To już ostatnie typowanie w naszym konkursie, którego stawką jest Playstation 3 wraz z grą EA MMA. Lista osób, które mają jeszcze szansę znajdziecie w wiadomym, podlinkowanym wcześniej, temacie na forum. Zasada wpisywania nicka i nazwy gali w temacie maila nadal obowiązuje, gala rozpocznie się pewnie około godziny pierwszej w nocy z soboty na niedzielę. Wytrwałym typerom zyczę powodzenia a poniżej nasze przewidywania, tej części redakcji, która spisała je przed sylwestrem i noworocznym kacem.

TJ

Frank Edgar vs. Gray Maynard – Zasadnicze pytanie w tej walce brzmi czy Maynard jest w stanie wygrać minimum trzy rundy dzięki swoim zapasom. Moim zdaniem to za dużo, Edgar, póki miał paliwo dobrze się przed nimi bronił w pierwszej walce i nic nie wskazuje na to, że do dziś nie poprawił tych umiejętności. Ponadto sam w pierwszym starciu starał się o sprowadzenia a teraz będzie miał ogromną przewagę w stójce. Edgar przez decyzję.

Chris Leben vs. Brian Stann – Stann może byłby w stanie zawiziąć się i wypunktować Lebena jak to zrobił Bisping ale były żołnierz za bardzo lubi iść na wymiany a z dysponującym żelazną szczęką Lebenem nie jest to najlepszy pomysł. Leben, TKO, 3 runda.

Thiago Silva vs. Brandon Vera – Mam pewne wątpliwości czy po kontuzji pleców Silva powróci lepszy czy słabszy. Jeśli będzie w stanie tylko skuteczniej bronić obaleń niż w walce z Rashadem powinien poradzić sobie z Verą, który nie potrafi przekonywująco wygrywać rund i będzie miał problemy z agresywnością Brazylijczyka. Silva przez decyzję.

Clay Guida vs. Takanori Gomi – Guida to jednowymiarowy zapaśnik, który, podobnie jak kiedyś Rashad Evans, potrzebuje zepchnąć rywala pod płot by dobrze wykonać obalenia. Gomi takich zawodników w Japonii pozbawiał przytomności. Japończyk będzie miał dużo okazji do wyczucia odpowiedniego momentu na trafienie Guidy i jego boks będzie ogromnym utrapieniem dla rywala. Guida nigdy nie został skończony przez TKO więc prawdopodobnie Gomi zajdzie za plecy i go udusi ale jeśli tylko przyłożył się do treningów nie mógł dostać wygodniejszego stylistycznie rywala. Gomi, poddanie, 1 runda.

Nate Diaz vs. Dong Hyun Kim – Młodzy Diaz to cały czas nadmuchany lekki a Kim jest jak na 77 kilo ogromnym fighterem. Powinien wykorzystać przewagę fizyczną by doprowadzić do klinczu i stamtąd próbować rzutów i ground-and-pouund. W ten sposób pewnie wygra pierwsze dwie rundy a w trzeciej, kiedy Koreńaczykowi wysiądzie kondycja, będzie musiał walczył o przetrwanie ale nie spodziewam się, że Diaz będzie w stanie go skonczyć. Kim przez decyzję.

Dustin Poirier vs. Josh Grispi – Szczerze, nie mam pojęcia co o tym pojedynku myślec. Grispi wygrywa wszystko w pierwszej rundzie ale często do momentu skończenia nie kontroluje przebiegu walki. Poirier jest twardy i mocno bije ale chyba nadal brakuje mu obycia by nie zrobić jakiegoś małego błędu, który bezlitośnie wykorzysta Grispi. Grispi, poddanie, 1 runda.

Antonio McKee vs. Jacob Volkmann – Rzadki przypadek walki, w której McKee nie musi uciekać się do swoich zapasów bowiem będzie miał ogromną przewagę w stójce nad nie dysponującym ani siłą ani techniką Volkmannem. McKee, TKO, 2 runda.

Jeremy Stephens vs. Marcus Davis – Davis ma 37 lat i w ostatnich walkach wyraźnie stracił szybkość. Zejście wagę niżej raczej powiększy ten problem niż mu zaradzi. Stephens jest wytrzymały i bije niesamowicie mocno, zgubna kombinacja dla Davisa. Stephens, TKO, 1 runda.

Mike Brown vs. Diego Nunes – Nunes to dobry uderzacz ale większość jego arsenału stanowią kopnięcia co tylko ułatwi Brownowi sprowadzanie Brazylijczyka na ziemię. Będą w górnej pozycji Brown powinien spokojnie kontrolować przebieg walki. Brown przez decyzję.

Daniel Roberts vs. Greg Soto – Dotychczas w UFC Soto pokazał, że ma przyzwoite zapasy i potrafi spiąć się w sobie po przegranej rundzie. To trochę za mało na porównywalnego zapaśnika w postaci Robertsa, który przy okazji jest też dobry w jiu-jitsu. Roberts, poddanie, 2 runda.

Phil Baroni vs. Brad Tavares – Baroni być może nawet wygra pierwsza rundę bo z Tavaresa nie jest żaden uderzacz ale wiadomo jak to się skończy. Baroni po 5 minutach jest spuchnięty i wtedy obalenia przyjdą Hawajczykowi łatwiej i gdzieś znajdzie okazje do odklepania weterana. Tavares, poddanie, 3 runda.

Venom

Frankie Edgar vs. Gray Maynard

Frankie Edgar przez decyzję. Nie do końca jestem pewien swojego typu, ale jednak postawię na mistrza. Edgar powinien być lepiej przygotowany na zapaśnicze ataki Maynarda, dodatkowo dłuższy dystans bardziej go faworyzuje. Spodziewam się, że decydującą będzie trzecia runda. Początek będzie należał do pretendenta, koniec do posiadacza pasa, ten kto przekona do siebie sędziów w środku pojedynku wygra.

Chris Leben vs. Brian Stann

Chris Leben przez TKO, runda 3. W starciu zombie uderzacza z uderzaczem robotem postawię na Lebena. Stann pewnie da się wciągnąć Cripplerowi w bójkę, a tam to on dysponuje mocniejszym ciosem i solidniejszą szczęką.

Thiago Silva vs. Brandon Vera

Thiago Silva przez decyzję. Problemem Very nie jest brak umiejętności, ale nieumiejętność ich stosowania w Octagonie. Brandon potrafi przespać dłuższe fragmenty pojedynków zupełnie zapominając o wykorzystywaniu swojego arsenału. Nigdy nie uważałem Silvy za świetnego półciężkiego, ale ostatnio zrobił postępy i na pewno będzie bardziej aktywny.

Clay Guida vs. Takanori Gomi

Takanori Gomi przez KO, runda 2. Jeśli Gomi znowu nie przyłożył się do treningów mój bardzo szybko może okazać się nietrafiony. Jednak dobrze przygotowany Japończyk jest lepszym zapaśnikiem od Guidy, a w stójce ma miażdżącą przewagę.

Nate Diaz vs. Dong Hyun Kim

Dong Huyn Kim przez decyzję. Kim ma przewagę fizyczną i umiejętności zapaśnicze by zdominować Diaza przez przynajmniej dwie rundy. Jeśli oczywiście nie wpadnie na genialny pomysł walki w stójce, bo z jego dziurawą obroną stójka Diaza będzie dla niego nie do przejścia.

Dustin Poirier vs. Josh Grispi

Josh Grispi przez poddanie, runda 1. Nie będę się silił na analizę, bo obojętnie co napiszę Grispi i tak znajdzie drogę do wygranej w pierwszej rundzie.

Antonio McKee vs. Jacob Volkmann

Antonio McKee przez decyzję. Obaj powinni zneutralizować swoje zapasy, a w stójce to Muhammad Ali MMA jest dużo lepszy zawodnikiem.

Jeremy Stephens vs. Marcus Davis

Jeremy Stephens KO, runda 1. Davis wyglądał ostatnio fatalnie, dodatkowo zejścia tak nisko z wagą w jego wieku to chyba nie najlepszy pomysł. Wszystko to w połączeniu z mocnym ciosem Stephense nie wróży najlepiej Marcusowi.

Mike Thomas Brown vs. Diego Nunes

Mike Thomas Brown przez poddanie, runda 2. Spodziewam się, że Brown będzie w stanie powtórzyć to co zrobił L.C. Davis. Z tą różnicą, że były mistrz WEC oprócz bycia dobrym zapaśnikiem, jest też zwinnym grapplerem z góry co może zapewnić mu poddanie.

Daniel Roberts vs. Greg Soto

Daniel Roberts przez poddanie, runda 1. Roberts to zdolny grappler, jeśli uda mu się zdobyć pozycję z góry powinien odklepać Soto.

Phil Baroni vs. Brad Tavares

Brad Tavares przez poddanie, runda 2. Baroni się wystrzela w pierwszej rundzie, a w kolejnych Tavares będzie robił z nim co będzie chciał.

Fusel

Frankie Edgar vs. Gray Maynard – Gray Maynard (dec)
Chris Leben vs. Brian Stann – Brian Stann (dec)
Thiago Silva vs. Brandon Vera – Thiago Silva (dec)
Clay Guida vs. Takanori Gomi – Takanori Gomi (dec)
Nate Diaz vs. Dong Hyun Kim – Dong Hyun Kim (dec)
Dustin Poirier vs. Josh Grispi – Josh Grispi (ko/tko)
Antonio McKee vs. Jacob Volkmann – Jacob Volkmann (dec)
Jeremy Stephens vs. Marcus Davis – Jeremy Stephens (ko/tko)
Mike Thomas Brown vs. Diego Nunes – Mike Thomas Brown (dec)
Daniel Roberts vs. Greg Soto – Daniel Roberts (sub)
Phil Baroni vs. Brad Tavares – Brad Tavares (sub)

Royler

Frankie Edgar vs. Gray Maynard  |  Edgar
Chris Leben vs. Brian Stann  |  Stann
Thiago Silva vs. Brandon Vera  |  Silva
Clay Guida vs. Takanori Gomi  |  Gomi
Nate Diaz vs. Dong Hyun Kim  |  Diaz
Dustin Poirier vs. Josh Grispi  |  Grispi
Antonio McKee vs. Jacob Volkmann  |  McKee
Jeremy Stephens vs. Marcus Davis  |  Stephens
Mike Thomas Brown vs. Diego Nunes  |  Brown
Daniel Roberts vs. Greg Soto |  Roberts
Phil Baroni vs. Brad Tavares  |  Tavares

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

50 KOMENTARZE

 1. Jesli chodzi o main card to same wyrownane walki i ciezko bedzie wytypowac zwyciezcow a przez to gala zyska na atrakcyjnosci

 2. wklejam jeszcze raz kursiwa bo to odpowiedni temat 🙂

  Marcus Davis – Jeremy Stephens 2.85 1.37
  Phil Baroni – Brad Tavares 2.70 1.40
  Josh Grispi – Dustin Poirier 1.40 2.70
  Jacob Volkmann – Antonio McKee 2.85 1.37
  Mike Brown – Diego Nunes 1.40 2.70
  Daniel Roberts – Greg Soto 1.80 1.90
  Nate Diaz – Dong Hyun Kim 1.90 1.80
  Brandon Vera – Thiago Silva 2.30 1.55
  Clay Guida – Takanori Gomi 1.70 2.03
  Chris Leben – Brian Stann 1.55 2.30
  Frank Edgar – Gray Maynard 2.10 1.65

  gram dziś same single bo kursy syte , Gomi , Kim, Edgar 🙂

 3. Jacob Volkmann (USA) – Antonio McKee (USA) 2,90 1,35
  Daniel Roberts (USA) – Greg Soto (USA) 1,85 1,75
  Mike Brown (USA) – Diego Nunes (BRA) 1,35 2,90
  Phil Baroni (USA) – Brad Tavares (USA) 2,70 1,40
  Josh Grispi (USA) – Dustin Poirier (USA) 1,30 3,20
  Marcus Davis (USA) – Jeremy Stephens (USA) 2,90 1,35
  Clay Guida (USA) – Takanori Gomi (JPN) 1,55 2,20
  Nate Diaz (USA) – Dong Hyun Kim (KOR) 2,00 1,65
  Brandon Vera (USA) – Thiago Silva (BRA) 2,20 1,55
  Chris Leben (USA) – Brian Stann (USA) 1,50 2,35
  Frankie Edgar (USA) – Gray Maynard (USA) 2,10 1,60

  Tutaj macie kursy z bet-at-home. Ja postawiłem 100zł na kombinata z Edgara i Gomiego i 100zł na innego kombinata z Gomim i Stannem a oprócz tego 300 na Stephensa bo jestem pewien, że zabije już zdziadziałego Davisa. Ogólnie to warto czasami zagrać. Ja ostatnio postawiłem 500 na Velasqueza jak walczył z Lesnarem i 1000zł jak walczył z Nogueria kiedyś i z jednym i z drugim Cain był za 2,20. Przedwczoraj jednak pokusiłem się i postawiłem po 100zł na Le Bannera (x 5,00), Duffeego ( x 5,00) i na szczęście Mousasiego ( x 2,90), który odrobił mi wtopy z tymi dwoma pierwszymi zawodnikami. Ogólnie jestem ładnie na plusie na tych walkach. Dużo przegralem na ruletce w kasynie internetowym ale na walkach jestem na pewno na plus a do tego mam zabawę x3 przy każdej gali. 🙂

 4. postawilem dwa kupony

  Marcus Davis – Jeremy Stephens 1.37
  Phil Baroni – Brad Tavares 1.40
  Josh Grispi – Dustin Poirier 1.40
  Jacob Volkmann – Antonio McKee 1.37
  Mike Brown – Diego Nunes 1.40

  za 10zl

  Nate Diaz – Dong Hyun Kim 1.80
  Brandon Vera – Thiago Silva 1.55
  Clay Guida – Takanori Gomi 2.03
  Chris Leben – Brian Stann 1.55
  Frank Edgar – Gray Maynard 2.10

  za 6zl

 5. Masakra, a ktoś mi powie czy są jakieś zakłady nieinternetowe prowadzące typowanie MMA? Choć w moim mieście to już poza STSem chyba pozostałe polikwidowali.
  Pewnie prędzej bym coś ugrał niż jak obstawiałem piłkę i hokeja, gdzie po 2 latach wyszedłem w okolicach zera co i tak uznałem po czasie za sukces 😀

 6. Frankie Edgar
  Chris Leben
  Brandon Vera
  Takanori Gomi
  Nate Diaz
  Dustin Poirier
  Antonio McKee
  Marcus Davis
  Mike Thomas Brown
  Daniel Roberts
  Brad Tavares

 7. Znacie jakies ciekawe buki oprocz tobet bo jak chce sie u nic kredytówką wpłacic to mam im wysyłac skan karty dowodu osobistego itp … jak mi to napisali parsknąlem śmiechem

 8. obadaj Bet-at-home , unibet
  oto moj warjat na nocke 🙂
  Frankie Edgar (USA) – Gray Maynard (USA) (Typ) 1 2,10
  Clay Guida (USA) – Takanori Gomi (JPN) (Typ) 2 2,20
  Marcus Davis (USA) – Jeremy Stephens (USA) (Typ) 2 1,35
  p.s. wie ktoś o której zaczyna się transmisja na mma-tv ?

 9. Ja gram na Bet-at-home.com dobry buk, zawsze dużo gal do obstawiania.

 10. to mam im wysyłac skan karty dowodu osobistego itp … jak mi to napisali parsknąlem śmiechem

  przeciez to naturalne ze sprawdzaja czy nie jestes jakims malolatem

 11. @Rzeszow – Zamiast obstawiać Maynarda nie lepiej bylo obstawic np Silve? Ludzie maja naturalna sklonnosc do obstawiania main eventu nawet jesli z racjonalnego pkt. widzenia to duze ryzyko. Dziwna ta nasza natura;)

 12. proszem pana nie dałem na Maynarda , a co do Silvy to będę w tej walce kibicował i wierze że wygra Brandonowi

 13. Też od zawsze gram na bet-at-home. Z wypłatami nie ma problemu, oferta spora.

 14. Pewnie główna karta zaczyna się jak zawsze o 4 00 a walki w Ion tv pewnie od 2 30 bo zawsze na walkę jest przewidziane pół h. Jeżeli się mylę to bardzo proszę o poprawkę.

 15. Najlepszy unibet lub expekt- jeśli obstawiasz faworytów bo wyższe są na nich kursy, na bet at home dobrze stawiać na underdogów 😉 taka rada starego hazardzisty

 16. Sajd, nie obraź się, ale Guida musi przegrać, bo inaczej to ja przegram 😉

 17. Nie wiem co wszyscy są tak pewni Lebena. Moim zdaniem dużo ciekawszy kurs ma Stann właśnie. Zobaczycie, że Stann wypunktuje Lebena…

 18. Może wypunktuje ale ja jednak licze ,że Leben przetrwa atak stanna i go skończy przy szczęce Lebena jest szansa zresztą zobaczymy
  @ Sajd
  Musi ci wejść bo tak samo obstawiłem nawet też na betssonie xD

 19. szkoda ze nie mieli imprezy chłopaki 😛

  tak offtoprem gdzie są wyniki konkursu SMMASH?

 20. Ja nauczyłem się jednego obstawiając walki. Trzeba grać tylko te najbardziej interesujące kursy za w miarę możliwości jak najgrubszą kasę, nie kombinować więcej walk niż 2 walki na jednym kuponie i omijać z daleka nawet najbardziej kuszące kursy za mniej niż 1,30. 🙂

 21. Hej, załozyłem dziś konto na bet-at-home, a raczej nie mam żyłki do hazardu i wcześniej się tym zupełnie nie zajmowałem.

  Takie pytanie – może mi ktoś tak pokrótce powiedzieć czym się różni system od kombinacji? W kombinacji są wysokie stawki, ale jak 1 walka np nie wejdzie to cały kupon pada, a w systemie np stawiamy 5 walk o łącznej nizszej stawce, z których maja wejsc np tylko 3?

  Dzieki za odpowiedz, jestem totalnym laikiem w tej kwestii 😉

 22. Tak przy okazji, redakcja nie zastanawiała się nad reklamowaniem jakiegoś buka internetowego? Boksery.org współpracują z Unibetem, i dość dobrze na tym wychodzą.

  Zawsze to jakieś dodatkowe pieniądze, a jak wiadomo zarabianie jest szczytnym celem 🙂

 23. @Spamteam
  wg obecnego prawa jest to nielegalne, wiec jesli mmarocks to firma pelna geba zarejestrowana w Polsce (a zakladam ze tak jest), to reklamowanie jakiegokolwiek internetowego bukmachera i pobieranie prowizji jest slabym pomyslem 🙂

 24. Widocznie jest jakaś luka, skoro na polskimringu wisi baner, oraz regularnie zamieszczają link referencyjny w postach.
  A o stronę prawną „dba” pewien znany mecenas 🙂 więc o brak znajomości prawa ich nie posądzam.

 25. no wiesz, kazdy orze jak moze 🙂 obstawianie na meczyki w internetowych bukmacherach rowniez jest nielegalne, ale to nie znaczy ze ludzie tego nie robia 🙂 w takim kraju przyszlo nam zyc, ze wypuszczaja z (_o_) wziete przepisy niezgodne z prawem unijnym i niemozliwe do wyegzekwowania

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.