KSW 22

Poniżej znajdziecie redakcyjne przewidywania na galę KSW 22, rozpoczynającą noc wielkich emocji związanych z MMA. Studio przed galą ruszy na Polsacie Sport o 19 a sama gala rozpocznie się godzinę później. Walki można typować też za pomocą naszego Typera do godziny 18.

Jan Błachowicz vs. Goran Reljic

Kuba
Bardzo dobre i wyrównane zestawienie. Goran to solidny zawodnik i jak zapowiada będzie chciał skończyć walkę przed czasem. Nie mam jednak wątpliwości, że Błachowicz  po okresie spędzonym w USA jest doskonale przygotowany do walki i to on będzie miał powody do świętowania na wieńczącym mocny polski weekend after party. Janek powinien być lepszy w stójce i w parterze i to on powinien wyznaczać płaszczyznę walki. Reljic nie będzie w stanie przejść zapasów „Johna”  a w efekcie będzie tańczył pod dyktando naszego najlepszego półciężkiego. Chciałbym aby w końcu Janek mocno zaakcentował, że zmierza w kierunku UFC i skończył Reljica przed czasem ale asekuracyjnie postawię, że bezpiecznie wygra decyzją sędziowską. Błachowicz, jednogłośna decyzja.

Tomasz N.

Na papierze to chyba najbardziej wyrównana i nieprzewidywalna jeśli chodzi o wynik walka jaką zestawiło w swojej historii KSW. Mistrz ich własnej organizacji kontra bardzo solidny weteran UFC który dalej jest w szczycie swojej formy. Co do samej walki to wiem że Błachowicz jest świetnie przygotowany do niej, miał prawdziwy obóz treningowy,i co ważniejsze omineły go kontuzję. W ringu KSW Janek zdominuje siłowo swojego przeciwnika i przeniesie walkę tam gdzie będzie mu to bardziej pasowało po czym podda lub skończy swojego przeciwnika w drugiej, trzeciej rundzie.  Błachowicz przez nokaut w trzeciej rundzie.

Redaktorzy typujący Błachowicza: Piotrek, Karol, Kuba, Tomasz Ch., Tomasz M., Tomasz N.
Redaktorzy typujący Reljica:

Paweł Nastula vs. Kevin Asplund

Piotrek
Kevin Asplund to dobry przeciwnik na przetarcie dla Pawła w KSW. Nie spodziewam się po Amerykaninie za dużo, jedna może dwie rundy w których Paweł powinien dominować w każdej płaszczyźnie. Nastula TKO/SUB druga runda.

Tomasz M.
Choć słowo ogórek i jego pochodne stały się w ubiegłym tygodniu dla mnie absolutnie najbardziej nadużywanym słowem na stronie to nie ma co ukrywać, że Asplund jest tej proweniencji. Nie chcę ślepo wierzyć w zapewnienia członków Nastula Team o świetnej dyspozycji ich lidera na treningach ale na Asplunda podejrzewam, że na pewno wystarczy. Nastula, poddanie, 2 runda.

Redaktorzy typujący Nastulę: Piotrek, Karol, Kuba, Tomasz Ch., Tomasz M., Tomasz N.
Redaktorzy typujący Asplunda:

Karol Bedorf vs. Oli Thompson

Tomasz Ch.
Można by rzec, że jest to swego rodzaju test, którego wynikiem będzie jasny sygnał na to czy Karol Bedorf jest lepszy od Phila De Friesa oraz Shawna Jordana, którzy z Olim  rozprawili się w drugiej rundzie podczas jego epizodu z UFC. Jednak wracając na ziemię, jak wiemy każde starcie jest wyjątkowe i nigdy nie powinno się patrzeć na to kto z kim wygrał – bo nie jest to miarodajne. Natomiast atrybuty obu panów już jak najbardziej można porównać. I tutaj śmiało mogę postawić na Bedorfa, który powinien sobie poradzić dobrze w tym starciu. Nie tylko sam jest jak tur, ale – co jest powszechnie znane – posiada również fenomenalne umiejętności grapplerskie. Siła Oliego Thomsona nie  będzie miała tutaj żadnego znaczenia – a jak już, będzie się równoważyła. Należy sobie bowiem przypomnieć, że w poprzednich pojedynkach Oli wcale nie dominował w tym aspekcie swoich przeciwników. Dodatkowo Karol ostatnio mocno szlifował zapasy i to na pewno zaowocuje w walce. Jedyną niewiadomą jest tutaj kondycja, która u obu zawodników jest bardzo daleka od żelaznej. Klincz, zapasy i próby poddań, a wszystko na korzyść Karola. Tak to widzę.

Karol
Szczerze mówiąc to nie mam specjalnej wkrętki na ten pojedynek, ale oczywiście liczę na szybkie zwycięstwo Bedorfa. Reprezentant Berserkerów góruje technikami parterowymi i zapasami. Czuję, że szybko, bez większych kłopotów sprowadzi Anglika i tam będzie szukał poddania, które wyciągnie w drugich pięciu minutach. Karol Bedorf przez poddanie, runda 2.

Redaktorzy typujący Bedorfa: Piotrek, Karol, Kuba, Tomasz Ch., Tomasz M.,Tomasz N.
Redaktorzy typujący Thompsona:

Anzor Azhiev vs. Pavel Svoboda

Piotrek
Myślę, że nie ma co szczególnie rozpisywać się na tym zestawieniem. Bilans rywali Czecha jest delikatnie mówiąc marny i nigdy nie miał okazji zmierzyć się z talentem na miarę młodego Czeczena. Przewiduje, że Anzor zakończy walkę już w pierwszej rundzie a w najgorszym scenariuszu spodziewam się jego pełnej dominacji na pełnym dystansie. Anzor TKO/KO pierwsza runda.

Tomasz Ch.
Anzor Azhiev, to młody i perspektywiczny zawodnik. Najlepiej świadczy o tym Herakles, którego wczoraj otrzymał w kategorii „odkrycia roku”. Rzeczywiście w 2012 był dla niego bardzo udany. Pokonanie Danę Cengiza oraz Paula Reeda, to znaczące osiągnięcia jak na kogoś, kto dopiero stawia pierwsze kroki w zawodowym MMA. Również styl w jakim wygrywał wart jest odnotowania. Pełen profesjonalizm w ringu i ciągłe szlifowanie umiejętności gwarantują, że w przyszłości Anzor będzie znaczącą siłą, z którą trzeba się będzie liczyć w Europejskich, a może i nawet światowych klatkach. Ten pojedynek raczej nie zweryfikuje do końca tego jakim zawodnikiem jest młody Czeczen. Niestety Mariusz Pioskowik byłby – co oczywiste – znakomitym testem i wyznacznikiem tego, kto na którym miejscu znajduje się w naszym rankingu wagi piórkowej. A tak to… raczej przeciwnik do rekordu i nic więcej. No bo jak inaczej można traktować kogoś, kto ma siedem wygranych pojedynków, a wszystkie wygrane z debiutantami. Niesamowite ilu w Czechach młodych chłopaków chcących zrobić karierę w MMA. Można aż na siedmiu z rzędu natrafić! Anzor wygra to… swobodnie.

Redaktorzy typujący Azhieva: Piotrek, Karol (po zmianie rywala, wcześniej na Pioskowika), Kuba, Tomasz Ch., Tomasz M.,Tomasz N.
Redaktorzy typujący Svobodę:

Kamil Waluś vs. Christos Piliafas

Tomasz M.
Zobaczymy co dało Kamilowi 2,5 miesiąca ciężkich treningów w Blackzillians. Można żartować z ostatnich niepowodzeń tego obozu, można podważać potencjał Walusia w tym sporcie ale myślę, że każdemu zawodnikowi na tak wczesnym etapie jego kariery spędzenie takiego długiego czasu z zawodnikami z absolutnego topu wyjdzie na plus.  Z drugiej strony Piliafas jest już w takim wieku i takim otoczeniu treningowym, że ciężko wyobrazić sobie poważne postępy z jego strony. Waluś, TKO, 2 runda.

Tomasz N.

Do czasu ważenia KSW 22 nie zdawałem sobię sprawy jak dużym zawodnikiem jest Kamil. Potężny i silny jak na europejską wagę ciężką z bardzo mocną ręką po której ludzie padają jak muchy. Piliafas to dalej wielka nie wiadoma ale w Kamilu po prostu widać głód walki który mam nadzieję przełoży się na trzecie zwycięstwo z rzędu przed czasem. Oby tylko  klątwa

Blackizillians pozostała za oceanem.

Redaktorzy typujący Walusia: Piotrek, Karol, Kuba, Tomasz M.,Tomasz N.
Redaktorzy typujący Piliafasa: Tomasz Ch.

Piotr Strus vs. Aziz Karaoglu

Kuba
Karaoglu ściągnięty dla Piotrka w ostatniej chwili ani nie jest wymagającym, ani dobrze przygotowanym zawodnikiem. Strus mający za sobą obfity okres treningowy w Stanach przeczeka nawałnicę ciosów, którą Turek uskuteczni w pierwszej rundzie i najdalej na początku drugiej odsłony zakończy walkę przez TKO. Piotr Strus, TKO, runda 2.

Karol
Murowanym faworytem tego starcia będzie Strus. Jego nowy przeciwnik – Aziz Karaoglu pojawia się na zawodowym ringu po niemal czteroletniej przerwie, w dodatku bez ścisłego cyklu treningowego pod walkę. Turek rzuci wszystko na jedną kartę i pod koniec pierwszej odsłony będzie już pochłaniał tlen na Torwarze. Piotrek ma za sobą owocne przygotowania i nie pozostawi złudzeń zawodnikowi z Niemiec. Przetrzyma nawałę i uderzy mocnym ciosem. Myślę, że Turek cudem dotrwa do gongu kończącego pierwszą rundę, ale w drugiej czeka go już totalna egzekucja. Piotr Strus przez (T)KO, runda 2.

Redaktorzy typujący Strusa: Piotrek, Karol, Kuba, Tomasz Ch., Tomasz M.,Tomasz N.
Redaktorzy typujący Karaoglu:

Rafał Moks vs. Marcin Naruszczka

Kuba
Rafał w KSW jest systematycznie zestawiany z wymagającymi przeciwnikami i jak na razie taki matchmaking kończy się dla niego niezbyt dobrze. Tak z Saidovem jak i z Mańkowskim przegrał po bardzo wyrównanych walkach i  nie da się ukryć, że również tak może zdarzyć się w dzisiejszym pojedynku. Niemniej jednak z Naruszczką ma spore szanse na odwrócenie złej passy i myślę, że  z niej skorzysta. Moks zdaje się być bardzo zdeterminowany, robi postępy w stójce i będzie uderzał krótkimi kombinacjami, które powinien przeplatać obaleniami. Urwania nogi (czy innego poddania) raczej nie zobaczymy jednak Rafał powinien przenosić walkę na ziemię i tam skutecznie punktować z góry. Moks,  niejednogłośna decyzja. 

Tomasz Ch.
Rekord Kulturysty kompletnie nie oddaje klasy jaką reprezentuje ten zawodnik. Stanowiąc trzon armii Berserkerów, zawodnik ten w swojej karierze stoczył naprawdę arcytrudne boje z przeciwnikami, których mieć w rekordzie, to zaszczyt. Porażki w M-1 z Rashidem Magomedovem czy Yasubey’em Enomoto, to nie jest coś czego powinniśmy się wstydzić. Również na naszym podwórku Aslambek Saidov oraz Borys Mańkowski, to nazwiska, które mówią same za siebie. Zwłaszcza w kontekście tego, że dwa ostatnie starcia były naprawdę bardzo wyrównane i wynik mógłby iść w obie strony. Rafał posiada wysokie umiejętności parterowe, a w walce ze swoim przyjacielem pokazał stójkę tak efektowną, że aż została nominowana do Heraklesa w kat. walki roku. Również i to obecne zestawienie jest idealnym przykładem obrazującym w jakim miejscu Rafał się obecnie znajduje – czyli ścisła czołówka w kraju wagi półśredniej. Bo inaczej godności Naruszczki się nie da interpretować. To tak gwoli wyjaśnienia dlaczego rekord 6-6 nie jest gorszy od 11-1. Marcin jest równie świetnym zawodnikiem MMA, którego z Moskem łączy przegrana z Borysem Mańkowskim. Dodajmy do tego, że jest to jedyna jego przegrana w rekordzie. Ostatnio  wysoka wygrana z niedoszłym przeciwnikiem Strusa, Abu Azaitarem jasno daje do zrozumienia, że obaj zawodnicy z zestawienia są siebie warci, a bój ich będzie ozdobą gali. Z racji przymusu typowania, mój głos wędruje jednak do Berserkera Rafała Moksa.

Redaktorzy typujący Moksa: Piotrek, Karol, Tomasz Ch., Tomasz M., Kuba,Tomasz N.
Redaktorzy typujący Naruszczkę:

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

295 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 7. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 8. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 9. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 10. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 11. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 12. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 13. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 14. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 15. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 16. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 17. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 18. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 19. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 20. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 21. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 22. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 23. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 24. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 25. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 26. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 27. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 28. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 29. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 30. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 31. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 32. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 33. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 34. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 35. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 36. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 37. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 38. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 39. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 40. Piliafas KO/TKO 2 Runda

  Moks Decyzja

  Strus KO/TKO 2 Runda

  Anzor KO/.TKO 1 Runda

  Bedorf Poddanie 2 Runda

  Nastula Poddanie 1/2 Runda

  Janek KO/TKO 2/3 Runda

 41. To będzie rzeź malowanych gwiazd KSW:

  Wygrane:

  Reljic
  Asplund
  O. Thompson
  Svoboda
  Waluś
  Karaoglu/Strus po 50%
  Naruszczka

 42. Kurcze redakcja z jednym wyjątkiem bardzo jednogłośnie ;).

  Błachowicz, dec
  Nastula, sub
  Bedorf, dec
  Anzor, (T)KO
  Strus, (T)KO
  Naruszczka, (T)KO
  Piliafas, (T)KO

 43. Janek decyzja

  Nastula poddanie 1r

  Coco decyzja

  Strus ko/tko 1 r

  Kulti decyzja

  Waluś decyzja

  Anzor decyzja

 44. Janek Błachowicz – Unanimous Decision

  Paweł Nastula – Submission, runda 1

  Karol Bedorf – TKO, runda 2

  Anzor Azhiev – Unanimous Decision

  Piotr Strus – TKO, runda 1

  Rafał Moks – Split Decision

  Kamil Waluś – TKO, runda 1

 45. Redakcja bardzo jednogłośnie pewnie ze względu na ten wspaniały fightcard i dobór zagranicznych rywali, którzy rzadko kiedy są faworytami jakiekogolwiek starcia z naszymi zawodnikami…. Przyznam szczerze, że bardzo mnie to irytuje w KSW :/  Co do typów to stawiam identycznie jak redaktor Tomasz Ch. 

 46. Redakcja z jednym wyjątkiem bardzo jednogłośnie ;).

  Błachowicz, dec
  Nastula, sub
  Bedorf, dec
  Anzor, (T)KO
  Strus, (T)KO
  Naruszczka, (T)KO
  Piliafas, (T)KO

 47. to walka o pas , gdzieś czytałem że 5 rund ale jak muwice że 3 to ok , na innym portalu typują wygraną chorwata w 4 rundzie

 48. Janek, Dec
  Nastula, T(KO)
  Bedorf, Dec
  Anzor, T(KO)
  Strus, Dec
  Moks, Sub
  Piliafas, T(KO)

 49. MmaArtur- obejrzyj sobie zapis video ważenia, Wójcik mówił, że walka Janka jako jedyna będzie rozegrana na dystansie 3x 5 min + ewentualna 5 minutowa dogrywka.

 50. Jano przez (T)KO w trzeciej rundzie,
  Nastula przez poddanie w drugiej rundzie,
  Coco przez poddanie w drugiej rundzie,
  Azhiev przez TKO w pierwszej rundzie,
  Waluś przez niejednogłośną decyzję,  
  Struś przez TKO w pierwszej rundzie,
  Moks przez niejednogłośną decyzję.

 51. Jan Błachowicz Decyzja

  Paweł Nastula Poddanie Runda 2

  Karol Bedorf Poddanie Runda 2

  Anzor Azhiev TKO Runda 2

  Piort Strus TKO Runda 2

  Rafał Moks Poddanie Runda 2

  Kamil Walus TKO Runda 1

 52. Błachowicz DEC

  Nastula SUB 2r

  Bedorf DEC

  Azhiev TKO 1r

  Strus DEC

  Moks DEC

  Waluś TKO 1r

 53. GoraN – długo się zastanawiałem ale Chorwat potrafi zaskoczyć czasami
  Nastula – Nastula dostał ogóra
  Thompson – trudno obalić takiego słonia a w stójce ma przewagę
  Anzor – lepiej przygotowany
  Aziz – wydaję się być szybszy
  Moks – SIŁA! licze na skrętówkę 😉
  Piliafas – może tylko udawał że jest cieńki xD

 54. Ciezko typowac inaczej niz redaktorzy, gdy na calej karcie sa dwa wyrownane pojedynki.
  Niemniej ja postawie na Naruszczke. To jednak zawodnik z kat. wyzej a sam Moks smialo moglby sie bic w lekkiej, gdyby mu sie chcialo zbijac. Marcin po treningach z Radkiem Turkiem nie pozwoli sie zdominowac w parterze, zapasniczo tez powinien gorowac, przewaga sily bedzie decydujaca w kliczu.
  Druga ciekawa rzecza jest kondycja Coco. Zastanawia mnie czy przy tag naglych przyrostach, Karol nie bedzie wygladal.gorzej niz z Knothe

 55. Błachowicz Decyzja

  Nastula Poddanie 1 runda

  Bedorf Decyzja

  Azhiev KO/TKO 1 runda

  Strus KO/TKO 2 runda

  Moks Decyzja

  Waluś KO/TKO 1 runda

 56. Wyłamię się i również postawię jak Perfumiarz na Naruszczkę, do tego jeszcze Piliafas. Reszta oczywiście tak jak cała redakcja.

 57. Nikt na Naruszczkę nie postawił… naprawde lubię i szanuje ich obu, lecz jesli Marcin zawalczy inteligentnie to wypunktuje spokojnie Moksa, będzie pewnie ok. 7kg różnicy, więc siłowo i fizycznie Rafał również będzie miał bardzo ciężko.

 58. U mnie tez kupon na Marcina poszedl. W innych "wyrownanych" starciach jestem za Polakami (Bedorf, Walus czy Janek).

 59. Błachowicz DEC

  Nastula (T)KO

  Bedorf (T)KO

  Azhiev (T)KO

  Strus DEC

  Moks DEC

  Waluś (T)KO

 60. Jan Błachowicz vs. Goran Reljic

  Bardzo interesujące starcie, którym każdy z zawodników nie odstaje od siebie zbytnio w żadnej płaszczyźnie. Uważam, że w tej walce będą zapasy i przede wszystkim podejście Janka do presji ostatnio na nim wywieranej- nie można zapominać też o przygotowaniu kondycyjnym Cieszyniaka. Czy to w stójce, czy zapasach, czy też jiu-jitsu widzę przewagę naszego rodaka i wydaję mi się, że Janek nie pozwoli przenieść walki na ziemię i po spokojnej pierwszej odsłonie, ubije w drugiej lub trzeciej rundzie swojego oponenta- chociaż po cichu liczę na jakieś poddanko. 😉

  Paweł Nastula vs. Kevin Asplund

  Nie widzę płaszczyzny w której Amerykanin mógłby zagrozić Pawłowi mimo, iż forma naszej legendy sportów walki jest czymś niewiadomym. Zakładając jednak, że Kevin mógłby nawiązać w początkowej fazie walki jakąś rywalizacje w stójce to Paweł wykorzystując swój styl bazowy bez trudu skończy go w przeciągu 5 minut pojedynku. Paweł Nastula przez cokolwiek w pierwszej rundzie, ale niech będzie, że stawiam na poddanie.

  Karol Bedorf vs. Oli Thompson

  Jeżeli Coco nie podpali się i przewalczy spokojnie pierwszą rundę, nawet kosztem przegranej w niej, to w dalszej części pojedynku powinien wykorzystując swoje zapasy przenieść walkę do parteru i tam go poddać.

  Anzor Azhiev vs. Pavel Svoboda

  Opierając się na wideo z przedostatniej walki Czecha, mogę śmiało stwierdzić, że Anzor jest największym faworytem do nokautu wieczoru. To kiedy skończy walkę przed czasem będzie zależeć tylko i wyłącznie od jego podejścia do pojedynku. Osobiście obstawiam, że Czech nie wytrzyma naporu już w pierwszej rundzie, ale Anzor może ją przewalczyć zachowawczo i skończyć rywala w następnej.

  Piotr Strus vs. Aziz Karaoglu

  Piotrek skończy zmęczonego rywala w stójce w trzeciej rundzie, punktując go spokojnie w dwóch poprzednich i zaliczając drugie zwycięstwo z rzędu.

  Rafał Moks vs. Marcin Naruszczka

  Jak dla mnie główne danie wieczoru. Marcin z pewnością będzie miał przewagę warunków fizycznych oraz siły na swoją korzyść, ale nie zapominajmy, że Rafał z powodzeniem radził sobie kategorię wyżej i według mojej opinii jest lepszym zawodnikiem w każdej płaszczyźnie walki. Jeżeli Kulti swoją walkę w stójce skoncentruje na niskich kopnięciach i skupi się na przenoszeniu walki na ziemię to wygra przez jednogłośną decyzję. Walka jednak bardzo bliska i trudna do oceny, a scenariusz może być zgoła inny.

  Kamil Waluś vs. Christos Piliafas

  Walka mnie w ogóle nie interesuje. Mam tylko nadzieję, że Kamil zwycięży i nie zobaczymy już jego przeciwnika w naszym kraju.

 61. Janek dec

  Nastek 1r tko

  Bedorf dec

  Moks 3r sub

  Waluś 2r tko

  Anzor dec

  Strus 2r tko

 62. Jeśli chodzi o typera – typy takie jak redakcja z wyjątkiem walki Moks-Naruszczka. Wydaje mi się, że Moks będzie próbował poddania w stylu Helda, gdzie się zupełnie odsłoni, a Naruszczka w tym czasie wykorzysta swoje warunki i ubije Rafała.

 63. Błachowicz 2 Runda

  Nastula 3 Runda

  Bedorf 3 Runda 

  Azhiev 1 Runda

  Strus 1 Runda

  Moks 3 Runda

  Szalony Grek 1 Runda

 64. Błachowicz dec
  Nastula TKO 1r
  Bedorf sub 2r
  Anzor TKO 1r
  Strus TKO 2r
  Moks dec
  Piliafas TKO 1r

 65. błachowicz decyzja

  nastula 1r sub

  bedorf decyzja

  anzor 1r tko

  strus 1r tko

  naruszczka decyzja

  piliafas 1r tko

 66. Janek decyzja

  Nastula KO/TKO 1 runda

  Coco SUB 2 runda

  Strus KO/TKO 2 runda

  Anzor KO/TKO 1 runda

  Kulti decyzja

  Waluś KO/TKO 1 runda

 67. Goran Reljic – decyzja

  Paweł Nastula – decyzja

  Karol Bedorf – poddanie 2 runda

  Piotr Strus – KO/TKO 2 runda

  Anzor Azhiev – KO/TKO 2 runda

  Marcin Naruszczka – decyzja

  Christos Piliafas – KO/TKO 1 runda

   

  Potężny i silny jak na europejską wagę ciężką z bardzo mocną ręką po której ludzie padają jak muchy.

   Tak myśle i myśle i nie moge sobie przypomnieć kto padł jak mucha  od jego ciosu. Bazelak padł sam z siebie bo sie wyjebał, tego poza KSW z tego co pamiętam ubijał na ziemi, a piłkarz chyba pogubił sie w dryblingu i upadł bo ten cios go nawet nie zamroczył a reszta ciosów była w bark. Więc Tomaszu Ch. czekam na przypomnienie mi tej sytuacji z tymi muchami Laughing

 68. Janek- dominacja w stójce przez 3. rundy

  Nastula- pojedynek zakończy się w 1. rundzie

  Karol- myślę że tym razem Bedorf nie wystrzela się w pierwszej rundzie, dominacja zapaśnicza przez cały pojedynek

  Anzor- TKO, 2 Rudna

  Strus- decyzja, w 1 rundzie Niemiec się wystrzela

  Moks- myślę że do trzech razy sztuka i tym razem gilotyna w stójce testowana na Borysie i Asłanie zmusi Marcina do odklepania

  Piliafas-  Myślę że jeśli Grek nie będzie się wygłupiał obrotówkami czy innego tego typu technikami tylko poprostu rzuci się z pięściami na Walusia od pierwszej sekundy może być szybkie TKO. Jeśli jednak da Walusiowi wejść w pojedynek skończy się srogim laniem w parterze. Ja jednak postawię na tą pierwszą opcję, obym się mylił.

 69. Błachowicz – Rejlic: chyba największy dotychczasowy sprawdzian dla Janka. Goran jest w gazie, przepracował obóz i jest solidnym fighterem. Jednak Janek powinien minimalnie górować nad rywalem w każdym aspekcie. Oby kolana nie szwankowały a będzie dobrze. Janek przez decyzję.

  Nastula – Asplund: Asplund pręży się i robi groźne miny ale w walce na jego twarzy będzie widoczny tylko grymas bólu. Nie wiem jak zapasy Pawła ale podejrzewam że na Asplunda wystarczyły by nawet zapasy Karaoglu z media treningu. Paweł powinien szybko to skończyć w parterze, chyba że chce sobie coś udowodnić i przewalczyć walke w stójce ale to niepotrzebne ryzyko. Paweł przez poddanie 1 runda.

  Bedorf – Oli: Karol przygotowywał się głównie w Poznaniu i to powinno mu wyjść na dobre. Zapaśniczo powinien zdominować rywala, miał okazję trenować z tak wybitnymi zapasiorami jak Arkadiusz Kordus. Więc forma musi być. W stójce Oli uderza przewidywalnie i kwadratowo więc nie powinno sprawić to problemu Karolowi. Mam nadzieję że Bedorf po sprowadzeniu pokusi się o poddanie i przypomni widowni jak doskonałym jest grapplerem. Bedorf przez poddanie 2 runda.

  Strus – Aziz: nie ma się co rozpisywać. Aziz będzie rzucał wiatrakami pierwsze 2-3 minuty potem się zajedzie i Strus zrobi z nim co będzie chciał. Strus TKO 2 runda.

  Anzor – Svoboda: rywal kilka klas słabszy niż Pioskowik. Początkujący Czech, rekord nabity na debiutantach. Anzor się z nim pobawi i skończy walkę kiedy będzie chciał. Osobiście liczę na poddanie bo fajnie by było zobaczyć jak rozwija się JJ Anzora. Anzor poddanie 1 runda.

  Moks – Naruszczka: nie bardzo rozumiem dlaczego Naruszczka jest faworytem buków. Rafał w stójce góruje mocno nad sztywnym do potęgi Marcinem. Zapasy też na korzyść Rafała. W parterze Naruszczka jest solidny i nie powinien dać się poddać, jednak również niczego nie wyczaruje gdyż Rafał to mega dobry grappler. Rafał przez decyzję.

  Waluś – Christos: strasznie wkurzył mnie fight raport z Walusiem dlatego mam nadzieję że Piliafas zamknie usta Kamilowi. Jeśli Kamil uważa że w PL nie można trenować na 100% bo mu telefon na treningu dzwoni to dla mnie jest śmieszny… Nic do niego wcześniej nie miałem ale tym reportażem stracił dużo w moich oczach. Marzy mi się jego rewanż z Piotrowskim na KSW. Piotr pokazał by mu miejsce w szeregu drugi raz go ośmieszając. Waluś niech się weźmie porządnie do roboty a nie myśli że jak był w Stanach to już może gwiazdorzyć. Ktoś tu dawno nie zjadł Snickersa. Piliafas przez KO/TKO 2 runda.

 70. Goran Reljic- DEC
  Paweł Nastula -DEC
  Karol Bedorf -DEC
  Anzor Azhiev -DEC
  Piotr Strus -DEC
  Rafał Moks -SUB
  Kamil Waluś -TKO

 71. Więc Tomaszu Ch. czekam na przypomnienie mi tej sytuacji z tymi muchami Laughing

   

  Przecież ja typowałem na Greka 🙂 Tomasz N. to Def 🙂

 72. Volf

  Ja obstawiam mocno za Kamilem bo go po prostu lubię. Co do wcześniejszych walk to przegrani mieli po 100 wymówek typu poślizgnąłem się jak odkręcałem kran, żelazko zostawiłem włączone w domu itp ale pod koniec dnia leżeli na glebie. Możesz mi przypominać muchy nie obrażę się 🙂

 73. Taki maly offtop, trzeci pas (jeden turniejowy, drugi "oficjalny") za co Janek posiada?

 74. Jano KO 1 runda
  Nastula KO 1 runda
  Bedorf KO 2 runda
  Azhiev KO 1 runda
  Strus KO 2 runda
  Moks DEC
  Waluś KO 1 runda

 75. Błachowicz Jan
  Asplund Kevin
  Thompson Oli
  Strus Piotr
  Naruszczka Marcin
  Piliafas Christos

 76. Ze wszystkimi typami zgadzam się z redakcją, ale niespodzianki wieczoru doszukuje się w walce Strusa. Dla mnie chłopak jest przereklamowany, miał 7 walk z mało wymagającymi rywalami, ale bilans 7-0 robił wrażenie, także na mnie. Oczekiwałem jego pierwszej konkretnej walki, ma MMA Attack 2, gdzie totalnie zawiódł, przegrywając w słabym stylu. W debiucie na KSW wygrał z będącym w słabej dyspozycji Kułakiem, a już robi się z niego klasowego zawodnika. Ten jego rywal mimo iż nikim wielkim nie jest jest w stanie zaskoczyć (jeśli KSW mu na to pozwoli, if you know…)

 77. Dziwię się, że są tu ludzie, którzy jeszcze wierzą w Piliafasa. crazy Ile razy można ludziom sprzedawać to samo gówno, mówiąc, że to cukierek?

 78. Moje typy z typera:
  Waluś 1 (T)KO
  Naruszczka 2 (T)KO
  Strus 1 (T)KO
  Bedorf jednogłośnie
  Nastula 2 SUB
  Błachowicz jednogłośnie
  Anzor 2 TKO (tego nie można obstawiać)

 79. Jan Błachowicz vs Goran Rejlic

  Rejlic może być cięższym wyzwaniem dla Janka niż Miranda czy Alexander, ba, pewnie nim będzie, ale raczej John w swoim stylu wypunktuje przeciwnika. Nie widze płaszczyzny na której Chorwat mógłby zaskoczyć Janka. Błachowicz, jednogłośna.

  Kevin Asplund vs Paweł Nastula

  Nastula przez sub w pierwszej rundzie, bez większych przemyśleń. No bo co może zrobić Asplund? Nokaut sadłem ala Bazelak? XD

  Karol Bedorf vs Oli Thompson

  Obaj nie są tytanami cardio ale to Bedorf powinien zachowac więcej sił po pierwszej rundzie aby poddac konsekwentnie opadającego z sił Anglika w drugiej odsłonie.

  Piotr Strus vs ogór

  Strus przez sub w 2 rundzie.

  Rafał Moks vs Marcin Naruszczka

  Moks, niejednogłośna. Nie zachwycił mnie ostatnim występem na KSW Naruszczka, najwyższa pora aby Rafał wygrał.

  Kamil Waluś vs Christos Piliafas

  Piliafas przez tko w 1 rundzie. Dwaj ciężcy sobie warci. Który szybciej i mocniej trafi aby potem zasypać rywala mało składnym gnp ten wygra. Myślę, że to będzie Szalony Grek.

 80. Ile razy można ludziom sprzedawać to samo gówno, mówiąc, że to cukierek?

  Szady w sumie to samo stwierdzenie można zastosować w stosunku do walusia

   

  Cytując Asplunda: "Nice!" 😉

  „Niektórym na tym forum nienawiść do KSW utrudnia racjonalne myślenie”

 81. Kiedy ta godzina z Janiszem? ja chce z nim wywiadu najlepiej obszernego

 82. Błachowicz

  Nastula

  Bedorf

  Strus

  Naruszczka

  Waluś

   

  Przy czym najbardziej w tym zestawieniu boję się o Janka.

 83. 1. Walus
  2. Naruszczka
  3. Strus
  4. Anzor
  5. Bedorf
  6. Nastula
  7. Janek

  Co może się ewentualnie wydarzyć?
  Moks oraz Goran. Oli tez moze zaskoczyc- jednak stawiam na wymienionych,

 84. sadze ze Walus wygra 🙂 najciezej bedzie mial Bedorf  i Blachowicz

 85. O ktorej sie zaczyna 1sza walka? Na ipli transmisja się zaczyna o 19:00, a na Polsacie o 20:00. Wiem, że KSW było juz 21 razy, ale nie chce aby przez jakies zmiany ominąl mnie ktorys z pojedynkow.

 86. Od 19 na polsacie sport studio, a od 20 już rusza gala na otwartym polsacie więc na ipli mają taki sam rozkład jazdy.

  Naruszczka, Piliafas, Reljic + reszta pewniaków.

  „W mma można umrzeć czasem ze śmiechu z tych pozycji. Dosiad, srosiad, zsunięcia bioder, gorzej niż taniec towarzyski” Agnieszka Rylik

 87. @visu

  Janek ma 2 pasy turniejowe. Jak nie 3, bo wygrał turniej KSW 13-14, Turniej KSW 9 i chyba turniej na KSW Elimination, tylko wtedy pewnie jeszcze nie mieli paska 🙂

 88. Błachowicz

  Nastula

  Anzor ( wcześniej Pioskowik)

  Bedorf (niejednogłośna decyzja)

  Piliafas crazy

  Strus

  Moks

 89. Janek – TKO, 3 rd

  Nastula – SUB, 1 rd

  Bedorf – UD

  Anzor – KO, 1 rd

  Strus – TKO, 2 rd

  Moks – SUB, 2 rd

  Piliafas – TKO, 1 rd

 90. Najbardziej interesuje mnie walka Janka Błachowicza. Stawiam na jego zwycięstwo przez jednogłośną decyzję bo jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że skończy chorwata. Rywal Nastuli okaże się totalnym niewypałem. Myślę, że walka nie wyjdzie za pierwszą rundę. 

  Co do reszty to stawiam na Bedorfa, Strusa, Moksa. Pseudo walki Walusia z Piliafasem nie będę typował bo szkoda na to mojej klawiatury. 

 91. Studio ruszyło, pierwsi goście w studio – wielkie zaskoczenie, K&L Laughing

 92. Zastanawiam się, czy siedzieć na Cohones podczas gali, czy w spokoju oglądać Laughing

 93. Perfumiarz jak byś miał problemy z tamtym streamem tu masz drugi http://dobrysport24.pl/index.html dobra jakość i nie tnie czyli to co najważniejsze 😉

  Udanej gali wszyskim życzę, niespodziewanych zakończeń walk i jak najmniej pomylonych karteczek 😉

  „Niektórym na tym forum nienawiść do KSW utrudnia racjonalne myślenie”

 94. Nawet mnie wygląd Różalskiego irytuje.
  Polecam kupić transmisje na Ipla bo za 5zł można oglądać KSW w 720p.

 95. czyli następne w PPV? Nie dzięki, pozostanę przy streamach.

  no to zapraszamy ananserów Panie Borek, zapraszamy

 96. Irokez to teraz się popisał. Jak on może mówić, że go oszukali w walce z Warburtonem. Mam nadzieje, że K&L nie będą się bali go zestawić z Curtem na KSW 23.

  „W mma można umrzeć czasem ze śmiechu z tych pozycji. Dosiad, srosiad, zsunięcia bioder, gorzej niż taniec towarzyski” Agnieszka Rylik

 97. Al, Khalidov też myśli że z Santiago go oszukali. Czasami zawodnicy mają problemy z realną oceną rzeczywistości.

 98. wdupił 2 pierwsze rundy a lekko naciągając można dać mu trzecią, i on sądzi że go oszukali ? No bez jaj, miej godność człowieku. Uwielbiam Irokeza ale niech on się tak w oczach Januszy nie pucuje.

 99. Pudziana tez oszukali, wszędzie spisek. Niesamowite są te gwiazdy KSW.

 100. Pucuje się jakby był wielkim mistrzem. Już po ostatnich videoblogach to zauważyłem. Następna gwiazdeczka nam rośnie. Mam nadzieje, że Curt dostanie z nim walke i rewanż da mu troche do myślenia.

  „W mma można umrzeć czasem ze śmiechu z tych pozycji. Dosiad, srosiad, zsunięcia bioder, gorzej niż taniec towarzyski” Agnieszka Rylik

 101. O rany to wy nie widziliście, że powiedział to z żartem?! 🙁

 102. Tak na remis, ale wszyscy dziennikarze siedzący w mma punktowali dla Santiago.

  „W mma można umrzeć czasem ze śmiechu z tych pozycji. Dosiad, srosiad, zsunięcia bioder, gorzej niż taniec towarzyski” Agnieszka Rylik

 103. Jeśli Reljić wygra dzis pasek ksw to jak myślicie jak bedzie tego bronił? Błachowicz na 23 dostanie szybko kelnera by na 24 szybko stanąć do odbicie paska?

 104. KSW jest nie obliczalne jesli chodzi o takie rzeczy, no i utrata pasa przez Janka by zabolała więc pewnie by dostsał kogos na odbódowe ale raczej nie kelnera.

 105. Ktoś ma jeszcze jakieś wąty do Kamila??????????????? Brawo!!

 106. Ja mam wąty –> bił w tył głowy. A tak na serio to Greka już nie chcę oglądać…

 107. Dlaczego mój post z walką Walusia z Piotrowskim został usunięty? Nikogo nie obrażał, pokazywał tylko prawdziwą wartość Walusia. Czyżby na Cohones cenzura zaczeła obowiązywać? 
  Zbanowany za ogórki

 108. Bo denerwuje mnie wrzucenie tej walki sprzed 100 lat tylko po to żeby dojebać Kamilowi. Wygrał trzecią walkę z rzędu, tym razem z prawdziwym zawodnikiem MMA a ludzie dalej po nim jadą

 109. Jesli grek to prawdziwy zawodnik, to nie mam pytan. W dwóch walkach klepał szybciej niż Najman. O czym mowa.

 110. Mi za to wjechał Karaoglu. Nie wiem jak można grać na kogokolwiek za kurs x 1,10.

 111. X 5,50. Raz za 30 a potem dorzuciłem jeszcze na szczęście ostatnie 17,20 które miałem na koncie. Kupony wkleiłem do tematu z zakładami bukmacherskimi.

 112. Defthomas 

  Moim zdaniem gdyby Najman walczył z Bazelakiem, Wiśniewskim i Piliafasem to miałby rekord 3-0. Saleta jest jednak lepszy niż Bazelak, Pudzian to jednak też lepsza klasa od Piliafasa, Koks też pewnie Wiśniewskiego by pozamiatał samą masą. Nie ma więc się co podniecać serią wygranych Kamila. Nie twierdzę, że Waluś to poziom Najmana ale zawodnikiem mma to ja bym go nie nazywał bo zestawienie go z solidnym ciężkim spowoduje całkowitą kompromitacje Walusia podobną do tej z walki z Piotrowskim. 

  Przytoczę jeszcze tekst o Walusiu z typowań napisany przez jednego z redaktorów:

   

  Do czasu ważenia KSW 22 nie zdawałem sobię sprawy jak dużym zawodnikiem jest Kamil. Potężny i silny jak na europejską wagę ciężką z bardzo mocną ręką po której ludzie padają jak muchy. Piliafas to dalej wielka nie wiadoma ale w Kamilu po prostu widać głód walki który mam nadzieję przełoży się na trzecie zwycięstwo z rzędu przed czasem. Oby tylko  klątwa

  Blackizillians pozostała za oceanem.

  Rozumiem, że zależy Wam na dobrych stosunkach z KSW i zawodnikami ale nie próbujcie nam wmówić głupoty w którą sami nie wierzycie. 

  Nie mam nic do Walusia osobiście co możesz zauważyć czytając moje posty w innych tematach. Ale za każdym azem jak przeczytam taki durny tekst jak:

  Ktoś ma jeszcze jakieś wąty do Kamila??????????????? Brawo!!

  przytoczę tą walkę z Piotrowskim. Jak kasujesz moje posty Def to kasuj i takie jak ten usera "Z_DALEKA_WIDAC_LEPIEJ". 

  Ja nic do Walusia nie mam niech sobie walczy na KSW ale niech mi nikt nie wmawia, że on jest jakimś wielkim zawodnikiem mma bo nawet moja mama która pierwszy raz w życiu oglądąła całe KSW zauważyła, że: "…ci z pierwszej walki to bili się jakoś niezdarnie". Śmiejecie się z "Januszów" a propagujecie tezy w które oni nawet nie wierzą.  

  Jak masz usunąć ten mój post Def to od razu daj mi bana. 
  Zbanowany za ogórki

 113. Moim zdaniem gdyby Najman walczył z Bazelakiem, Wiśniewskim i Piliafasem to miałby rekord 3-0

  Jesteś pewien ? Postawiłbyś na to kasę ? Bo twój zawodnik mógłby postawić zupełnie inaczej Laughing

  Poza tym o Kamilu to był mój akurat mój tekst i nie wiem co z nim jest nie tak. Jest duży, silny i ma mocne jebnięcie 🙂 Wrzucanie tej starej walki Kamila uważam za zwykłe czepianie się go które na naszym forum i generalnie w internecie przechodzi już granice wszelkiego rozsądku. Zapomniałem dodać że nie znam Kamila nawet.

  @markhunto

  Applause

  People need to calm down. If that’s the thing you’re most concerned in in your life, you need to get a life.
 114. Jesteś pewien ? Postawiłbyś na to kasę ? Bo twój zawodnik mógłby postawić zupełnie inaczej Laughing

  To Ci wyszło muszę Ci to przyznać. 

  Co do reszty to zdania nie zmienię. Mogę Ci jedynie obiecać, że na temat Walusia ani słowa więcej nie napiszę. 

 115. Spoko. Def nad ranem ze łzami(smutku) powróci do starego awatara 😉

 116. No  w sumie poprzedni mi sie bardziej podobał 😛 ciekawe czy GSP zawalczy jak zawsze czy jednak Diaz go złamie i pojdzie w koncu na wojne 

 117. Jesli grek to prawdziwy zawodnik, to nie mam pytan. W dwóch walkach klepał szybciej niż Najman. O czym mowa.

  KSW 22 "Powrót Najmana".

  Sam nie wiem jak mogłem znowu dać się nabrać. Chyba pozostały mi w pamięci złote myśli Escobara przed walką Papadopulosa z Pudzianem.

  „W mma można umrzeć czasem ze śmiechu z tych pozycji. Dosiad, srosiad, zsunięcia bioder, gorzej niż taniec towarzyski” Agnieszka Rylik

 118. No tak jako jedyny z redakcji typowałeś NIcka 🙂

   

  Ja jako jedyny typowałem na Papodupulusa. Analogicznie Def jako jedyny typował na Diaza. Skończy się tak samo 😀

 119. Tomasz Chmura

  Podoba mi sie Twoja logika, mam nadzieje, ze wystąpi taka korelacja 🙂

 120. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 121. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 122. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 123. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 124. I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

  bo to rzut monetą?

 125. I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

  bo to rzut monetą?

 126. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 127. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 128. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 129. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 130. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

 131. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

 132. Z tym czynnkiem X – true, ktoś tu nieuważnie spoglądał na stare odcinki z serii"pod lupą", której już dawno nie widzieliśmy…

 133. Z tym czynnkiem X – true, ktoś tu nieuważnie spoglądał na stare odcinki z serii"pod lupą", której już dawno nie widzieliśmy…

 134. dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley?

  Tak jak omijam szerokim łukiem kolektury Lotto, tak nie mam zamiaru inwestować swoich pieniędzy w walkę, której wynik można typować na zasadzie "chybił-trafił". Kto ma szczęście i dobrze trafi, ten będzie szczęśliwy, bo kursy na obu zawodników są dosyć ciekawe.

  Co przemawia na korzyść Woodleya?
  – świetnie wyglądał na ważeniu,
  – jest młodszy i teoretycznie powinien mieć większy głód walki,
  – powinien być minimalnie szybszy i bardziej eksplozywny.

  Atuty "Kosa":
  – lepsza kondycja,
  – większe doświadczenie.

  Obaj są zapaśnikami i obaj walczą w podobnym stylu. Prawdopodobnie skończy się decyzją po nudnej walce. Współczuje sędziom punktowym, bo niuanse mogą mieć spory wpływ na końcowy werdykt.

 135. dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley?

  Tak jak omijam szerokim łukiem kolektury Lotto, tak nie mam zamiaru inwestować swoich pieniędzy w walkę, której wynik można typować na zasadzie "chybił-trafił". Kto ma szczęście i dobrze trafi, ten będzie szczęśliwy, bo kursy na obu zawodników są dosyć ciekawe.

  Co przemawia na korzyść Woodleya?
  – świetnie wyglądał na ważeniu,
  – jest młodszy i teoretycznie powinien mieć większy głód walki,
  – powinien być minimalnie szybszy i bardziej eksplozywny.

  Atuty "Kosa":
  – lepsza kondycja,
  – większe doświadczenie.

  Obaj są zapaśnikami i obaj walczą w podobnym stylu. Prawdopodobnie skończy się decyzją po nudnej walce. Współczuje sędziom punktowym, bo niuanse mogą mieć spory wpływ na końcowy werdykt.

 136. Dunham – Cerrone.

  w Cerrone wystarczy wejść niczym dzik w żołędzie, po czym zebrać krwawe żniwo

  I ja dokładnie tak uważam. Nie zgadzam się, że Guillard nie ma szklankej szczęki. Gdyby był odrobinę bardziej wytrzymały, to Cowboy leżałby nieprzytomny. Ktoś, kto tańczy po 1 ciosie od Joe Lauzona nie może mieć twardego łba. Ogólnie największym problemem Cerrone jest jego tragiczna obrona. Jeśli Dunham ruszy do ataku, bijąc w różnych płaszczyznach, to Cowboy się pogubi, poplącze i tyle z tego wyjdzie. Moim faworytem 60-40 jest Dunham. Obawiam się tego, czy sędziowie nie będą ślepi po raz kolejny (Dunham – Grant/dos Anjos), jednak uważam, że gra jest warta świeczki po takim kursie.

  A ja postawiłem na Kosa. Mam wrażenie, że Woodley jest przereklamowany przez ten knockout na Hieronie.

 137. Dunham – Cerrone.

  w Cerrone wystarczy wejść niczym dzik w żołędzie, po czym zebrać krwawe żniwo

  I ja dokładnie tak uważam. Nie zgadzam się, że Guillard nie ma szklankej szczęki. Gdyby był odrobinę bardziej wytrzymały, to Cowboy leżałby nieprzytomny. Ktoś, kto tańczy po 1 ciosie od Joe Lauzona nie może mieć twardego łba. Ogólnie największym problemem Cerrone jest jego tragiczna obrona. Jeśli Dunham ruszy do ataku, bijąc w różnych płaszczyznach, to Cowboy się pogubi, poplącze i tyle z tego wyjdzie. Moim faworytem 60-40 jest Dunham. Obawiam się tego, czy sędziowie nie będą ślepi po raz kolejny (Dunham – Grant/dos Anjos), jednak uważam, że gra jest warta świeczki po takim kursie.

  A ja postawiłem na Kosa. Mam wrażenie, że Woodley jest przereklamowany przez ten knockout na Hieronie.

 138. @Puczi

  Zgadzam się, ze "Kowboj" ma dziurawą gardę, ale… Dunham w tej materii dużo gorszy nie jest, o czym świadczy między innymi jego walka z, nomen omen, Guillardem. Evan daje się trafiać, co w połączeniu ze ślamazarnym tempem, w którym zaczyna walki może mieć spory wpływ na przebieg pojedynku. Jak ja to widzę? Walka zaczyna się cios za cios, jednak to lepszy technicznie Cerrone częściej i czyściej trafia (mam nadzieję, ze nie zapomni o swoich highkickach, bo są na prawdę wyborne). To sprawia, że rozluźnia się i bez skrępowania walczy dalej, także przyspieszenie i zwiększenie presji przez Dunhama nie będzie mu straszne. Liczę, że Donaldowi uda się urwać dwie rundy. Najbardziej obawiam się, że Evan, wbrew temu co do tej pory robił, zacznie walkę "z przytupem" od samego początku, ale jestem dobrej wiary.

 139. @Puczi

  Zgadzam się, ze "Kowboj" ma dziurawą gardę, ale… Dunham w tej materii dużo gorszy nie jest, o czym świadczy między innymi jego walka z, nomen omen, Guillardem. Evan daje się trafiać, co w połączeniu ze ślamazarnym tempem, w którym zaczyna walki może mieć spory wpływ na przebieg pojedynku. Jak ja to widzę? Walka zaczyna się cios za cios, jednak to lepszy technicznie Cerrone częściej i czyściej trafia (mam nadzieję, ze nie zapomni o swoich highkickach, bo są na prawdę wyborne). To sprawia, że rozluźnia się i bez skrępowania walczy dalej, także przyspieszenie i zwiększenie presji przez Dunhama nie będzie mu straszne. Liczę, że Donaldowi uda się urwać dwie rundy. Najbardziej obawiam się, że Evan, wbrew temu co do tej pory robił, zacznie walkę "z przytupem" od samego początku, ale jestem dobrej wiary.

 140. Nie chce się gifów szukać to trzeba po gmoszemu analizy robić robić : D Jeszcze tyle prognoz przed galą nie czytałem, nigdy : ) nie wiem czy w końcu coś w ogólę dzisiaj zagram, bo już mam mętlik w głowie absolutny:-)

 141. Nie chce się gifów szukać to trzeba po gmoszemu analizy robić robić : D Jeszcze tyle prognoz przed galą nie czytałem, nigdy : ) nie wiem czy w końcu coś w ogólę dzisiaj zagram, bo już mam mętlik w głowie absolutny:-)

 142. midern – będzie typowanie redakcji jak zawsze

  maryjan – gify dojdą, przed tym typowaniem nie starczyło już czasu no i to nowy cykl u nas więc będzie się rozwijał:)

 143. midern – będzie typowanie redakcji jak zawsze

  maryjan – gify dojdą, przed tym typowaniem nie starczyło już czasu no i to nowy cykl u nas więc będzie się rozwijał:)

 144. maryjan to tak jak ja ,niby juz zagralem ale mam chec dorzucic rorego przez dec ,ale sie zastanawiam bo mam w grze juz kupon z rorym rampage + minakov + rory do wygrania 50 moze zagrac za 50 przez dec jak wygra przez cokolwiek to maly minus a jak przez dec to spory plus :Pa jak przegra to juz dupa:):-)

  te anazlizy beda tylko UFC czy tez innych gal?

 145. maryjan to tak jak ja ,niby juz zagralem ale mam chec dorzucic rorego przez dec ,ale sie zastanawiam bo mam w grze juz kupon z rorym rampage + minakov + rory do wygrania 50 moze zagrac za 50 przez dec jak wygra przez cokolwiek to maly minus a jak przez dec to spory plus :Pa jak przegra to juz dupa:):-)

  te anazlizy beda tylko UFC czy tez innych gal?

 146. Już teraz wiem, dlaczego Szady siedziałeś cicho przez ostatnie dni. Propsy za wkład 🙂

  Dobry materiał panowie. Mam nadzieję, że będzie cykliczny. Dobrze by też było, jeśli udałoby się Wam wstawiać go trochę wcześniej, niż na kilka godzin przed galą, bo wiele ludzi, ( zaliczam się do nich i ja ) nie czeka do ostatniej chwili ze względu na częste wahania kursów, co mieli postawić – postawili i tekst ten traktują bardziej jako porównanie typowań własnych z typowaniami redakcji (bądź Szadego ) niż analityczną pomoc w obstawianiu. 😉

 147. Już teraz wiem, dlaczego Szady siedziałeś cicho przez ostatnie dni. Propsy za wkład 🙂

  Dobry materiał panowie. Mam nadzieję, że będzie cykliczny. Dobrze by też było, jeśli udałoby się Wam wstawiać go trochę wcześniej, niż na kilka godzin przed galą, bo wiele ludzi, ( zaliczam się do nich i ja ) nie czeka do ostatniej chwili ze względu na częste wahania kursów, co mieli postawić – postawili i tekst ten traktują bardziej jako porównanie typowań własnych z typowaniami redakcji (bądź Szadego ) niż analityczną pomoc w obstawianiu. 😉

 148. @Zychal

  Głównie UFC. Myślę, że wobec KSW też nie będziemy obojętni. 🙂

  @Pietagoras

  Ja bym wolał "wypuszczać" analizy dopiero po tym jak Betsafe poda pełną ofertę kursów na całą galę. Mamy zamiar analizować nie tylko kursy na zwycięstwo konkretnego zawodnika, ale i zakłady specjalne typu: "Rundy powyżej/poniżej" czy metody zwycięstw, a te pojawiają się na kilka dni przed galą. Przyznaję, że sobota to trochę późno, ale nieraz może się nie udać szybciej. Projekt dopiero startuje, wszystko się może pozmieniać, także wszelkie sugestie mile widziane. 🙂

 149. @Zychal

  Głównie UFC. Myślę, że wobec KSW też nie będziemy obojętni. 🙂

  @Pietagoras

  Ja bym wolał "wypuszczać" analizy dopiero po tym jak Betsafe poda pełną ofertę kursów na całą galę. Mamy zamiar analizować nie tylko kursy na zwycięstwo konkretnego zawodnika, ale i zakłady specjalne typu: "Rundy powyżej/poniżej" czy metody zwycięstw, a te pojawiają się na kilka dni przed galą. Przyznaję, że sobota to trochę późno, ale nieraz może się nie udać szybciej. Projekt dopiero startuje, wszystko się może pozmieniać, także wszelkie sugestie mile widziane. 🙂

 150. @Tomasz Chmura

  Spokojnie. Faktycznie, zapomniałem,że Yoshi używał tego sformułowania. Dawno nie czytałem żadnego pod lupą i to mi sie bardziej kojarzyło z analizami Slipmycha. Najmocniej przepraszam, bez zbędnych nerwów 🙂

 151. @Tomasz Chmura

  Spokojnie. Faktycznie, zapomniałem,że Yoshi używał tego sformułowania. Dawno nie czytałem żadnego pod lupą i to mi sie bardziej kojarzyło z analizami Slipmycha. Najmocniej przepraszam, bez zbędnych nerwów 🙂

 152. Zamiast się wykłócać, kto i co zrobił pierwszy (czy kto stoi tam, gdzie stało ZOMO), może lepiej podyskutować o najbliższej gali? 🙂

  Jest wśród czytających ktoś, kto postawił na Chaela Sonnena? Kurs 2.50 kuszący. Ja się do samego końca zastanawiałem, jednak ciągle mnie coś odciągało od tego pomysłu, a to jak Rashad wyglądał dobrze na ważeniu postawiło kropkę nad i.

 153. Zamiast się wykłócać, kto i co zrobił pierwszy (czy kto stoi tam, gdzie stało ZOMO), może lepiej podyskutować o najbliższej gali? 🙂

  Jest wśród czytających ktoś, kto postawił na Chaela Sonnena? Kurs 2.50 kuszący. Ja się do samego końca zastanawiałem, jednak ciągle mnie coś odciągało od tego pomysłu, a to jak Rashad wyglądał dobrze na ważeniu postawiło kropkę nad i.

 154. Ja stawiałem na Evansa, będzie górował nad Sonnenem warunkami fizycznymi, jednak to nie jest waga naszego ulubieńca, można porównać walkę JJ vs Evans i JJ vs Sonnen. Moim zdaniem Evans ma w tej walce 75% szanse na zwycięstwo.

 155. Postawiłem na wygraną Lawlera przez cokolwiek, bo wtedy nie było jeszcze kursu wygranej przez KO, gdyby był obstawiłbym go, ponieważ i moim zdaniem the Ruthless może wygrać tylko przez KO.

 156. Jeżeli to ma być początek takiej bet-miesiączki to fajna inicjatywa. Nawet z rysowaniem strzałek ala treneiro Gmoch : D No i fajnie że coraz więcej ludzi bierze się do roboty wespół, ja czasami nie dowierzam w ludzi ale tutaj zostałem nie raz zadziwony:-)

 157. Z tej gali zagrałem 3 kupny: Bagautinov – wygrana, Cerrone – wygrana, MacDonald – wygrana przez decyzję, także gala na małym plusie. Paradoksalnie, tego ostatniego kuponu byłem najbardziej pewny.

  Nie zawiodła mnie intuicja – "Kowboj" powrócił i to w świetnym stylu. Był ogień. 🙂 Mam nadzieję, że porzuci zamiary zejścia do niższej kategorii, bo w wadze lekkiej może jeszcze trochę namieszać.

  @Pietagoras

  Gratuluję trafionego Lawlera. 🙂 Kurs 4.00 – kosmos.

 158. ja gralem bagutinova na singlu

  cerone + woodley ( Szady dzieki bo mialem stawiac na dunhama)

  gsp + evans

  175 do przodu

  nie weszlo tylko rory + minakov + jaskosn z belatora

 159. Harris obstawiony mam nadzieje za Rani wygra z finem 😛

  a co do Strusa to chyba sie zgodze i postawie ta dniowke :-)kurs na matta za slaby zeby grac

 160. mysle, ze Strus zostanie zameczony na glebie

  Jest takie prawdopodobieństwo, dlatego odradzam wchodzenie w to "grubo".

  Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

 161. Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

  Cześć, dobra robota panowie, ale ogólnie znacznie bardziej podobało mi się jakbyście wrzucali typy razem ze wszystkimi w dziale zakłady bukmacherskie, jak to Szady robił wcześniej, bo niestety z kursów, które tu Szady podałeś można zagrać tak na prawdę tylko Harrisa po lepszym, reszta już gorsze. Ja jestem dopiero początkujący jeśli chodzi o mma i się nie wychylam, ale z czasem też będę próbował coś grać samodzielnie, ale na razie próbuję to co tutaj na forum wyłapie 🙂

  Nie twierdzę, że ta inicjatywa jest zła, ale wolałbym nawet krótkie opisy kilka zdań, bądź nawet bez, w dziale o zakładach, a później na przykład tak jak tu lub poprzednio przed galą, dłuższy opis, no ale pewnie traci to klimat wyczekiwania na artykuł jak byście te kilka zdań napisali wcześniej 🙂

  Pozdrawiam i powodzenia:-)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.