Tradycyjnie w okolicach sobotniego południa czas na post o typowaniu. Po ostatniej gali klasyfikacja uległa całkiem sporym zmianom i miano najlepszego typera dzierżą lodówka i Bhaal, którzy trafnie wytypowali 27 z 35 walk. O jeden punkt ustępuje im knee i jest pięć osób z 25 punktami na koncie. Wszyscy oni radzą sobie póki co lepiej niż redakcje gdzie TJ i R.O.B. wytypowali 24 walki prawidłowo.

Zachodzi w tym tygodniu też mała administracyjna zmiana. Typy czytelników od tej pory powinny trafiać na [email protected] , przypominam o zawarciu w temacie wiadomości swojej ksywki i „UFC 110”. Nasz typy, bez defthomasa a jednak z defthomasem, jak zwykle po kliknięciu.

Garret (18-8, 69,2%)

Antonio Rodrigo Nogueira vs. Cain Velasquez
Antonio Rodrigo Nogueira przez poddanie, 2 runda. Nie zwątpiłem w Big Noga w walce z Couturem, nie zwątpię i teraz. Cain jest dobrym zapaśnikiem, jednak jak wspomniano w „Pod Lupą”  nie umie dobrze kontrolować przeciwnika w parterze. Wirtuoz gleby, jakim jest Nogueira powinien wykorzystać „potknięcia” swojego przeciwnika i zakończyć walkę przez poddanie.

Wanderlei Silva vs. Michael Bisping
Michael Bisping przez KO, 2 runda. Jeśli operacje plastyczne, których poddał się Wand nie miały podtekstu „Wciśnijcie mi tytanową płytkę w szczękę”, to nie spodziewajmy się cudów. Skończyły się czasy kiedy ludzie bali się jeździć z nim windą, a pójście na wymiany z Brazylijczykiem było aktem odwagi. Dziś na wymiany idzie z nim każdy. Walka pewnie będzie podobna do pojedynku Bispinga z Lebenem, z tą różnicą że skończy się wcześniej.

Joe Stevenson vs. George Sotiropoulos
Joe Stevenson przez decyzje. Utalentowany Australijczyk raczej nie sprosta byłemu pretendentowi do pasa UFC. Stevenson zdominuje walkę, możliwa wygrana przez firmową gilotynę.

Keith Jardine vs. Ryan Bader
Ryan Bader przez decyzje. Jest to bodaj pierwszy raz kiedy Jardine dostał zawodnika, który nie jest strikerem. Taka zmiana raczej nie będzie dla niego korzystna, i Bader wygra po trzech rundach siedzenia na Keith’ie i obijaniu go G’n’P. Smutna sprawa, ale wygląda na to że Dean of Mean pożegna się z ciepłą posadką w UFC.

Mirko Filipovic vs. Anthony Perosh
Mirko Filipovic przez TKO, 2 runda. Mam wrażenie że choroba Rothwella spadła Mirasowi z nieba. Zamiast dużo cięższego Bena, dostał Anthony’ego, który występuje głównie jako półciężki. Dla Mirka będzie to pewnie robota porównywalna do pojedynku z Al- Turkiem lub Sanchezem. I znów prawdziwa forma Mirka pozostanie dla wszystkich zagadką. No chyba że przegra, choć to mało prawdopodobne.

Krzysztof Soszynski vs. Stephan Bonnar
Krzysztof Soszynski przez decyzje. To co się dzieje z Bonnarem to jeden wielki cyrk. Inaczej sprawa wygląda z Krzyśkiem, który z walki na walkę staje się co raz lepszy. Nie liczę na koniec walki przed czasem, ale na absolutną dominację przez 3 rundy w wykonaniu Krzysztofa.

Chris Lytle vs. Brian Foster
Chris Lytle przez decyzje.

C.B. Dollaway vs. Goran Reljic
C.B. Dollaway przez decyzje. Mimo iż Dollaway nie jest wybitnym zawodnikiem, jakoś nie chce mi się wierzyć że Reljic po dwóch latach przerwy będzie w stanie coś ugrać.

James Te Huna vs. Igor Pokrajac
James Te Huna przez TKO, 2 runda. Pokrajac, który do UFC się dostał dzięki „plecom”, po raz kolejny pokaże jak bardzo tu nie pasuję. Te Huna może i wybitny też nie jest, jednak powinien poradzić sobie z Chorwatem, który prezentuje słabą stójkę i parter.

TJ (24-11, 68,6%)

Antonio Rodrigo Nogueira vs. Cain Velasquez
Cała walka sprowadza się dla mnie do pytania czy Nogueira będzie w stanie sweepować Velasqueza, który zadaje jakieś 20 ciosów na minutę jak jest na ziemi. I nawet jeśli to mu się uda to czy Cain będzie w stanie wstać z pleców. Biorąc pod uwagę trendy w sędziowaniu ciężko mi uwierzyć, że Nog jest w stanie wygrać decyzję – on musi znaleźć skończenie. W 25 minutowej walce, być może, ale 15 minut to chyba za mało czasu dla Brazylijczyka. Velasquez przez decyzję.

Wanderlei Silva vs. Michael Bisping
Nadal nie jestem do końca przekonany. Bisping na serio może wsiąść na rower i orbitować wokół Silby przez 15 minut wymęczając decyzję. Pytanie brzmi w którą stronę będzie uciekał. Nawet jak dostał opieprz od narożnika przeciw Hendersonowi zrobił dokładnie to samo. Poza tym w Australii też jeździ się po lewej stonie drogi. Wand jest mocno przygaszony ale nadal w stanie jest znokautować odsłanającego się przeciwnika. Silva, TKO, 2 runda.

Joe Stevenson vs. George Sotiropoulos
Jedną rzecz, którą Stevenson naprawdę poprawił po dołączeniu do obozu Jacksona to dywersyfikacja swoich obaleń. Dobrze się składa bo w meczu dwóch grapplerów wyraźnie preferujących górne pozycję o zwycięstwie zapewne zadecydują zapasy. Stevenson przez decyzję.

Keith Jardine vs. Ryan Bader
Prawdopodobnie Bader to najlepszy zapaśnik z jakim miał do czynienia Jardine. Nawet jeżeli w stójce zacznie zawodnikowi Arizona Combat Sports być pod górkę będzie spokojnie w stanie przenieść walkę do parteru i zależeć Jardine’a. Nie wiem czy Bader wygra efetkownie, ale wygra. Bader przez decyzję.

Mirko Filipovic vs. Anthony Perosh
Squash match. Crocop, TKO, 1 runda.

Krzysztof Soszynski vs. Stephan Bonnar
Bonnar może, teoretycznie ma lepszy technicznie boks. Być może jest nieco lepszym grapplerem. Jednak to co u niego kompletnie leży, oprócz zapasów, to przygotowanie mentalne. Soszyński przez decyzję.

Chris Lytle vs. Brian Foster
Foster dysponuje sporą siła w stójce ale brakuje mu nieco techniki. Na jego szczęście Lytle też ostatnio coraz mniej technicznie boksuje i niemal na pewno nie będzie chciał przenieść walki na ziemię, gdzie miałby przewagę. Foster będzie niemiłosiernie obijał go przez trzy rundy. Foster przez decyzję.

C.B. Dollaway vs. Goran Reljic
Dla mnie Dollaway cierpi na parterowy odpowiednik szklanej szczęki. Reljic jest dobrym grapplerem z mocnym ciosem, myślę, że przez 15 minut wykorzysta dziurę w koncentracji Dollaway’a. Reljic, poddanie, 1 runda.

James Te Huna vs. Igor Pokrajac
Nie wiem czy Te Huna poradzi sobie w UFC w dłuższym okresie ale powinien zacząć swoją karierę tam od zwycięstwa. Pokrajac po prostu nie jest fighterem na poziomie UFC. Te Huna, TKO, 2 runda.

R.O.B. (24-11. 68,6%)

Antonio Rodrigo Nogueira vs. Cain Velasquez – Velasquez przez decyzję
Wanderlei Silva vs. Michael Bisping – Silva przez TKO
Joe Stevenson vs. George Sotiropoulos – Sotiropoulos przez poddanie
Keith Jardine vs. Ryan Bader – Bader przez decyzję
Mirko Filipovic vs. Anthony Perosh – Filipovic przez TKO
Krzysztof Soszynski vs. Stephan Bonnar – Soszyński przez decyzję
Chris Lytle vs. Brian Foster- Foster przez decyzję
C.B. Dollaway vs. Goran Reljic – Reljic przez TKO
James Te Huna vs. Igor Pokrajac – Te Huna przez TKO

Venom (22-13, 62,9%)

Antonio Rodrigo Nogueira vs. Cain Velasquez
Cain Velasquez przez decyzję. Mimo, że zmieniałem zdanie na temat typowania tej walki kilka razy w tym w tygodniu, ostatecznie postanowiłem być konsekwentny w twierdzeniu, że Velasquez to najlepszy ciężki w tej chwili w UFC. Porównując to starcie z walką Nogueiry z Couture’em, wiele atutów leży po stronie zawodnika AKA. Minotauro mimo wygranej zbierał na UFC 102 sporo mocnych ciosów, ale ratowały go nokdauny. Velasquez nie będzie padał na ziemię po każdym mocniejszym ciosie Rodrigo, dodatkowo wielu będzie unikał. Jeśli walka trafi na matę nie da się przetoczyć, będąc w tej chwili sprawniejszych zapaśnikiem niż Randy. Niewiadomą pozostaje jego obrona przed poddaniami i tu widzę sporą szansę dla Brazylijczyka. Wydaję mi się, że pojedynek potrwa jednak pełne trzy rundy i powinien być bardzo wyrównany. Ja postawię na młodość.

Wanderlei Silva vs. Michael Bisping
Wanderlei Silva przez KO, runda 2. W tym pojedynku wiele zależy od tego jak w tej chwili wygląda forma fizyczna byłego gwiazdora Pride. Przeciwko Franklinowi nie wyglądał najlepiej, ale ostatecznie przewalczył trzy rundy. O ile cepy i chaotyczny styl Silvy ostatnio nie przynosiły mu zwycięstw, to akurat przeciwko Bispingowi może być inaczej. Anglik cały czas nie radzi sobie gdy przeciwnik mocno na niego napiera, a do tego zawsze porusza się w stronę silnego uderzenia rywala. Wand wcześniej czy później trafi znienawidzonego przez fanów zawodnika z Liverpoolu i brutalnie zakończy pojedynek na ziemi.

Joe Stevenson vs. George Sotiropoulos
Joe Stevenson przez decyzję. Stevenson to zdecydowanie za wysokie progi dla Sotiropoulosa. Joe od czasu przenosin do Grega Jacksona wrócił do swoich zapaśniczych korzeni i w ten sam sposób pokona Australijczyka. Były pretendent do tytułu zdominuje wszystkie trzy rundy i nie da okazji miejscowemu zawodnikowi na popisywanie się swoim BJJ.

Keith Jardine vs. Ryan Bader
Keith Jardine przez decyzję. Bader delikatnie mówiąc nie zachwycał o czasu wygrania TUFa, skoro Eric Schafer sprawiał mu problemy w stójce to bym bardziej zrobi to Jardine. Wątpię też, czy zawodnik z Arizony będzie w stanie wygrać ten pojedynek zapaśniczo, bo jego przeciwnik nieźle ucieka z parteru i dodatkowo ma lepsze cardio. Jedyną szansą na zwycięstwo dla Badera jest trafienie jednym ciosem szklanej szczęki rywala, co zawsze jest możliwe, ale dużo bardziej prawdopodobna wydaję mi się mało efektowna trzyrundowa wygrana Techno Vikinga.

Mirko Filipovic vs. Anthony Perosh
Mirko Filipovic przez KO, runda 1. Mirko miał trochę szczęścia, bo moim zdaniem przegrałby z Rothwellem, tak dostał łatwego przeciwnika na szybki nokaut.

Krzysztof Soszynski vs. Stephan Bonnar
Krzysztof Soszynski prze decyzję. Bonnar nie jest w tej chwili zawodnikiem na poziomie UFC, ale z wiadomych przyczyn Dana nie pozbawi go pracy. Krzysiek nie powinien mieć problemów ze zwycięstwem, raczej przez decyzję, bo Bonnara nie tak łatwo skończyć.

Chris Lytle vs. Brian Foster
Brian Foster przez decyzję. Lytle to utalentowany zawodnik, który od dłuższego czasu świadomie nie wykorzystuje swoich umiejętności. Chris całkowicie zapomniał o tym, że potrafi być technicznym uderzaczem i niezłym grapplerem. Zamiast tego wdaje się w bójki, w których wali cepami na lewo i prawo w oczekiwaniu na bonus za walkę wieczoru. Z Fosterem ma spore szanse na tę nagrodę, ale obawiam się, że zawodnik HIT Squad wykorzysta jego chaotyczny styl i sprawi niespodziankę po 15 minutach wymian.

C.B. Dollaway vs. Goran Reljic
Goran Reljic przez KO, runda 3. Chorwat powraca po poważnej operacji kręgosłupa i jego forma fizyczna to niewiadoma, chociaż na jego korzyść na pewno działa to, że ostatnie miesiące trenował w Xtreme Couture. Dollaway w UFC raczej zawodzi pokładane w nim nadzieje, głównie z powodu fatalnej obrony przed poddaniami i słabego cardio. Obstawiam, że Reljic wykorzysta to drugie i znokautuje zmęczonego rywala w trzeciej rundzie.

James Te Huna vs. Igor Pokrajac
James Te Huna przez TKO, runda 2. Te Huna to solidny kickbokser z niezłą obroną przed obaleniami. Pokrajac powinien szukać szansy na zwycięstwo przenosząc walkę na ziemię, ale nie jestem pewien czy będzie w tym elemencie skuteczny. Ostatecznie Nowozelandczyk znajdzie sposób na zranienie go w stójce i zakończy pojedynek.

Yoshihiro (20-15, 57,1%)

*Antonio Rodrigo Nogueira* vs. Cain Velasquez
*Wanderlei Silva* vs. Michael Bisping
*Joe Stevenson* vs. George Sotiropoulos
*Keith Jardine* vs. Ryan Bader
*Mirko Filipovic* vs. Anthony Perosh
*Krzysztof Soszynski* vs. Stephan Bonnar
Chris Lytle vs. *Brian Foster*
*C.B. Dollaway* vs. Goran Reljic
James Te Huna vs. *Igor Pokrajac*

defthomas (?%)

Antonio Rodrigo Nogueira vs. Cain Velasquez
Wanderlei Silva vs. Michael Bisping
Joe Stevenson vs. George Sotiropoulos
Keith Jardine vs. Ryan Bader
Mirko Filipovic vs. ktoś tam
Krzysztof Soszynski vs. Stephan Bonnar
Chris Lytle vs. Brian Foster
C.B. Dollaway vs. Goran Reljic
James Te Huna vs. Igor Pokrajac

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

76 KOMENTARZE

 1. ja tylko napisze ze Pan Yoshihiro bardzo sie myli co do wyniku Antonio Rodrigo Nogueira – Cain Velasquez. Jedyna szansa dla Antonio to poddanie ..ale Cain jest silny jak tur i moim zdaniem sie nie da. Czas na mlode wilki

 2. Antonio Rodrigo Nogueira vs Cain Velasquez ____Nog przez duszenie
  Wanderlei Silva vs Michael Bisping ____Wand przez TKO
  Joe Stevenson vs George Sotiropoulos____George przez sub
  Keith Jardine vs Ryan Bader____Jardine przez decyzje
  Mirko Filipovic vs Anthony Perosh____Mirko przez TKO 1 runda

  Krzysztof Soszynski vs Stephan Bonnar____Krzysztof przez decyzja
  Chris Lytle vs. Brian Foster____Chris przez decyzje
  C.B. Dollaway vs Goran Reljic____Goran przez TKO
  James Te Huna vs Igor Pokrajac____Igor przez TKO

 3. nogueira,wanderlei(nie może być inaczej bo komputer wyleci przez okno),stevenson,jardine,soszyński(tu także porażka Krzysztofa poskutkuje demolką kompa heheh),mirko,reszta bez emocji 🙂

 4. Venom ,

  Velasquez byłby Twoim faworytem w starciu z Lesnarem ? Mam tu na myśli Lesnara z drugiej walki z Mirem .

 5. Antonio Rodrigo Nogueira
  Wanderlei Silva
  Joe Stevenson
  Keith Jardine
  Mirko Filipovic

 6. Cain Velasquez
  Wanderlei Silva
  Joe Stevenson
  Ryan Bader
  Mirko Filipovic
  Krzysztof Soszynski

 7. Tens, tak. tzn byłby dla mnie faworytem w walce o pas, w trzy-rundowej nie jestem pewien.

 8. Antonio Rodrigo Nogueira przez decyzje
  Bisping – KO ale w głębi serca WAR WAND !!
  Stevenson
  Jardine
  Mirko

 9. Minotauro, pierwsza runda! I skończy się mit o kolejnym supermistrzu wagi ciężkiej, wychwalanego do niebiańskich rozmiarów, a który tak naprawdę z nikim dobrym jeszcze nie walczył. Oj będę się śmiał jak tak będzie 🙂

 10. Kogo uważasz za lepszego zapaśnika z tej dwójki ? Zresztą myślę , że walka toczyła by się w stójce . Velasquez jest dynamiczniejszym uderzaczem z twardą szczęką , ale czy granitowa , której dyszle Lesnara nie byłby w stanie skruszyć ? W walce o pas też stawiałbym na Velasqueza ze względu na jego nieprzeciętne cardio . Pewnie dwie pierwsze rundy byłby decydujące .

 11. Kongo ma parę w łapach , a Velasquez po czystych ciosach stał na nogach .

 12. Czy Cain ma jakis pasek w bjj ? Chodzi mi o jego „credentials” w zabawie na poddania, gdyz on nigdy nie walczyl z dobrym graplerem

 13. Jeśli wygrają wszyscy moi ulubieni fighterzy to będzie to najlepsza gala w UFC jaką kiedykolwiek widziałem 🙂

 14. Antonio Rodrigo Nogueira vs Cain Velasquez ____Velasquez niestety zjada Noga
  Wanderlei Silva vs Michael Bisping ____Bisping niestety wygrywa z Silva, wcale sie nei zdziwie jak przez KO 🙁
  Joe Stevenson vs George Sotiropoulos____Sotiropoulos jeszcze porzadzi ale nie teraz. Stevenson przez TKO albo decyzje
  Keith Jardine vs Ryan Bader____Bader przez decyzje. Jardine ogolne od dawna wydaje mi sie mocno przeceniany.
  Mirko Filipovic vs Anthony Perosh____Mirko przez TKO 1 runda i nie moze byc inaczej

  Krzysztof Soszynski vs Stephan Bonnar____Krzysztof zjada Bonnara, nie ma innej opcji
  Chris Lytle vs. Brian Foster____Postawielem na Fostera, jak byl za 5,00 gdy walczyl z Larsonem i zarobilem grubo wiec teraz tez postawie na niego, choc nie jest faworytem. Foster przez decyzje.
  C.B. Dollaway vs Goran Reljic____Goran przez TKO
  James Te Huna vs Igor Pokrajac____Postawie na Te Huna, bo Pokrajec nie zaiponowal mi niczym ostatnio.

 15. BIG NOG vs VELAZQUEZ jesli Minotauro uda sie odeprzec mocny atak w stojce i ograniczyc ilosc ciosow w parterze to zwyciezy przez decyzje lub poddanie 2-3rd
  WAND vs BISPING Silva zwyciezca przez KO,to juz nie ten sam Wand,ale mysle,ze na Bispinga wystarczy,ktory jest poprostu przereklamowany
  STEVENSON vs SOTIROPOULOS Stevenson posiada duzo wieksze doswiadczenie gnp w 2 rundzie zakonczy walke
  JARDINE vs BADER ciezka walka dla Jardine’a, ale mysle,ze jego niekonwenjonalna stojka moze narobic sporo klopotow Baderowi i zapewni zwyciestwo Keithow’i w koncowce 2 rd lub w 3
  FILIPOVIC vs PEROSH Mirkozamorduje go w stojce
  SOSZYNSKI vs BONNAR Polska gora:)3rd KO dla Krzyska
  LYTLE vs FOSTER mysle,ze Lytle przes decyzje
  DOLLAWAY vs RELIJC zapasy C.B. zapewnia mu zwyciestwo. Mysle,ze przed czasem 2 lub 3rd
  TE HUNA vs POKRAJAC Te Huna przez KO W 3

 16. Co do ewentualnej walki Lesnara z Velasquezem, to znowu warto przywołać Couture’a. Lesnar już po pierwszej rundzie był dość mocno zmęczony, a Cain jest silniejszy, szybszy i ma zdecydowanie lepszą szczękę od Randy’ego. Od trzeciej rundy zacząłby przeważać.

  Zobaczymy jak Cain sobie jutro poradzi, chociaż walka z Nogueira stwarza zupełnie inne problemy niż z Lesnarem.

 17. Bardzo trudna gala do typowania. Po oglądnięciu countdowna trochę mi się typy na główne dania wieczoru zmieniły 😀

 18. ja mysle, ze cain predzej by wygral walke z lesnarem, niz z nogiem, choc z drugiej strony dla porownania wiecej szans bym dawal nogowi na wygrana z cainem niz z lesnarem, no i kolo sie zamyka.

  swoja droga nie rozumiem tych co mysla, ze bisping wygra przez ko, wygrac to moze i wygra, ale z takim palerem w lapie to zawodnikow z lw ciezko by mu bylo znokautowac.

 19. Nogueira przez poddanie, Bisping przez decyzje(choc bardzo bym chcial,zeby wygral Wanderlei,ale mysle,ze bisping tak jak z lebenem pojdzie na skakanie wokol wanderleia,ktory szybko sie zmeczy przez zbijanie wagi,widzialem go na wazeniu i nie wygladal dobrze…) Bader przez decyzje, Mirko przez TKO, Sotiropoulos przez decyzje, Soszynski przez TKO, Lytle przez TKO, CB Dollaway przez decyzje moze…., Te Huna przez TKO:)

 20. Wanda nie znokautował Franklin nie znokautuje go też Bisping. Wand KO 1 rd (mam nadzieje)

 21. Nigdy nie widzialem takiego bjj jakie reprezentuje Sotiropoulos. Caly czas pelne parcie na przeciwnika. Jestem bardzo ciekawy jak to bjj sprawdzi sie na Stevensonie. Arcyciekawy pojedynek jak dla mnie.

 22. http://www.ufc.com/index.cfm?fa=EventDetail.home&eid=2628 gdzieś tutaj filmik z ważenia

  Wand, 84 kg, nieźle wycięty i z nową dziarą, widać że porzadnie przygotowany do starcia. Jeśli Denis Kang potrafił zanotować knockdown w 1 rundzie na Bispingu, to Axe murderer na pewno go „oprawi” KO rd2 dla Wanderleia

  reszta wg mnie:
  Nog sub rd 3
  Stevenson tko/sub rd 3
  Bader dec
  Mirko dec/tko rd 3
  Krzychu tko

 23. powiedzcie mi jak mozna ogladnac na zywo ufc jak ktos wie to prosze o pomoc jak to zrobic

 24. Nogueira nie potrafił poddać Couture’a , dlatego też nie wierzę w poddanie Velasquez 'a .

 25. Antonio Rodrigo Nogueira vs Cain Velasquez – Nogueira by Sub
  Wanderlei Silva vs Michael Bisping Wand by KO
  Joe Stevenson vs George Sotiropoulos Stevenson by Dec.
  Keith Jardine vs Ryan Bader Bader by Dec.
  Mirko vs Perosh Mirko by KO

 26. tens – tylko wydaje mi sie, ze couture ma lepsza obrone przed submission niz velasquez, wiec twoj tok myslenia jest dla mnie niezrozumialy. nie wszystko zalatwia sie sila.

 27. to nie Minotauro nie mógł poddać Coutura tylko Coutur nie dał się poddać Minotuarowi 😉

 28. NoG decyzja
  Silva KO
  George Sotiropoulos by Dec
  Keith Jardine TKO
  Filipovic by Dec

 29. Panowie, a moze w koncu dodac do strony jakis skrypt typowania? Aby kazdy uzytkownik mogl to zrobic automatycznie, automatycznie liczylo by i pokazywalo wyniki, duzo mniej pracy z wysylaniem na maila itd. a duzo wieksza przyjemnosc i dostepna dla kazdego.

 30. Brakuje nam nieco czasu na implementacje czegoś takiego. Ale zawsze mówiłem, że maile to rozwiązanie doraźne dopóki nie ogarniemy zautomatyzowanego typera.

 31. Velasquez w parterze zadaje ciosy z dużą częstotliwością , jest szybki , silny i świetnie przygotowany kondycyjnie . Couture nawet jak technicznie lepiej broni poddań to ma już swoje lata i motorycznie jest od Velasquez’a słabszy . Wydaje mi się , że przewagę w technice Randy’ego Cain nadrobi przygotowaniem fizycznym . Z drugiej strony z tak dobrym grapplerem zawodnik AKA jeszcze nie walczył i ciężko powiedzieć czy nie da się złapać w jakieś poddanie . Mam nadzieje , że się nie rozczaruje 😉

 32. Jak już ktoś wspomniał o skrypcie do typowania to ja zapytam o forum . Kiedy pojawi się na stronie albo czy w ogóle jest planowane ?

 33. Antonio Rodrigo Nogueira vs Cain Velasquez Nog przez duszenie zza plecow
  Wanderlei Silva vs Michael Bisping Wand przez tko
  Joe Stevenson vs George Sotiropoulos George przez sub
  Keith Jardine vs Ryan Bader Jardine przez decyzje
  Mirko Filipovic vs Anthony Perosh Mirko przez tko 1 runda lhk
  Krzysztof Soszynski vs Stephan Bonnar soszynski przez tho
  Chris Lytle vs. Brian Foster Chris przez tko
  C.B. Dollaway vs Goran Reljic Dollaway przez tko
  James Te Huna vs Igor Pokrajac pokrajac przez tko

 34. Antonio Rodrigo Nogueira vs Cain Velasquez 2
  Wanderlei Silva vs Michael Bisping 1
  Joe Stevenson vs George Sotiropoulos ciężki pojedynek ale jednak 1
  Keith Jardine vs Ryan Bader 1
  Mirko Filipovic vs Anthony Perosh 1
  Krzysztof Soszynski vs Stephan Bonnar 1
  Chris Lytle vs. Brian Foster 1
  C.B. Dollaway vs Goran Reljic 2
  James Te Huna vs Igor Pokrajac 2

 35. ciężka gala do typwania… szczególnie walki Lytle – Foster i Jardine – Bader

 36. Jakiś dobrze zorganizowany typer byłby rarytasem. Chodzi o to, żeby zasady były jasne i żeby można było dokładnie śledzić swoje osiągnięcia na tle innych graczy. Na innych mniejszych forach to działa, tyle że średnia frajda z gry z 5-6 graczami. Na mmarocks.pl pewnie byłoby ich kilkudziesięciu.

 37. MOJE TYPY:
  Cain Velasquez
  Michael Bisping
  Joe Stevenson
  Keith Jardine
  Mirko Filipovic
  Krzysztof Soszynski
  Brian Foster

  NIECH TA GALA SIĘ JUŻ ZACZNIE !

 38. Karta główna zaczyna sie o 4 rano naszego czasu tak? Czy będą walki z undercardu na spike tak jak zwykle?

 39. antonio , wand , joe , keith , mirko i krzysiu . innego rozwiązania nie widze 🙂

 40. Antonio Rodrigo Nogueira vs Cain Velasquez -1
  Wanderlei Silva vs Michael Bisping -1
  Keith Jardine vs Ryan Bader-2
  Mirko Filipovic vs Anthony Perosh-1
  Krzysztof Soszynski vs Stephan Bonnar-1
  I jutro jestem bogaty.
  Z innej beczki czy orientuje się ktoś czy obejrzę gale nie koniecznie cala ale główna karte na Bwin?!

 41. Ile razy można pytać o to samo . Za przeproszeniem kurwicy można dostać . Jest dział FAQ i tam wszystko jest wyjaśnione .

 42. Velasquez, Silva, Sotiropoulos, Jardine, Mirko, Soszyński, Lytle, Pokrajac

 43. Za przeproszeniem kurwicy to można dostać jak tacy ludzie jak Ty mądrzą się na necie zamiast odpowiedzieć na pytanie…ale jak już zabrałeś głos to może kolego pokarzesz mi gdzie w dziale FAQ jest coś napisane odnośnie czy można oglądać czy nie można oglądać gali na Bwin?…jakoś nic nie widzę…widocznie pytanie było zbyt skomplikowanie ułożone dla użytkownika Tens i odpowiedz na nie przerosła jego samego.

 44. Najwidoczniej przerosło . Źle zinterpretowałem Twoją wypowiedź i w takiej sytuacji przepraszam 😉

 45. pierwszy raz tak nie mogę się doczekać gali jest najlepsza w historii ufc .

  Moje typy to wiadomo TRÓJCA Z PRIDE -Noga,Wanderlei,CroCop poza nimi to Jardine , Stevenson,Krzysiek

 46. Tidzej z tego co zapisywałem i obliczyłem to mam z 35 az 26 trafionych a nie pisze tylko pisze o knee:/ Prosze zobacz wszystko dokładnie:) Pozdro!

 47. Antonio Rodrigo Nogueira vs. Cain Velasquez – Nogueira przez poddanie
  Wanderlei Silva vs. Michael Bisping – Silva przez TKO lub decyzję
  Joe Stevenson vs. George Sotiropoulos – Stevenson przez decyzję
  Keith Jardine vs. Ryan Bader – Jardine przez decyzję
  Mirko Filipovic vs. Anthony Perosh – Filipovic przez TKO
  Krzysztof Soszyński vs. Stephan Bonnar – Soszyński przez decyzję
  James Te Huna vs. Igor Pokrajac – Te Huna przez TKO
  Chris Lytle vs. Brian Foster – Foster przez decyzję
  C.B.Dollaway vs. Goran Reljic – Reljic przez TKO

 48. Rodrigo musi rozpieprzyć tego leszcza, nie ma innej możliwości (jedyna możliwość wygranej Caina to obalenia i lay’n’pray w oczekiwaniu na decyzję, ale jak dostanie pare ciosów w stójce, a w parterze raz po raz bedzie w zagrozeniu poddaniem to sie obesra w gacie, czego sobie i wam zyczę)! Do tego silva, który będzie walczył mądrzej i wygra, a takze być albo nie być Mirka, w którego osobiście wierzę.

 49. Nogueira
  Bisping ( musi ponizyc tego tepego emeryta )
  Jardine
  Mirko Cro cop
  Soszynski

 50. o co chodzi ze specjalnym traktowaniem Bonnara? Czy ktoś mógłby w skrócie wyjaśnic?

 51. kurde byłem na wyjeździe i nie dałem rady wysłać typów :/
  Jakieś 2-3 bym wtopił, w tym oczywiście walkę wieczoru

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.