ksw
(fot. Marcin Osiniak / MMARocks.pl)

Dziś wieczorem oczy całej polskiej sceny MMA skupią się na Łodzi gdzie odbędzie się gala KSW 24. Poniżej znajdziecie nasze prognozy na zaplanowane walki. Całą galę można zobaczyć na żywo w cenie 40 zł w systemach pay-per-view Cyfrowego Polsatu, UPC, Ipla oraz ksw.tv.com. (Szczegóły tutaj)

Mariusz Pudzianowski vs. Sean McCorkle

Tomasz N.
Ciężko typuje się walki Mariusza Pudzianowskiego w MMA. Zawodnik ten jak pokazała ostatnia walka potrafi przegrać popełniając podstawowe błędy lub nie potrafi wygrać walki z przeciwnikiem którego miał już na widelcu (James Thompson). Dodatkowo Sean McCorkle wydaje się być dużo lepszym zawodnikiem MMA ale dużo gorszym atletą. Jego przygotowanie kondycyjne do walki zawsze pozostawia dużo do życzenia. Jedynie w UFC potrafił się zmotywować i dobrze przygotować do starcia a i tak mimo tego miał spore problemy z kondycją. Wchodząc do ringu z Mariuszem będzie nieść 130-140 kg co nawet przy jego wzroście jest ogromną nadwagą. Mariusz który również od zawsze ma problemy z wydajnością w ostatnich minutach do tej walki również nabrał masy i pewne jest że żeby wygrać będzie musiał ostro przycisnąć na początku, sprowadzić Amerykanina do parteru i zasypać go tam ciosami licząc że sędzia przerwie walkę. Tylko że parter to jest miejsce gdzie Sean czuje się najlepiej i dzięki swoim rozmiarom jest w stanie przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Sean przez poddanie.

Tomasz Ch.
Nie wierzę w Mariusza Pudzianowskiego, nie wierzyłem w niego nigdy. Zawsze powtarzałem, że jest i będzie to zawodnik, który dzięki swoim warunkom wygra parę walk, ale nigdy nie przeskoczy pewnego, średniego poziomu. Nawet jeśli mowa o raczej marnej wadze ciężkiej. Jeżeli ktoś całe życie trenował siłowo i przygotowywał mięśnie do określonego typu wysiłku, to choćby na klęczkach przeszedł Jasną Górę, nie wydobędzie ze swoich technik dynamiki potrzebnej do efektywnego uderzenia. Tyle lat w treningach MMA, a Pudzian nadal chciał wejść w McCorkle’a jak w Najmana. Owszem, można nazwać to inicjatywą, ale można też nazwać to zbędną bijatyką dokładnie pasującą charakterystyki kogoś, kto jak do tej pory się tego nie oduczył, to zawsze będzie brawlował nie z własnej chęci, ale z braku umiejętności. Teoretycznie w poprzedniej walce były próby obaleń i jedno ładnie weszło, mogąc dać Mariuszowi wygraną rundę (a może nawet i walki?), ale co z tego, jak Pudzianowski nie wykorzystał tego. Nie umiał nawet tego wykorzystać. Pytanie więc teraz takie: Dlaczego Mariusz walczy? Walczy po to, by podtrzymać swą popularność, by zgarniać przy tym ogromną ilość pieniędzy nie tylko od KSW, ale i sponsorów, by po prostu coś robić i nadal być w centrum, po skończeniu przygody ze Strongmenami. Są to najnormalniejsze powody na świecie. Sam podążyłbym tą samą drogą, bo dlaczego nie? Machina dalej się nakręca. Nie wątpię, gwoli ścisłości, w serce wkładane w treningi. Wierzę w to, że Pudzian naprawdę mocno trenuje i stara się zwiększyć swoje umiejętności. Nie wierzę natomiast w fakt, że osiągnie wyższy poziom, niż ten, w którym obecnie się znajduje. Uważam, że Sean w dalszym ciągu jest poza zasięgiem Mariusza. Bo nawet jeśli początek tego pojedynku potoczy się tak jak poprzednim razem i przewaga będzie po stronie „Pudzilli”, to po połowie pierwszej rundy, w przypadku braku skończenia, przewaga będzie rosła, ale w stronę McCorkle’a.

Kuba
Nie chcę rozczarować czytelników małą ilością tekstu jaką poświęcę na walkę Pudzianowskiego, ale – wybaczcie – nie bardzo widzę nad czym tu się rozpisywać. Jeśli McCorkle nie dostanie w walce skrętu kiszek, lub innej bolesnej przypadłości żołądkowej, to nie widzę sposobu w jaki mógłby przegrać ten pojedynek – w „nowego Mariusza” zwyczajnie nie wierzę.  McCorkle, poddanie, runda 2. 

Redaktorzy typujący Pudzianowskiego: Franek
Redaktorzy typujący McCorkle’a: Paweł, Tomasz M., Tomasz Ch., Kuba, Karol,Tomasz N.

Karol Bedorf vs. Paweł Nastula

Tomasz M.
Nadal nie wiem jak potoczy się ta walka. Bedorf ma chyba lepszą stójkę ale najgroźniejszy jest w klinczu, w pozycji, w której nie powinien się znajdować walcząc z Nastulą. W parterze obydwaj na pewno wolą walczyć z góry a ktokolwiek znajdzie się na plecach będzie w sporych opałach. Kondycja też jest niewiadomą. Nastula nie przewalczył więcej niż rundy od 2008 roku a Bedorf, mimo, że wygrywał na punkty, zawsze toczył walki we własnym tempie. Kiedy ogłoszono ten pojedynek wydawało mi się, że nieznacznym faworytem jest Bedorf i chyba zostanę przy tej ocenie. Bedorf przez decyzję.

Karol
Z niecierpliwością czekałem na ten pojedynek. Z góry dzięki za możliwość opisówki. Podobnie jak Tidżej – twierdzę, że delikatnym faworytem tutaj jest Karol Bedorf, ze swoją coraz lepszą stójką oraz zapleczem zapaśniczym i BJJ, łącząc to wszystko z przyjmijmy przyzwoitą kondycją. Jednak wszystko może się wydarzyć. Mimo wieku Pawła, absolutnie nie należy lekceważyć polskiej legendy sportów walki. Najlepszy polski judoka góruje doświadczeniem, nie tyle w rekordzie, co w ogóle. Moim zdaniem oprócz bagażu doświadczeń, sprytu, tej mądrości i spokoju w walce, także siła ciosu przemawia za Nastulą. Szanse w parterze daje pół na pół. Obejrzałem ważenie i video z przygotowań obu zawodników. Naprawdę jestem mega zadowolony, jak obaj fighterzy „robili się” do tego pojedynku. Kolejna sprawa to warunki fizyczne zawodnika Berserkers Team. Nastula do maluszków nie należy, ale Bedorf przy nim jest ogromny. Myślę, że tutaj kluczem przede wszystkim będzie przygotowanie kondycyjne. No to co Panowie? Zobaczymy komu moje ukochane Tatry dały żelazną kondycję i plus dwieście do charakteru. Zobaczymy gdzie szlifowaliście kamienie – tylko Gubałówka, Kasprowy, Giewont, asfaltowe Rysy czy może porobiliście coś bardziej wymagającego „po skale, schodkach i mieleniu łańcucha”? Postawię na decyzję dla Karola, żeby tylko zawodnik ze Szczecina nie mierzył za wysoko, bo może skończyć walkę z guzem, jak Andrzej Wroński. Dajcie nam widowisko! Karol Bedorf przez jednogłośną decyzję.

Franek
Słyszałem różne wersje tego, jak ma wyglądać ta walka. Jestem w stanie uwierzyć, że po osiągnięciu dominującej pozycji Paweł Nastula jest w stanie poddać nawet tak wytrawnego grapplera jak Karol. W bardziej wyrównanych sytuacjach w parterze nie byłbym taki pewien jego przewagi i z zainteresowaniem będę obserwował, kto zdobywa przewagę. Mówi się sporo o poprawionej stójce Pawła, ale ja osobiście widzę tu wyraźną przewagę Bedorfa, który dodatkowo dysponuje niezłymi kopnięciami. To będzie w dużej mierze test tego, czy „Coco” trafi wystarczająco mocno, a czy Paweł Nastula przetrzyma początek walki, gdzie będzie musiał walczyć z silniejszym fizycznie przeciwnikiem. Jestem w stanie uwierzyć, że po narzuceniu wyższego tempa Szczecinianowi może zabraknąć sił w dalszych rundach, ale stawiam tutaj 60/40 na Bedorf przez TKO, 2 runda.

 

Redaktorzy typujący Bedorfa: Franek, Tomasz M., Tomasz Ch., Karol
Redaktorzy typujący Nastulę: Paweł, Kuba, Tomasz N.

Michał Materla vs. Jay Silva

Tomasz N.
Jakie szanse ma w parterze Silva z Materlą ? W ostatnim starciu widzieliśmy że niezbyt duże a klasa obu zawodników jest diametralnie różna. I o ile w stójce fighterzy toczyli wyrównany bój a Silva pokazał parę efektownych zagrań to biorąc pod uwagę fakt że Materla ma już dosyć ciężkich walk, niedługo po KSW ma walkę na gali swojego brata i cały czas walczy o angaż w UFC to wydaje mi się że mistrz KSW szybko będzie starał się przeniesieść walkę do parteru i tam zmieli Amerykanina. Materla przez poddanie.

Franek
Z jednej strony Jay Silva jest dużo lepiej przygotowany fizycznie, niż miało to miejsce ostatnio, jednak za Michałem stoi kilka innych argumentów. Po pierwsze, raczej nie da się zaskoczyć w stójce jednym z zagrań, którymi poprzednio zapunktował Amerykanin, a po drugie, zdaje sobie sprawę z przewagi parterowej, którą posiada. Nie wiem, jaki ma gameplan na walkę, ale widzieliśmy wszyscy, że po sprowadzeniu walki na ziemię, Silva był bezradny. Spodziewam się, iż po kilku minutach walki Materla zacznie coraz odważniej próbować sprowadzeń i zamęczy przeciwnika presją i ciosami z góry, by w końcu wygrać przez poddanie. Ewentualnie pociągnie gilotynę, jeśli Jay będzie za nisko bawił się w zapaśnika. Materla przez poddanie, 2. runda.

Paweł
Uważam, że walka w niczym nie będzie przypominała historycznego starcia z  KSW 19. Kluczem do typowania tej walki jest dla mnie łatwość, z jaką kontuzjowany Materla pacyfikował Silvę w parterze w ich pierwszej walce. Spodziewam się, iż tym razem Berserker już na początku pierwszej rundy zdecyduje się na przeniesienie walki na ziemię i tam przy pomocy ciosów będzie obchodził pozycje, a walka zakończy się albo gradem mocnych ciosów z góry, albo poddaniem. Wybieram bramkę numer 1. Michał Materla przez TKO, runda 1

Redaktorzy typujący Materlę: Paweł, Franek, Tomasz M., Kuba, Karol, Tomasz N.
Redaktorzy typujący Silvę:

Borys Mańkowski vs. Ben Lagman

Tomasz M.
W walce z Saidovem Lagman pokazał, że potrafi dobrze wychodzić z poddań ale niewiele ponadto. Trzeba pamiętać, że Aslan nie pozwolił Amerykaninowi powalczyć w stójce a Borys może być łaskawszy pod tym względem. Mimo to spodziewam się, że koniec nastąpi po obaleniu i ground-and-pound a zawodnik Ankosu potwierdzi swoją znakomitą formę z sali treningowej. Mańkowski, TKO, 1. runda.

Tomasz Ch.
Borys Mańkowski nie powinien mieć problemów z odprawieniem Bena Lagmana. W formie jaką prezentował w walce ze swoim kolegą Rafałem Moksem, może spokojnie realizować się w stójce przez trzy rundy i byłbym nadal spokojny o wynik. Ben co prawda nie jest tak słabym zawodnikiem za jakiego go wszyscy uważają, ale i tak uważam, że jest poniżej poziomu naszej polskiej czołówki, do której Borys bez wątpienia się zalicza.

Paweł
Borys wraca po kontuzji, ale wraca jeszcze szybszy i jeszcze silniejszy, a do tego bardzo głodny zwycięstwa. Reprezentant Ankosu nie jest typem zawodnika kończącego swoje walki, ale ma przed sobą rywala, który aż sam się o to prosi. Moim zdaniem, Mańkowski może w tej walce zrobić naprawdę wszystko, ale spodziewam się, że będzie bardzo umiejętnie skracać dystans i obijać swojego rywala kombinacjami, co w drugiej rundzie walki da mu zwycięstwo. Borys Mańkowski przez TKO, 2. runda

Redaktorzy typujący Mańkowskiego: Franek, Paweł, Tomasz M., Tomasz Ch., Kuba, Karol, Tomasz N.
Redaktorzy typujący Lagmana:

Karolina Kowalkiewicz vs. Simona Soukupova

Kuba
Kowalkiewicz, jak sama mówi, po raz pierwszy będzie miała w ringu przewagę warunków fizycznych. I rzeczywiście – te kilka centymetrów zasięgu, zważywszy na bardzo ładnie poukładaną w Gracie Barra Łódź stójkę Karoliny,  powinny wyraźnie pomóc podopiecznej Marcina Rogowskiego w punktowaniu Soukupovej. Nie wydaje mi się aby walka na dłużej trafiła do parteru, myślę raczej, że Kowalkiewicz powinna bez większych problemów utrzymać się na nogach i tam systematycznie robić swoje. Decyzja sędziowska dla Polki to dość bezpieczna opcja, ja jednak postawię, że kobieca twarz KSW zdoła zakończyć pojedynek przed czasem. Kowalkiewicz, TKO, runda 2.

Karol
Szczerze to zupełnie nie widzę tutaj Simony Soukupovej. W przeciwieństwie do moich redakcyjnych kolegów sądzę, że Karolina właśnie szybko sprowadzi walkę do parteru, zmiękczy Angielkę uderzeniami i wyciągnie poddanie. Karolina Kowalkiewicz przez poddanie, runda 1.

Franek
Gracie Barra Łódź wyrosło na kolejne centrum mieszanych sztuk walki, które kształtuje zawodników poważnie myślących o karierze w tym sporcie. Z takim zapleczem raczej nie powinniśmy martwić się o sparringpartnerów czy przygotowanie Kowalkiewicz, która zmierzy się ze stosującą presję do przodu, obitą i przekonaną o własnych umiejętnościach rywalką. Spodziewam się, że bronią Polki będzie lewy prosty i kombinacje, którymi będzie zniechęcać przeciwniczkę do parcia do przodu, z ewentualnym wykończeniem przez mniej ryzykowne obalenia. Soukupova będzie z kolei próbować wszystkich płaszczyzn, stopniowo kierując się w stronę parteru, ale spodziewam się, że bez powodzenia. Delikatna przewaga zasięgu, pełne przygotowania pozwolą Karolinie wygrać przynajmniej dwie rundy. Kowalkiewicz przez decyzję.

Redaktorzy typujący Kowalkiewicz: Franek, Tomasz M., Tomasz Ch., Kuba, Karol, Tomasz N.
Redaktorzy typujący Soukupovą:

Marcin Róźalski vs. Paweł Słowiński

Tomasz N.
Jest takie powiedzenie, uważaj o co prosisz bo możesz to dostać. Marcin Różalski od długiego czasu prosił o wojnę w ringu i patrząc na jego przeciwnika właśnie tego doświadczy dziś wieczorem na gali KSW 24. Mimo że Różal ma większe doświadczenie w MMA od Słowińskiego to nie jestem pewien czy walka ta będzie toczyć się w zasadach MMA czy K-1 z którego obaj zawodnicy się wywodzą. Jeśli zobaczymy walkę w stójce to przewagę na pewno będzie mieć Paweł którego technika jest na najwyższym światowym poziomie, dodatkowo dałbym mu przewagę siły i przygotowania kondycyjnego. Jeśli jednak Marcin nie będzie miał ochoty sprawdzać zbyt długo legendarnych lowkicków „Stinga” i przeniesie walkę do parteru to może się okazać że Słowiński będzie tam bezradny jak żółw leżący do góry brzuchem na lądzie i Marcin skończy go tam jakimś poddaniem. Mój typ na walkę to jednak zwycięstwo Pawła przez nokaut

Tomasz M.
Jeśli ta walka będzie rozgrywana w większości w parterze to Róźal pewnie ją wygra. Można stroić sobie żarty z tego niby-nadania mu niebieskiego pasa ale nie mam wątpliwości, że parter zna lepiej od Słowińskiego. Pytanie brzmi czy będzie chciał i mógł tą walkę tam przenieść? Moim zdaniem nie, sprowadzanie beczkowatego Glundera a sprowadzanie będącego w gazie tura jak Słowiński to dwie różne sprawy, nawet jeśli ten drugi specjalnego pojęcia o zapasach (również) nie ma. Tak więc walka potoczy się w stójce i mam nadzieję, że polecą iskry. Wygra lepszy kickboxer a jest nim Słowiński. Słowiński, TKO, 2. runda.

Redaktorzy typujący Różalskiego:
Redaktorzy typujący Słowińskiego: Paweł, Franek, Tomasz M., Tomasz Ch., Kuba, Karol, Tomasz N.

Anzor Azhiev vs. Artur Sowiński

Karol
Nie będę się rozpisywał – Kornik po prostu przejdzie jak przecinak przez dziurawą gardę Azhieva i tym samym zweryfikuje niesplamiony rekord Czeczena. Wszystko rozegra się w drugiej rundzie. W pierwszej odsłonie Sowiński przyjmie dużo i da się wystrzelać zawodnikowi pochodzącemu z Kraju Wajnachów. Jestem również bardzo ciekawy, jak podopieczny Tomasza Brondera wypadnie na tle Anzora w płaszczyźnie zapaśniczej. Tego się trochę boję. Choć z drugiej strony nie miałbym nic przeciwko, aby Artur poddał rywala z pleców starym poczciwym trójkątem. Mr. Triangle. Bezpiecznie obstawię jednak pierwszy scenariusz. Artur Sowiński przez (T)KO, runda 2.

Tomasz Ch.
Młody Czeczen z pojedynku na pojedynek staje się coraz bardziej kompletnym zawodnikiem. Co prawda Pavel Svoboda to przeciwnik raczej słabej klasy, ale pomijając już poziom rywala, to jak Anzor się rozprawił z Czechem zasługuje na uznanie. Technicznie całość, czyli jego obrona czynna na lewego prostego i kontra w postaci własnego prawego prostego, była nienaganna i wręcz wyśmienita. Jednak pomijając tę akcję, stójka nadal jest nieoszlifowana. Anzor pokazuje czasem wady w postaci dziurawej gardy czy wpadania z ciosami. Jednak zważywszy na to, że miał zaledwie cztery walki zawodowe, błędy te praktycznie nie mają znaczenia i bardziej doświadczeni zawodnicy potrafią robić rzeczy znacznie gorsze. Anzor jest również zawodnikiem kreatywnym i nieco… narwanym. Potrafił oddać dosiad, żeby zdobyć efektowną balachę w walce z Paulem Reedem. Pochwalić należy również bardzo dobre przejścia pozycji, ground’n’pound oraz coraz lepsze zapasy.

Naprzeciw niemu stanie jednak Artur Sowiński, który samym doświadczeniem ma już ogromną przewagę po swojej stronie. Właściwie to jak oceniać (MMA 4-0) z (MMA 13-7, 1 NC)? Różnica 17 walk! Czysta abstrakcja, której nie wolno bagatelizować. „Kornik” ma przyzwoitą stójkę, a sześć nokautów w karierze – w tym jeden na Maćku Jewtuszce – mówią same za siebie. Biorąc pod uwagę momenty, w których Anzor odsłaniał się w czasie swoich walk (i wyłapywał ciosy na twarz), może to być bardzo niebezpieczny dla niego element gry ringowej. Sowiński jest też zawodnikiem przychodzącym z wyższej kategorii. Ciężko odnieść się jednoznacznie do tej walki. Każdy z zawodników ma swoje plusy i minusy. Większość atutów jednak moim zdaniem ma popularny „Kornik” na to by skończyć młodego Czeczena. Jest to raczej walka za wcześnie przygotowana dla podopiecznego Piotra Jeleniewskiego, lecz… mam przeczucie, że to właśnie Anzor wyjdzie z tego boju zwycięsko, starając się sprowadzać walkę do parteru i tam znajdując szczęście.

Paweł
Anzor jeszcze nie walczył z tak dobrym zawodnikiem jak „Kornik”. Sowiński jest bezsprzecznie najlepszym uderzaczem, który stanie naprzeciw młodego Czeczena. Kluczową kwestią jest więc płaszczyzna, w której toczyć się będzie większa część pojedynku. Jakoś trudniej mi wyobrazić sobie Artura broniącego kolejne próby sprowadzeń, niż Anzora kontrolującego walkę z góry, ale uważam, że także parter podopiecznego Piotra Jeleniewskiego nie jest wolny od luk, co doświadczony zawodnik może wykorzystać. Walkę typuję 50/50 i nie zdziwi mnie żadne zakończenie. Artur Sowiński przez decyzję.

Redaktorzy typujący Azhieva: Tomasz M., Tomasz Ch., Franek
Redaktorzy typujący Sowińskiego: Paweł, Kuba, Karol, Tomasz N.

Mateusz Gamrot vs. Andre Winner

Kuba
Niektórzy mówią, że przewaga doświadczenia Andre Winnera jest w tym starciu tak ogromna jak dziura budżetowa za drugiej kadencji PO – i najgorsze dla Polaka jest to, że nie ma w tym stwierdzeniu zbyt wiele przesady! Prawdą jest również, że Anglik będzie miał przewagę w stójce, podczas gdy Gamrot powinien lepiej radzić sobie w parterze – ot, taki nieco klasyczny match-up. Pytanie zasadnicze: czy Polak będzie w stanie regularnie przenosić walkę na ziemię, by tam punktować aktywną pracą z góry? Myślę że – mimo wątpliwości – tak! Mateusz jest bardzo dobrym zapaśnikiem z przyzwoitą stójką – uważam, że w pierwszych minutach pobawi się z Winnerem w „markowany striking” a przy pierwszej okazji pójdzie do nóg. Im dalej w las tym jego przewaga będzie rosła – zawodnik poznańskiego Ankosu potrafi pracować na zmęczeniu, co może okazać się pomocne w ostatniej rundzie. Ostatecznie postawię asekuracyjnie na zwycięstwo Poznaniaka przez decyzję, lecz zupełnie nie zdziwię się, jeśli wyczaruje on jakieś poddanie z góry – pamiętajmy, że Mateusz jest w takim wieku, że jego rozwój jako zawodnika nie odbywa się w krokach – nawet milowych – a w wielkich susach! Gamrot przez decyzję.

Franek
Widząc postępy Mateusza, to jak skutecznie wykorzystuje zapasy i jak dobrze wyłączył całkowicie grę Zawadzkiego w ostatniej walce, trudno typować przeciw niemu. Może ulegam nieco wrażeniu po mniej wymagającej walce, ale zdecydowanie nie jest to „patriotyczne” typowanie. Jestem zdania, że Gamrot będzie skutecznie obalał Winnera i jeśli nie pokusi się o zbyt ryzykowne próby poddań, tylko zostanie z góry, jest w stanie wygrać tę walkę. Co prawda Winner ma dobrą obronę przed zapasami, a także naprawdę skutecznie wraca na nogi, ale każdy, kto był sprowadzony i stłamszony w narożniku wie, że nie jest to takie proste w przypadku ringu. Na „Gamerze” nie ma zbyt dużej presji, więc mam nadzieję, że zrobi to, co potrafi najlepiej i dzięki temu osiągnie sukces. Gamrot przez KO/TKO w parterze, 3 runda.

Redaktorzy typujący Gamrota: Franek, Tomasz M., Kuba, Karol, Tomasz N.
Redaktorzy typujący Winnera: Paweł, Tomasz Ch.,

Link do typowania Pawła Kowalika na stronie Przeglądu Sportowego

234 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 7. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 8. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 9. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 10. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 11. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 12. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 13. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 14. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 15. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 16. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 17. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 18. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 19. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 20. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 21. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 22. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 23. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 24. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 25. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 26. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 27. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 28. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 29. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 30. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 31. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 32. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 33. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 34. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 35. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 36. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 37. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 38. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 39. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 40. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 41. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 42. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 43. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 44. Nastula, Ciepk i Borys – prosze was, nie zawiedźcie mnie dzisiejszego wieczoru !!!

 45. Z prawie wszystkim się zgadzam, ale typowanie Gamrota w starciu z Winnerem może okazać się przesadnym optymizmem.

 46. Bedorf

  McCorkle

  Materla

  Kowalkiewicz

  Mańkowski

  Słowiński

  Azhiev

  Gamrot

 47. Gamer Decyzja
  Azhiev Decyzja
  Różal Poddanie Runda 3
  Karolina Decyzja
  Borys Tko Runda 3
  Cipek Poddanie Runda 2
  Karol Bedorf Decyzja
  Sean McCorkle Poddanie Runda 2

 48. Sean McCorkle -TKO
  Paweł Nastula-DEC chciałbym żeby wygrał Paweł ,ale kasy bym się bał postawić
  Michał Materla-SUB
  Borys Mańkowski-DEC
  Karolina Kowalkiewicz-TKO
  Paweł Słowiński -TKO
  Anzor Azhiev – DEC
  Andre Winner – TKO

 49. NASTULA, SŁOWIŃSKI;D z obydwoma miałem okazję porozmawiać i zrobić sobie foto gdy byli uszczytu;D trzymam kciuki za Pawłów! To dla mnie legendy i walki obydwu oglądałem zawsze z wypiekami na twarzy! dziś też  liczę na wojnę, mimo że to już nie te lata na zawojowanie ringu;)

 50. Open: Mariusz Pudzianowski (5-3) vs. Sean McCorkle (17-5)
  Zdaję sobie sprawę, że dzisiejszy Mariusz, to zupełnie inny Mariusz niż ten Mariusz sprzed kilku miesięcy. Niemniej, nic to nie zmienia. Walka po chwilowej wymianie w stójce trafi na ziemię, a tam nawet „inny Mariusz” rusza się jak strongman w składzie porcelany. Gdzie się nie obróci, to coś zepsuje. Sean McCorkle poddanie (trójkąt rękoma), runda 1. (ok. trzeciej minuty).

  120 kg: Karol Bedorf (9-2) vs. Paweł Nastula (5-4)
  Bardzo cieszy mnie to, że Paweł wreszcie wystartował w Polsce, a jeszcze bardziej to, iż ma szansę walczyć w największej i najlepszej organizacji MMA w naszym kraju o tytuł mistrza kategorii ciężkiej. Niestety, nie zdobędzie tego lauru. Karol może nie ma świetnej kondycji, ale Paweł też nigdy z tego nie słynął. Bedorf dobrze pracuje w stójce, zwłaszcza dolnymi kończynami. Reprezentant Berserkers Team Szczecin będzie okopywał nogi i korpus Nastuli, aż w końcu wykończy podbitego mistrza olimpijskiego ciosami w parterze. Karol Bedorf TKO, runda 2.

  84 kg: Michał Materla (19-3) vs. Jay Silva (8-8)
  Michał w pierwszej walce, do momentu kopnięcia w kolano, wyraźnie przeważał. Nie widzę choćby cienia szansy Silvy, chyba że ze względu na to, iż "Cipek" znów postanowi bić się w górnej płaszczyźnie walki. Choć wtedy bił się głównie w stójce, teraz przypomni nam wszystkim, jak dobrym jest grapplerem. Michał Materla poddanie (duszenie zza pleców), runda 1.

  77 kg: Borys Mańkowski (13-5-1) vs. Ben Lagman (6-4)
  Ben Lagman to rywal przynajmniej klasę gorszy od Borysa. Choć w walce z Saidovem Amerykanin przewalczył półtorej rundy, to nie zrobił nic, poza uciekaniem z kolejnych poddań. Wydaje mi się, że Mańkowski będzie chciał wykorzystać swoją zdecydowaną przewagę umiejętności i poprowadzi pojedynek w stójce, aby sobie poćwiczyć. Nie wiem, jak twardą szczękę ma Lagman, dlatego postawię, iż pod koniec 2. rundy poznanianin przeniesie w końcu walkę do parteru i tam uderzeniami skończy rywala. Borys Mańkowski TKO (uderzenia w parterze), runda 2.

  55 kg: Karolina Kowalkiewicz (3-0) vs. Simona Saupkova
  Choć Karolina miała walczyć z inną zawodniczką, zmiana jest pozytywna. Simona będzie poważnym testem dla Kowalkiewicz, nawet jeśli Soukopova nie przyjedzie w szczytowej formie. Myślę, że pojedynek potrwa pełne trzy rundy i skończy się nieznaczną wygraną Polki, która będzie prowadziła starcię i zdecyduje, gdzie ma toczyć się pojedynek. Zobaczymy i parter, i stójkę. W obu płaszczyznach zawodniczka Gracie Barra pokaże, na co ją stać i może pokusi się nawet o jakieś poddanie. Postawię jednak nieco bezpieczniej. Karolina Kowalkiewicz, jednogłośna decyzja.

  Open: Marcin Różalski (3-2) vs. Paweł Słowiński (0-0)
  Uważam, że Różalski nie nauczył się niczego nowego w parterze. W związki z tym, walka będzie toczyła się w stójce, a tam przewagę będzie miał Słowiński. Niestety, nie zobaczymy zapowiadanej przez Marcina „krwawej jatki”. Paweł obije „Różala” niskimi kopnięciami i uderzeniami, a następnie wykończy ciosami na ziemi. Paweł Słowiński TKO, runda 2.

  66 kg: Anzor Azhiev (4-0) vs. Artur Sowiński (13-7)

  To będzie walka wieczoru. Wydaje mi się, że zobaczymy świetny pojedynek zarówno w stójce, jak i w parterze. Pojedynek będzie toczony na zmianę w tych płaszczyznach. W jednej (dolnej) przeważy Anzor, w drugiej (górnej) Artur. Trudno orzec, kto wykona swoje zadanie lepiej, ale skłaniam się ku temu, że zobaczymy więcej „gry” Azhieva niż Sowińskiego. Myślę, iż „Kornik” będzie w stanie bronić obaleń… ale nie wszystkich, i to będzie klucz do zwycięstwa młodego Czeczena. Anzor Azhiev, jednogłośna decyzja.

  70 kg: Mateusz Gamrot (4-0) vs. Andre Winner (14-7-1)
  Bardzo trudna wyzwanie stoi przed Gamrotem. Winner to nie tylko doświadczony, ale również poukładany zawodnik. „Gamer” będzie musiał pokazać wszystko, co umie, żeby wygrać ten pojedynek… i uważam, że tak zrobi! Zapasy, a przede wszystkim grappling reprezentanta Ankosu, stoją na światowym poziomie i to te aspekty przeważą szalę na korzyść Polaka. Mateusz będzie obalał Winnera i próbował różnych technik poddań. Jeśli tylko przy jednej z prób sam sobie nie zaszkodzi, to w końcu dopnie swego i odklepie byłego zawodnika UFC. Mateusz Gamrot poddanie, runda 3.

 51. Chciałbym żeby Nastula wygrał, ale myśle że Karol da rade.

  Pudzian też myśle że przegra chyba, że Jeleniewski zrobił z niego fajtera w 3 miesiące, a jak nie wygra to walka z Nastulą na zakończenie kariery obu panów (w przypadku porażki Nastuli z Bedorfem) 😀

 52. Gamrot wygra, nie mam wątpliwości, w końcu Poznań 🙂

  Logan chodź na chat 😉

 53. Nastula
  McCorkle
  Materla
  Kowalkiewicz
  Mańkowski
  Słowiński
  Azhiev
  Gamrot

 54. Różal nie jest bez szans, jeśli od razu skróci dystans (nie ma w końcu łokci) i wylądują w parterze, to może wyjść x przygotowań pod walkę MMA, obozy, etc.. Każdy kto robił ze świeżakiem w parterze wie, o czym mówię 😉

 55. Karol Bedorf vs. Paweł Nastula – Karol decyzja (chciałoby się żeby wygrał Paweł jako uhonorowanie jego kariery… no zobaczymy jak będzie)

  Mariusz Pudzianowski vs. Sean McCorkle- nie wypowiem sie bo nie wiem
  Michał Materla vs. Jay Silva- Michał poddanie 2runda
  Borys Mańkowski vs. Ben Lagman- Borys ko/tko
  Karolina Kowalkiewicz vs. Simona Soukupova- Karolina 3runda ko/tko/poddanie
  Marcin Różalski vs. Paweł Słowiński- Marcin duszenie zza plecow 2/3runda
  Anzor Azhiev vs. Artur Sowiński- Anzor Decyzja
  Mateusz Gamrot vs. Andre Winner- Mateusz decyzja
  pozdrawiam wsk

 56. Karol Bedorf vs. Paweł Nastula – COCO decyzja.
  Mariusz Pudzianowski vs. Sean McCorkle – Pudzian decyzja
  Michał Materla vs. Jay Silva – Cipao TKO 2runda
  Borys Mańkowski vs. Ben Lagman – Diabeł Tasmański TKO 2runda
  Karolina Kowalkiewicz vs. Simona Soukupova- Karolina decyzja
  Marcin Różalski vs. Paweł Słowiński – The Sting KO?TKO 1runda
  Anzor Azhiev vs. Artur Sowiński – Anzor KO/TKO 2runda
  Mateusz Gamrot vs. Andre Winner – Wierze w Gamrota, aczkolwiek Winner szykowany był dla Irokeza wiec róznie moze byc…

 57. Moje typy: Laughing
  Mariusz Pudzianowski vs Sean McCorkle (poddanie, 2rd)
  Karol Bedorf vs Paweł Nastula (jednogłośna decyzja)
  Michał Materla vs Jay Silva (poddanie, 1rd)
  Borys Mańowski vs Ben Lagman (TKO, 2rd)
  Karolina Kowalkiewicz vs Simona Soukupova (TKO, 2rd)
  Marcin Różalski vs Paweł Słowiński (KO, 2rd)
  Anzor Azhiev vs Artur Sowiński (jednogłośna decyzja)
  Mateusz Gamrot vs Andre Winner (niejednogłośna decyzja)

 58. ja tylko typowalem Różala… sława Cie przebil to pokaz im wszystkim k1 z BJJ w najlepszym wydaniu

 59. Bedorf
  McCorkle
  Materla
  Kowalkiewicz
  Mańkowski
  Słowiński
  Sowiński
  Winner

 60. Bedorf

  Pudzianowski

  Materla

  Kowalkiewicz

  Mańkowski

  Różalski (tutaj chyba najwiekszy problem z typowaniem)

  Azhiev

  Gamrot

 61. NASTURRRRRRRRLLLLLAAAAAA !!!!!!!!!!!!!
  McCorkle
  Materla
  Kowalkiewicz
  Mańkowski
  Słowiński
  KOrnik
  Gamrot

 62. Pudzianowski
  Nastula
  Materla
  Mańkowski
  Kowalkiewicz
  Słowiński
  Azhiev
  Gamrot

 63. Jest to raczej walka za wcześnie przygotowana dla Olsztynianina, lecz… mam przeczucie, że to właśnie Anzor wyjdzie z tego boju zwycięsko

  Olsztynianin? o.O Czy dlatego że jest czeczenem przypisujesz go do Olsztyna czy to sprawdzone info?

 64. Oczywiście chodziło mi o podopiecznego Piotra Jeleniewskiego, a nie jego bardziej znanego ziomka. Czasami zdarzają się pomyłki. Już naprawiam 🙂

 65. McCorkle poddanie druga runda

  Bedorf decyzja/TKO 3 runda

  Materla poddanie druga runda

  Mańkowski decyzja

  Kowalkiewicz TKO runda 2

  Sting KO druga runda

  Anzor poddanie 3 runda

  Gamrot decyzja

 66. Pudzianowski TKO

  Reszta walk mnie nie interesuje… 

  Bedorf DEC

  Materla SUB

  Mańkowski TKO

  Kowalkiewicz TKO

  Słowiński TKO

  Anzor DEC

  Winner DEC

 67. Pudzian vs McCorkle – kiedyś lubiłem Pudziana. Ale odkąd zaczął walczyć wyszlo jego prawdziwe ja. Te gadki że biega 1km poniżej 3 min i to że jest przygotowany na 3 rundy to stek bzdur , które powtarza przed każda walka. Mówi że traktuje MMA powaznie, hahah zamiast ćwiczyć pompuje klate ,i robi torty. Walkę wygra Amerykanin. Sub 2 runda.

  Bedorf vs Nastula – wygra ten pierwszy. Jest po prostu lepszy. KO 1 runda.

  Materla vs Silva – taie rzeczy tylko w KSW. Zawodnik po przegrenych 2 walkach przez KO dostaje u nas walke o pas. Jestem chyba 1% , która postawi na Silve. KO 2 runda.

 68. McCorkle – SUB 2R

  Nastula – UD

  Materla – UD

  Mańkowski – TKO 2R

  Kowalkiewicz – SUB 1R

  Różalski – SUB 2R

  Azhiev – TKO 3R

  Gamrot – UD

 69. Pudzian vs. McCorkle – Pudzian nie zrobił takiego progresu, aby przejść seksownego. Max w drugiej rundzie zobaczymy powtórkę z rozgrywki. McCockle via Sub 2rd

  Bedorf vs. Nastula – Uważam że tutaj będziemy mieli pojedynek na cardio. Obaj nie dadzą sobię zrobić większego kuku w stójce, i w parterze. Jeżeli Nastuli starczy tlenu na użeranie się z cięższym Bedorfem, powinien przeważyć w końcówce, no chyba że Bedorf skutecznie okopie Pawła, a ma czym kopać. Bezpiecznie stawiam na Bedorf via UD

  Materla vs. Silva – Będzie łogień. Michał zdaje się poirytowany sytuacją, i wydaje mi się że będzie chciał zakończyć pojedynek szybko i pewnie. Szybka wymiana, parter i sub. Michał via Sub 1rd

  Mańkowski vs. Lagman – Borys wygląda na przygotowanego jak nigdy. Będzie szybkość, siła, dynamika, i Lagman mimo dosyć niebezpiecznej stójki będzie zdeklasowany motoryką i techniką Borysa. Mańkowski via TKO/KO 2rd.

  Kowalkiewicz vs. Soukupova – Przyznaję bez bicia – nie śledzę kobiecego MMA zbyt uważnie. Aczkolwiek te walki Karoliny które na KSW się odbyły widziałem. W typowaniach twierdzą że Soukupova jest obita, więc – Kowalkiewicz via UD

  Różalski vs Słowiński – Różal i Paul to zupełnie dwie inne bestie w stójce. Różal na razie pokazał się w ringu jako brawler, a Paul w klatce w debiucie wyglądał bardzo pewnie, bił technicznie i mocno. Postawiłbym w takim wypadku na Słowińskiego, gdyby nie to że wydaję się mieć słabszy łeb od naszego barbarzyńcy. Nie skreślam Różala w tej walce, wręcz przeciwnie, jakiś cep dojdzie do głowy Paula i go naruszy, a w MMA nie dostajemy 10 sekund na dojście do siebie. Różal via TKO/KO 3rd.

  Azhiev vs. Sowiński – Anzor to dzik, i to bardzo perspektywiczny. Myślę że początek będzie należeć do Kornika, ale Anzor znajdzie „drogę do serca” swojego oponenta. Jakieś brulatne g’n’p czy coś :). Azhiev via TKO/KO 2rd.

  Gamrot vs Winner – Ciężki typ. Bez zbędnego rozpisywania się – Gamrot via UD

 70. Bedorf – decyzja
  Borys – ko 1wsza runda
  Różal – a co 😛 poddanie 😉 2 runda
  Gamer – decyzja
  Kowalkiewicz – ko 2 runda
  Materla – ko 3cia runda
  big sexy – poddanie 1wsza runda
  Anzor – ko 2ga runda

 71. Mariusz Pudzianowski vs. Sean McCorkle

  Karol Bedorf vs. Paweł Nastula

  Michał Materla vs. Jay Silva

  Borys Mańkowski vs. Ben Lagman

  Karolina Kowalkiewicz vs. Simona Soukupova

  Marcin Różalski vs. Paweł Słowiński

  Anzor Azhiev vs. Artur Sowiński

  Mateusz Gamrot vs. Andre Winner
  Skąd przybywamy na cohones:

 72. Nie chce mi się pisać typów… Mam tylko nadzieję, że będą niespodzianki :).

 73. Pudzian 2R TKO
  Bedorf 3R TKO
  Materla 2R PODDANIE
  Borys DECYZJA
  KAROLINA 1R PODDANIE
  RÓŻAL 2R KO
  ANZOR DECYZJA
  GAMROT 3R TKO

 74. Sean McCorkle 2 runda Poddanie
  Paweł Nastula 3 runda TKO
  Michał Materla 2 runda TKO
  Borys Mańkowski Decyzja
  Karolina Kowalkiewicz Decyzja
  Paweł Słowiński 2 runda KO
  Artur Sowiński Decyzja
  Mateusz Gamrot 3 runda Poddanie

 75. McCorkle

  Nastula

  Materla

  Mańkowski Kowalkiewicz

  Słowiński

  Azhiev

  Winner

 76. McCokle 2rd Poddanie
  Bedorf Decyzja
  Materla 2 rd poddanie
  Mańskowski Decyzja
  Anzor Decyzja
  Słowiński 2 rd KO
  Kowalkiewicz 1rd KO
  Gamrot Decyzja

 77. Czemu nie daliście Frankowi uzasadnić swojego typu na Pudziana? 🙂

 78. no juz dziala juz sie balem ze nas z kodem wydymaja
  poki co pokazuja Kowalkiewicz

 79. Pudzianowski KO
  Nastula Decyzja
  Materla Poddanie
  Mańkowski Decyzja
  Sowiński KO
  Słowiński KO
  Kowalkiewicz Decyzja
  Winner Decyzja.

 80. witam wszystkich
  mieszkam w Londynie.

  Wykupilem dostep na gale w KSWTV.com i dupa nie ma zadnego obrazu tylko caly czas trwa autoryzacja…

  czy ktos wie o co chodzi ??

  dzieki z gory

 81. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 82. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 83. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 84. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 85. I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

  bo to rzut monetą?

 86. I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

  bo to rzut monetą?

 87. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 88. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 89. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 90. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 91. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

 92. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

 93. Z tym czynnkiem X – true, ktoś tu nieuważnie spoglądał na stare odcinki z serii"pod lupą", której już dawno nie widzieliśmy…

 94. Z tym czynnkiem X – true, ktoś tu nieuważnie spoglądał na stare odcinki z serii"pod lupą", której już dawno nie widzieliśmy…

 95. dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley?

  Tak jak omijam szerokim łukiem kolektury Lotto, tak nie mam zamiaru inwestować swoich pieniędzy w walkę, której wynik można typować na zasadzie "chybił-trafił". Kto ma szczęście i dobrze trafi, ten będzie szczęśliwy, bo kursy na obu zawodników są dosyć ciekawe.

  Co przemawia na korzyść Woodleya?
  – świetnie wyglądał na ważeniu,
  – jest młodszy i teoretycznie powinien mieć większy głód walki,
  – powinien być minimalnie szybszy i bardziej eksplozywny.

  Atuty "Kosa":
  – lepsza kondycja,
  – większe doświadczenie.

  Obaj są zapaśnikami i obaj walczą w podobnym stylu. Prawdopodobnie skończy się decyzją po nudnej walce. Współczuje sędziom punktowym, bo niuanse mogą mieć spory wpływ na końcowy werdykt.

 96. dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley?

  Tak jak omijam szerokim łukiem kolektury Lotto, tak nie mam zamiaru inwestować swoich pieniędzy w walkę, której wynik można typować na zasadzie "chybił-trafił". Kto ma szczęście i dobrze trafi, ten będzie szczęśliwy, bo kursy na obu zawodników są dosyć ciekawe.

  Co przemawia na korzyść Woodleya?
  – świetnie wyglądał na ważeniu,
  – jest młodszy i teoretycznie powinien mieć większy głód walki,
  – powinien być minimalnie szybszy i bardziej eksplozywny.

  Atuty "Kosa":
  – lepsza kondycja,
  – większe doświadczenie.

  Obaj są zapaśnikami i obaj walczą w podobnym stylu. Prawdopodobnie skończy się decyzją po nudnej walce. Współczuje sędziom punktowym, bo niuanse mogą mieć spory wpływ na końcowy werdykt.

 97. Dunham – Cerrone.

  w Cerrone wystarczy wejść niczym dzik w żołędzie, po czym zebrać krwawe żniwo

  I ja dokładnie tak uważam. Nie zgadzam się, że Guillard nie ma szklankej szczęki. Gdyby był odrobinę bardziej wytrzymały, to Cowboy leżałby nieprzytomny. Ktoś, kto tańczy po 1 ciosie od Joe Lauzona nie może mieć twardego łba. Ogólnie największym problemem Cerrone jest jego tragiczna obrona. Jeśli Dunham ruszy do ataku, bijąc w różnych płaszczyznach, to Cowboy się pogubi, poplącze i tyle z tego wyjdzie. Moim faworytem 60-40 jest Dunham. Obawiam się tego, czy sędziowie nie będą ślepi po raz kolejny (Dunham – Grant/dos Anjos), jednak uważam, że gra jest warta świeczki po takim kursie.

  A ja postawiłem na Kosa. Mam wrażenie, że Woodley jest przereklamowany przez ten knockout na Hieronie.

 98. Dunham – Cerrone.

  w Cerrone wystarczy wejść niczym dzik w żołędzie, po czym zebrać krwawe żniwo

  I ja dokładnie tak uważam. Nie zgadzam się, że Guillard nie ma szklankej szczęki. Gdyby był odrobinę bardziej wytrzymały, to Cowboy leżałby nieprzytomny. Ktoś, kto tańczy po 1 ciosie od Joe Lauzona nie może mieć twardego łba. Ogólnie największym problemem Cerrone jest jego tragiczna obrona. Jeśli Dunham ruszy do ataku, bijąc w różnych płaszczyznach, to Cowboy się pogubi, poplącze i tyle z tego wyjdzie. Moim faworytem 60-40 jest Dunham. Obawiam się tego, czy sędziowie nie będą ślepi po raz kolejny (Dunham – Grant/dos Anjos), jednak uważam, że gra jest warta świeczki po takim kursie.

  A ja postawiłem na Kosa. Mam wrażenie, że Woodley jest przereklamowany przez ten knockout na Hieronie.

 99. @Puczi

  Zgadzam się, ze "Kowboj" ma dziurawą gardę, ale… Dunham w tej materii dużo gorszy nie jest, o czym świadczy między innymi jego walka z, nomen omen, Guillardem. Evan daje się trafiać, co w połączeniu ze ślamazarnym tempem, w którym zaczyna walki może mieć spory wpływ na przebieg pojedynku. Jak ja to widzę? Walka zaczyna się cios za cios, jednak to lepszy technicznie Cerrone częściej i czyściej trafia (mam nadzieję, ze nie zapomni o swoich highkickach, bo są na prawdę wyborne). To sprawia, że rozluźnia się i bez skrępowania walczy dalej, także przyspieszenie i zwiększenie presji przez Dunhama nie będzie mu straszne. Liczę, że Donaldowi uda się urwać dwie rundy. Najbardziej obawiam się, że Evan, wbrew temu co do tej pory robił, zacznie walkę "z przytupem" od samego początku, ale jestem dobrej wiary.

 100. @Puczi

  Zgadzam się, ze "Kowboj" ma dziurawą gardę, ale… Dunham w tej materii dużo gorszy nie jest, o czym świadczy między innymi jego walka z, nomen omen, Guillardem. Evan daje się trafiać, co w połączeniu ze ślamazarnym tempem, w którym zaczyna walki może mieć spory wpływ na przebieg pojedynku. Jak ja to widzę? Walka zaczyna się cios za cios, jednak to lepszy technicznie Cerrone częściej i czyściej trafia (mam nadzieję, ze nie zapomni o swoich highkickach, bo są na prawdę wyborne). To sprawia, że rozluźnia się i bez skrępowania walczy dalej, także przyspieszenie i zwiększenie presji przez Dunhama nie będzie mu straszne. Liczę, że Donaldowi uda się urwać dwie rundy. Najbardziej obawiam się, że Evan, wbrew temu co do tej pory robił, zacznie walkę "z przytupem" od samego początku, ale jestem dobrej wiary.

 101. Nie chce się gifów szukać to trzeba po gmoszemu analizy robić robić : D Jeszcze tyle prognoz przed galą nie czytałem, nigdy : ) nie wiem czy w końcu coś w ogólę dzisiaj zagram, bo już mam mętlik w głowie absolutny:-)

 102. Nie chce się gifów szukać to trzeba po gmoszemu analizy robić robić : D Jeszcze tyle prognoz przed galą nie czytałem, nigdy : ) nie wiem czy w końcu coś w ogólę dzisiaj zagram, bo już mam mętlik w głowie absolutny:-)

 103. midern – będzie typowanie redakcji jak zawsze

  maryjan – gify dojdą, przed tym typowaniem nie starczyło już czasu no i to nowy cykl u nas więc będzie się rozwijał:)

 104. midern – będzie typowanie redakcji jak zawsze

  maryjan – gify dojdą, przed tym typowaniem nie starczyło już czasu no i to nowy cykl u nas więc będzie się rozwijał:)

 105. maryjan to tak jak ja ,niby juz zagralem ale mam chec dorzucic rorego przez dec ,ale sie zastanawiam bo mam w grze juz kupon z rorym rampage + minakov + rory do wygrania 50 moze zagrac za 50 przez dec jak wygra przez cokolwiek to maly minus a jak przez dec to spory plus :Pa jak przegra to juz dupa:):-)

  te anazlizy beda tylko UFC czy tez innych gal?

 106. maryjan to tak jak ja ,niby juz zagralem ale mam chec dorzucic rorego przez dec ,ale sie zastanawiam bo mam w grze juz kupon z rorym rampage + minakov + rory do wygrania 50 moze zagrac za 50 przez dec jak wygra przez cokolwiek to maly minus a jak przez dec to spory plus :Pa jak przegra to juz dupa:):-)

  te anazlizy beda tylko UFC czy tez innych gal?

 107. Już teraz wiem, dlaczego Szady siedziałeś cicho przez ostatnie dni. Propsy za wkład 🙂

  Dobry materiał panowie. Mam nadzieję, że będzie cykliczny. Dobrze by też było, jeśli udałoby się Wam wstawiać go trochę wcześniej, niż na kilka godzin przed galą, bo wiele ludzi, ( zaliczam się do nich i ja ) nie czeka do ostatniej chwili ze względu na częste wahania kursów, co mieli postawić – postawili i tekst ten traktują bardziej jako porównanie typowań własnych z typowaniami redakcji (bądź Szadego ) niż analityczną pomoc w obstawianiu. 😉

 108. Już teraz wiem, dlaczego Szady siedziałeś cicho przez ostatnie dni. Propsy za wkład 🙂

  Dobry materiał panowie. Mam nadzieję, że będzie cykliczny. Dobrze by też było, jeśli udałoby się Wam wstawiać go trochę wcześniej, niż na kilka godzin przed galą, bo wiele ludzi, ( zaliczam się do nich i ja ) nie czeka do ostatniej chwili ze względu na częste wahania kursów, co mieli postawić – postawili i tekst ten traktują bardziej jako porównanie typowań własnych z typowaniami redakcji (bądź Szadego ) niż analityczną pomoc w obstawianiu. 😉

 109. @Zychal

  Głównie UFC. Myślę, że wobec KSW też nie będziemy obojętni. 🙂

  @Pietagoras

  Ja bym wolał "wypuszczać" analizy dopiero po tym jak Betsafe poda pełną ofertę kursów na całą galę. Mamy zamiar analizować nie tylko kursy na zwycięstwo konkretnego zawodnika, ale i zakłady specjalne typu: "Rundy powyżej/poniżej" czy metody zwycięstw, a te pojawiają się na kilka dni przed galą. Przyznaję, że sobota to trochę późno, ale nieraz może się nie udać szybciej. Projekt dopiero startuje, wszystko się może pozmieniać, także wszelkie sugestie mile widziane. 🙂

 110. @Zychal

  Głównie UFC. Myślę, że wobec KSW też nie będziemy obojętni. 🙂

  @Pietagoras

  Ja bym wolał "wypuszczać" analizy dopiero po tym jak Betsafe poda pełną ofertę kursów na całą galę. Mamy zamiar analizować nie tylko kursy na zwycięstwo konkretnego zawodnika, ale i zakłady specjalne typu: "Rundy powyżej/poniżej" czy metody zwycięstw, a te pojawiają się na kilka dni przed galą. Przyznaję, że sobota to trochę późno, ale nieraz może się nie udać szybciej. Projekt dopiero startuje, wszystko się może pozmieniać, także wszelkie sugestie mile widziane. 🙂

 111. @Tomasz Chmura

  Spokojnie. Faktycznie, zapomniałem,że Yoshi używał tego sformułowania. Dawno nie czytałem żadnego pod lupą i to mi sie bardziej kojarzyło z analizami Slipmycha. Najmocniej przepraszam, bez zbędnych nerwów 🙂

 112. @Tomasz Chmura

  Spokojnie. Faktycznie, zapomniałem,że Yoshi używał tego sformułowania. Dawno nie czytałem żadnego pod lupą i to mi sie bardziej kojarzyło z analizami Slipmycha. Najmocniej przepraszam, bez zbędnych nerwów 🙂

 113. Zamiast się wykłócać, kto i co zrobił pierwszy (czy kto stoi tam, gdzie stało ZOMO), może lepiej podyskutować o najbliższej gali? 🙂

  Jest wśród czytających ktoś, kto postawił na Chaela Sonnena? Kurs 2.50 kuszący. Ja się do samego końca zastanawiałem, jednak ciągle mnie coś odciągało od tego pomysłu, a to jak Rashad wyglądał dobrze na ważeniu postawiło kropkę nad i.

 114. Ja stawiałem na Evansa, będzie górował nad Sonnenem warunkami fizycznymi, jednak to nie jest waga naszego ulubieńca, można porównać walkę JJ vs Evans i JJ vs Sonnen. Moim zdaniem Evans ma w tej walce 75% szanse na zwycięstwo.

 115. Postawiłem na wygraną Lawlera przez cokolwiek, bo wtedy nie było jeszcze kursu wygranej przez KO, gdyby był obstawiłbym go, ponieważ i moim zdaniem the Ruthless może wygrać tylko przez KO.

 116. Jeżeli to ma być początek takiej bet-miesiączki to fajna inicjatywa. Nawet z rysowaniem strzałek ala treneiro Gmoch : D No i fajnie że coraz więcej ludzi bierze się do roboty wespół, ja czasami nie dowierzam w ludzi ale tutaj zostałem nie raz zadziwony:-)

 117. Z tej gali zagrałem 3 kupny: Bagautinov – wygrana, Cerrone – wygrana, MacDonald – wygrana przez decyzję, także gala na małym plusie. Paradoksalnie, tego ostatniego kuponu byłem najbardziej pewny.

  Nie zawiodła mnie intuicja – "Kowboj" powrócił i to w świetnym stylu. Był ogień. 🙂 Mam nadzieję, że porzuci zamiary zejścia do niższej kategorii, bo w wadze lekkiej może jeszcze trochę namieszać.

  @Pietagoras

  Gratuluję trafionego Lawlera. 🙂 Kurs 4.00 – kosmos.

 118. ja gralem bagutinova na singlu

  cerone + woodley ( Szady dzieki bo mialem stawiac na dunhama)

  gsp + evans

  175 do przodu

  nie weszlo tylko rory + minakov + jaskosn z belatora

 119. Harris obstawiony mam nadzieje za Rani wygra z finem 😛

  a co do Strusa to chyba sie zgodze i postawie ta dniowke :-)kurs na matta za slaby zeby grac

 120. mysle, ze Strus zostanie zameczony na glebie

  Jest takie prawdopodobieństwo, dlatego odradzam wchodzenie w to "grubo".

  Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

 121. Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

  Cześć, dobra robota panowie, ale ogólnie znacznie bardziej podobało mi się jakbyście wrzucali typy razem ze wszystkimi w dziale zakłady bukmacherskie, jak to Szady robił wcześniej, bo niestety z kursów, które tu Szady podałeś można zagrać tak na prawdę tylko Harrisa po lepszym, reszta już gorsze. Ja jestem dopiero początkujący jeśli chodzi o mma i się nie wychylam, ale z czasem też będę próbował coś grać samodzielnie, ale na razie próbuję to co tutaj na forum wyłapie 🙂

  Nie twierdzę, że ta inicjatywa jest zła, ale wolałbym nawet krótkie opisy kilka zdań, bądź nawet bez, w dziale o zakładach, a później na przykład tak jak tu lub poprzednio przed galą, dłuższy opis, no ale pewnie traci to klimat wyczekiwania na artykuł jak byście te kilka zdań napisali wcześniej 🙂

  Pozdrawiam i powodzenia:-)

 122. Chciałem grać Raniego, ale znów masa wątpliwości po tym wpisie. Rozmyśliłem się już i chyba nie zagram ani jednego ani drugiego. Ewentualnie puszczę Maximo Blanco na singlu na tą galę, bo Maynard też się wydaje troche niepewny. Szkoda,że nie opisywaliście tej walki. Dobra robota.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.