PROMMAC

Dziś wieczorem MMA wraca na antenę Polsatu dzięki gali PROMMAC: Po Prostu Walcz z Lublina. Transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi Polsat Sport od godziny 21:00 a my zapraszamy do zapoznania się w typowaniami.

Albert Odzimkowski vs. Mickael Lebout

Karol
Albert podczas ważenie prezentował się znakomicie. Wydaje mi się, że będzie koncentrował się na stójce – kombinacje celnych ciosów i kopnięć, dodatkowo regularnie będzie akcentował obaleniami. Fizycznie zmiażdży solidnego Francuza, któremu uda się przetrwać cały regulaminowy czas, ale raczej nie powinien zagrozić Odzimkowskiemu w żadnej płaszczyźnie. Albert Odzimkowski przez jednogłośną decyzję.

Mateusz
Albert Odzimkowski to prawdziwy tytan pracy, a ja jestem przekonany że jej efekty zobaczymy w klatce podczas sobotniego starcia. Co prawda Francuz jest zawodnikiem dosyć niewygodnym, jednak w moich oczach jest to typowy przekrojowiec, który każdy aspekt swojej gry ma na poziomie zbliżonym i mocno średnim. Nie jest on wirtuozem a typowym rzemieślnikiem, który będzie miał problemy z zapasami oraz stójką Polaka. Albert zdominuje rywala zapaśniczo oraz fizycznie. Myślę że systematyczne punktowanie ciosami i sprowadzeniami rywala pozwolą „Złotemu” wygrać to starcie na pełnym dystansie. Odzimkowski przez decyzję.

Redaktorzy typujący Odzimkowskiego: Mateusz, Tomasz M., Kuba, Marcin, Karol, Tomasz N., Tomasz Ch., Dominik
Redaktorzy typujący Lebouta:

Piotr Wawrzyniak vs. Antoni Chmielewski

Karol
Nie będę czarował jakimiś rozprawkami na temat tego pojedynku, z resztą i tak nie lubię rozpisywać się w typowaniach. Krótko i na temat – weteran Chmielewski w swoim stylu zajedzie rywala sprowadzeniami i sporą część czasu przeleży na Wawrzyniaku. Czy zakończy rywalizację przed gongiem… sądzę iż raczej nie. Antoni Chmielewski przez jednogłośną decyzję.

Tomasz M.
Martwi mnie bardzo brak aktywności w startach u Wawrzyniaka. Generalnie obydwaj zawodnicy preferują walkę z górnej pozycji i zwycięzcą powinien być ten, kto będzie w stanie obalić rywala i przytrzymać go na ziemi. Sądzę, że zapasy tych zawodników są na mniej więcej zbliżonym poziomie więc postawie na bardziej aktywnego. Chmielewski przez decyzję.

Tomasz Ch.
Piotr bardzo ładnie obala swoich rywali. Będzie to na pewno cecha wspólna obu zawodników i pytanie brzmi kto kogo pierwszy obali. Wcale nie skreślałbym tu młodziutkiego Wawrzyniaka na rzecz weterana KSW. Zresztą sami bukmacherzy typują go jako faworyta. Również ja tak uważam. Choć Piotr nie ma najlepszej kondycji, to nadrabia to młodzieńczym wigorem. Jeśli więc walka wyjdzie ponad pierwszą rundę, to dwie kolejne mogą spokojnie wejść na konto Wawrzyniaka.

Redaktorzy typujący Wawrzyniaka: Mateusz, Tomasz N., Tomasz Ch.
Redaktorzy typujący Chmielewskiego: Tomasz M., Kuba, Marcin, Karol, Dominik

Oskar Piechota vs. Mattia Schiavolin

Kuba
Schiavolin będzie chyba najtrudniejszym rywalem w dotychczasowej karierze Piechoty – i w zasadzie można powiedzieć, że vice versa. Silny fizycznie, potrafiący dobrze kleić się do rywala i kontrolować z góry. Może niezbyt techniczny i poukładany w stójce, ale potrafiący mocno przyłożyć. Świeżo upieczony mistrz Polski ADCC powinien jednak sforsować i tę bramę. Oskar oprócz znakomitego parteru posiada również dobre umiejętności w stójce – co powinno dać mu komfort w tym pojedynku. Nie mam pewności, czy „Imadło” będzie w stanie zakończyć pojedynek przed czasem, dlatego bezpiecznie postawię że odda decyzję w ręce sędziów. Piechota, decyzja.

Marcin
Mattia Schiavolin to zapewne najtrudniejszy przeciwnik w karierze Oskara Piechoty, jednak stylistycznie Włoch jest bardzo łatwy do rozpracowania. Mattia nie przebiera w środkach i stara się za wszelką cenę ustrzelić przeciwnika pracując niczym wiatrak. „Imadło” powinien uważać na lecące z każdej strony cepy, z drugiej strony daje mu to okazję to szybkiego wejścia w nogi i przewrócenia przeciwnika. Niewątpliwym atutem Włocha jest siła więc Oskar powinien unikać mocowania się w klinczu, aby zachować siły jeśli walka potoczy się na pełnym dystansie. Biorąc pod uwagę różnicę kilku klas dzielącą obu zawodników w umiejętnościach parterowych i zapowiedzi Piechoty dotyczące skończenia walki przed czasem, stawiam na Polaka. Piechota, poddanie 1 runda.

Redaktorzy typujący Piechotę: Mateusz, Tomasz M., Kuba, Karol, Tomasz N., Tomasz Ch., Dominik
Redaktorzy typujący Schiavolina:

Katarzyna Lubońska vs. Roksana Prucnal

Tomasz N.
Miałem okazję obejrzeć tylko po jednej walce obu zawodniczek. Z tego co udało mi się zaobserwować postawię na Katarzynę Lubońską. Wydaje się ona być silniejszą fizycznie zawodniczką i bardziej poukładaną w ringu. Obrona przed obaleniami Roksany pozostawia dużo do życzenia i przy dobrym judo jakim dysponuje Lubońska, Roksana sama prosi się o kłopoty w klinczu. Lubońska przez poddanie.

Redaktorzy typujący Lubońską: Tomasz M., Marcin, Tomasz N., Karol, Dominik
Redaktorzy typujący Prucnal: Mateusz, Kuba, Tomasz Ch.

Emil Różewski vs. Grzegorz Lipski

Karol
Oglądałem oba pojedynki „Róży” i myślę, że należy on do tych zawodników, którzy wywierają bardzo mocną presję na rywalu. Różewski zapędzi Lipskiego w róg i na krótkim odcinku czasu zasypie nieskończoną ilością bomb, jedna z nich wejdzie i formalnością pozostanie dobicie w parterze. Emil Różewski przez TKO, runda 1.

Tomasz M.
Lipski to dość kuriozalny zawodnik, grappler, który wszystkie swoje porażki poniósł przez poddanie. Jak sądzę, Różewski będzie raczej preferował walkę w stójce ale wobec rywala, który w parterze zostawia takie luki myślę, że w tej płaszczyźnie będzie potrafił przetrwać. Różewski, TKO, 2. runda.

Redaktorzy typujący Różewskiego: Mateusz, Tomasz M., Kuba, Marcin, Karol, Tomasz N., Tomasz Ch., Dominik
Redaktorzy typujący Lipskiego:

Michał Wiencek vs. Michał Golasiński

Mateusz
W tej walce postawię na faworyta. Wiencek mimo iż przegrał z innym uczestnikiem gali – Albertem Odzimkowskim pokazał się w tamtym starciu z dobrej strony. Paradoksalnie, jak na zawodnika który pochodzi z pobliskiego mi rejonu zamieszkania Michał Golasiński jest dla mnie dosyć anonimowy. Wiencek jako sprawny parterowiec położy rywala i tam wykręci poddanie – taki scenariusz na walkę wydaje mi się wielce prawdopodobny. Szczególnie że berserker z Bielska potrafi poruszać się poprawnie w stójce, co pozwoli unikać trafień przeciwnika. Wiencek przez poddanie, runda 1.

Tomasz M.
Wiencka uważam za naprawdę utalentowanego fightera z dobrymi warunkami fizycznymi i świetną grą z pleców. Myślę, że tutaj pokaże walkę z góry i będzie rzucał Golasińskiego z klinczu gdzie wyciągnie jakieś poddanie. Wiencek, poddanie, 1. runda.

Redaktorzy typujący Wiencka: Mateusz, Tomasz M., Kuba, Marcin, Karol, Tomasz N., Tomasz Ch., Dominik
Redaktorzy typujący Golasińskiego:

Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

72 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 7. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 8. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 9. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 10. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 11. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 12. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 13. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 14. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 15. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 16. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 17. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 18. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 19. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 20. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 21. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 22. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 23. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 24. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 25. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 26. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 27. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.