę czy poprzednio szwankowały żebra czy wiek Silvy okaże się dzisiaj/jutro podczas walki.

 40. Nie będę pisał scenariuszy, trzymam kciuki za Belforta, Franklina oraz Badera

 41. "czeka, jak rosowy pająk, i bum bum z kontry," <—– ja pierdole Pray

  piorun albo jesteś pijany albo pierdolnięty.

  Sorry za słownictwo, ale nie mogę się powstrzymać.Ostatnio straszny wysyp trolli

 42. Anderson Silva vs. Vitor Belfort | Belfort [tko]
  Forrest Griffin vs. Rich Franklin | Rich [dec]
  Ryan Bader vs. Jon Jones | Jones [tko]
  Jake Ellenberger vs. Carlos Eduardo Rocha | Rocha (sub)

  Wszysvy obstawiaja Ellenbergera ja stawiam na Roche mysle ze poradzi sobie jest dobry! Jones jest szybki i Bader nie bedzie mial nic do powiedzenia! chce zeby wygral Rich i mysle ze tak bedzie.. no i w walce wieczoru boje sie ze Pajak ktorego nie cierpie niestety ale wygra przez tko gdzies w 3 lub 4 rundzie.. choc stawiam na Phenoma, chcialbym zeby Vitor go zrobil w swoim stylu, lubie go za styl walki i dynamike, jest konkretny!

 43. Na czacie ktoś poda na pewno
  Wolność słowa – prawo do publicznego wyrażania własnego zdania oraz poglądów, a także jego poszanowania przez innych.

 44. Opowiadacie sobie takie bajki…

  Twoje teksty to nawet nie bajki (bo bajki maja spojna fabule i moral), tylko po prostu farmazony.


  Boxing > all

  Co juz pierwsze kilka UFC wykazalo ROFL

 45. Wydaje mi sie, że Anderson w tej walce nie bedzie się wygłupiał jak to w „poprzednich” walkach. Będzie chciał pokazać, ze Belfort nie zasługuje na walke o pas, po takiej przerwie i już w 2 walce tego kontraktu i dopnie swego mam nadzieje. Nie lubie wlaśnie takiego czegoś, jak ktoś urywa sie nagle i dostaje odrazu walke o mistrza. Podobnie było z Lesnarem, wielki mistrz wagi ciężkiej z rekordem 4-1 :O Bez przesady…

  Griffin vs Franklin ? remis 😀

  Jon Jones tko 2 runda

  reszty nie chce mi sie wypisywać nawet. Trzeba isć spać, pobudka o 3.30.

 46. Piorun grubo marudzisz widzę, co Ty robisz wogle na tej stronie, skoro widać, że maksymalnie walka na zasach K-1 Cie interesuje. Tez zaczynałem od stójki, ale właśnie MMA uzmysłowiło mi jak bardzo stójkowiczowi bez obrony obaleń i podstawowej obrony już w parterze trudno wygrać jakąkolwiek walkę. Boks > all? Nawet przy JDS'ie tego nie można powiedzieć. To nie bokser, to zawodnik MMA ze znakomitą stójką właśnie pod MMA. Każda walka rozpoczyna się w stójce, ale zwykle tak się kończy jedynie jeśli obu tego chce, a rzadko nawet, gdy jeden tego chce. Ja i tak cenię tych, którzy potrafią wybrać płaszczyznę odpowiednią dla siebie pod danego rywala, to jest MMA.

  Nie chce typować, liczę na dobre MMA 🙂 Mam swoich faworytów za którymi jestem (Belfort, Forrest, Jones, Torres), ale i tak niech wygra lepszy i niech będzie efektownie.

  PS:Właśnie na TV4 w Bellatorze Imada wykonał pamiętny trójkąt 😀

 47. Na MMA TV mozna obejrzec typy ostatniej ofiary Irokeza – Njokuaniego

 48. Belfort przez KO
  Franklin przez Decyzje
  Jones TKO
  Torres Submission (duszenie za pleców ;P)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.