mam-icona

Dziś w polskiej telewizji debiut Professional MMA Challenge z Wrocławia. Pięć głównych walk pokaże od 21:00 TVN Turbo, a my standardowo zapraszamy do zapoznania się z typami redaktorów oraz dzielenia się własnymi prognozami w komentarzach i w typerze.

Tomasz Drwal vs. Delson Heleno

Piotrek
Delson Heleno mimo całkiem dobrego rekordu, nie ma w swoim dorobku za wielu wartościowych zwycięstw. Nie jest to może nadmuchany balon ale nie spodziewam się, żeby Tomek Drwal miał w tej walce ciężką przeprawę. Dodatkowo dochodzi fakt, krótkiego czasu jaki Heleno miał na przygotowanie do walki i konieczność nagłego cięcia wagi.  Typuje, że Drwalu w końcówce pierwszej lub drugiej rundzie odprawi rywala solidnym KO. Drwal TKO/KO druga runda.

Kuba
Na walkę Drwala ze Stricklandem czekałem niczym na wigilijną kolację – w wypiekami na twarzy i ślinką cieknącą do kolan. Niestety nie dane mi będzie skosztować choćby okruszków po tej uczcie a Delson Heleno – choć całkiem solidny – nie ma już tak chrupiącej skórki jak pierwotny przeciwnik krakowskiego “Goryla”. Nie spodziewam się by, zważywszy na krótki okres przygotowań, Brazylijczyk nastręczył jakichś większych trudności Polakowi – myślę, że wszystko zakończy się najpóźniej w drugiej rundzie. Drwal, TKO, runda 2.

Tomasz M.
Mimo zapewnień organizatora ciężko mi sobie wyobrazić, że Delson Heleno ma być lepszy rywalem od Stricklanda. Brazylijczyk to przede wszystkim półśredni i będzie wyraźnie odstawał siłowo od Polaka a siła będzie mu potrzebna bo walkę ma szansę wygrać przede wszystkim w parterze. Myślę, że tam jednak nie trafi i Drwal zakończy pojedynek serią mocnych ciosów. Drwal, TKO, 2. runda.

Redaktorzy typujący Drwala: Paweł, Mateusz, Franek, Tomasz Ch., Dominik, Tomasz M., Piotrek, Wojsław, Kuba, Karol
Redaktorzy typujący Heleno:

Michał Kita vs. Mike Wessel

Wojsław
Michał Kita przez TKO, runda 2. Dobrze przygotowany Michał nie powinien mieć problemów z pokonaniem Amerykanina. Zabrzanin znacznie lepiej porusza się w stójce od rywala, jest dużo szybszy i przede wszystkim dysponuje silnym ciosem. Wessel nie jest też na tyle dobrym zapaśnikiem, by zagrozić Polakowi obaleniami. Jeśli Kita wytrzyma pojedynek kondycyjnie, prędzej czy później trafi rywala i skończy ciosami.

Kuba
Wessel – Kita, to takie zestawienie rodem z KSW. Rozpoznawalny Polak naprzeciw Amerykanina ze średniej półki – nieważne, że półka średnia: ważne, że Amerykanin. Gdyby nie wpadka z Lindermanem, Kita miałby dziś bardzo ładny rekord i mógłby powolutku, wzorem innych tubylczych zawodników, rozpowiadać o chęci walczenia dla UFC. Wracając jednak do samej walki, myślę, że Michał nie będzie miał większych problemów z Wesselem i – podobnie jak Drwal – zakończy walkę najdalej w drugiej rundzie. Kita, TKO, runda 2.

Karol
Kita rozpocznie mocno i szybko zdemoluje Amerykanina. Stójka Wessela jest straszliwie sztywna, w dodatku zawodnik ten łatwo daje się trafiać w głowę. Michał słynie z kowadła w łapie, więc pójdzie nokaut. Były zawodnik Bellatora nie jest wirtuozem parteru, więc ani trochę nie zagrozi Kicie w jego najsłabszej płaszczyźnie. Z resztą BJJ i zapasy w ogóle nie zawitają w tym pojedynku. Michał Kita przez KO, runda 1.

Redaktorzy typujący Kitę: Paweł, Mateusz, Franek, Tomasz Ch., Dominik, Tomasz M., Piotrek, Wojsław, Kuba, Karol
Redaktorzy typujący Wessela:

Mariusz Cieślinski vs. Martin Fouda

Mateusz
Zdaję sobie sprawę z tego, że dla wielu zapasy i parter Cieślińskiego to wielki znak zapytania. Z tego, co widziałem, Mariusz całkiem dobrze radzi sobie z zapaśnikami, a w parterze wcale nie jest taki bezbronny, jak mogłoby się wydawać. Nie sądzę jednak, żeby walka posunęła się tak daleko, bo ta zaczyna się od stójki, która jest królestwem utytułowanego kickboksera. Dynamika i szybkość, z jaką porusza się Cieśliński, jest po prostu imponująca. Fouda to dość przekrojowy zawodnik, jednak stary wyga będzie miał zdecydowanie więcej argumentów. Cieśliński przez TKO w 1. rundzie.

Wojsław
Mariusz Cieśliński przez decyzję. Naprawdę trudno przewidzieć jak Mariusz Cieśliński odnajdzie się w nowym sporcie, ale rywal raczej powinien mu pasować by nasz specjalista od muay thai pokazał co potrafi. Nie sądzę by Fouda chciałbym zepsuć wszystkim zabawę z tego starcia i starał się za wszelką cenę obalać Mariusza, ale myślę, że gdy nadarzy się okazja spróbuje przenoszenia walki na ziemię. Z tego powodu starcie może okazać się wyrównane, ale typuję, że w stójce Polak zdobędzie wystarczające uznanie w oczach sędziów by wygrać w pełnym wymiarze czasu.

Tomasz Ch.
Szwed nie jest aż tak złym zawodnikiem na debiut Polaka, jak wydawać by się to mogło z jego bilansu (trzy jedyne wygrane z kelnerami, w tym dwukrotnie z jednym i tym samym gościem [0-2] i [0-1-3]). Martin nam najbardziej znany jest z przegranej z Sebastianem Romanowskim. Jednak w walce tej pokazał, że nie jest typowym chłopcem do bicie i potrafi stawić opór. Jednak na niebiosa, jego garda wraz z biegiem ze szczęką wysuniętą do przodu, już na starcie dyskwalifikuje go w starciu z takim stójkowiczem, jakim jest Cieśliński. Czarnoskóry Szwed potrafi uderzyć cepem, ale inicjuje uderzenia bezmyślnie, na „pałę”. Jeśli jakimś cudem nie wyląduje na Mariuszu i nie wyczaruje poddania, to powinien zostać znokautowany na sztywno.

Redaktorzy typujący Cieślińskiego: Paweł, Mateusz, Franek, Tomasz Ch., Dominik, Tomasz M., Piotrek, Wojsław, Kuba, Karol
Redaktorzy typujący Foudę:

Bartosz Fabiński vs. Wendres Carlos da Silva

Franek
Przyjemnie ogląda się rozwój Bartka Fabińskiego, który z walki na walkę pokazuje się coraz lepiej. Wendres Carlos da Silva to zawodnik dość zagadkowy, z pewnością czyhający na poddanie przy próbie obalenia czy odważniejszym ataku. Myślę, że Bartek będzie starał się utrzymać walkę w stójce i zaskoczyć pojedynczymi sprowadzeniami, skąd otrzyma pozycję do obijania rywala. O tym, czy mu się to uda, zadecyduje prawdopodobnie jego własne nastawienie. W mojej opinii jest zawodnikiem lepszym i tak długo, jak będzie utrzymywał dobre tempo i wykonywał swoje przetrenowane akcje, będzie wygrywał. Brazylijczyk będzie szukał swojej szansy w czasie, kiedy zawodnik Fight Club S4 będzie próbował go rozgryźć. Przynajmniej dwie rundy powinny należeć jednak do Polaka. Fabiński przez decyzję.

Piotrek
Walka o tyle zagadkowa jak zagadkowa jest forma Carlosa da Silvy. Od czasu wygranej z Piotrek Strusem Brazylijczyk stoczył tylko dwie walki. Jednego co nauczył nas poprzedni jego występ w Polsce to fakt, że jest to zawodnik bardzo silny, dynamiczny i nieprzewidywalny. Autor jednego z najbardziej efektownych poddań jakie widziałem kiedykolwiek na Polskich galach staje na przeciw Fabińskiego, który ostatni rok zamknął bardzo dobrą serią zwycięstw. Niestety wydaje mi się, że Carlos da Silva może być za dużym wyzwaniem dla Polaka -przeciwnik dysponuje mocniejszym uderzeniem i jego parter wydaje się również na wyższym poziomie. Fabiński może górować przygotowaniem kondycyjnym także w najlepszym scenariuszu zakładam jego wygraną przez decyzję. Scenariusz który typuje to Wendres da Silva poddanie druga runda.

Karol
Bartek to silny i dynamiczny zawodnik, zobaczymy na ile pozwoli mu cardio, ale myślę, że powinien mocno wygrać przynajmniej dwie rundy, co już da mu wygraną. Mam nadzieję, że do trzecich pięciu minut rozbije krwawo Brazylijczyka w parterze na tyle, aby lekarz przerwał ten pojedynek. Polak musi cały czas pracować, aby nie dać Wendresowi Carlosowi da Silvie ani chwili spokoju. Bartosz Fabiński przez TKO, runda 3.

Redaktorzy typujący Fabińskiego: Paweł, Mateusz, Franek, Tomasz Ch., Dominik, Wojsław, Kuba, Karol
Redaktorzy typujący da Silvę: Tomasz M., Piotrek

Damian Milewski vs. Tyago Moreira

Dominik
Niewiele mogę powiedzieć o Moreirze, oprócz tego, że jest kolegą treningowym Wendresa Carlosa. Wiem natomiast o tym, iż Damian Milewski jest bardzo ciekawym i dobrze walczącym zawodnikiem. Potrafi nieźle boksować, a na ziemi radzi sobie bardzo dobrze. Myślę, że właśnie parter będzie kluczem do sukcesu Polaka. Patrząc na bilans „Budy” i jego dyspozycję w stoczonych pojedynkach, Milewski nie powinien mieć problemu z wyciągnięciem poddania, niezależnie od tego czy znajdzie się na górze, czy na dole

Wojsław
Damian Milewski przez decyzję. Po obu zawodnikach spodziewam się efektownej walki w stójce. Szczególnie w zwarciu widzę szansę naszego zawodnika na wygraną. Damian potrafi bardzo fajnie boksować w krótkim dystansie i jeśli doda do tego kolana, powinien dyktować warunki w Octagonie. Typują, że wychowanek Tomka Drwala po trzech rundach zapewni sobie wygraną na kartach sędziowskich.

Redaktorzy typujący Milewskiego: Paweł, Mateusz, Franek, Tomasz Ch., Dominik, Tomasz M., Piotrek, Wojsław, Kuba, Karol
Redaktorzy typujący Moreirę:

Szymon Bajor vs. Jacek Czajczyński

Tomasz M.
Mimo pokaźnej liczby poddań Bajor lubi iść na wymiany w stójce podobnie jak jego rywal. Czajczyński ma jednak niezniszczalną czaszkę i sądzę, że to przeważy w tym pojedynku. „Godzilla” ustrzeli rywala jakimś cepem i zanotuje wygraną przez TKO. Czajczyński, TKO, 2. runda.

Kuba
Zasadniczy pytaniem jakie pojawia się przy tym pojedynku jest, czy Bajor będzie chciał walczyć na ziemi – gdzie ma szansę zdobyć przewagę – czy postanowi z Czajczyńskim boksować. Jeśli swoim zwyczajem pójdzie na wymianę, Czajczyński obnaży jego braki w tej płaszczyźnie i wygra przed czasem. Czajczyński, TKO, runda 1.

Redaktorzy typujący Bajora: Mateusz, Franek, Tomasz Ch.,
Redaktorzy typujący Czajczyńskiego: Paweł, Dominik, Tomasz M., Piotrek, Wojsław, Kuba, Karol (Godzilla Ogień!)

Tomasz Kondraciuk vs. Łukasz Klinger

Mateusz
Niepokonany Klinger jest zawodnikiem, o którym mogę powiedzieć niewiele. Dla mnie jakakolwiek ocena Łukasza zaczyna się od jego ostatniej walki, która była jednocześnie pierwszą stoczoną w ojczyźnie. Rywale pokonywani na Wyspach są dla mnie anonimowi i nie mówią mi nic o poziomie „Hitmana”. Walka z Adamem Oknińskim pokazała natomiast, że Klinger to zawodnik przede wszystkim silny i dynamiczny, dobrze poukładany. Popularny Tomaj ma tutaj podobne atuty, a w półciężkiej również pozostaje niepokonany. Świetne przygotowanie zapaśnicze i boks na wysokim poziomie to mocne atuty Kondraciuka, które – moim zdaniem – zadecydują o wygranej poznaniaka. Typowe starcie dwóch twardych zawodników na wysokim poziomie, dlatego nie upatruję skończenia przed czasem. Sądzę, że po wyniszczającej bitwie Kondraciuk wygra przez decyzję sędziów.

Franek
Tomasz Kondraciuk jest dla mnie wyraźnym faworytem. Nie tylko zdobył cenne doświadczenie z solidnymi rywalami, ale ma też lepsze warunki treningowe i dostęp do mocnych sparringpartnerów. Dobre zapasy będą stanowić także o jego pewności w stójce i możliwości przeniesienia walki do parteru. Stawiam na wygraną poznaniaka i to przed czasem. Kondraciuk przez TKO w parterze, 2 runda.

Redaktorzy typujący Kondraciuka: Paweł, Mateusz, Franek, Tomasz Ch., Dominik, Tomasz M., Piotrek, Wojsław, Kuba, Karol
Redaktorzy typujący Klingera:

Grzegorz Janus vs. Tomasz Kowalkowski

Wojsław
Grzegorz Janus, TKO runda 1. Nisko opuszczona garda i krótki okres przygotowawczy mogą okazać się sporym problemem dla „Kredki” w tym pojedynku. Janus lubi od początku ostro atakować rywali i jeśli trafi ta walka może się zakończyć błyskawicznie.

Tomasz M.
Dwóch ciężkich ze świetnymi warunkami fizycznymi. Janus nadal walczy z ułańską fantazją prąc do przodu nie zważając na rywala. Kowalkowski walczy bardziej dojrzale chociaż dopiero się MMA uczy co było widać w walce z Wiśniewskim. Postawię na zawodnika mającego lepszy dostęp do treningu na wysokim poziomie z Mighty Bulls. Kowalkowski, TKO, 1. runda.

Redaktorzy typujący Janusa: Franek, Wojsław, Dominik
Redaktorzy typujący Kowalkowskiego: Mateusz, Tomasz Ch.,  Piotrek, Kuba, Karol

Paweł Obrzut vs. Michał Michalski

Mateusz
Obaj zawodnicy to młodzi i przekrojowi przedstawiciele nowego pokolenia w MMA. Jest to dla mnie najbardziej nieprzewidywalne starcie z całej gali. Michalski dobrze zaprezentował się w drugim sezonie „MMAstera”, a walka na własnym terenie powinna dostarczyć jeszcze więcej motywacji. Obrzut z kolei wyglądał bardzo dobrze w swoich dotychczasowych walkach, a na treningach, które miałem okazję widzieć, spisywał się wzorowo. Zestawienie to ma potencjał na wybuchowe otwarcie gali. Trochę wróżę z fusów, ale myślę, że Obrzut będzie bardziej wytrwały i zwycięży przez decyzję sędziów.

Tomasz Ch.
Zarówno Paweł, jak i Michał dopiero zaczynają swoją przygodę z zawodowym MMA. Na chwilę obecną postawię jednak na Pawła Obrzuta. Michał w ostatniej walce z Kamilem Szymańskim zaprezentował bardzo ładne obalenia. Na dwie próby przeciwnik znalazł się dwa razy na macie. Jednak poziom zapaśniczy u „Orła” nie był zbyt wysoki. Zupełnie odwrotnie było w walce z Danielem Skibińskim. Wtedy to Daniel obalał Michalskiego dość często. Nokaut ciosami młotkowymi na Szymańskim robi wrażenie, lecz podobnie jak z zapasami, tutaj też na tle jednych zawodników jest dobrze, a na tle drugich – średnio. Skibiński zdołał wsadzić kilka ciosów na szczękę Michalskiego, gdy ten miał ręce luźno i nie trzymał ich w gardzie. Paweł Obrzut wydaje się dobrze przygotowany do tej walki i to w nim upatruję zwycięzcy tego pojedynku.

Redaktorzy typujący Obrzuta: Paweł, Mateusz, Tomasz Ch., Dominik, Kuba, Karol
Redaktorzy typujący Michalskiego: Franek, Tomasz M., Piotrek, Wojsław

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

137 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 7. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 8. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 9. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 10. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 11. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 12. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 13. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 14. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 15. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 16. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 17. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 18. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 19. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 20. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 21. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 22. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 23. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 24. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 25. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 26. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 27. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 28. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 29. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 30. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 31. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 32. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 33. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 34. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 35. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 36. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 37. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 38. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 39. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 40. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 41. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 42. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 43. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 44. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 45. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 46. I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

  bo to rzut monetą?

 47. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 48. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 49. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

 50. Patriotycznie widzę 😉 Sam tak potypowałem. Ciekawe te polskie starcia. Postawiłem za to na Klingera. Liczę, że doświadczenia zagraniczne kontra kilka doświadczonych porażek dadzą wygraną Łukaszowi 😉 No, ale Wy się lepiej znacie. Typowałem przedwczoraj, zobaczymy jak to będzie dziś ;-D W każdym razie naprawdę nie spodziewałem się tak solidnej rozpiski podczas debiutu. Brawo dla Pro MMA Challenge ode mnie.

 51. Witam. Dlaczego nie można obstawiać tej gali w typerze skoro do rozpoczęcia jeszcze sporo czasu?

 52. Szkoda że walki Czajczyński vs Bajor nie pokaże TVN TURBO, jaram się niesamowicie tym starciem

 53.  Drwal, Kita, Cieśliński, da Silva, Moreira, Bajor, Kondraciuk, Janus, Obrzut

 54. Drwal, Kita, Cieśliński, Fabiński, Milewski, Bajor, Kondraciuk, Kowalkowski, Obrzut – tak to widzę. Laughing

 55. Witam
  Właśnie wszedłem na typera i nie mam możliwości oddania swoich typów na prommac.
  Wczoraj wytypowałem jedynie gale UFC. Czy typer na ta gale juz zostal zamknięty?

 56. @Flip, tak, wychodzi na to, ze Typer już został zamkniety, ja również nie mogę typować. A UFC przeoczyłem.

 57. @midern.. no nic dzięki za info..dalsze typowanie nie ma sensu w takim razie:(

 58. Jak nie ma sensu, każdemu zdarzy się zapomnieć lub wtopić całą rozpiskę 😉

 59. Nie sądze, że przy opuszczonej 1 gali są jakiekolwiek szanse by wygrać jakąś nagrode.
  Poprostu zdziwiło mnie to że mimo, że zostało jesscze 5h do gali to typer został zamknięty, a zawsze typowałem w dzień gali.

 60. Drwal, Kita, Cieśliński, Fabiński, Milewski, Bajor, Klinger, Janus, Obrzut według mnie. 

 61. Ktoś pamięta jak są oceniani przwcinicy zagraniczni w KSW? typowanie PROMMAC pokazuje jakość zagranicznych przeciwników tej organizacji 😀

 62. Przeciwnicy nie są źli, ale nie są na tyle dobrzy by pokonać naszych ; ) Większość stawia na Czajczyńskiego, ja jednak postawiłem na Bajora.

 63. Up

  Ja też, ale to i tak jak dla mnie dużo loterii na tej gali, nie wiadomych przygotowań, gameplanów jakie mogą obrać 😉

  Co będzie to będzie, oby ogólnie wyszło dobrze.

 64. Jakość przeciwnika ocenia się w kontekście poziomu umiejętności zawodnika z którym ma walczyć. Ktoś, kto dla jednego jest interesującym przeciwnikiem dla innego może być tzw. ogórkiem. Moreira np.  nie byłby dobrze przyjęty jako rywal dla Aslambka, czy Borysa Mańkowskiego, a tu jest ok.

 65. @Flip

  Ja chyba nigdy nie sobstawiał typera z nadzieją na wygranie nagrody po porstu to fajna zabawa 😀

 66. Te stadionowe przyśpiewki w tle jako „doping” na gali MMA to totalna porażka ! 🙁

 67. Milewski chyba zapomniał że jest na gali, wyglądało to jak średnie klasy "trening"(przegrany trening) – Kariery nie wróżę, no chyba że w zmianach decyzji. To może przejdzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.