Przedwalki UFC 124 startują około 1-wszej w nocy, walki na UFC.com o 3, główna karta o 4 – to są trzy cezury, do których spóźnienia będą w mniejszym lub większym zakresie tolerowane. Zasady typowania w lidze typera bez zmian: typy wysyłacie na [email protected] z swoim nickiem i nazwą gali w temacie wiadomości. Wszelkie informacje oraz chwalenie się swoimi wynikami w odpowiednim temacie na forum – link. Poniżej typowanie redakcji:

TJ

Georges St-Pierre vs. Josh Koscheck – Choć Koscheck zapowiada, że chce znokautować St-Pierre’a to moim zdaniem jeśli czymś ma prześcignąć Kanadayjczyka to zapasami, choć i to jest wątpliwe. Stójka Koschecka nie wytrzymała krótkich porównań z umiejętnościami Daley’a czy nawet Anthony’ego Johnsona więc to GSP będzie wyraźnie lepszym uderzaczem. Nadal też powinien mieć przewagę zapaśniczą, choć pozbawiony elementu niespodzianki tym razem. Jeśli Koscheck będzie w stanie Kanadyjczyka obalić to GSP nie będzie bezbronnie leżał na plecach jak dotychczasowi przeciwnicy Kosa. Krótko mówiąc, każdy atut jest po stronie St-Pierre’a. GSP, TKO, 3 runda.

Thiago Alves vs. John Howard – To trochę dziwny matchmaking dla mnie. Wiem, że Alves nie przysporzył sobie fanów w kwaterze Zuffy przez problemy ze zrobieniem wagi ale nie dość, że znowu jest na main cardzie to jeszcze z przeciwnikiem o klasę gorszym. Howard ma mocny cios ale to jego jedyny wyróżniający się atrybut. Alves jest za dobrym strikerem, żeby się na coś takiego nadziać i to on będzie nokautował. Alves, TKO, 2 runda.

Jim Miller vs. Charles Oliveira – Jeśli Oliverię nazywają Neymarem UFC to Jim Miller jest Claudem Makelele, niedocenianym zawodnikiem, który odwala całą brudną robotę. Walka z Millerem to zupełnie inny wymiar niż z grubym i niezmotywowanym Escudero, który i tak potrafił Oliveirzę urwać rundę. „Do Bronx” robi szybkie postępy ale to po prostu za twardy, zbyt wszechstronny rywal dla niego. Miller przez decyzję.

Joe Stevenson vs. Mac Danzig – Stevenson będzie za silny dla Danziga, który chyba będzie jednym z pierwszych zawodników, którzy skorzystają z nowej opcji zejścia do wagi piórkowej. Obydwaj fighterzy preferują górna pozycję ale siła i bardziej zróżnicowane obalenia Stevensona przemawiają za nim. Stevenson przez decyzję.

Stefan Struve vs. Sean McCorkle – Ciężko powiedzieć czego mogę się spodziewać po zawodniku, który tylko raz trenował poważnie do walki a jego najlepsze zwycięstwo przyszło nad tegoroczną wersją Marka Hunta. Struve nawet jeśli nie potrafi walczyć mądrze w stójce i wykorzystać swojego zasięgu jest wytrzymały i McCorkle nie podda go szkolną kimurą. Struve przez decyzję.

Dan Miller vs. Joe Doerksen – Miller jest lepszym i bardziej wytrzymałym fighterem niż Doerksen, który w tym punkcie swojej kariery coraz łatwiej leci na deski. Miller, poddanie, 1 runda.

Ricardo Almeida vs. T.J. Grant – Almeida to jeden z tych udekorowanych grapplerów, którzy średnio radzą sobie w środowisku MMA. Grant sam ma kilka sztuczek w parterze i powinien być lepszy stójce. Jeżeli Almeida znów popełni błędy i da szansę Grantowi na przetoczenia czy zapięcie technik to nie zdziwię się jeśli przegra. Grant przez decyzję.

Dustin Hazelett vs. Mark Bocek – Bocek to dobry grappler ale nie tak dobry jak Hazelett i nie posiada takiej pary w dłoniach, która spowodowała by grymas bólu na twarzy jego rywala. Hazelett, poddanie, 2 runda.

Matt Riddle vs. Sean Pierson – Gdy Pierson opadnie z sił nie będzie miał odpowiedzi na zapasy i kontrolę na ziemi Riddle’a. Riddle, TKO, 3 runda.

Jesse Bongfeldt vs. Rafael Natal – Bongfeldt ma arsenał pełen kopnięć ale nie walczył od ponad roku i spodziewam się, że będzie to widać. Kanadyjczyk być może wygra pierwszą rundę ale Natal otrząśnie się w kolejnych i przejmie inicjatywę. Natal przez decyzję.

John Makdessi vs. Pat Audinwood – „Striker kontra grappler”. Ciężko wyrokować jak wypadnie striker, Makdessi, ponieważ nie musiał bronić się przed kimś na poziomie Audinwooda na ziemi. Amerykanin ma nieco więcej doświadczenia więc postawię na niego. Audinwood, poddanie, 1 runda.

Venom

Georges St-Pierre vs. Josh Koscheck

Georges St.Pierre przez decyzję. Jestem bardzo ciekaw jak GSP rozegra ten pojedynek taktycznie. Nie ma wątpliwości, że jest lepszy od Koschecka w każdej płaszczyźnie i jestem ciekaw czy tym razem znowu nie zaskoczy rywala zupełnie nie próbując sprowadzać go na ziemię. Niezależnie od strategii, spodziewam się, że ku uciesze swoich kibiców Kanadyjczyk sprawi rywalowi niezłe lanie, które pewnie potrwa pełne 25 minut.

Thiago Alves vs. John Howard

Thiago Alves przez TKO, runda 2. Co prawda Alves nie wyglądał najlepiej w walkach z St.Pierre’em i Fitchem, jednak teraz mierzy się z rywalem z dużo niższej klasy rozgrywkowej. Brazylijczyk zdemoluje Howarda niskimi kopnięciami i ciosami w klinczu.

Jim Miller vs. Charles Oliveira

Jim Miller przez decyzję. Miller trochę w ukryciu przed mediami i kibicami zbudował dość solidny rekord w UFC. Jeśli zawodnik z New Jersey zawalczy mądrze unikając zabawy w parterze i bijąc się w stójce wygra dość zdecydowanie na punkty. Jeśli jednak dla Oliveirze trochę miejsca na ziemi na wyciągnięcie czegoś z dołu lub wejścia za plecy, wtedy Brazylijczyk może sprawić mu niemiłą niespodziankę.

Joe Stevenson vs. Mac Danzig

Joe Stevenson przez decyzję. Nie spodziewam się po Danzigu występu przypominającego to co zrobił Sotiropoulos. Stevenson będzie łatwo zdobywał pozycję na górze i rozbijał rywala uderzeniami i łokciami przez trzy rundy.

Stefan Struve vs. Sean McCorkle

Stefan Struve przez KO, runda 1. Jeśli McCorkle nie poczynił jakiś cudownych postępów to nie ma z Holendrem szans w żadnym elemencie tego sportu. Mimo, że Struve cały zupełnie nie wykorzystuje swojego zasięgu i tak spodziewam się jego wygranej przez KO.

Dan Miller vs. Joe Doerksen

Dan Miller przez poddanie, runda 2. Wprawdzie Doerksen poddał w ostatnim pojedynku Lawlora, ale zupełnie nie widzę go w starciu z Millerem. Większy z braci jest lepszy w każdej płaszczyźnie i na pewno nie tak wyniszczony długą karierą. Joe będzie zdecydowanie przegrywał w górze i jest spora szansa, że próbując obalenia Amerykanin złapie go w firmową gilotynę.

Ricardo Almeida vs. T.J. Grant

T.J. Grant przez decyzję. Grant toczył wyrównany pojedynek z dużo lepszym zapaśnikiem w osobie Hendricksa. Dodatkowo Almeida kiedy nie zdobywa obaleń dość szybko się męczy. Przewiduję, że od drugiej rundy Kanadyjczyk zacznie przeważać utrzymując walkę w górze i punktując brazylijskiego rywala.

Dustin Hazelett vs. Mark Bocek

Dustin Hazelett przez decyzję. Jestem ciekawy jak Dustin zaprezentuje się w kategorii niżej. Bocek pewnie będzie inicjował walkę na ziemi i tam będąc lepszym zapaśnikiem ma szansę na wygraną. Postawię jednak na Hazeletta zakładając, że będzie potrafił atakować poddaniami i przetoczeniami Kanadyjczyka, a we fragmentach walki w stójce wykorzystywał swój zasięg.

Matt Riddle vs. Sean Pierson

Matt Riddle przez TKO, runda 3. Na początku Kanadyjczyk powinien stawiać opór, ale spodziewam się, że Riddle w stylu Randy’ego Couture’a zamęczy go w klinczu i być może nawet pokusi się o wygraną przed czasem.

Jesse Bongfeldt vs. Rafael Natal

Rafael Natal przez decyzję. Bongfeldt to solidny zawodnik, ale debiutuje w UFC po ponad rocznej przerwie w startach spowodowanej problemami osobistymi. Trudno przewidywać jak będzie przygotowany, dlatego postawię na Natala, który jest całkiem niezły w parterze i mocno bije w stójce.

John Makdessi vs. Pat Audinwood

John Makdessi przez TKO, runda 2. Makdessi to solidny uderzacz i jeśli będzie w stanie wygrzebywać się z pod kładącego go na plecy Audinwooda, powinien wygrać ten pojedynek.

Royler

Georges St-Pierre vs. Josh Koscheck  | GSP [dec]
Thiago Alves vs. John Howard  | Thiago Alves [tko]
Jim Miller vs. Charles Oliveira  | Jim Miller [dec]
Joe Stevenson vs. Mac Danzig  | Joe Daddy [sub]
Stefan Struve vs. Sean McCorkle  | McCorkle [tko]
Dan Miller vs. Joe Doerksen  | Miller [sub]
Ricardo Almeida vs. T.J. Grant  | Almeida [sub]
Dustin Hazelett vs. Mark Bocek  | Hazelett [sub]
Matt Riddle vs. Sean Pierson  | Riddle [tko]
Jesse Bongfeldt vs. Rafael Natal  | Bongfeldt [dec]
John Makdessi vs. Pat Audinwood  | Makdessi [tko]

Fusel

Georges St-Pierre vs. Josh Koscheck – Georges St. Pierre (sub)
Thiago Alves vs. John Howard – Thiago Alves (ko/tko)
Jim Miller vs. Charles Oliveira – Jim Miller (dec)
Joe Stevenson vs. Mac Danzig – Joe Stevenson (sub)
Stefan Struve vs. Sean McCorkle – Stefan Struve (ko/tko)
Dan Miller vs. Joe Doerksen – Dan Miller (dec)
Ricardo Almeida vs. T.J. Grant – Ricardo Almeida (sub)
Dustin Hazelett vs. Mark Bocek – Dustin Hazelett (sub)
Matt Riddle vs. Sean Pierson – Matt Riddle (dec)
Jesse Bongfeldt vs. Rafael Natal – Rafael Natal (sub)
John Makdessi vs. Pat Audinwood – Pat Audinwood (sub)

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

187 KOMENTARZE

 1. Ja wierze. Oliveira zaprezentował się fantastycznie przeciwko Escudero, wierzę że da radę Millerowi. Będzie za szybki. No i zasięg.

 2. Ja mam bardzo ważne pytanie w sprawie typowanie.Kto będzie sędziował walki?:D czy jacys ludzie pokroju cecyl peoples??

 3. Peoples to nie wiem ale jeden z bohaterów decyzji w walce Phan vs. Garcia – Tony Weeks jest na miejscu.

 4. mam wrażenie, że to typowanie zaczyna być zbyt politycznie poprawne

 5. Nawiązując do typowania, GSP w przypadku walki z A. Johnsonem czy Daley’em unikałby stójki jak ognia. IMO.

 6. pod koniec pierwszej rundu Kos wyprowadzi swój prawy sierp, który dojdzie do szczęki GSP…na hali będzie słychać tylko jęk,końcowa syrena ratuje go przed przedwczesnym zakończeniem walki…
  runda druga,GSP sprowasza walkę do parteu…gdy dochodzi do siebie po ciosie z pierwszej rundy zaczyna na swój sposób kontrolować walke…by po chwili założyć dźwignie na staw łokciowy…Kos musiał odklepać

  mój scenariusz na dzisiejszą walke wieczoru;)

  licze także na powrót Thiago

 7. GSP !! Czuje ze moze byc 2-3 rundy wojny i pod koniec 3 rundy sub by GSP

 8. Spoko TJ, ale KOS też nie napomknął o K1, a że mówi o KO to raczej dlatego, że dla niego innej możliwości wygranej nie ma, zapaśniczo przegra, grapling też na niższym poziomie 😉
  Nie mam nic do GSP, nawet go lubię, ale jego asekuracyjny styl walki spowodował, że liczę na jakąś sensację w tej wadze. GSP owszem wygrywał z uderzaczami jak Alves, BJ Penn, ale wydaje mi się, że w głównej mierze dlatego, że przeciwnicy bali się sprowadzeń do parteru i nie mogli w pełni wykorzystać swojego arsenału.

 9. Dla mnie jak Kos mówi „zmuszę go, żeby ze mną stał” to jest znak, że mocno wierzy również w swoje zapasy.

 10. To co zawodnik mówi przed walką a to co robi w trakcie to są dwie zasadniczo różne sprawy, jak rozumiem redaktor ma wyłączność na ostatnie słowo i słuszność wypowiedzi.

 11. jak rozumiem redaktor ma wyłączność na ostatnie słowo i słuszność wypowiedzi.

  Ooo. Coś w tym stylu 😉

 12. To może by tak dwa tematy na jeden temat, jeden gdzie piszą zwykli użytkownicy 😉 i drugi dla wyższych sfer? 😉

 13. Wszyscy jacyś drażliwi, co? To zapewne wynik nagonki rządu na dopalacze 😛

 14. Najbardziej pewien Alvesa, obu Millerów i GSP. W miarę spokojny jeszcze jestem o Riddle’a i Stevensona. Na siłę Struve. Pozostałe wyniki nijak mnie nie zaskoczą.

 15. Dodam również, że na Unibecie Jim Miller ma stawkę 2.30 a na Ladbrokes aż 2.45.

 16. A Ja liczę na Koschecka. Ten GSP jest taki przesłodzony że aż chcę mi się rzygać.

 17. Freddie Roacha jednak nie będzie w narożniku GSP, a szkoda, bo miło by było zobaczyć tak wybitnego trenera na gali UFC.

 18. Crixus – żebyś się nie przejechał na kursie 1,3 jak grałeś na Alvesa 😉 mnie bardziej przyciąga 3,25 na Howarda 😉 pozdr. WAR HOWARD !!!

 19. widzę, że wiele kolegów obstawia, ja puściłem pasek dan miller, alves, struve. 🙂 i kilka singli

 20. Jim Miller – Charles Oliveira (12)
  1 2.03 +103 103/100
  Joe Stevenson – Mac Danzig (12)
  1 1.35 -285 7/20
  Stefan Struve – Sean McCorkle (12)
  1 1.60 -166 3/5
  Matt Riddle – Sean Pierson (12)
  1 1.35 -285 7/20

 21. Prelimsy gdzies leca też na streamach, czy tylko maincard? Nie chce mi sie siedzieć do 4 z niczym, więc chętnie bym cos poogladal od 1szej…

 22. Słuchajcie mam takie pytanie;d o której mogę sie spodziewać walki GSP vs. Kos ?:> bo jestem w robocie i sobie obejrzę jak będzie tylko chwile wolnego;]

 23. Prelimów nie ma na spike (i tym samym pirackich streamach). Są na ufc.com

 24. Z tego co wiem to maja byc za free.
  Zreszta Nilg jesli ty mieszkasz w DE to powinna leciec cala gala na stronie UFC za free

 25. obstawiłem na bet at home na Kosa, też mam wrażenie że GSP jest słaby, może to efekt South Parku… ( kto oglądał to ogrania ) myślę że pit bull da radę, i jeszcze na kuponik dałem Stevensona.
  Kiedy ta gala się zaczyna bo paliwo mi się kończy… fuck

 26. Nilg:
  Od czasu zdjecia UFC z DSF-u wszystkie gale dla ludzi z Niemiec leca na stronie UFC za free

 27. dzięki baku
  ciekawy jestem jestem kto jest matchmakerem w tej gali w Płocku, patrzę pod kątem walki Oskara z Krzyśkiem ( uczestnik KSW ), no sorry ale różnica poziomów na papierze była przepaścią. Nie wiem czemu Pani trener, taka przezorna zawsze zgodziła się na tą walkę.
  Widzę że Kopeć obniża loty i już nie walk tej rangi co kiedyś.

 28. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 29. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 30. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 31. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 32. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 33. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 34. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 35. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 36. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 37. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 38. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 39. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 40. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 41. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 42. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 43. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 44. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 45. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 46. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 47. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 48. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 49. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 50. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 51. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 52. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 53. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 54. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 55. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 56. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 57. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 58. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 59. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 60. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 61. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 62. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 63. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 64. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 65. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 66. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 67. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 68. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 69. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 70. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 71. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 72. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 73. I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

  bo to rzut monetą?

 74. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 75. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 76. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

 77. Z tym czynnkiem X – true, ktoś tu nieuważnie spoglądał na stare odcinki z serii"pod lupą", której już dawno nie widzieliśmy…

 78. dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley?

  Tak jak omijam szerokim łukiem kolektury Lotto, tak nie mam zamiaru inwestować swoich pieniędzy w walkę, której wynik można typować na zasadzie "chybił-trafił". Kto ma szczęście i dobrze trafi, ten będzie szczęśliwy, bo kursy na obu zawodników są dosyć ciekawe.

  Co przemawia na korzyść Woodleya?
  – świetnie wyglądał na ważeniu,
  – jest młodszy i teoretycznie powinien mieć większy głód walki,
  – powinien być minimalnie szybszy i bardziej eksplozywny.

  Atuty "Kosa":
  – lepsza kondycja,
  – większe doświadczenie.

  Obaj są zapaśnikami i obaj walczą w podobnym stylu. Prawdopodobnie skończy się decyzją po nudnej walce. Współczuje sędziom punktowym, bo niuanse mogą mieć spory wpływ na końcowy werdykt.

 79. Dunham – Cerrone.

  w Cerrone wystarczy wejść niczym dzik w żołędzie, po czym zebrać krwawe żniwo

  I ja dokładnie tak uważam. Nie zgadzam się, że Guillard nie ma szklankej szczęki. Gdyby był odrobinę bardziej wytrzymały, to Cowboy leżałby nieprzytomny. Ktoś, kto tańczy po 1 ciosie od Joe Lauzona nie może mieć twardego łba. Ogólnie największym problemem Cerrone jest jego tragiczna obrona. Jeśli Dunham ruszy do ataku, bijąc w różnych płaszczyznach, to Cowboy się pogubi, poplącze i tyle z tego wyjdzie. Moim faworytem 60-40 jest Dunham. Obawiam się tego, czy sędziowie nie będą ślepi po raz kolejny (Dunham – Grant/dos Anjos), jednak uważam, że gra jest warta świeczki po takim kursie.

  A ja postawiłem na Kosa. Mam wrażenie, że Woodley jest przereklamowany przez ten knockout na Hieronie.

 80. @Puczi

  Zgadzam się, ze "Kowboj" ma dziurawą gardę, ale… Dunham w tej materii dużo gorszy nie jest, o czym świadczy między innymi jego walka z, nomen omen, Guillardem. Evan daje się trafiać, co w połączeniu ze ślamazarnym tempem, w którym zaczyna walki może mieć spory wpływ na przebieg pojedynku. Jak ja to widzę? Walka zaczyna się cios za cios, jednak to lepszy technicznie Cerrone częściej i czyściej trafia (mam nadzieję, ze nie zapomni o swoich highkickach, bo są na prawdę wyborne). To sprawia, że rozluźnia się i bez skrępowania walczy dalej, także przyspieszenie i zwiększenie presji przez Dunhama nie będzie mu straszne. Liczę, że Donaldowi uda się urwać dwie rundy. Najbardziej obawiam się, że Evan, wbrew temu co do tej pory robił, zacznie walkę "z przytupem" od samego początku, ale jestem dobrej wiary.

 81. Nie chce się gifów szukać to trzeba po gmoszemu analizy robić robić : D Jeszcze tyle prognoz przed galą nie czytałem, nigdy : ) nie wiem czy w końcu coś w ogólę dzisiaj zagram, bo już mam mętlik w głowie absolutny:-)

 82. midern – będzie typowanie redakcji jak zawsze

  maryjan – gify dojdą, przed tym typowaniem nie starczyło już czasu no i to nowy cykl u nas więc będzie się rozwijał:)

 83. maryjan to tak jak ja ,niby juz zagralem ale mam chec dorzucic rorego przez dec ,ale sie zastanawiam bo mam w grze juz kupon z rorym rampage + minakov + rory do wygrania 50 moze zagrac za 50 przez dec jak wygra przez cokolwiek to maly minus a jak przez dec to spory plus :Pa jak przegra to juz dupa:):-)

  te anazlizy beda tylko UFC czy tez innych gal?

 84. Już teraz wiem, dlaczego Szady siedziałeś cicho przez ostatnie dni. Propsy za wkład 🙂

  Dobry materiał panowie. Mam nadzieję, że będzie cykliczny. Dobrze by też było, jeśli udałoby się Wam wstawiać go trochę wcześniej, niż na kilka godzin przed galą, bo wiele ludzi, ( zaliczam się do nich i ja ) nie czeka do ostatniej chwili ze względu na częste wahania kursów, co mieli postawić – postawili i tekst ten traktują bardziej jako porównanie typowań własnych z typowaniami redakcji (bądź Szadego ) niż analityczną pomoc w obstawianiu. 😉

 85. @Zychal

  Głównie UFC. Myślę, że wobec KSW też nie będziemy obojętni. 🙂

  @Pietagoras

  Ja bym wolał "wypuszczać" analizy dopiero po tym jak Betsafe poda pełną ofertę kursów na całą galę. Mamy zamiar analizować nie tylko kursy na zwycięstwo konkretnego zawodnika, ale i zakłady specjalne typu: "Rundy powyżej/poniżej" czy metody zwycięstw, a te pojawiają się na kilka dni przed galą. Przyznaję, że sobota to trochę późno, ale nieraz może się nie udać szybciej. Projekt dopiero startuje, wszystko się może pozmieniać, także wszelkie sugestie mile widziane. 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.