(fot. Jeff Cain / MMAWeekly.com)

Przedwalki UFC 123 startują około 1-wszej w nocy, walki na Spike o 3, główna karta o 4 – to są trzy cezury, do których spóźnienia będą w mniejszym lub większym zakresie tolerowane. Zasady typowania w lidze typera bez zmian: typy wysyłacie na [email protected] z swoim nickiem i nazwą gali w temacie wiadomości. Wszelkie informacje oraz chwalenie się swoimi wynikami w odpowiednim temacie na forum – link. Poniżej typowanie redakcji:

R.O.B.

Quinton Jackson vs. Lyoto Machida – Machida przed decyzję
B.J. Penn vs. Matt Hughes – Penn przez poddanie
Gerald Harris vs. Maiquel Falcao –  Harris przez decyzję
Phil Davis vs. Tim Boetsch – Davis przez TKO
George Sotiropoulos vs. Joe Lauzon – Sotiropoulos przez decyzję
Brian Foster vs. Matt Brown – Brown przez TKO
Aaron Simpson vs. Mark Munoz – Simpson przez TKO
Karo Parisyan vs. Dennis Hallman – Parisyan przez decyzję
Edson Barboza vs. Mike Lullo – Barboza przez TKO
Paul Kelly vs. T.J. O’Brien  – Kelly przez decyzję
Tyson Griffn vs. Nik Lentz – Griffin przez decyzję

Venom

Quinton Jackson vs. Lyoto Machida
Lyoto Machida przez decyzję.
Rampage bez Juanio Ibarry nie jest już tym samym zawodnikiem, który wygrywał i bronił tytułu UFC. Polując tylko na lewy sierpowy Jackson nie wygra z Machidą. Lyoto będzie punktował go z dystansu, okopywał nogi, od czasu do czasu skracając dystans i kontrując. Oczywiście Quinton zawsze ma szansę trafić go jednym nokautującym ciosem, ale dużo bardziej prawdopodobna jest wysoka wygrana Brazylijczyka przez decyzję.

B.J. Penn vs. Matt Hughes
B.J. Penn przez decyzję.
Delikatnym faworytem wydaję się być Hawajczyk, szczególnie z uwagi na trzy rundowy dystans pojedynku. Nawet słabo przygotowany Penn powinien mieć wystarczającą kondycję by wygrać dwie pierwsze rundy z Hughesem trafiając go w stójce. Jeśli Matt zacznie przeważać wcześniej niż w trzeciej rundzie, wtedy wygrana będzie jego, ale ja po raz ostatni daję wiarę zapewnieniom Penna, że do tego pojedynku jest mocno zmotywowany.

Gerald Harris vs. Maiquel Falcao
Gerald Harris przez TKO, runda 1.
Falcao ma efektowny rekord nabity głównie bardzo słabymi rywalami. Jak tylko Harris położy go na plecy dość szybko powinien wybić mu z głowy sukcesy w UFC.

Phil Davis vs. Tim Boetsch
Phil Davis przez TKO, runda 3.
Boetsch to twardy gość, ale nie widzę szans by mógł się przeciwstawić Davisowi. Były mistrz NCAA będzie kładł go na plecy, przechodził gardę, uderzał i próbował poddań, aż w końcu na tyle wymęczy rywala by zakończyć walkę przed czasem.

George Sotiropoulos vs. Joe Lauzon
George Sotiropoulos przez decyzję.
Australijczyk w swoich dwóch ostatnich pojedynkach wygrywał z lepszymi zawodnikami niż Lauzon. George będzie punktował go ciosami prostymi w stójce, bronił obaleń, a Amerykanin będzie słabł z minuty na minutę. Być może nawet pokusi się o skończenie w ostatniej rundzie, jeśli nie wygra zdecydowanie na punkty.

Brian Foster vs. Matt Brown
Brian Foster przez TKO, runda 2.
Oba te nazwiska gwarantują solidną dawkę wymian w stójce. Postawię na Fostera, bo Brown chyba trochę za szybko się męczy.

Aaron Simpson vs. Mark Munoz
Aaron Simpson przez TKO, runda 2.
Dwaj utytułowani zapaśnicy na razie nie spełniają w Octagonie pokładanych w nich nadziei. Munoz ma chyba najgorsze wejście w nogi ze wszystkich byłych mistrzów NCAA, z drugiej strony Simpson gdy kończy walki szybko ma spore problemy z kondycją. Postawię na wygraną A-Traina bo jego mocno uderzenie powinno odnaleźć drogę do słabej szczęki rywala.

Karo Parisyan vs. Dennis Hallman
Karo Parisyan przez decyzję.
Trudno przewidzieć w jakiej formie psychofizycznej znajduje się obecnie Karo. Umiejętnościami na pewno góruje nad Hallmanem i dlatego postawię na to, że wymęczy decyzję, ale wynikiem w drugą stronę nie będę zaskoczony.

Edson Barboza vs. Mike Lullo
Edson Barboza przez KO, runda 1.
Barboza to jeden z najciekawszych młodych talentów zatrudnionych ostatnio w UFC. Zapasy Brazylijczyka są jeszcze mocno kulawe, ale na szczęście Lullo nie jest w tej dziedzinie asem. Kandydat na nokaut albo przynajmniej destrukcję wieczoru.

Paul Kelly vs. T.J. O’Brien
Paul Kelly przez TKO, runda 2.
Kelly tańczy na krawędzi zatrudnienia w UFC, ale z rywalem, który nie potrafił przejść rundy eliminacyjnej do TUFa 12 raczej sobie poradzi. O’Brien nie jest dobrym zapaśnikiem, a w stójce Anglik bije całkiem solidnie.

Tyson Griffn vs. Nik Lentz
Tyson Griffin przez decyzję.
Griffin powinien mieć przewagę na Lentzem w każdej płaszczyźnie walki.

TJ

Quinton Jackson vs. Lyoto Machida – Jackson nie chcąc nudnej walki nie będzie próbowął jej wygrać na punkty tylko będzie polował na tą jedną, idealną kontrę, na którą jest za wolny. Mamy więc do czynienia z samospełniającą się przepowiednią. Machida przez decyzję.

B.J. Penn vs. Matt Hughes – Cały tydzień byłem przekonany, że Penn, mimo wszystkich swoich histerii i kaprysów jest po prostu zbyt uzdolniony by to przegrać. W piątek usłyszałem, że powierzył swój obóz Troyowi Mandalonizowi i już nie jestem tego taki pewny. Hughes potrafił obalić Hawajczyka i choć w drugiej walce Penn zdeklasował go w parterze to nie wiem czy ten scenariusz się powtórzy. Paradoksalnie spodziewam się walki podobnej do pierwszej konfrontacji Penna z GSP i chyba postawię na zapaśnika, licząc na to, że Hughes nie będzie nie potrzebnie bawił się w stójce i tym razem uniknie przetoczeń i ośmiorniczej gardy w parterze. Hughes przez decyzję.

Gerald Harris vs. Maiquel Falcao – Harris poważnie uszkodzi Brazylijczyka. Jego 25 wygranych na południowej półkuli było przeciw, w najlepszym wypadku, średnio uzdolnionej konkurencji i nie walczył z nikim posiadającym nawet ułamek umiejętności zapaśniczych Harrisa. Huragan położy go na plecach i zdemoluje siłą swoich ciosów. Harris, TKO, 2 runda.

Phil Davis vs. Tim Boetsch – Boetsch to dobry, rozwojowy rywal dla Davisa, któremu jednak brak narzędzi by pokonać mistrza NCAA z 2008 roku. Prędzej czy później, w zależności od tego jak mu pójdzie w stócje, Davis złapie Boetscha, obali go i Boetsch nie podniesie się do końca rundy. I tak w kółko dopóki nie minie 15 minut lub dopóki Davis nie znajdzie okazji by skończyć zmęczonego Boetscha w trzeciej rundzie.  Davis, TKO, 3 runda.

George Sotiropoulos vs. Joe Lauzon – Choć z Pellegrino nie poszło mu tak gładko jak się spodziewalem Sotiropoulos radził sobie z lepszymi zapaśnikami niż Lauzon. W stójce myślę, ze Australijczyk ma przewagę i jeśli Lauzon nie będzie w stanie sprowadzić tego do parteru będzie mu ciężko a z pleców Sotiropoulos też potrafi napsuć sporo krwi. Sotiropoulos przez decyzję.

Brian Foster vs. Matt Brown – Ciężka walka do oceny bowiem obydwaj mają nokautujące uderzenie i obydwu nie jest trudno trafić. Brown jest bardziej wszechstronnym fighterem ale ponieważ wywodzi się z obozu Jorge’a Gurgela nie jestem do końca przekonany czy będzie chciał tej wszechstronności użyć i położyć Fostera na plecy. Z pewną dozą niepewności postawie na tego, który dysponuje silniejszym ciosem bo raczej obaj będą szli na wymiany. Foster, KO, 1 runda.

Aaron Simpson vs. Mark Munoz – Pokaźnych rozmiarów głowa Munoza zdaje się przyciągać ciosy niczym magnes. Simpson na ogół wychodzi z bloków jak rakieta i tylko inny „sprinter” Tom Lawlor urwał mu pierwszą rundę nim się zmęczył. Munoz rewelacyjnej kondycji też nie ma ale kluczem w tej walce jest to, że Amerykanin filipińskiego pochodzenia jest za słaby defensywnie by przetrzymać nawał ze strony Simpsona. Simpson, TKO, 1 runda.

Karo Parisyan vs. Dennis Hallman – W wypadku walki wieczoru i co-main eventu postawiłem na zawodników bez mentalnych bloków. Tutaj jednak odwróce ten trend. Nawet znerwicowany Karo powinien być w stanie zatrzymać obalenia Hallmana i wymęczyć po nudnej walce zwycięstwo. Niestety ten scenariusz wydaje mi się bardziej prawdopodobny niż zrelaksowany Karo, który rzuca Hallmanem po całej klatce. Parisyan przez decyzję.

Edson Barboza vs. Mike Lullo – Mała anegdota: Mike Lullo chwali się tym, że bilard i golf przygotowują go do kariery MMA, Edson Barboza chwali się tym, że muay thai przygotowuje go do kariery w MMA. Chyba wiadomo do czego zmierza ta walka. Barboza, TKO, 1 runda.

Paul Kelly vs. T.J. O’Brien – O’Brien jest dla mnie tak anonimowy, że do piątku byłem przekonany, że w jakiś sposób chodzi o półśredniego T.J. Granta. Grant pewnie by sobie z Kellym poradził, O’Brien, który w swojej karierze ucztował na słabiutkich zawodnikach ze środkowego zachodu raczej temu zadaniu nie podoła. Kelly, poddanie, 1 runda.

Tyson Griffn vs. Nik Lentz – To będzie prawdziwy test zapasów Lentza. Do tej pory wszyscy jego rywale mieli z tym problemy ale Griffin to jednak inny kaliber i, obok Thiago Tavaresa, chyba najlepszy grappler z jakim walczył Lentz, choć tamta walka rozstrzygała się głównie w stójce. Tym niemniej dość nieprawdopodobna passa 4 walk bez poraźki Lentza w UFC dobiegnie tutaj końca. Griffin przez decyzję.

Fusel

Quinton Jackson vs. Lyoto Machida – Lyoto Machida (ko/tko)
B.J. Penn vs. Matt Hughes – Matt Hughes (dec)
Gerald Harris vs. Maiquel Falcao – Gerald Harris (dec)
Phil Davis vs. Tim Boetsch – Phil Davis (dec)
George Sotiropoulos vs. Joe Lauzon – George Sotiropoulos (dec)
Brian Foster vs. Matt Brown – Brian Foster (ko/tko)
Aaron Simpson vs. Mark Munoz – Aaron Simpson (ko/tko)
Karo Parisyan vs. Dennis Hallman – Karo Parisyan (sub)
Edson Barboza vs. Mike Lullo – Edson Barboza (dec)
Paul Kelly vs. T.J. O’Brien – Paul Kelly (ko/tko)
Tyson Griffn vs. Nik Lentz – Nik Lentz (dec)

Royler

Quinton Jackson vs. Lyoto Machida  | Machida [dec]
B.J. Penn vs. Matt Hughes  | Penn [dec]
Gerald Harris vs. Maiquel Falcao  | Harris [tko]
Phil Davis vs. Tim Boetsch  | Davis [sub]
George Sotiropoulos vs. Joe Lauzon  | Sotiropoulos [tko] -fight of the night
Brian Foster vs. Matt Brown  | Foster [dec]
Aaron Simpson vs. Mark Munoz  | Munoz [tko]
Karo Parisyan vs. Dennis Hallman  |  Hallman [dec]
Edson Barboza vs. Mike Lullo  | Lullo [sub]
Paul Kelly vs. T.J. O’Brien  | Kelly [tko]
Tyson Griffn vs. Nik Lentz  | Lentz [dec]

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

193 KOMENTARZE

 1. Bardzo lubię Rampage’a. Ale jestem większym fanem Lyoto. I na niego stawiam. Wątpię jednak, czy da rade skończyć QJa. Ramapge ma o niebo mocniejszą szczękę niż Rashad, i ma świetne obrony przed poddaniami. Machida wygra przez decyzję.

  Penn ostatnio mnie nie przekonuje. Edgar strasznie go obnażył i chyba odebrał też pewność siebie. Matt zdominuje go zapasami jak zrobił to GSP.

 2. Nie wiecie może czy będzie gdzies stream z przedwalk czy tylko z głównej karty? Bo nie wiem czy jest sens wstawać o 1:00.

 3. Nie ma streamu z undercardu, nigdy nie było. Na galach w USA transmitowane są dwie walki z prelimsów i główna karta.

 4. Wcześniej będzie jeszcze transmisja walki Simpson vs Munoz. Warto zaglądać do działu rozpiski, w przypadku gal UFC przy każdej rozpice jest info dotyczące transmisji walk w Spike.

 5. Widzę UFC123 mniej-więcej tak.

  George Sotiropoulos vs. Joe Lauzon

  Obydwaj ze świetnymi narzędziami do wygrania tej walki, ale imho J-Lau minimalnie przeważa w BJJ, a Sotiropoulos w stójce. Obydwu zawodników lubie (TUF robi swoje :-)), i mam nadzieje na fajną walkę, kandydat do FOTN na równi z trylogią która nas czeka w co-main evencie. Aczkolwiek myślę, że to Sotiropoulos zwycięży przez decyzje. Walczył już z bardziej doświadczonymi przeciwnikami, i się sprawdził (Big Daddy, Pellegrino) a J-Lau ostatnio miał kontuzję kolana. Nie mówię że nie powrócił po niej w pełni do sił bo widzieliśmy w walce z Godzirrą że jest w pełni zdrów – ale mam na myśli że miał długą przerwę i to napewno jakoś wpłynie na jego kardio. Albo druga opcja mniej prawdopodobna, jakiś quick-sub ze strony J-Lau, też by fajnie było. George Sotiropoulos DECYZJA

  Phil Davis vs. Tim Boetsch
  Davis to strasznie doświadczony zapaśnik. Nie znam się na tamtejszych tytułem, ale z tego co się doczytałem to Davis był tam strasznym koksem. Jedyne porażki Boetscha były z zapaśnikami – Mayushenko, Hamill oraz Brilz. Wydaje mi się że Davis dość łatwo go obali, i zagra sobie w Donkey Kong’a na jego twarzy. W połowie drugiej rundy sędzia będzię zmuszony przerwać walkę. Mr. Wonderful TKO2

  Gerald Harris vs Maiquel Falcao
  To jest jedna z ciekawszych walk – właściwie każda walka na tej karcie jest ciekawa. Falcao jest bardzo ciekawym zawodnikiem, przynajmniej na papierze. Z pośród jego 25 zwycięstw, 21 przypadło przez TKO/KO. Mimo to trzeba zauważyć że nie walczył z nikim nawet bliskim do poziomu UFC. Jego kardio też jest zagadką ponieważ większość walk kończyło się w pierwszej rundzie. Harris w octagonie zaprezentował się dość ciekawie, z pośród trzech walk dwa razy uzyskał nagrodę KOTN. Moim zdaniem będzie to walka podobna do walki Lesnara z Carwinem. Jeżeli Harris przetrwa furię Falcao w pierwszej rundzie, wygra walkę przez decyzję, lub kolejny efektowny nokaut. Mój typ to Geral Harris przez KO w 3 rundzie.

  „The Prodigy” BJ Penn vs Matt Hughes
  Panowie spotykają się poraz trzeci. Za pierwszym razem Hughes zlekceważył Penna, za drugim chyba było podobnie tyle że w drugą stronę. Jeżeli Penn miał dobry obóz, ma dobre kardio – myślę że może pokonać Hughes’a. Jego takedown defense może nie jest tak legendarny jak Liddella, czy Silvy, stoi na bardzo wysokim poziomie. Widze to tak że jeżeli Hughes nie będzie w stanie obalić Penna, przegra tą walkę. Nie umniejszając jego umiejętności w stójce, Penn ma ją NAPRAWDĘ dobrą. Nawet gdy już obali Penna, tam też będzie miał ręcę pełne roboty ponieważ Penn jest bardzo aktywny z gardy. Jest tylko jeden problem – którego BJ’a zobaczymy. Czy tego o którym tez mówię, czy może nieobecnego, zagubionego fightera którego widzieliśmy w dwóch ostatnich walkach z Edgarem w których nie wiedział za bardzo co zrobić. Jeżeli do oktagonu wejdzie Old Schoolowy Penn możecie być pewni, że to jego ręka będzie podniesiona pod koniec walki. Mam nadzieję że tak właśnie będzie – ale pewnie dlatego iż patrzę przez pryzmat bycia fanem Penn’a od początku mojego zainteresowania MMA. Tak czy siak – BJ Penn przez decyzje.

  Lyoto Machida vs Quinton Jackson
  Kolejna walka byłych mistrzów z UFC. Shogun pokazał nam, że Machide można porządnie trafić, a nawet znokautować. Tylko że Rampage nie jest tak technicznym fighterem jak Shogun – mimo to siłowo prezentuje się znacznie lepiej. Widzę tą walkę w dwóch opcjach. Pierwsza jest taka, iż Lyoto będzie wchodził i wychodził uderzając prostymi, frustrując Rampage, i ewentualnie trafi go jakimś uderzeniem. Tylko że Jackson ma naprawdę świetną szczękę, więc myślę że nie zobaczymy KO ze strony Machidy – jeżeli już to decyzję. Z drugiej strony Rampage mówił w wywiadach, że nie obchodzi to jak będzie walczył Machida – bo to on narzuci styl walki. Jeżeli tak będzie, i Rampage non stop będzie natarczywie napierał, wierzę że w końcu złapie Machidę, i go znokautuje. Tutaj wacham się strasznie pomiędzy dwoma opcjami – Decyzja dla Machidy, lub KO dla Jacksona. Ostatecznie postawie na Machidę. Myślę że Rampage nie będzie w stanie go znaleźć w oktagonie. Niestety, obstawiam że będzie to kolejny nudny Main Event ze strony UFC. Wolałbym trylogie na tym miejscu, a tą walke na co-main evencie.

 6. Obydwaj ze świetnymi narzędziami do wygrania tej walki, ale imho J-Lau minimalnie przeważa w BJJ, a Sotiropoulos w stójce.

  Lauzon w BJJ ma „tylko” purpurę, Sotiropoulos jest posiadaczem czarnego pasa. Jiu-jitsu Amerykanina nie jest tak dobre jak chociażby jiu-jitsu Kurta Pellegrino, którego przecież George zdominował na macie. Na moje oko Australijczyk jest zdecydowanie lepszym grapplerem.

 7. Hm, szczerze? To usłyszałem w podcaście pewnym, i z tego co pamiętałem z TUFa – byłem pewien że J-Lau ma czarność w BJJ! A takim razie pomyliłem się, dzięki za wytknięcię błędu 🙂

 8. Mam pytanie-jak karo wyglądał w swojej ostatniej walke na gali IMPACT?np. kondycyjnie?

 9. Prawie nikt nie stawia na Lauzon’a. Ma dziwne przeczucie,że to on odniesie zwycięstwo.
  Do tego stopnia,że postawiłem parę groszy 🙂

 10. postawiłem na B.J Peena ale wydaje mi sie ze to była zła decyzja i ta walka moze mi nie wejsc. Możecie podac link do stronki na jakiej bedzie pózniej transmija gali.

 11. Co zrobic albo gdzie obejrzec – w razie gdyby nie działał TuvPlayer?? Bo już taka sytuacja sie powtarzala. Prosze o pomoc.

 12. outcast – tu i na ten pod tym wpisem czy bedzie jeszcze jeden wpis o transmisji na zywo, z wynikami na biezaco?? Dziekuje.
  Tyson – Dzieki

 13. Rampage obrony rzed poddaniami? ja tez słyszałem że Hanna Gronkiewicz Waltz ma niezłą gumową garde

 14. Cebeka, no tak. Rampage raz się tylko dał udusić Sakurabie, dawno temu.

 15. Podczas swoich walki sporo wybronił poddań:) o to mi choidzło, ale chyba źle sformułowałem. a do tego o 4 gala, jak ja się ogarne?:) co domoich typowań, Lauzon chyba niesttey nie ma szans z Dżordżem, Hughes chyba pożegna BJ-a, a co do walki wieczoru to jedna wielka niewiadoma

 16. Quinton Jackson vs. Lyoto Machida – Machida przed decyzję
  B.J. Penn vs. Matt Hughes – Penn przez poddanie
  Gerald Harris vs. Maiquel Falcao – Harris przez TKO
  Phil Davis vs. Tim Boetsch – Davis przez TKO
  George Sotiropoulos vs. Joe Lauzon – Lauzon przez poddanie
  Brian Foster vs. Matt Brown – Brown przez TKO
  Aaron Simpson vs. Mark Munoz – Simpson przez TKO
  Karo Parisyan vs. Dennis Hallman – Parisyan przez decyzję
  Edson Barboza vs. Mike Lullo – Barboza przez TKO
  Paul Kelly vs. T.J. O’Brien – Kelly przez decyzję
  Tyson Griffn vs. Nik Lentz – Griffin przez decyzję

 17. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 18. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 19. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 20. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 21. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 22. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 23. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 24. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 25. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 26. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 27. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 28. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 29. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 30. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 31. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 32. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 33. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 34. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 35. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 36. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 37. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 38. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 39. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 40. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 41. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 42. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 43. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 44. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 45. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 46. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 47. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 48. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 49. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 50. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 51. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 52. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 53. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 54. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 55. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 56. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 57. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 58. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 59. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 60. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 61. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 62. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 63. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 64. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 65. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 66. I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

  bo to rzut monetą?

 67. I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

  bo to rzut monetą?

 68. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 69. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 70. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 71. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 72. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

 73. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

 74. Z tym czynnkiem X – true, ktoś tu nieuważnie spoglądał na stare odcinki z serii"pod lupą", której już dawno nie widzieliśmy…

 75. dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley?

  Tak jak omijam szerokim łukiem kolektury Lotto, tak nie mam zamiaru inwestować swoich pieniędzy w walkę, której wynik można typować na zasadzie "chybił-trafił". Kto ma szczęście i dobrze trafi, ten będzie szczęśliwy, bo kursy na obu zawodników są dosyć ciekawe.

  Co przemawia na korzyść Woodleya?
  – świetnie wyglądał na ważeniu,
  – jest młodszy i teoretycznie powinien mieć większy głód walki,
  – powinien być minimalnie szybszy i bardziej eksplozywny.

  Atuty "Kosa":
  – lepsza kondycja,
  – większe doświadczenie.

  Obaj są zapaśnikami i obaj walczą w podobnym stylu. Prawdopodobnie skończy się decyzją po nudnej walce. Współczuje sędziom punktowym, bo niuanse mogą mieć spory wpływ na końcowy werdykt.

 76. Dunham – Cerrone.

  w Cerrone wystarczy wejść niczym dzik w żołędzie, po czym zebrać krwawe żniwo

  I ja dokładnie tak uważam. Nie zgadzam się, że Guillard nie ma szklankej szczęki. Gdyby był odrobinę bardziej wytrzymały, to Cowboy leżałby nieprzytomny. Ktoś, kto tańczy po 1 ciosie od Joe Lauzona nie może mieć twardego łba. Ogólnie największym problemem Cerrone jest jego tragiczna obrona. Jeśli Dunham ruszy do ataku, bijąc w różnych płaszczyznach, to Cowboy się pogubi, poplącze i tyle z tego wyjdzie. Moim faworytem 60-40 jest Dunham. Obawiam się tego, czy sędziowie nie będą ślepi po raz kolejny (Dunham – Grant/dos Anjos), jednak uważam, że gra jest warta świeczki po takim kursie.

  A ja postawiłem na Kosa. Mam wrażenie, że Woodley jest przereklamowany przez ten knockout na Hieronie.

 77. @Puczi

  Zgadzam się, ze "Kowboj" ma dziurawą gardę, ale… Dunham w tej materii dużo gorszy nie jest, o czym świadczy między innymi jego walka z, nomen omen, Guillardem. Evan daje się trafiać, co w połączeniu ze ślamazarnym tempem, w którym zaczyna walki może mieć spory wpływ na przebieg pojedynku. Jak ja to widzę? Walka zaczyna się cios za cios, jednak to lepszy technicznie Cerrone częściej i czyściej trafia (mam nadzieję, ze nie zapomni o swoich highkickach, bo są na prawdę wyborne). To sprawia, że rozluźnia się i bez skrępowania walczy dalej, także przyspieszenie i zwiększenie presji przez Dunhama nie będzie mu straszne. Liczę, że Donaldowi uda się urwać dwie rundy. Najbardziej obawiam się, że Evan, wbrew temu co do tej pory robił, zacznie walkę "z przytupem" od samego początku, ale jestem dobrej wiary.

 78. Nie chce się gifów szukać to trzeba po gmoszemu analizy robić robić : D Jeszcze tyle prognoz przed galą nie czytałem, nigdy : ) nie wiem czy w końcu coś w ogólę dzisiaj zagram, bo już mam mętlik w głowie absolutny:-)

 79. midern – będzie typowanie redakcji jak zawsze

  maryjan – gify dojdą, przed tym typowaniem nie starczyło już czasu no i to nowy cykl u nas więc będzie się rozwijał:)

 80. maryjan to tak jak ja ,niby juz zagralem ale mam chec dorzucic rorego przez dec ,ale sie zastanawiam bo mam w grze juz kupon z rorym rampage + minakov + rory do wygrania 50 moze zagrac za 50 przez dec jak wygra przez cokolwiek to maly minus a jak przez dec to spory plus :Pa jak przegra to juz dupa:):-)

  te anazlizy beda tylko UFC czy tez innych gal?

 81. Już teraz wiem, dlaczego Szady siedziałeś cicho przez ostatnie dni. Propsy za wkład 🙂

  Dobry materiał panowie. Mam nadzieję, że będzie cykliczny. Dobrze by też było, jeśli udałoby się Wam wstawiać go trochę wcześniej, niż na kilka godzin przed galą, bo wiele ludzi, ( zaliczam się do nich i ja ) nie czeka do ostatniej chwili ze względu na częste wahania kursów, co mieli postawić – postawili i tekst ten traktują bardziej jako porównanie typowań własnych z typowaniami redakcji (bądź Szadego ) niż analityczną pomoc w obstawianiu. 😉

 82. @Zychal

  Głównie UFC. Myślę, że wobec KSW też nie będziemy obojętni. 🙂

  @Pietagoras

  Ja bym wolał "wypuszczać" analizy dopiero po tym jak Betsafe poda pełną ofertę kursów na całą galę. Mamy zamiar analizować nie tylko kursy na zwycięstwo konkretnego zawodnika, ale i zakłady specjalne typu: "Rundy powyżej/poniżej" czy metody zwycięstw, a te pojawiają się na kilka dni przed galą. Przyznaję, że sobota to trochę późno, ale nieraz może się nie udać szybciej. Projekt dopiero startuje, wszystko się może pozmieniać, także wszelkie sugestie mile widziane. 🙂

 83. @Tomasz Chmura

  Spokojnie. Faktycznie, zapomniałem,że Yoshi używał tego sformułowania. Dawno nie czytałem żadnego pod lupą i to mi sie bardziej kojarzyło z analizami Slipmycha. Najmocniej przepraszam, bez zbędnych nerwów 🙂

 84. Zamiast się wykłócać, kto i co zrobił pierwszy (czy kto stoi tam, gdzie stało ZOMO), może lepiej podyskutować o najbliższej gali? 🙂

  Jest wśród czytających ktoś, kto postawił na Chaela Sonnena? Kurs 2.50 kuszący. Ja się do samego końca zastanawiałem, jednak ciągle mnie coś odciągało od tego pomysłu, a to jak Rashad wyglądał dobrze na ważeniu postawiło kropkę nad i.

 85. Ja stawiałem na Evansa, będzie górował nad Sonnenem warunkami fizycznymi, jednak to nie jest waga naszego ulubieńca, można porównać walkę JJ vs Evans i JJ vs Sonnen. Moim zdaniem Evans ma w tej walce 75% szanse na zwycięstwo.

 86. Postawiłem na wygraną Lawlera przez cokolwiek, bo wtedy nie było jeszcze kursu wygranej przez KO, gdyby był obstawiłbym go, ponieważ i moim zdaniem the Ruthless może wygrać tylko przez KO.

 87. Jeżeli to ma być początek takiej bet-miesiączki to fajna inicjatywa. Nawet z rysowaniem strzałek ala treneiro Gmoch : D No i fajnie że coraz więcej ludzi bierze się do roboty wespół, ja czasami nie dowierzam w ludzi ale tutaj zostałem nie raz zadziwony:-)

 88. Z tej gali zagrałem 3 kupny: Bagautinov – wygrana, Cerrone – wygrana, MacDonald – wygrana przez decyzję, także gala na małym plusie. Paradoksalnie, tego ostatniego kuponu byłem najbardziej pewny.

  Nie zawiodła mnie intuicja – "Kowboj" powrócił i to w świetnym stylu. Był ogień. 🙂 Mam nadzieję, że porzuci zamiary zejścia do niższej kategorii, bo w wadze lekkiej może jeszcze trochę namieszać.

  @Pietagoras

  Gratuluję trafionego Lawlera. 🙂 Kurs 4.00 – kosmos.

 89. ja gralem bagutinova na singlu

  cerone + woodley ( Szady dzieki bo mialem stawiac na dunhama)

  gsp + evans

  175 do przodu

  nie weszlo tylko rory + minakov + jaskosn z belatora

 90. Harris obstawiony mam nadzieje za Rani wygra z finem 😛

  a co do Strusa to chyba sie zgodze i postawie ta dniowke :-)kurs na matta za slaby zeby grac

 91. mysle, ze Strus zostanie zameczony na glebie

  Jest takie prawdopodobieństwo, dlatego odradzam wchodzenie w to "grubo".

  Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

 92. Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

  Cześć, dobra robota panowie, ale ogólnie znacznie bardziej podobało mi się jakbyście wrzucali typy razem ze wszystkimi w dziale zakłady bukmacherskie, jak to Szady robił wcześniej, bo niestety z kursów, które tu Szady podałeś można zagrać tak na prawdę tylko Harrisa po lepszym, reszta już gorsze. Ja jestem dopiero początkujący jeśli chodzi o mma i się nie wychylam, ale z czasem też będę próbował coś grać samodzielnie, ale na razie próbuję to co tutaj na forum wyłapie 🙂

  Nie twierdzę, że ta inicjatywa jest zła, ale wolałbym nawet krótkie opisy kilka zdań, bądź nawet bez, w dziale o zakładach, a później na przykład tak jak tu lub poprzednio przed galą, dłuższy opis, no ale pewnie traci to klimat wyczekiwania na artykuł jak byście te kilka zdań napisali wcześniej 🙂

  Pozdrawiam i powodzenia:-)

 93. Chciałem grać Raniego, ale znów masa wątpliwości po tym wpisie. Rozmyśliłem się już i chyba nie zagram ani jednego ani drugiego. Ewentualnie puszczę Maximo Blanco na singlu na tą galę, bo Maynard też się wydaje troche niepewny. Szkoda,że nie opisywaliście tej walki. Dobra robota.

 94. No, cykl jak się patrzy : ) Szady, jestem pod wrażeniem. Właściwie to jesteś żółtodziub ; ) ale profesjonalne podejście do sprawy masz bez dwóch zdań. Aż mi wstyd i chylę czoła bo mógłbyś być moją kopią, a ja jestem twoim obserwatorem:-) Do wszystkiego trzeba mieć dystans, ty go masz, masz oprócz tego jeszczę chęć zabawy, tego nie mają "zawodowcy". Tomasza Chmurę też pochwalę, ale to już jak chwalić Wołoszańskiego:-)

  🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.