plakat ksw 25

Typowania redakcji przed dzisiejszą dwudziestą piątą galą KSW.  Całość po kliknięciu.

Mamed Chalidow vs. Ryuta Sakurai

Tomasz M.
Pomimo że jest to rewanż, a pierwsza walka zaskoczyła wszystkich, moje odczucia są identyczne do tych z przede dnia starcia w Katowicach. Sakurai jest twardy, ale nie widzę, jak mógłby zagrozić Mamedowi. Jedyny przeciwnik, z którym Czeczen od pierwszej walki z Japończykiem miał problemy to dysponujący świetnym zasięgiem Grove, resztę wciągnął nosem. Sakurai nie ma takich warunków fizycznych, nie jest świetnym zapaśnikiem. Spodziewam się walki w stójce, gdzie będzie przeważał Chalidow. Chalidow, TKO, 2. runda.

Kuba
Zakładając nawet, że forma Sakuraia nie spadła od czasu ich pierwszej walki – co jest wątpliwe, zważywszy na fakt, iż Japończyk ma już 42 lata – to pewnym jest, że forma Chalidowa za ten czas wzrosła niesamowicie. Nie nastawiałbym się zatem na walkę dłuższą niż dwie rundy i tak właśnie postawię, choć nie zdziwię się, jeśli pojedynek zakończy się już podczas pierwszych pięciu minut. Chalidow, TKO, runda 2.

Redaktorzy typujący Chalidowa: Franek, Tomasz N., Dominik, Tomasz Ch., Tomasz M., Karol, Paweł, Piotrek, Kuba
Redaktorzy typujący Sakuraia:

Aslambek Saidov vs. Daniel Acacio

Piotrek
Mimo kłopotów Aslambka przed ważeniem, myślę, że powinien poradzić sobie z Acaciem, który – a propos ważenie, miał problemy z wypełnieniem nawet zwiększonego limitu. Brazylijczyk to solidna firma ale przy sile Czeczena i jego przekrojowych umiejętnościach w parterze i stójce, to w nim upatruje faworyta. Stawiam, iż pojedynek potrwa trzy rundy na korzyść Saidova. Saidov decyzja.

Dominik
Zarówno Daniel Acacio, jak i Aslambek Saidov walczyli w tym roku tylko raz. Brazylijczyk wygrał we wrześniu przez decyzję, a Czeczen w czerwcu poddał Bena Lagmana w drugiej rundzie, po wielu próbach skończeń w pierwszej. W tym pojedynku są dwie niewiadome: jak na Aslambka wpłynie jego wypadek w saunie i w jakiej formie do walki wyjdzie Acacio, który musiał wczoraj zbijać dodatkowe kilogramy, mimo podwyższenia limitu do 78 kg. Zawodnik z Kraju Kawy ma nokautujące uderzenia, ale nie zdoła go wykorzystać. O ile poparzenie reprezentanta Arrachionu nie wpłynie znacząco na jego postawę, Aslambek powinien obalać Acacia i pracować w parterze albo nad poddaniem, albo nad skończeniem ciosami. Aslambek Saidov, poddanie, runda 2

Redaktorzy typujący Saidova: Franek, Dominik, Tomasz Ch., Tomasz M., Karol, Paweł, Kuba
Redaktorzy typujący Acacio: Tomasz N.,

Rafał Moks vs. Luiz Ricardo Simon

Tomasz Ch.
Rekord „Kulturysty” kompletnie nie oddaje klasy, jaką reprezentuje ten zawodnik. Stanowiąc trzon armii Berserkerów, zawodnik ten w swojej karierze stoczył naprawdę arcytrudne boje z przeciwnikami, których mieć w rekordzie to zaszczyt. Porażki w M-1 z Rashidem Magomedovem czy Yasubeyem Enomoto, to nie jest coś, czego powinniśmy się wstydzić. Również na naszym podwórku Aslambek Saidov oraz Borys Mańkowski, to nazwiska, które mówią same za siebie. Zwłaszcza w kontekście tego, że dwa ostatnie starcia były naprawdę bardzo wyrównane i wynik mógłby iść w obie strony. Rafał posiada wysokie umiejętności parterowe, a w walce ze swoim przyjacielem pokazał stójkę tak efektowną, że aż została nominowana do Heraklesa w kat. „Walka Roku”. Również i to obecne zestawienie jest idealnym przykładem obrazującym, w jakim miejscu Rafał się obecnie znajduje, czyli ścisła czołówka wagi półśredniej w kraju. Bo inaczej godności Naruszczki się nie da interpretować – tak właśnie w marcu zapowiadałem Rafała i niewiele się od tego czasu zmieniło ponad to, że „Kulti” zdołał wygrać z Marcinem Naruszczką oraz Abusupiyanem Magomedovem. Także bilans z 6-6 wskoczył na ładniejsze 8-6. Luiz Cado Simon to silny przeciwnik. Na pewno walka więc nie będzie łatwą przeprawą, ale jest to zawodnik spokojnie do przejścia dla Moksa, który ku uciesze fanów, wraca na szlak zwycięstw.

Tomasz N.
Plan Rafała Moksa na tę walkę chyba nie będzie dla nikogo zaskoczeniem. Berserker, mimo że w ostatnich starciach pokazał się z bardzo dobrej strony, jeśli chodzi o umiejętności bokserskie, to w walce z Simonem tak szybko, jak to tylko możliwe, zejdzie do parteru, gdzie wypróbuje na swoim przeciwniku arsenał firmowych skrętówek. Simon pokonał w swoim debiucie na KSW faworyzowanego „Juhasa”, jednak tak naprawdę wygrał, ponieważ – co widać było w trakcie walki – był po prostu przygotowany kondycyjnie do tego starcia, a Polak nie. Tym razem na pewno nie będzie miał tego luksusu i Moks prędzej czy później wykorzysta swoją przewagę w parterze i podda Brazylijczyka.

Redaktorzy typujący Moksa: Dominik, Franek, Tomasz N., Tomasz Ch., Tomasz M., Karol, Paweł, Piotrek, Kuba
Redaktorzy typujący Simona:

Krzysztof Kułak vs. Abu Azaitar

Kuba
Przy całym szacunku dla Krzysztofa Kułaka i tego, jak wiele wniósł do krajowego MMA, nie wierzę za bardzo w jego powrót do dawnej formy. Azaitar jest bardzo solidnym zawodnikiem, silnym fizycznie z mocnym uderzeniem. Gdyby w ringu naprzeciw niego stanął „Model” sprzed kontuzji, nie miałbym wątpliwości, że obywatel Niemiec wróciłby do domu z kwaśną miną. Dziś niestety uważam, że Azairat będzie lepszy. Azaitar przez decyzję.

Karol
Niemiec o marokańskich korzeniach to silny fizycznie zawodnik, najlepszy średni za Łabą. Będzie bardzo trudno. Może trochę fantazjuję, ale jeżeli Krzysiek wytrzyma eksplozję Azaitara w pierwszej odsłonie, potem powinien wygrać tę walkę. Marzy mi się zobaczyć starą wersję „Modela”, tego, który bił się na turniejach KSW 6 i 8. Stary wyga równa się doświadczenie, ringowe cwaniactwo, wytrzymałość i solidny parter. Chciałbym, aby Kułak poddał zawodnika z Kolonii. Krzysztof Kułak przez poddanie, runda 3.

Redaktorzy typujący Kułaka: Tomasz N., Karol
Redaktorzy typujący Azaitara: Dominik, Franek, Tomasz Ch., Tomasz M., Paweł, Piotrek, Kuba

Virgil Zwicker vs. Mike Hayes

Dominik
Mike Hayes będzie miał niewątpliwie przewagę siłową. Na jego korzyść działa również to, że walczył już w Europie, a Zwicker przyjeżdża na Stary Kontynent po raz pierwszy. W starciu z Andreiem Arlovskim „300” nie miał za dużo do powiedzenia w stójce, jednak „Rezdog” jest kilka klas gorszym uderzaczem i nie powinien sprawić problemów swojemu rodakowi. Dzięki komfortowi w stójce, Hayesowi będzie łatwiej kontrolować, gdzie ma toczyć się pojedynek. Zawodnik z Redmond przegrywał w swojej karierze tylko przez decyzję. Nie sądzę, aby reprezentant Team Quest przetrwał tyle rund. Niedoszły rywal Damiana Grabowskiego naruszy Zwickera w stójce, a następnie dokończy w parterze ciosami bądź poddaniem. Mike Hayes, TKO, runda 2.

Tomasz M.
Walkę obydwaj wzięli w tym samym okresie więc nie ma co tu upatrywać przewag. Hayes jest większy, silniejszy i ma doświadczenie w walkach w Europie. To wystarczająco dużo atutów, jak dla mnie. Hayes, TKO, 1. runda.

Redaktorzy typujący Zwickera: Tomasz N., Tomasz Ch.,Piotrek, Kuba
Redaktorzy typujący Hayesa: Franek, Tomasz M., Dominik, Karol

Kamil Waluś vs. Oli Thompson

Tomasz N.
Walka, która na pewno wzbudza emocje wśród fanów, ale czy spełni ich oczekiwania? Mimo wielkiej sympatii do Kamila Walusia dalej jest on zawodnikiem, który nie został jeszcze sprawdzony w walce z zawodowcem. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że to nie jest jego wina i że chciał on już wcześniej zawalczyć z kimś lepszym niż Bazelak czy Wiśniewski. Teoretycznie dostał takie starcie, kiedy KSW zestawiło go z „Szalonym Grekiem”, ale w ringu po raz kolejny okazało się, iż Kamil nie miał tak naprawdę okazji do zaprezentowania swoich umiejętności. Thompson niezależnie od tego, jak potoczy i skończy się ten pojedynek, jest zawodnikiem, którego nie można lekceważyć. Piekielnie mocny fizycznie, z bardzo dobrą jak na wagę ciężką kondycją oraz stójką, w której potrafi wyrządzić krzywdę. Dodatkowo, Anglik jest prawdziwym profesjonalistą i tytanem pracy, więc pewne jest, że do KSW 25 będzie przygotowany w pełni swoich możliwości. Kamil Waluś w walce będzie starał się zrobić to, co zawsze – czyli trafić swoją ciężką ręką i znokautować przeciwnika. Jeśli to się nie uda, może czekać go długi wieczór w walce z bardzo dobrze przygotowanym przeciwnikiem. Postawię na zwycięstwo Thompsona przez decyzję.

Piotrek
Myśle, że nie ma co się rozpisywać – faworytem jest na pewno Thompson. Dla Kamila jest to tak ogromny skok, jeżeli chodzi o poziom rywala, i zdecydowanie największy w jego karierze test umiętności. Jeżeli w pierwszej rundzie Waluś nie trafi czymś Oliego i nie zakończy walki przed czasem, to jego szanse spadają. Oli nie jest wirtuozem MMA, ale w walce z Bedorfem pokazał, że braki nadrabia charakterem. Optymistycznie postawie na Thompsona przez decyzję.

Redaktorzy typujący Walusia: Dominik
Redaktorzy typujący Thompsona: Franek, Tomasz N., Tomasz Ch., Tomasz M., Karol, Piotrek, Kuba

Piotr Strus vs. Matt Horwich

Karol
W karierze Piotrka będzie to niestety druga porażka przez poddanie. Pojedynek będzie miał podobne zakończenie jak ten z Wendresem Carlosem da Silvą. Strus to pewny siebie chłopak z mocną, ale tylko stójką. „Surfujący po multiświatach szablo zębny delfin rzeczny” wytrzyma pierwszą rundę obijania, a w drugiej łatwo podda zawodnika Nastula Team. Poza tym jestem wielkim fanem Horwicha i zawsze mu kibicuje, nawet kiedy walczy z Polakiem. Matt Horwich przez poddanie, runda 2.

Kuba
Horwich jest przykładem na to, że marzenie Maćka Kawuslkiego o zagranicznych gwiazdach KSW jest możliwe do realizacji. Amerykanin jest na tyle charyzmatycznym zawodnikiem, iż pomimo umiarkowanie efektownego stylu walki jest kojarzony nawet przez okazjonalnych widzów. A jak wypadnie w walce ze Strusem?
Piotrek jest dobrym uderzaczem, ale cały czas mam wrażenie, że ciągle tylko uderzaczem. Horwich, który potrafił zajść za plecy Michałowi Materli powinien spokojnie kontrolować Strusa z góry i punktować ciosami –  możliwe nawet, że znajdzie sposób, by poddać Polaka. Horwich, poddanie, runda 3.

Redaktorzy typujący Strusa: Dominik, Tomasz N., Tomasz Ch.,
Redaktorzy typujący Horwicha: Franek, Tomasz M., Karol, Piotrek, Kuba

Robert Radomski vs. Rafał Błachuta

Franek
Z początku skłaniałem się ku temu, by dać tę walkę Robertowi Radomskiemu, który dysponuje większym ringowym doświadczeniem. Po przypomnieniu sobie walki z Night of Champions i innych ostatnich gal, w których występowali ci zawodnicy, wydaje mi się, że styl zawodnika Silesian Cage Club będzie odpowiadał Błachucie, który narzuci mu swoje tempo i lepiej poradzi sobie pod linami. Spodziewam się zaciętej i wyrównanej walki, w której o zwycięstwie zadecyduje umiejętność jej przeniesienia do parteru. W stójce może być naprawdę krwawo. 57-43 na Rafał Błachuta przez TKO w parterze, 2. runda.

Dominik
Obaj zawodnicy wracają do ringu po około rocznej przerwie. Starcie przeniesione z gali KSW 24 ma zadatki na pojedynek wieczoru. Obaj są dynamiczni i nieustępliwi. Za Radomskim przemawia większe doświadczenie. Przewalczył nie tylko 4 walki więcej, ale także spędził między linami 106 minut (ponad dwukrotnie tyle, co kwidzynianin). Z kolei Błachuta jest w gazie, wygrał ostatnie sześć pojedynków, z czego pięć przez poddanie w pierwszej rundzie. Myślę, że zobaczymy bardzo ciekawe i emocjonujące widowisko, w którym – choć nie zabraknie stójki – wszystko rozstrzygnie się w parterze. Rafał Błachuta, poddanie, runda 3.

Redaktorzy typujący Radomskiego: Tomasz N., Tomasz Ch., Karol
Redaktorzy typujący Błachutę: Dominik, Franek, Tomasz M., Piotrek, Kuba

Jakub Kowalewicz vs. Mateusz Dubiłowicz

Tomasz M.
Zwycięstwo nad Arturem Pawlakiem w swoim debiucie to naprawdę niezły skalp dla Kowalewicza i potwierdza jego status jako dobrze rokującego zawodnika. Dubiłowicz z kolei nie walczył od roku i trudno mi jest ocenić jego postępy wobec braku materiałów. W swojej ostatniej walce z Kamilem Gniadkiem został zdominowany zapaśniczo i nie jest to dobry prognostyk dla fightera z Wrocławia. Spodziewam się, że Kowalewicz podda pod egzamin w boju swoją stójkę i – w zależności jak mu pójdzie – wcześniej czy później wykorzysta przewagę grapplingu. Kowalewicz, poddanie, 2. runda.

Kuba
Kowalewicz jest chyba tym zawodnikiem, w którego KSW chce zainwestować czas antenowy i kapitał. I nie ma się czemu dziwić, bo Kuba jest naprawdę obiecującym fighterem. Dubiłowicz nie walczył dość dawno, a jego zapaśnicze obrony w walce z Gniadkiem nie istniały, co z pewnością zawodnik PJ Promotion wykorzysta – być może nawet do skończenia przed czasem. Kowalewicz, poddanie, runda 3.

Redaktorzy typujący Kowalewicza: Franek, Tomasz N., Dominik,  Tomasz M., Karol, Kuba
Redaktorzy typujący Dubiłowicza: Tomasz Ch., Piotrek

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

59 KOMENTARZE

 1. Chalidow TKO 2 runda

  Saidov decyzja

  Moks poddanie runda 2

  Azaitar TKO runda 2

  Hayes TKO runda 1

  Thompson TKO runda 2

  Strus decyzja

  Radomski decyzja

  Kowalewicz decyzja

 2. Khalidov TKO runda 2

  Saidov decyzja

  Moks poddanie runda 1

  Azaitar KO/TKO runda 1

  Hayes KO/TKO runda 2

  Waluś decyzja

  Strus decyzja

  Błachuta decyzja

  Kowalewicz poddanie runda 2

 3. Panowie, temat do naszych typów jest, przy konkursie.

  Down. Faktycznie, nie zwróciłem uwagi na to 😀 Saidov typuje siebie? dziwne. 😀

 4. Wdarł się błąd. Redaktorzy typujący Saidova: Franek, Dominik, Tomasz Ch., Tomasz M., Karol, Paweł, Saidov, Kuba

 5. Khalidov, TKO, 1 runda,
  Saidov, decyzja,
  Moks, poddanie, 2 runda,
  Azaitar, TKO, 3 runda,
  Hayes, TKO, 2 runda,
  Thompson, decyzja,
  Horwich, poddanie, 3 runda,
  Błachuta, poddanie, 3 runda,
  Kowalewicz, poddanie, 3 runda

  Laughing

 6. Chalidov tko, Saidov dec, Moks sub, Azaitar tko, Hayes dec, Thompson tko, Radomski dec, Kowalewicz sub.

 7. Saidov redaktorem MMARocks 😀

  Mamed poddanie runda 1
  Acacio KO/TKO runda 2
  Moks poddanie runda 3 ( obstawiam z sympatią ale uważam że może wejść coś Brazylijczykowi i wynik będzie inny)
  Kułak poddanie runda 2
  Hayes decyzja
  Matt poddanie runda 2 lub 3
  Thompson TKO runda 2

  Reszty nie obstawiam zbyt wiele nie wiadomych np takich jak debiutantom zagra psychika 🙂

 8. Postawiłem u buków: Moksika, Saidova, Haysa i Oliego. Reszta walk wydaje mi się, że może pójść wynik w obie strony.

 9. Kowalewicz Decyzja

  Błachuta Decyzja

  Strus Decyzja

  Waluś KO/TKO Runda 1

  Zwicker Decyzja

  Azaitar KO/TKO Runda 2

  Moks Submission Runda 2

  Khalidov KO/TKO Runda 1

 10. Mamed Chalidow (nie będzie to łatwa batalia)
  Aslambek Saidov (wygra przez submission)
  Rafał Moks (w stójce nie powinien prowadzić walki”submission”)
  Mike Hayes ( „300” wygra to jak prawdziwy spartan xD)
  Oli Thompson ( Oli przy większej wadze świetnie walczył ,teraz sądze zaprezentuje sie lepiej na długim dystansie ,w którym Kamil moze nie podołać)
  Matt Horwich ( przypuszczam ze Matt bedzie chciał rozegrać walke w parterze a tam Strus moze nie podołać fizyczności Horwicha )

  Zmieniając temat ,,czy jest możliwość wejscia na czat ? zmieniły sie jakoś zasady? Przepraszam ze pytam ale praca nie pozwala mi na częste wchodzenie na forum .(Marynarz).POZDRO
  Co do reszty walk nie bede sie wypowiadał bo był by to czysty strzał (nie widzialem walk tych zawodników)

 11. Przepraszamy, udzialanie się na czacie zależy od pewnego czasu od aktywności na forum. Proszę pisać częściej, a dostęp na czata sam się uaktywni i połączy z Twoim kontem :).

 12. tsatsiki – Jeśli dobrze mi się wydaje, to Logan ostatnio został powołany w szeregi moderacji…

 13. Przepraszamy, udzialanie się na czacie zależy od pewnego czasu od aktywności na forum. Proszę pisać częściej, a dostęp na czata sam się uaktywni i połączy z Twoim kontem :).

  będe spamował jak kaczka za starych dobrych czasów! 🙂

   

  tsatsiki – Jeśli dobrze mi się wydaje, to Logan ostatnio został powołany w szeregi moderacji…

  ten z videokonfy czy ten co trenował 9 lat? 🙂

 14. Spokojnie, ten pierwszy. Tamten drugi pewnie i tak nie miałby czasu na takie pierdoły…

 15. z innej beczki: ktoś z Torunia jest i się wybiera do miasta na KSW?

 16. co za Dominik?

  nowy redaktor?

  A czy czasem Dominik, to nie jest ten użytkownik, który jest autorem kilku tekstów o Michale Materli i został redaktorem?

   

  @Up, Voran mnie uprzedził 🙂

 17. Faktycznie, wybaczcie zatem za pomyłkę i wprowadzanie w błąd. Działanie niezamierzone. Smile

 18. Odziwo dziś wpełni typuje tak samo jak redakcja. No może prawie w pełni, bo jednak stawiam na wygraną Radomskiego.

 19. Ja tez mam pytanie troche nie na temat.

  Jak to jest z ogladaniem walki w necie? Bo na ipli jest za 7 zł a na kswtv za 7 ale dolców lub euro czyli 3-4 razy więcej trzeba zaplacic? Poprzednie gale na ipli warto było kupować czy były problemy?

 20. Coś czuję że Simon zaskoczy jeszcze raz tak jak to było w walce z Piskorzem, liczę że Sakurai pokaże się z dobrej strony, oraz na vicious knock out w wykonaniu Bełtowskiego T-Rex'a Pray

 21. Mattis, od siebie mogę polecić KSWTV, wcześniej nie miałem problemów. Z Iplii nie korzystałem, ale pamiętam, że ludzie mieli problemy.

 22. jeśli masz możliwośc wykupienia PPV na KSW TV to sie nie zastanawiaj. Kupienie KSW czy czegokolwiek LIVE na Ipli to strata pieniędzy. Na KSW.TV przynajmniej nie bedzie reklam.

 23. Midern a jak to jest z tą walutą bo nawet na filmiku prezentującym jak kupić dostęp kswtv jest PLN a normalnie mam do wyboru USD i EUR?

 24. Kowalewicz

  Radomski

  Horwich

  Thompson

  Hayes

  Kułak

  Moks

  Saidov

  Chalidow

 25. Mamed TKO lub Sub w rundzie 2

  Saidov Decyzja

  Simon Decyzja

  Abu KO w rundzie 2

  Zwicker przez cokolwiek

  Thompson TKO w rundzie 2

  Horwich poddanie runda 3

  Radomski przez decyzje

  Kowalewicz poddanie w rundzie 2

 26. Redaktorzy typujący Zwickera: Tomasz N., Tomasz Ch.,Piotrek, Kuba

   

  Przeca koleś bez formy przyjechał. Kompletnie BEZ FORMY! Przegra przez KO w pierwszej rundzie. Daaaaawno nie widziałem tak słabej formy. 

 27. Według mnie:

  Mamed przez poddanie w pierwszej lub drugiej rundzie,

  Aslambek przez jednogłośną decyzję,

  Moks prze jednogłośną decyzję,

  Abu przez TKO w drugiej rundzie,

  Hayes jakolwiek,

  Thompson przez TKO w rundzie drugiej albo przez jednogłośną decyzję (coś mi mówi jednak, że Waluś zaskoczy, tak jak wcześniej pisałem)

  Strus przez jednogłośną decyzję.

 28. Przeca koleś bez formy przyjechał. Kompletnie BEZ FORMY! Przegra przez KO w pierwszej rundzie. Daaaaawno nie widziałem tak słabej formy. 

  Zgadzam się, na fejsie siedzi często 😀

 29. Mamed Chalidow
  Aslambek Saidov
  Rafał Moks
  Abu Azaitar
  Virgil Zwicker
  Kamil Waluś
  Piotr Strus

 30. Dubiłowicz decyzja
  Radomski decyzja
  Horwitch poddanie 3 runda
  Thompson tko 1 runda
  Hayes decyzja
  Azatair tko 2 runda
  Moks poddanie 2 runda
  Saidov decyzja
  Khalidov poddanie 2 runda

 31. Witam po długiej przerwie, chciałem w Typerze brać udział, ale niestety sie spózniłem. Zaczne od 14 grudnia w takim razie.

   

 32. Chalidow TKO 2 runda
  Saidov decyzja
  Moks poddanie runda 2
  Azaitar TKO runda 2
  Hayes TKO runda 1
  Thompson TKO runda 2
  Strus decyzja
  Radomski decyzja
  Kowalewicz decyzja

 33. kiedy ludzie sie naucza, ze nie walczy sylwetka i postura, po wszystkich sie spodziewalem, ale nie po Tobie kaczucha! karne pompki z dziecmi na plecach!

 34. Redaktorzy typujący Zwickera: Tomasz N., Tomasz Ch.,Piotrek, Kuba

   

  Przeca koleś bez formy przyjechał. Kompletnie BEZ FORMY! Przegra przez KO w pierwszej rundzie. Daaaaawno nie widziałem tak słabej formy.

   

  Pozdrawiamy Kaczky 🙂

 35. na stronie KSW cała lewa strona tabeli przegrała. Co będzie dalej ? A jak myślicie, czy decyzja na Piotra Strusa była słuszna ?

 36. Tu nawet nie chodzi o kratę, Tsubasa. Gośc wyglądał na wadze tragicznie!

  Oczywiście, co pisałem już przy okazji gali – odkwakuję to wszystko. Mega pozytywny występ i faktycznie, po raz kolejny sie potwierdza, że to nie konkurs kulturystyczny Smile

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.