ksw27 waga

Dziś wieczorem w Trójmieście przetestowana zostanie nowa klatka KSW na gali KSW 27: Cage Time. Transmisja w systemie pay-per-view rusza o godzinie 20:00, a my zapraszamy do zapoznania się z typami redakcji oraz przypominamy o udziale w zabawie typera.

Mamed Chalidow vs. Maiquel Falcao

Tomasz M.
Brazylijska maszyna nokautu nieco się zacięła, od kiedy walczy na wysokim poziomie. Patrząc na walkę Falcao ze Shlemenką, nie widzę powodów, dla których Mamed nie miałby zrobić tego co Rosjanin – tylko sprawniej. Chalidow, co prawda, nie atakuje tak nieprzerwanie na korpus, ale jest skuteczniejszy w walce na dystansie, ma lepsze zapasy oraz parter z dużo wyższej półki niż Shlemenko. Myślę, że Czeczen podbije nieco swoją średnią z ostatnich siedmiu walk, walcząc dłużej niż dwie minuty i czterdzieści sekund, ale – tak czy owak – starcie skończy się w pierwszej rundzie. Chalidow, poddanie, 1. runda.

Mateusz
Przed Mamedem po raz pierwszy od dawna staje klasowy przeciwnik mający za sobą pełny obóz przygotowawczy, który zrobił na ważeniu wymagany limit. Do tej pory zazwyczaj jedno z tych kryteriów nie było spełniane. Do tego dochodzi nam nowa płaszczyzna walki, przez co cały obraz pojedynku prezentuje się niezmiernie interesująco. Jestem jednak spokojny o dyspozycję Mameda, który według moich przewidywań po prostu wejdzie do walki i zrobi to co potrafi najlepiej. Falcao stanowi zagrożenie w stójce, w parterze co prawda jest równie sprawny, jednak zapaśniczo nie jest szczególnym wirtuozem. Myślę że Chalidow sprowadzi Brazylijczyka, i tam po odpowiednim opracowaniu go ciosami szybko podda. Chalidow przez poddanie w 2 rundzie.

Karol

Polski Czeczen wyciąga poddania z rękawa – tym razem na celowniku stopa. Najbardziej ryzykowny scenariusz to rywalizacja z Falcao w stójce, dlatego Mamed będzie miętolił Brazylijczyka w parterze. Tam pójdzie po efektowną technikę kończącą. Mam nadzieję, że Chalidow ogarnie temat w rundzie pierwszej, wraz z upływem czasu mogą być problemy. Mamed Chalidow przez poddanie, runda 1.

Redaktorzy typujący Chalidowa: Tomasz Ch., Dominik, Mateusz, Franek, Kuba, Tomasz N., Karol, Tomasz M.
Redaktorzy typujący Falcao:

Mariusz Pudzianowski vs. Oli Thompson

Tomasz N.
Patriotycznie na zwycięstwo Mariusza. Walka będzie mieć tylko dwie rundy, czyli dokładnie tyle, ile Mariusz jest w stanie przejechać na pełnym gazie, zanim bak będzie zupełnie pusty. Polak, żeby wygrać, musi narzucić swój styl walki: dzika szarża, obalenie, a potem to, co najtrudniejsze, czyli utrzymanie Anglika w dole. Oli na pewno jest zawodnikiem z lepszym zestawem umiejętności i większym doświadczeniem w prawdziwym MMA, ale przekornie postawię na Mario. „Pudzian” przez decyzję po dwurundowym piekle.

Franek
Po ostatniej porażce Thompsona na pewno w myślach wielu osób zapaliło się światełko, że może nie taki groźny Oli, jakim go malują, i Pudzianowski ma realną szansę go pokonać. Na pewno jest to jakaś wskazówka dla Mariusza, ale wydaje mi się, że pula na tego rodzaju błędy została przez Anglika zużyta. Walka będzie niesłychanie trudna i to Pudzian musi narzucić w niej tempo i swoją taktykę – ma za mało kart, żeby wybronić przygotowane akcje przeciwnika. Właśnie dlatego pomimo swojego niewątpliwego progresu zdecydowanie nie będzie faworytem tego starcia. Stawiam na wygraną Thompsona w drugiej rundzie, kiedy do otrzymywanych obrażeń dojdzie zmęczenie. Thompson przez TKO w parterze, 2 runda.

Redaktorzy typujący Pudzianowskiego:, Tomasz N.
Redaktorzy typujący Thompsona: Tomasz Ch., Dominik, Mateusz, Franek, Kuba, Karol, Tomasz M.

Aslambek Saidov vs. Borys Mańkowski

Dominik
Tę walkę muszę typować, korzystając z nierównoważnych źródeł. W ciągu ostatnich kilku tygodni bardzo często gościłem w Ankosie, zatem mogę powiedzieć wiele o formie i przygotowaniu zawodnika z poznańskiego klubu. Z drugiej strony o Aslambku wiem tylko tyle, ile zaobserwowałem w jego poprzednich występach. W związku z tym, co nakreśliłem powyżej, skłaniam się jednoznacznie w stronę Mańkowskiego. Oczywiście, nie będzie to łatwe i nieokupione ogromnym wysiłkiem zwycięstwo, ale jednak dość pewne. „Diabeł Tasmański” jeszcze nigdy nie był w tak wyśmienitej formie, w jakiej jest teraz. Zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym wszystko jest na swoim miejscu. Jeśli tylko Borys nie da się trafić w pierwszych minutach mocniejszym uderzeniem i pokaże to, co prezentuje na treningach, pas pojedzie do Poznania. Borys Mańkowski przez decyzję.

Tomasz Ch.
Trudno jednoznacznie stwierdzić, kto w tym pojedynku może wygrać. Pomijając wynik pierwszej walki, obaj, jak dla mnie, mają wyrównane szanse. Saidov będzie robił to co zawsze, czyli polegał na swojej sile, mocnych cepach i kontroli w parterze. Borys z kolei jest bardziej zdywersyfikowanym zawodnikiem i może od stójki łatwo przejść w zapasy, by po chwilę znowu powrócić do kłucia rywala. Chociaż od pierwszej ich walki Mańkowski zdołał stoczyć pojedynek tylko z Benem Lagmanem, to zaprezentował się w nim świetnie. Jednak dopiero w walce z Aslambkiem zobaczymy, czy widzieliśmy nowego Borysa czy Borysa błyszczącego na tle Bena Lagmana.

Kuba
Saidov jest jednym z tych zawodników, którzy nawet gdyby pokonali diabła w otwartej walce, cały czas muszą udowadniać swoją wartość. Na nowo i nowo. Mimo że nie uważam pierwszego starcia obu zawodników ani za miarodajne, ani nawet za rozstrzygnięte, to nie zgadzam się z wielkim optymizmem, jaki rozpylany jest wokół Mańkowskiego. Borys, nawet jeśli wygra, to sporo się w klatce napracuje, a walka w niczym nie będzie przypominała pojedynku z Lagmanem. Ostatecznie jednak postawię na Czeczeńca, który niczym góra lodowa stoi w KSW niewzruszony – rozbijając kolejnych oponentów. Saidov, decyzja.

Redaktorzy typujący Saidova: Franek, Kuba, Karol, Tomasz M.
Redaktorzy typujący Mańkowskiego: Tomasz Ch., Dominik, Mateusz, Tomasz N.

Karolina Kowalkiewicz vs. Jasminka Cive

Tomasz M.
Siedem centymetrów różnicy wzrostu to atut na rzecz wywodzącej się ze stójki Cive, ale jest to jej jedyny atut w tej walce. Nie jestem przekonany, czy w starciu z wszechstronną zawodniczką, jaką jest Kowalkiewicz, Cive będzie w stanie zrobić ze swoich ciosów prostych barierę nie do przejścia. Karolinie najłatwiej zwycięstwo przyjdzie, jeśli uda się jej przewrócić i poddać rywalkę, jak to zrobiła Bec (wówczas) Hyatt w Invicta. Kowalkiewicz, poddanie, 1. runda.

Tomasz N.
Karolina nie powinna mieć większych problemów z Cive. Świetna stójka i solidny parter wystarczą na Austriaczkę. Po ważeniu widać, że Kowalkiewicz jest w świetnej formie, dlatego tym bardziej będę spokojny o jutrzejszy wynik.

Dominik
Karolina jest świetną zawodniczką i już kilkukrotnie udowodniła swoją wartość. Ostatnia walka z Soukupovą była tego najlepszym dowodem. Kowalkiewicz przewyższa Cive we wszystkich aspektach MMA, a ostatnia rywalka Polki była lepsza od każdej przeciwniczki, z którą do tej pory przyszło się mierzyć Austriaczce. Karolina Kowalkiewicz przez poddanie, runda 1.

Redaktorzy typujący Kowalkiewicz: Tomasz Ch., Dominik, Mateusz, Franek, Kuba, Tomasz N., Karol, Tomasz M.
Redaktorzy typujący Cive:

Piotr Strus vs. Abu Azaitar

Mateusz
Tak jak wspominałem w Szklanej Szczęce poświęconej w całości KSW – ta walka to dla mnie wielka niewiadoma. Abu Azaitar to oczywiście bardzo groźny zawodnik, jednak wraz z upływem czasu jego atuty słabną. Styl walki Marokańczyka jest bardzo czytelny, więc teoretycznie łatwo jest ułożyć plan odpowiedniej walki z nim. Czy jednak Piotrek będzie w stanie przetrwać początkowe zagrożenie i owy plan na walkę skutecznie wdrożyć? Wierzę, że tak. Strus ma wiele atutów i wydaje mi się jest trochę niedoceniany. Zimna głowa i spokój oraz konsekwencja pozwolą wygrać mu tę walkę jednogłośną decyzją sędziów.

Kuba
Jeśli Piotr Strus zdoła wyjść poza pierwszą rundę z Abu, to wygra przez decyzję. Azaitar to mocny uderzacz. Operuje swoimi zamachowymi ciosami tak, jakby miało nie być jutra. To sprawia, że kondycja bardzo szybko mu siada. Jeśli Piotrek rozegra pojedynek taktycznie, to ugra walkę na swoją korzyść. Mimo pewnych wątpliwości, postawię na takie zakończenie. Strus, decyzja.

Redaktorzy typujący Strusa: Tomasz Ch., Mateusz, Franek, Kuba,, Tomasz N., Dominik
Redaktorzy typujący Azaitara: Karol, Tomasz M.

Mateusz Gamrot vs. Jefferson George

Karol
Mateusz nie powinien mieć problemów z obaleniem Anglika. Przeniesie go w „inny wymiar” i zmasakruje uderzeniami z góry. Czeka nas szybka wygrana Polaka z Ankos Zapasy Poznań. Mateusz Gamrot przez TKO, runda 1.

Franek
Faworyt może być tylko jeden. Jest nim dobrze przygotowany w każdej płaszczyźnie, silny i myślący zawodnik z Poznania. Nie wiem, jak zdecyduje się rozstrzygnąć walkę, ale prawdopodobnie zrobi to dokładnie tak, jak to zaplanował. Mateusz Gamrot przed KO/TKO, runda 2.

Kuba
O ile w przypadku Mańkowskiego mam bardzo duże wątpliwości co do rozstrzygnięcia pojedynku, tak jego młodszy kolega z Ankosu jest dla mnie w zasadzie murowanym faworytem. Gamrot jawi się jako jeden z największych talentów wydanych przez rodzimy rynek od czasu Marcina Helda i myślę, że w najbliższej walce wszystkich obserwatorów w tym przekonaniu utwierdzi. Gamrot, TKO, runda 3.

Redaktorzy typujący Gamrota: Tomasz Ch., Dominik, Mateusz, Franek, Kuba,, Tomasz N., Karol, Tomasz M.
Redaktorzy typujący George’a:

Tomasz Narkun vs. Charles Andrade

Tomasz M.
Żałuje, że Andrade nie stał się pierwszym zawodnikiem, o którym wiedziałbym, że nie zrobił wagi „od dołu”, przekraczając granicę między średnią a półciężką ostatecznie o 1,5 kg. Ta ogromna dysproporcja mówi chyba wszystko o tym pojedynku i tym, jak powinien się rozstrzygnąć. Narkun, poddanie, 1. runda.

Tomek Ch.
Co tu dużo mówić, kontuzja w ostatniej walce, która miała miejsce kilka dni temu? Gigantyczna niedowaga? Jak można poważnie traktować takiego zawodnika? Tomasz Narkun przez poddanie, runda 1.

Redaktorzy typujący Narkuna: Tomasz Ch., Dominik, Mateusz, Franek, Kuba, Tomasz N., Karol, Tomasz M.
Redaktorzy typujący Andrade:

Rafał Błachuta vs. Patrick Vallee

Mateusz
Błachuta jest zawodnikiem mniej przekrojowym niż Vallee. Jednak jest dla mnie zwyczajnie bardziej przekonujący jako wojownik. Świetny parter i poprawne zapasy oraz stójka powinny wystarczyć na średniego Francuza, który wszystkie walki z głośnymi nazwiskami sromotnie przegrywał. Ponadto Rafał będzie miał przewagę w postaci przebycia pełnego obozu przygotowawczego względem ściągniętego w zastępstwie rywala. Martwi mnie nieco kondycja, jednak sądzę, że po raz pierwszy od dawna Polak wyjdzie poza drugą rundę i wygra walkę decyzją sędziów.

Franek
Rafał Błachuta nie zachwycił w ostatnim występie na KSW, w którym jednak udało mu się w końcu przechytrzyć Roberta Radomskiego. Od dłuższego czasu walczy bardzo podobnie, stając się dodatkowo przewidywalnym, co nie ułatwi mu zadania. Mam jednak wrażenie, ze Vallee jest zbyt mało dominujący w którejś z płaszczyzn, by zmusić Błachutę do bawienia się w swoją grę. Dlatego delikatnym faworytem będzie tutaj dla mnie Rafał. Powinien jednak walczyć o poddanie, bo na kartach sędziowskich może mieć utrudnione zadanie. Błachuta przez poddanie, 2 runda.

Dominik

Obaj zawodnicy nie mają żadnej broni, która mogłaby zdecydowanie przeważyć na korzyść jednego z nich. Niemniej, wydaje mi się, że umiejętności Vallee wystarczą, aby wygrać nieznacznie z Polakiem. Patrick Vallee przez decyzję.

Redaktorzy typujący Błachutę: Mateusz, Franek,, Tomasz N.
Redaktorzy typujący Vallee: Tomasz Ch., Dominik, Kuba, Karol, Tomasz M.

Łukasz Chlewicki vs. Łukasz Rajewski

Karol
„Saszka” to weteran MMA. Wydaje mi się, że jako stary wyjadacz bez problemu poradzi sobie ze stójkowiczem. Będzie nabijał oczka sprowadzeniami, a w parterze pokręci Rajewskiego i wyciągnie poddanie. Łukasz Chlewicki przez poddanie, runda 2.

Tomasz N.
Młodość kontra doświadczenie, styl stójkowy kontra weteran świata MMA. Mimo całej sympatii do Łukasza Rajewskiego, „Sasza” jest tak doświadczonym zawodnikiem, że jeśli nie nadzieje się na jakiś mocne kopnięcie „znikąd”, to wygra tę walkę. Chlewicki z powodu umiejętności kickbokserkich i zasięgu Rajewskiego będzie raz za razem przenosił walkę do parteru i tam zmiękczał swojego przeciwnika. Profesor „Sasza” przez poddanie.

Tomasz Ch.
Łukasz Rajewski stoczył zaledwie dwie walki, a mimo to jest zestawiany z weteranem ringów/klatek Łukaszem Chlewickim. „Sasza” to zupełnie inny poziom niż ten, z którym „Raju” się spotykał do tej pory w walkach. Młodszy z Łukaszy, wiadomo, ma świetną stójkę, jednak nadal nie do końca lubi się bić w parterze – domenie Chlewickiego, który na pewno Rajewskiego będzie starał się obalać. Jeszcze nie ten czas, by wygrywać z takimi starymi wygami jak „Sasza”.

Redaktorzy typujący Chlewickiego: Tomasz Ch., Mateusz, Franek, Kuba,, Tomasz N., Karol, Tomasz M.
Redaktorzy typujący Rajewskiego: Dominik

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

68 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 3. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 4. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 5. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 6. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 7. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 8. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 9. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 10. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 11. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 12. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 13. Khalidov poddanie 1 runda
  Pudzianowski decyzja (Pudzian faworytem na betsafe!)
  Saidov decyzja
  Kowalkiewicz poddanie 1 runda
  Strus tko ciosy w parterze 3 runda (najciekawsza walka gali)
  Gamrot decyzja
  Narkun poddanie 1 runda

  Błachuta poddanie 1 runda
  Chlewicki poddanie 1 runda

 14. Falcao KO 2R
  Pudzian – poddanie 1R
  Mańkowski TKO 2R
  Kowalkiewicz poddanie 1R
  Azaitar KO 1R
  Gamrot Decyzja
  Narkun poddanie 1R
  Błachuta poddanie 2R
  Chlewicki Decyzja

 15. Mamed (niestety) poddanie 1R
  Thompson — decyzja
  Mańkowski decyzja
  Kowalkiewicz poddanie 1R
  Azaitar KO 1R
  Gamrot poddanie 2R
  Narkun poddanie 1R
  Błachuta Decyzja
  Chlewicki Decyzja

 16. Mamed poddanie 2r

  Oli decyzja

  Borys decyzja

  Karolina ko/tko 2r

  Abu ko/tko 2r

  Gamrot poddanie 2r

  Narkun poddanie 2r

  Błachuta poddanie 2r

  Rajewski decyzja

 17. Mamed sub 1R

  Pudzian albo decyzja albo TKO w 2 rundzie i poważnie wydaje mi się to całkiem realne

  Mańkowski jeśli bedzie w dobrej dyspozycji może dać rade ale jakoś się obawiam tego opanowania Saidova obu lubie więc niech wygra lepszy

  Karola

  Abu KO 1R chyba że Strus będzie nudził i uciekał i dotrwa do decyzji (co dziwne widze większe szanse Strusa w parterze przez utrzymanie pozycji z góry mimo że spora rzesza ludzi jak i on sam uważają go za stójkowicza …)

  Gamer TKO 1R
  Narkun 1R
  Błachuta decyzja lub sub 3R
  Chlewicki sub 2R

 18. Mamed poddanie 2 r, Oli decyzja, Borys decyzja, Karolina 1 r poddanie, Azaitar ko 1 r, Gamrot tko 2 r, Narkun poddanie 1 r, Błachuta dec, Chlewicki dec. 

 19. Mamed Decyzja

  Pudzian Decyzja

  Borys Decyzja 

  Karolina Tko 2 Runda 

  Strus Decyzja

  Gamer 2 Runda Tko

  Narkun Tko 1 Runda

  Błachuta Decyzja

  Chlewicki Poddanie Runda 2

 20. Mamed, TKO/KO 1 runda
  Mario przez decyzję
  Mańkowski, TKO/KO 2 runda
  Karolina, poddanie 2 runda
  Strus przez decyzję
  Gamrot przez decyzję
  Narkun, poddanie 1 runda
  Błachuta, poddanie 2 runda
  Sasza, poddanie 2 runda

 21. Dojeżdżam do Gdańska, a tymczasem:

  Mamed
  Oli
  Borys
  Abu
  Gamer
  Karolina
  Narkun
  Błachuta
  Chlewicki

 22. Mamded poddanie 2 runda 

  Oli Thompson decyzja 

  Saidov decyzja

  Karolina Kowalkiewicz poddanie 2 rudna 

  Abu KO 1 runda 

  Gamrot poddanie 1 rudna 

  Nakrun poddanie 2 Rudna 

  Blachuta decyzja 

  Chlewicki decyzja

 23. Mamed sub 1r

  Pudzian decyzja

  Borys decyzja

  Karolina tko 1r

  Azaitar tko 1r

  Gamrot sub 2r

  Narkun sub 1r

  Błachuta decyzja

  Chlewicki sub 1r

 24. Undercard startuje o 20 czy tak jak wcześniej – o 19?
  Dzięki Mieern. Jeśli tak, to dość oryginalne rozwiązanie.

  „I will fight any man, God ever made. Period.” – Chael Sonnen

 25. Mamed sub 3r (gilotyna)
  Thompson TKO 2r (gnp)
  Saidov decyzja (choc kibicuje Borysowi)
  Kowalkiewicz sub 2r (zza pleców)
  Strus sub 3r (kimura)
  Gamrot TKO 2r (gnp)
  Narkun sub 1r (klucz)
  Błachuta decyzja
  Chlewicki decyzja

 26. Czy tylko mi się wydaje, że z klatką coś nie gra po prawej stronie? 😀

 27. Czy tylko mi się wydaje, że z klatką coś nie gra po prawej stronie? 😀

 28. Wydaje mi się, że to po prostu tyłek tej dziewczyny zagina rzeczywistość.

 29. Na pierwszy rzut oka wygląda, jakby była "wklęsła" siatka. Ale to może tylko perspektywa, albo jakiś błąd, który już został naprawiony?

 30. Admini banujcie tego typa z reklamą streama, napisał to już chyba wszędzie…

   

 31. Khalidov SUB

  Thompson KOTKO

  Saidov DEC

  Kowalkiewicz SUB

  Azaitar KOTKO

  Gamrot DEC

  Narkun SUB

  Błachuta DEC

  Rajewski DEC

 32. Jestem na hali. 2 duże kostki multimedialne z ekranami podwieszone pod sufit oprócz tej standardowej!

 33. Khalidov przez poddanie, 2 runda
  Thompson przez TKO, 1 runda
  Mańkowski przez niejednogłośną decyzję 
  Kowalkiewicz przez jednogłośną decyzję
  Azaitar przez TKO, 1 runda Strus przez jednogłośną decyzję
  Gamrot przez jednogłośną decyzję
  Narkun przez poddanie, 1 runda
  Błachuta przez poddanie, 2 runda
  Chlewicki przez jednogłośną decyzję

   

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.