Typowanie redakcji przed KSW 19 w Łodzi. Standardowo zachęcamy do podawania swoich prognoz w komentarzach. Przypominamy też, że transmisja z gali rozpoczyna się o godzinie 20:00 w Polsacie, Polsacie Sport i Ipla TV.

Mariusz Pudzianowski vs. Bob Sapp

TJ
Bob Sapp ma już zakontraktowane występy w nadchodzące weekendy, nie ma się co oszukiwać, odklepie przy najmniejszym ryzyku kontuzji. Jakoś trzeba dotrzeć do tej Australii. Pudzianowski przez poddanie (tak jakby), 1. runda.

Escobar
Pudzianowski przez poddanie, runda 1. Wymiana cepów, Pudzian sprowadza, krótkie ground and pound, odklepanie Sappa.

Yoshihiro
Ta walka to dwa kroki wstecz dla sportowego rozwoju Mariusza a przygotowania w American top Team do walki z Bobem Sapp’em są równie uzasadnione co tankowanie 130-to oktanowej benzyny do Fiata 126p. Niemniej ex strong-man na poważnie wziął się za MMA i z Bobem poradzi sobie poniżej dwóch minut. Pudzianowski, TKO, r1.

Tjo
Tradycyjnie już Sapp przyjeżdża tylko po talary i naszemu Mariuszowi nie sprawi większych problemów. The Beast wychodząc na arenę – pokrzyczy, pomacha rękami, a w ringu Pudzian z łatwością go obali, Sapp odklepie po gradzie ciosów. Pojedynek nie powinien wyjść poza pierwszą rundę. Mariusz Pudzianowski przez TKO, runda 1.

Mamed Chalidow vs. Rodney Wallace

TJ
Jeśli Wallace nastawia się na stójkę to jest to kuriozalna decyzja ze strony zawodnika, który ma w karierze jeden nokaut i nie będzie miał przewagi zasięgu. Dlatego wydaje mi się, że to zasłona dymna i Amerykanin będzie szukał swojej szansy w klinczu i parterze gdzie jest sprawnym grapplerem choć zdarza mu się łatwo oddawać pozycję. To powinien być przede wszystkim test zapasów Mameda, który powinien rywala punktować w stójce i może złapać go na jakąś podchwytliwą dźwignie na nogę. Chalidow, poddanie, 2 runda.

Escobar
Chalidow przez poddanie, runda 2. Wallace chce utrzymywać walkę w stójce, ale może zweryfikować swoje plany po nieszablonowych kopnięciach Mameda w pierwszej rundzie. W drugiej rundzie Amerykanin zdecyduje się na sprowadzenie, czym ściągnie na siebie jeszcze większe kłopoty.

Yoshihiro
Wallace ma zdecydowanie większe umiejętności aniżeli nazwisko. Niemniej jednak Chalidow zasłużenie stawiany jest w roli (zdecydowanego) faworyta. Powinien przeważać tak stójce, jak w parterze i jeśli nie nadzieje się na przypadkowy cios spokojnie wygra na punkty, bądź podda Rodneya w późniejszych rundach. Nie ukrywam jednak, iż na moment przed oczyma zamigotała mi walka z Sakuraiem, gdzie znacznie niżej notowany rywal sprawił Mamedowi spore problemy. Niemniej jednak stawianie w tej walce przeciwko Czeczenowi byłoby absolutnie irracjonalne. Chalidow, poddanie, r3.

Tjo
Mamed bije się jak z nut, ale czuję, że walka z fighterem ze Stanów Zjednoczonych tym razem nie będzie szybkim spacerkiem i przeciwnik zajmie zawodnikowi z Olsztyna trochę czasu. Polski Czeczen będzie próbował części swojego szerokiego arsenału, by na parę sekund przed końcem pierwszej rundy zaserwować efektowne poddanie. Mamed Chalidow przez poddanie, runda 1.

Michał Materla vs. Jay Silva

TJ
Silva to groźny stójkowicz, który choć ma luki w defensywie to uderza szybko i mocno. Myślę, że Michał zrobiłby najlepiej skracając dystans do klinczu i próbując przewrócić Silvę. Pytanie brzmi czy dzięki m.in. treningom w AKA jego umiejętności zapaśnicze będą na tyle dobre by taką strategię wcielić w życie? Mam nadzieję, że tak. Materla przez decyzje.

Escobar
Materla przez decyzję. Jeśli Jay Silva będzie w stanie przez 15 minut utrzymywać walkę w stójce, to Materla może mieć problemy. Zawodnik Reign MMA chyba jednak nie docenia zapasów szczecinianina. Berserker będzie w stanie przechylać szalę obaleniami i dominacją w parterze, czym zaskarbi sobie decyzję sędziów.

Yoshihiro
Trudny rywal dla Cipka. Co prawda i w tej walce postawię na Polaka, jednak szanse w tym starciu rozkładam niemal po równo. Myślę, iż trening w American Kickboxing Academy dał Materli nie tylko worek doświadczeń, ale także potężnego kopa motywacyjnego i w ringu KSW da z siebie 150% co zaowocuje kolejną mocną wygraną w rekordzie. Materla, decyzja po dogrywce.

Tjo
Szczecinianin jest na fali. Bardzo dobrze przygotowany Michał zdecydowanie wypunktuje Kalifornijczyka. Reprezentant Berserkers Team będzie zasypywał rywala kombinacjami w stójce i systematycznie punktował obaleniami. Michał Materla przez jednogłośną decyzję.

Antoni Chmielewski vs. Matt Horwich

TJ
Horwich w swoich walkach przebiera między występami dobrymi a fatalnymi. Jeśli trafi mu się ten drugi, kiedy ma w zwyczaju uparcie próbować tylko jednej techniki, to myślę, że Antek będzie w stanie go pokonać. Jeśli jednak Horwich nie będzie miał umysłowej zawieszki to chyba znajdzie sposób na odklepanie Polaka przed czasem. Horwich, poddanie, 2 runda.

Escobar
Horwich przez decyzję. Matt Horwich pokazał w walce z Michałem Materlą, że wciąż jest bardzo solidnym i wszechstronnym zawodnikiem. Amerykanin będzie dominował w stójce i od czasu do czasu sprowadzał Antka na ziemię, gdzie będzie spokojnie kontrolował z góry.

Yoshihiro
Z całą sympatią dla Antka nie mam pomysłu w jaki sposób mógłby wygrać tą walkę. Horwich będzie przeważał w stójce i w parterze (nadal mam w pamięci, iż wchodził za plecy Materli, który jest klasę lepszym grapplerem od Antka), dodatkowo kondycyjnie nie powinien wysiąść szybciej od Chmielewskiego. Daję 30% szans na to, że Amerykanin będzie miał gorszy dzień i Chmielewski przekona sędziów by przyznali mu zwycięstwo. W przeciwnym razie Horwich, poddanie, r2.

Tjo
Będę kibicował Polakowi, ale ostatnie pieniądze postawiłbym na Horwicha. Walki Antka jakoś nigdy mnie nie porywały, nie widzę go w starciu z solidnym Suave. Amerykanin będzie lepszy od Chmielewskiego w każdej płaszczyźnie. Myślę, że podda warszawiaka w drugiej rundzie jakąś ciekawą techniką. Matt Horwich przez poddanie, runda 2.

Aslambek Saidov vs. Grigor Aschugbabjan

TJ
Aschugbabjan może i jest groźny w stójce ale ciężko będzie mu znokautować rywala walcząc z pleców a spodziewam się, że w takiej pozycji spędzi większość walki po obaleniach Asłana. Saidov przez decyzję.

Escobar
Saidov przez decyzję. Największą zaletą Aschugbabjana jest odporność. Nie jest to zawodnik łatwy do skończenia, ale ogólnie jest zbyt słaby na Saidova. Zawodnik Arrachionu będzie bez trudu unikał licznych obrotówek Ormianina, punktował spokojnym boksem oraz sprowadzał walkę na ziemię, nie pozostawiając sędziom wątpliwości.

Yoshihiro
Aschugbabjan w żadnej płaszczyźnie nie będzie w stanie zagrozić wychowankowi olsztyńskiego Arrachionu. Nie widzę sposobu by Czeczen mógł ten pojedynek przegrać. Saidov w swoim stylu będzie kontrolował pojedynek i atakował krótkim g’n’p wygrywając każdą z rund. Saidov, jednogłośna decyzja.

Tjo
Wydaje mi się, że Ormianinowi zejście niżej wyjdzie na dobre. Mimo, że Czeczen to silny zawodnik Aschugbabjan zdominuje Aslambeka i zakończy walkę uderzeniami. Obym się mylił. Grigor Aschugbabjan przez TKO, runda 2.

Paulina Suska vs. Marta Chojnoska

TJ
Chojnoska powinna zdominować tą walkę w stójce. Chojnoska przez decyzję.

Escobar
Chojnoska przez decyzję. Paulina Suska wydaje się być najsłabszym elementem żeńskiego turnieju KSW. Znacznie lepsze wrażenie robi na mnie Marta Chojnoska. „Mysza” spokojnie będzie obijać rywalkę w stójce, ale w dwie rundy raczej nie zdoła jej skończyć. Zwycięstwo powinno jednak przyjść podopiecznej Marcina Różalskiego dość łatwo.

Yoshihiro
Nie będę się wygłupiał udając eksperta od kobiecego MMA. Walkę obejrzę z przyjemnością, jednak wróżyć z fusów nie zamierzam. Patrząc czysto „rankingowo” postawię na bardziej doświadczoną Suską. Paulina Suska, TKO, r1.

Tjo
Szczerze, to nie mam pojęcia na kogo obstawić. Chciałbym, żeby dziewczyny dały fajną walkę i wyszły z niej bez poważniejszych urazów.

Borys Mańkowski vs. Marcin Naruszczka

TJ
Myślę, że jeszcze przez kilka walk będzie się ciągnąć za Borysem reputacja zawodnika, który „daje się w coś złapać”. Naruszczka to porządny grappler więc takie ryzyko jest jak najbardziej realne. Wszystko sprowadza się do tego czy Borys popełni jakiś błąd i czy Marcin go wykorzysta. Uważam, że tym razem Poznaniak dobrnie do końca bez klepania. Mańkowski przez decyzję.

Escobar
Mańkowski przez decyzję. Wieść niesie, że postęp jaki Borys poczynił w ostatnich miesiącach jest wręcz niesamowity. „Potwór” jest szybszy i silniejszy niż kiedykolwiek. Doszlifował zapasy, poprawił stójkę oraz rozwinął się w parterze. To ostatnie pozwoli mu uniknąć kolejnej porażki przez poddanie. Na dystansie dziesięciu minut Mańkowski powinien absolutnie zdominować Naruszczkę, który może mieć problemy fizyczne w nowej kategorii wagowej.

Yoshihiro
To chyba najbardziej interesujące starcie gali. Dwaj fenomenalni młodzi zawodnicy, z odmiennym stylem walki. Ubolewam jedynie, że pojedynek zakontraktowano na śmieszne 2×5 minut. Wracając jednak do typowania, myślę, że lepszy zapaśniczo Mańkowski będzie zdobywał obalenia i kontrolował pojedynek z góry. Nie sądzę by Naruszczka zdołał wyciągnąć coś z dołu i ostatecznie o zwycięstwie zadecydują sędziowie. Mańkowski, niejednogłośna decyzja.

Tjo
To będzie mega pojedynek. Borys użyje swoich świetnych zapasów i będzie nabijał oczka sprowadzeniami. Ja liczę jednak na Naruszczkę, który ma potencjał by poddać z pleców zawodnika Ankosu, tak też zakończy się ta rywalizacja. Marcin Naruszczka przez poddanie, runda 2.

117 KOMENTARZE

 1. Pudzianowski Sappmission 1rd

  Chalidow Submission 2rd

  Materla Jednogłośna decyzja

  Horwich Submission 2rd

  Saidov Jednogłośna decyzja

  Chojnoska TKO 2rd

  Mańkowski TKO 2rd

 2. Zgadzam się w większośći typów z Wami , redakcja niemalże jednogłośna.

   

  P.S. Serio Rączka z Mańkowskim będą tylko 2×5? Jeżeli tak , to porażka…

 3. Pudzian – Sub 1r.
  Chalidow – Sub 2r.
  Materla – Sub 3r.
  Horwich – Dec
  Saidov – Dec
  Chojnoska – Dec
  Mańkowski – Dec

 4. Pudzianowski TKO 1 runda

  Chalidow poddanie 1 runda

  Materla TKO 2 runda

  Horwich poddanie 2runda

  Saidov decycja

  Chojnoska decyzja

  Mańkowski decyzja

 5. Mariusz Pudzianowski SUB1
  Mamed Chalidow SUB2
  Michał Materla DEC
  Matt Horwich SUB1
  Aslambek Saidov SUB2
  Marta Chojnoska TKO1
  Borys Mańkowski DEC

  Smile

 6. Pudzian, sub, 1rd
  Mamed, dec
  Materla, dec
  Matt, sub, 2rd
  Saidov, dec
  Suska, dec
  Borys, TKO, 1rd, lucky punch

 7. Pudzianowski submission 1rd

  Chalidow submission 1rd

  Materla Jednogłośna decyzja

  Horwich Submission 2rd

  Saidov Jednogłośna decyzja

  Chojnoska decyzja

  Mańkowski TKO 2rd

 8. Bob Sapp przez decyzje po dogrywce 😉

  A poważnie to widze każdy typuje identycznie i w mojej wyobraźni również tak będą wyglądać wyniki.

 9. Mamed Chalidow (24-4-2) vs. Rodney Wallace (12-4) by SUB 2nd Rd

  Mariusz Pudzianowski (3-2) vs. Bob Sapp (11-12) by SAPP 1st Rd

  Michał Materla (16-3) vs. Jay Silva (8-5) by UDec

  Antoni Chmielewski (22-8) vs. Matt Horwich (26-20-1) by UDec

  Aslambek Saidov (11-2) vs. Grigor Aschugbabjan (8-7) by UDec

  Paulina Suska (1-3-1) vs. Marta Chojnoska (0-0) by TKO 1st Rd

  Borys Mańkowski (11-4-1) vs. Marcin Naruszczka (9-0) by UDec

 10. 85 kg.: Mamed Chalidow (24-4-2) vs. Rodney Wallace (12-4) – Mamed, sub, 1 rd.
  Open.: Mariusz Pudzianowski (3-2) vs. Bob Sapp (11-12) – Pudzian, sappmission, 1rd.
  84 kg.: Michał Materla (16-3) vs. Jay Silva (8-5) – Materla, dec.
  84 kg.: Antoni Chmielewski (22-8) vs. Matt Horwich (26-20-1) – Horwich, sub, 2rd.
  77 kg.: Aslambek Saidov (11-2) vs. Grigor Aschugbabjan (8-7) – Saidov, dec.
  55 kg.: Paulina Suska (1-3-1) vs. Marta Chojnoska (0-0) – Chojnoska, KO.
  77 kg.: Borys Mańkowski (11-4-1) vs. Marcin Naruszczka (9-0) – Mańkowski, dec.

 11. Walka wieczoru:

  85 kg.: Mamed Chalidow (24-4-2) vs. Rodney Wallace (12-4) Sub. r.2

  Pozostałe:

  Open.: Mariusz Pudzianowski (3-2) vs. Bob Sapp (11-12) Sappmission 1:34 min.

  Pojedynek o pas mistrza KSW w wadze średniej
  84 kg.: Michał Materla (16-3) vs. Jay Silva (8-5) Dec.

  84 kg.: Antoni Chmielewski (22-8) vs. Matt Horwich (26-20-1) Sub. r.2
  77 kg.: Aslambek Saidov (11-2) vs. Grigor Aschugbabjan (8-7) Dec.
  55 kg.: Paulina Suska (1-3-1) vs. Marta Chojnoska (0-0) Dec
  77 kg.: Borys Mańkowski (11-4-1) vs. Marcin Naruszczka (10-0) Dec

 12. Pudzianowski -TKO- 1 runda

  Chalidow -Submission -2 runda

  Materla -Submission-2 runda

  Horwich -UD

  Saidov — UD

  Chojnoska -UD

  Mańkowski-UD

 13. Ok dzięki za info.Mam pytanie bo zapomniałem-jakiej walki nie będziesz sędziował dzisiaj?

 14. Pudzianowski – Sappmission 1 runda

  Chalidow – Decyzja

  Materla – Decyzja, chociaż Silva ma duże szansę na wygraną.

  Horwich – Decyzja

  Saidov – Decyzja

  Chojnoska – Decyzja

  Mańkowski TKO – 1 runda

 15. TYPY:

  Mamed Chalidow vs. Rodney Wallace by SUB 2nd Rd Mamed

  Mariusz Pudzianowski vs. Bob Sapp by SAPP 1st Rd Pudziao

  Michał Materla vs. Jay Silva by SUB 2nd Rd Materla

  Antoni Chmielewski vs. Matt Horwich by TKO 2nd Rd Horwich

  Aslambek Saidov vs. Grigor Aschugbabjan by UDec Saidov

  Paulina Suska vs. Marta Chojnoska by TKO 1st Rd SUSKA

  Borys Mańkowski vs. Marcin Naruszczka by TKO 2nd Rd Borys

 16. Mariusz Pudzianowski TKO 1 runda

  Chalidow sub 1 runda

  Materla sub 2 runda

  Horwich sub 2 runda

  Saidov decyzja

  Chojnoska decyzja

  Mańkowski sub 2 runda

 17. Pudzian 1r TKO

  Mamed decyzja

  Michał  2r sub

  Matt  1r sub

  Saidov decyzja

  Chojnoska decyzja

  Borys decyzja

 18. Borys Mańkowski (SUB) 2 rd – jednak wyżej stawiam umiejętności Borysa od siły Marcina..
  Marta Chojnoska (DEC) – wierzę, że Różal zrobił z niej (jak on to mówi) Barbarzynkę i wykaże się większym sercem do walki niż Paulina..
  Grigor Aschugbabjan (TKO) 1 rd – wydaje mi się, że Grigor rozczaruje polską publiczność i zakończy walkę dość szybko silnymi ciosami, bądź kolanami będąc w klinczu..
  Matt Horwich (DEC) – Jeżeli Cipek miał z nim problemy to sorry, ale w wygraną Antka nie wierzę, przy całej sympatii do niego 😉 mam nadzieję, że się mylę…
  Michał Materla (DEC) – mam nadzieję, że Cain V. robiąc z niego „przecier pomidorowy” coś go nauczył (mówiąc to mam na myśli ogólny trening w AKA) 🙂
  Mamed Chalidow (SUB) 1 rd – myślę, że będzie powtórka z rozrywki…
  Mariusz Pudzianowski (SUB) 2rd – tak mi jakoś w ostatniej chwili intuicja podpowiedziała że to będzie Sappmission w drugiej rundzie 😀

 19. Pudzian 1r TKO

  Mamed decyzja

  Silva tko

  Matt 2rd poddanie

  Saidov decyzja

  Chojnoska poddanie 2 rd

  Borys

 20. Mariusz Pudzianowski

  Mamed Chalidow

  Jay Silva

  Matt Horwich
  Grigor Aschugbabjan
  Marta Chojnoska
  Borys Mańkowski

 21. Czy można gdzieś znaleźć rozpiskę, które walki na jakim dystansie są zakontraktowane. Najbardziej mnie interesuje czy Cipek walczy 2 czy 3 rundy i czy wszystkie walki 2x5min przewiduja 5 min dogrywke? Niestety ale w kwestii ilości rund KSW wciąż na gówno mówi papu.

  PS: Jeżeli Tjo weszłoby zwycięstwo Grigora to duży szacun za odwage 😛

 22. Mariusz Pudzianowski TKO rd 1

  Mamed Chalidov Poddanie rd 1

  Matt Horwich decyzja

  Grigor Aschugbabjan TKO rd 2

  Marta Chojnowska Poddanie rd 1

  Borys Mańkowski decyzja

 23. Mariusz Pudzianowski (3-2) vs. Bob Sapp (11-12)

  84 kg.: Mamed Chalidow (24-4-2) vs. Rodney Wallace (12-4)

  84 kg.: Michał Materla (16-3) vs. Jay Silva (8-5)

  84 kg.: Antoni Chmielewski (22-8) vs. Matt Horwich (26-20-1)
  77 kg.: Aslambek Saidov (11-2) vs. Grigor Aschugbabjan (8-7)
  55 kg.: Paulina Suska (1-3-1) vs. Marta Chojnoska (0-0)
  77 kg.: Borys Mańkowski (11-4-1) vs. Marcin Naruszczka (9-0)

 24. Pudzian sappmission 1r.
  Mamed sub 1r.
  Cipek dec
  Horwich dec
  Aslam dec
  Chojnowska dec
  Borys dec po dogrywce

 25. Pudzianowski TKO 1rd

  Chalidow decyzja

  Silva Jednogłośna decyzja

  Horwich Submission 2rd

  Saidov Jednogłośna decyzja

  Chojnoska decyzja

  Mańkowski TKO 2rd

 26. Pudzianowski 1r by ground & pudzianoud

  Chalidow 1r sub

  Materla 2r sub

  Horwich dec

  Saidov dec

  Chojnoska dec

  Mankowski 2r sub

 27. Borys Mańkowski- Marcin Naruszczka. Po pierwszej rundzie dla zawodnika z Ankosu Poznań, Borys będzie punktował obaleniami, jednak tam wpakuję w się w jakieś poddanie. Naruszczka poddanie 2 runda.

  Pauluna Suska- Marta Chojnoska. Zwolennikiem tego pomysłu nie jestem, walke obejrzę i postawię na Myszę. Ufam Escobarowi. Chojnoska decyzja.

  Aslambek Saidov- Grigor Asbabian. Walki Aslambka nie porywają. 10 minut obijania Grigora z góry i wygrana Polskiego Czeczena. Saidov decyzja.

  Antoni Chmielewski- Matt Chorwich.  Nie widzę sposobu jak Chmielewski ma to wygrać. Chorwich to dobry zawodnik który toczył równy bój z Cipkiem. Chorwich poddanie 2 runda.

  Michał Materla- Jay Silva. Myślę że Michał jest zawodnikiem tej klasy że upora się z Silva przed czasem i udowodni że zasługuje na rywali z wyższej półki. Cipek poddanie 1 runda.

  Mamed Chalidow- Rodney Wallace. Wallace nie wydaje mi się zawodnikiem który wytrzyma z Mamedem runde. Obstawiam to co ostatnio miało miejsce. Mamed poddanie 1 runda.

  Mariusz Pudzianowski- Bob Sapp. Po tej walce Bob bedzie na tyle rozpoznawalny wśród zwykłych Kowalskich że angaż do klaskania u Rubika wielce prawdopodobny. Bob umie klepać doskonale. Pudzian TKO(?) 1 runda.

 28. Mariusz Pudzianowski- poddanie 1 runda

  Mamed Chalidow- poddanie 2runda

  Pojedynek o pas mistrza KSW w wadze średniej
  Michał Materla – jednogłośna decyzja  

  Matt Horwich- poddanie  1runda
  Aslambek Saidov – jednogłośna decyzja
  Paulina Suska- decyzja

  Marcin Naruszczka- TKO 2runda

 29. tylko Tjo sie oderwał:)
  Też uważam że Grigor zrobi niespodzianke i wygra z Aslambekiem.

 30. Borys Mańkowski – decyzja;

  Marta Chojnoska – decyzja;

  Aslambek Saidov – decyzja;

  Matt Horwich – poddanie 2 runda;

  Michał Materla – decyzja;

  Mamed Chalidow – poddanie 2 runda;

  Mariusz Pudzianowski – poddanie 1 runda.

 31. Pudzian tko 1 runda

  Mamed decyzja

  Materla decyzja

  Horwich poddanie 2 runda

  Saidov decyzja

  Chojnowska tko 1 runda

  Naruszczka decyzja

 32. byłem dzisiaj u bukmachera… musiałem trochę zaryzykować z typami żeby w miarę się opłaciło…

  Horwich (1.55)
  Saidov (1.40)
  Naruszczka (2.30)
  Silva (2.70)

  Kurs 13.47 zł. Za 30 zł ok 360 zł do wygrania.

 33. pudzian-sapp pudzian
  chalidov-wallace chalidov
  materla-silva materla
  chmielewski-horwich horwich
  saidov-ashugbabjan saidov
  suska-chojnoska suska
  mankowski-naruszczka mankowski

 34. Pudzianowski vs. Sapp – Pudzian przetrwa początkowy atak "Bestii", po czym sam przejdzie do ofensywy, wyprowadzając ciosy i obalając rywala. Były strongman dołączy dzieła zniszczenia w parterze. Pudzianowski,TKO, 1st round.

  Chalidow vs. Wallace – Wallace zdecyduje się na wykorzystanie swoich zapasów, lecz nie spodziewam się, aby wytrzymał festiwal poddań w wykonaniu Polaka tak samo, jak japoński rywal Mameda z KSW 13. Chalidow, poddanie, 2ga runda

  Materla vs. Jay Silva – oby nadmierna(?) pewność siebie Materli i ciągłe(?) rozmarzenie pobytem w USA nie zaszkodziły mu w tej walce. Obstawię pesymistyczny scenariusz, który przypomni nam pierwszą walkę Sokodjou vs. Błachowicz, lecz tym razem zakończonej po pełnym dystansie czasowym. Silva, decyzja

  Horwich vs. Chmielewski – forma Amerykanina jest lepsza, niż osiągane w ostatnim czasie przez niego wyniki. Horwich po próbach prowadzenia wymiany, zdecyduje się na obalenie, które zaskutkuje poddaniem Polaka. Horwich przez poddanie, 1-wsza runda

  Aschugbabjan vs. Saidov – w stójce spodziewałbym się powtórki z poprzedniej walki Aslambeka, w którym pomimo bycia obijanym niskimi kopnięciami, przeważał w wymianach czysto bokserskich. Saidov zapunktuje jednak u sędziów, obalając rywala i skutecznie kontrolując walkę w parterze. Saidov przez decyzję

  Chojnoska vs. Suska – ich pojedynek w formule Sanda daje do myślenia. Czarnowłosa zawodniczka jest zdecydowanie silniejsza od swojej rywalki i jeśli nawet będzie przegrywała pojedynek w stójce, bez problemu sprowadzi walkę do parteru. Chojnoska przez decyzję

  Mańkowski vs. Naruszczka – zawodnik z Poznania posiada wszelkie predyspozycje, aby stać się "polskim GSP" pod względem zapaśniczym. Będzie bez problemu wygrywał wymiany bokserskie, a także przetrwa ewentualne grapplerskie ataki zawodnika od Okniśkiego. Mańkowski, decyzja

 35. Moim zdaniem nie masz szans na wygranie tych 360 zł 🙂 To już lepiej byś postawił jakąś dużą sumę na Borysa…

 36. okaże sie po gali, chodzi Ci o te 2 ostatnie pojedynki co napisałem? 🙂

 37. @Yosihiro: Jaka dogrywka?Smile

  Ja niestety (gra forumowa) – stawiam na Silvę, choć wiem ,że łatwo mieć nie będzie z Cipaskiem 😉

  A poza tym, tak jak większość – i liczę na dobre walki przede wszystkim!

 38. chwilowo większa suma nie wchodziła w grę. a i tak nie odważył bym się na Borysa wszystkiego postawić.

 39. Moje typy i przy okazji trochę opiszę: 

  Borys Mańkowski vs Marcin Naruszczka

  Niby pojedynek otwierający galę, ale ja czekam na niego najbardziej niecierpliwie, trudno mi tu wytypować zwycięzcę bo obaj chcą wyjątkowo bardzo wygrać. Naruszczka z pewnością ma po swojej stronie młodośc serce i warunki fizyczne natomiast zapasy stójka i nawet doświadczenie idą na korzyść Mańkowskiego dlatego obstawiam że Borys wygra po wyczerupjącej walce jednogłośnie przez decyzję.

  Paulina Suska vs Marta Chojnoska  

  Pierwszy raz oglądać będę w Polsce pojedynek kobiet w formule mma wieć też za bardzo nie wiem co będzie ale sugerując się statami Pauliny i ich treningami medialnymi to myślę że wygra Marta przez decyzję i nawet może jeszcze po dogrywce. W każdym razie chętnie zobaczę ten pojedynek 

  Aslambek Saidov vs Grigor Aschugbabjan

  Patrząc i porównując sylwetkę Grigora do walki z Atillą Vegh'em a jaką wniósł ostatnio widać u niego spory krok do przodu w swojej karierze i myślę że z przygotowaniem będzie podobnie warto też rzucić okiem na jego rekord na 8 wygranych ma aż 7 KO/TKO więc nie sądzę że przelawczą cały dystans wieć stawiam tu Grigor Aschugbabjan by KO/TKO w pierwszej rundzie

  Antoni Chmielewski vs Matt Horwich

  Uwarzam że trochę za szybko ogłosili zwycięstwo Antka z Zikicem ja bym dał teraz jakiegoś rywala na odbudowę a Horwich sprawił spore problemy Materli który był w swojej najlepszej formie, nie wiem jak będzie w stójce ale w parterze z pewnością będzie dominował Horwich dlatego myśle że gdy zabraknie paliwa Antkowi wtedy Horwich na spokojnie będzie mógł go poddać więc stwaiam na Sub w 2 rundzie ze strony Matta Horwicha

  Michał Materla vs Jay Silva

  Tutaj myślę że Jay Silva to nie jest jakoś wyjątkowo lepszy klasowo rywal od Horwicha z pewnością siłe ciosu ma znacznie mocniejszą ale Materla po doświadczeniach w AKA powinien sobie z tym poradzić postawie na poddanie ze strony Michała Materli w 3 rundzie

  Mamed Chalidow vs Rodney Wallace

  Wielu mówi że Mamed dostał za słabego przeciwnika jednak moim zdaniem rywal jest w sam raz napewno jest dużo lepszy niż napompowany Irwin czy kończący karierę Lindland może trochę słabszy od Taylora, nie ukrywam że ten pojedynek mi też przypomina ten z Sakurajem ale z drugiej strony Mamed jest dużo lepszym zaowdnikiem niż wtedy pewnie wszyscy się spodziewają znowu jakiegoś fascynującego poddania w pierwszej rundzie ale ja myślę że tutaj passa zostanie przerwana i Mamed wygra jednogłośnie przez decyzję

  Mariusz Pudzianowski vs Bob Sapp

  Tu nie ma problemu z przewidzeniem tej walki uważam że Sappa mogli dać Mariuszowi już na początku kariery mma po wygranej z Najmanem czy nawet zamiast niego albo przynajmniej zamiast zbyt wczesnej walki z Timem Sylvią ale teraz gdy Bob przegrywa 90% swoich walk nie posiada też kondycji maratończyka i nawet obalić zapaśniczo nie umie tylko polega na 30 sekundowej sile która teraz napewno nie wystarczy po ciężkich treningach Mariusza w American Top Team myślę że Mariusz będzie starał się popisać jedną z technik którą się tam nauczył dlatego nie stawiam na poddanie z rąk Mariusza 1runda 

 40. Ja postawiłem na Naruszczkę wszystko co miałem 🙂 Dziwią mnie wasze typy (co do tej akurat walki)

 41. Mariusz Pudzianowski vs. Bob Sapp
  Pudzianowski – przez poddanie – rd.2

  Mamed Chalidow vs. Rodney Wallace
  Mamed – jednogłośna decyzja

  Michał Materla vs. Jay Silva
  Meterla – niejednogłośna decyzja

  Antoni Chmielewski vs. Matt Horwich
  Horwich – przez poddanie – rd.2

  Aslambek Saidov vs. Grigor Aschugbabjan
  Saidov – KO – rd.3

  Paulina Suska vs. Marta Chojnoska
  Chojnoska – jednogłośna decyzja

  Borys Mańkowski vs. Marcin Naruszczka
  Naruszczka – przez poddanie – rd.2

 42. Pudzianowski przez sappmision, rd 1
  Khalidov przez poddanie, rd 2
  Silva przez decyzję
  Horwich przez poddanie, rd 2
  Saidov przez decyzję
  Chojnoska przez TKO
  Borys przez decyzję

 43. Knee

  Dokładnie tak 🙂 Myślę, że nie ma opcji, żeby zarówno Silva jak i Naruszczka wygrali, jeśli już to tylko jeden z nich. Ale to mma, więc wszystko może się zdarzyć, powodzenia w każdym razie, dużo i tak nie stracisz.

 44. Walka wieczoru:

  85 kg.: Mamed Chalidow (24-4-2) vs. Rodney Wallace (12-4) Sub. r.2

  Pozostałe:

  Open.: Mariusz Pudzianowski (3-2) vs. Bob Sapp (11-12) Sappmission 1 min.

  Pojedynek o pas mistrza KSW w wadze średniej
  84 kg.: Michał Materla (16-3) vs. Jay Silva (8-5) Dec.

  84 kg.: Antoni Chmielewski (22-8) vs. Matt Horwich (26-20-1) Sub. r.2
  77 kg.: Aslambek Saidov (11-2) vs. Grigor Aschugbabjan (8-7) Dec.
  55 kg.: Paulina Suska (1-3-1) vs. Marta Chojnoska (0-0) TKO 1rd.
  77 kg.: Borys Mańkowski (11-4-1) vs. Marcin Naruszczka (10-0) Dec

 45. Pudzianowski —————-submission 1rd klucz na rękę

  Chalidow ——————-submission 2 rd może coś na nogę, tym razem skrętówka

  Materla ——————– Jednogłośna decyzja

  Horwich Submission ———-Jednogłośna decyzja

  Saidov ———————Jednogłośna decyzja

  Chojnoska——————Jednogłośna decyzja kibicuje Marcie ponieważ : jest z Płocka , jest ładniejsza niż Suska i jej wywiady nie były tak sztuczne 😀

  Mańkowski —————–Jednogłośna decyzja

 46.  

   

  Walka wieczoru:

  85 kg.: Mamed Chalidow (24-4-2) vs. Rodney Wallace (12-4) KO

  Pozostałe:

  Open.: Mariusz Pudzianowski (3-2) vs. Bob Sapp (11-12)  KO.

  Pojedynek o pas mistrza KSW w wadze średniej
  84 kg.: Michał Materla (16-3) vs. Jay Silva (8-5) KO.

  84 kg.: Antoni Chmielewski (22-8) vs. Matt Horwich (26-20-1) KO

  77 kg.: Aslambek Saidov (11-2) vs. Grigor Aschugbabjan (8-7) KO
  77 kg.: Borys Mańkowski (11-4-1) vs. Marcin Naruszczka (10-0) KO

   a i

  55 kg.: Paulina Suska (1-3-1) vs. Marta Chojnoska (0-0) double KO

   

 47. Moje typowania beda troszke inne niz reszty
  Mamed Chalidow (24-4-2) vs. Rodney Wallace (12-4) Mamed sub 2r
  Mariusz Pudzianowski (3-2) vs. Bob Sapp (11-12) Bob Tko 1r
  Michał Materla (16-3) vs. Jay Silva (8-5) Silva Tko 2r.
  Antoni Chmielewski (22-8) vs. Matt Horwich (26-20-1) MAtt sub 2r
  Aslambek Saidov (11-2) vs. Grigor Aschugbabjan Saidov dec
  Borys Mańkowski (11-4-1) vs. Marcin Naruszczka Mańkowski dec
  Paulina Suska (1-3-1) vs. Marta Chojnoska Chojnoska dec

 48. Sapp TKO 1 runda
  Chalidow decyzja
  Silva TKO 2 runda
  Horwich SUBMISSION 2 runda

 49. A ja sie wstrzymam od typowania bo nie widzę innej opcji niż wygrana Polaków oczywiście może zawieść Chmielewski ale także niespodzianka może być.

 50. pudzian przez sappmission

  mamed przez poddanie

  materla przez decyzje

  horwich przez poddanie

  saidov przez decyzje

  chojnowska przez tko

  naruszczka przez decyzje

 51. Stawiam tak jak redakcja , ale liczę na to , że Cipek i Antek wszystkich zaskoczą i wygrają przez nokaut.

 52. Mariusz Pudzianowsk
  Mamed Chalidow
  Michał Materla
  Matt Horwich
  Grigor Aschugbabjan
  Marta Chojnoska
  Borys Mańkowski

 53. 1-Sapp polozy sie sam w pieerwszej rundzie

  2-Mamed podda Rodneya ,albo moze i nawet znokautuje. Przeciez ten facet ma zasieg i wzrost jak lekki i to nie wyrosniety lekki a technika bokserska Wallace’a to jakis żart. Mozliwe ze Mamed pokusi sie o walke w stojce i walnie amerykanina -wcale bym nie to nie zdziwiło . Biorac pod uwage ze walka bedzie w ringu to nawet zapasy nie beda po stronie czarnego. 1/2 rd ko albo sub.

  3-Materla podda Silve 2rd- poziomy parteru to niebo a ziemia przynajmniej do niedawna z tego co mi mowił kolega z sherdoga.
  4-Matt sub 1lub 2 rd
  5-Asłambek -cos zrobi w parterze, bedzie rzucał grigorem jak lalką..moze decyzja moze sub
  6- Borys decyzja

  Ja chce jakichs niespodzianek ,bo nie po to znowu tluke dupe przez tyle km zeby wszystko skonczyło sie tak jak przewidywałem. Swoja droga chciałem jechac w koszulce klubowej jak zwykle ,ale mowiac szczerze gdyby powstała koszulka „dziwki koks mmarocks” mowie z reka na sercu kupuje jako pierwszy .

 54. Typy na pierwszym miejscu zwycięzca.
  Mariusz Pudzianowski vs. Bob Sapp
  Mamed Chalidow vs. Rodney Wallace
  Jay Silva vs Michał Materla
  Matt Horwich vs. Antoni Chmielewski
  Aslambek Saidov vs. Grigor Aschugbabjan
  Paulina Suska vs. Marta Chojnoska
  Borys Mańkowski vs. Marcin Naruszczka

 55. Mamed Chalidow (24-4-2) vs. Rodney Wallace (12-4) — Mamed SUB
  Mariusz Pudzianowski (3-2) vs. Bob Sapp (11-12) — Pudzian, G&P
  Michał Materla (16-3) vs. Jay Silva (8-5) — Materla, dec.
  Antoni Chmielewski (22-8) vs. Matt Horwich (26-20-1) — Horwich, SUB
  Aslambek Saidov (11-2) vs. Grigor Aschugbabjan (8-7) — Aschugbabjan TKO
  Paulina Suska (1-3-1) vs. Marta Chojnoska (0-0) — Chojnoska, TKO
  Borys Mańkowski (11-4-1) vs. Marcin Naruszczka (9-0) — Borys DEC

 56. Venom dlaczego nie typujesz walk, znowu będziesz sędzią punktowym??

 57. 1. Mariusz Pudzianowski by sub 1 rd
  2. Mamed Khalidov by sub 2 rd
  3. Michał Materla by dec.
  4. Matt Horwich by sub 2 rd
  5. Aslambek Saidov by dec.
  6. Marta Chojnowska by TKO 2 rd
  7. Borys Mańkowski by dec.

 58. U mnie na uczelni wszyscy przekonani, że Pudziao przegra z tym wielkim murzynem z USA.

 59. A moi kumple mówią, że Pudzian nie ma szans z ty "bykiem" xD jak to pozory mogą mylić. Chyba, że stanie się coś nie mozliwego ;p w co nie wierze.

 60. Tak większość pseudo znawców mma twierdzi.

  Obejrzeli walki Pudziana,Mameda,Koksa i Najmana i uważają się za ekspertów żenada.

  Dla nich im więcej mięśni tym lepszy zawodnik.

 61. Mamed Chalidow (24-4-2) vs. Rodney Wallace (12-4) — Mamed by sub 2 rd
  Mariusz Pudzianowski (3-2) vs. Bob Sapp (11-12) — Pudzian by TKO 1 rd
  Michał Materla (16-3) vs. Jay Silva (8-5) — Materla by Sub 2 rd
  Antoni Chmielewski (22-8) vs. Matt Horwich (26-20-1) — Horwich by sub 2 rd
  Aslambek Saidov (11-2) vs. Grigor Aschugbabjan (8-7) — Saidov by dec
  Paulina Suska (1-3-1) vs. Marta Chojnoska (0-0) — Suska by dec
  Borys Mańkowski (11-4-1) vs. Marcin Naruszczka (9-0) — Borys by sub 1 rd

 62. To dobrze, że wszyscy tak uważaja, lepiej dla Pudziana, dla KSW i myślę, że też dla tego sportu. Byleby tylko Sapp klepał po ciosach, a nie tak jak ostatnio.

 63. Pudzianowski TKO 1 runda

  Mamed przez decyzje

  Materla przez decyzje

  Horwich poddanie 2 runda

  Saidov przez decyzje

  Chojnoska TKO 2runda

  Mańkowski przez decyzja

 64. Mariusz Pudzianowski – 1r przez poddanie (uderzenia w parterze)

  Mamed Chalidov – 2r  przez poddanie

  Michał Materla – przez decyzję

  Matt Horwich – przez decyzję

  Aslambek Saidov – przez decyzję

  Borys Mańkowski – przez poddanie (uderzenia w parterze)

   

  PS. Walki kobiet nie typuję, ta walka wogóle mnie nie interesuje, poza tym nie jestem fanem kobiecego mma i nie znam tych zawodniczek (nie widziałem ich walk).

 65. Pudziao — 1 runda przez cokolwiek
  Chalidow — 1runda przez sub
  Materla — 2 runda przez sub
  Horwich — 1 runda przez sub
  Saidov — decyzja
  Chojnoska — decyzja
  Mańkowski — 2 runda przez tko

 66. Ciesz mnie typy redakcji 🙂 postawilem 80zl na pudziana, chalidowa, materle i Horwicha 😉 te typy utrwierdzily mnie w przekonaniu z e to beda najlatwiejsze 200zl zarobione w moim zyciu 😉

 67. Według mnie Materla nie sprosta przeciwnikowi, liczę na zakończenie walki przed czasem.
  Walka Sapp vs Pudzian skończy się decyzją, może i Pudziao trenuje w dobrym gymnie ale nie wiem ile mu to dało, znokautować Sappa nie ma szans, a Bob nie będzie odklepywał chyba, że znajdzie się na ziemi pod lawiną ciosów.

 68. Pudzianowski TKO 1 runda

  Chalidow poddanie 1 runda

  Materla TKO 2 runda

  Horwich poddanie 2runda

  Saidov decycja

  Susaka decyzja

  Mańkowski decyzja

 69. Pudzian wygra najpóźniej w trzeciej minucie. Mamed tym razem będzie miał nieco więcej problemów. Liczę na poddanie w 2-3 rundzie, ale nie zdziwi mnie też wygrana po decyzji. Cipek może mieć problemy z fizycznością Silvy, jednak jeśli zawalczy mądrze, wygra decyzje, a może nawet wykręci jakieś fajne poddanie. Horwich, mam nadzieję, poskłada chmielewskiego, jest bardziej doświadczony, jeśli walka będzie się toczyła w parterze(czego pewnie chmielewski będzie chciał uniknąć), Horwich go podda. Co do walki Saidova to albo wygra walkę zapaśniczo i wyciągnie decyzje, albo Ormianin przyceluje Go w stójeczce, na co w sumie liczę. Co do dziewczyn to Chojnowska- w Sandzie wygrała zdecydowanie, więc i tutaj powinna dać radę. No i na koniec(a raczej na początek) interesująca i bardzo wyrównana para, z której, mam wielką nadzieję, zwycięsko wyjdzie BORYS MAŃKOWSKI. Punktowanie w stójce+obalenia powinny dać mu decyzję, a może nawet jakieś TKO. OBY!

 70. Pudzian TKO 1runda
  Mamed SUB 2/3runda
  Materla Decyzja
  Horwich Sub 2 runda
  Saidov Dec
  Mankowski TKO 2 runda

 71. Pudzian KO 1 runda
  Chalidow SUB 2 runda
  Materla Decyzja
  Horwich TKO 2 Runda
  Saidov Decyzja
  Chojnowska KO 1 Runda
  Naruszczka Decyzja

 72. Mariusz Pudzianowski
  Mamed Chalidow
  Michał Materla
  Matt Horwich
  Aslambek Saidov
  Paulina Suska
  Borys Mańkowski

 73. Pudzian TKO 1 Runda
  Mamed SUB 1 lub 2 Runda
  Materla SUB 2 Runda
  Antek DECYZJA
  Saidov DECYZJA
  Chojnoska TKO 2 Runda
  Mankowski SUB 1 Rubda

 74. Mamed sub 2r
  Mariusz Tko 2r
  Materla sub 3r.
  Antoni Chmielewski dec
  Saidov dec
  Mańkowski dec
  Paulina Suska dec

 75. No nie wierzę, że są na tym portalu ludzie, którzy wierzą w to, że Sapp wygra. Rozumiem tych z fejsbuka KSW, ale tutaj? Facepalm

 76. pudzian tko 1rd

  mamed sub 1 rd

  cipek decyzja

  matt sub 2 rd

  grigor tko 2 rd

  marta decyzja

  marcin sub 2 rd

 77. Pudzianowski, TKO, 1. runda

  Chalidow, poddanie, 1. runda

  Materla, poddanie, 2. runda

  Chmielewski, KO, 1. runda

  Saidov, KO, 2. runda

  Chojnoska, TKO, 2. runda

  Naruszczka, poddanie, 1. runda

 78. Po raz kolejny widać,że nie wiecie czego chcecie pierw narzekamy,że przeciwnik dla Michała średni a miał być ktoś lepszy a teraz,że może być dobry.

  Jak dla mnie :
  Pudzian 1r gnp w jego wykonaniu (w)
  Mamed 1r sub
  Antek : serce mi dziś mówi,że to będzie jego walka pokuszę się o KO 2 r
  Marta: wydaję mi się,że dziś znów będzie lepsza i tyle.
  Saidov : dec
  Borys: tu mam problem , bo oby dwóch panów lubię ,ale zapasy chyba wezmą górę

 79. 1.Pudzian ko
  2. Mamed ko
  3 Materla ko lub decyzja
  4 Matt decyzja
  5 salidov decyzja
  6 borys ko lub decyzja

 80. 1 Pudzian 2 Mamed 3 Michał – Ogień:) 4 Antek – Wieżę w chłopa i bede trzymać kciuki 5 Salidov 6 Borys – Ogień 🙂

 81. Naruszczka decyzja
  Saidov decyzja
  Horwich poddanie
  Materla decyzja
  Khalidov poddanie
  Pudzian TKO

  walki kobiet mnie nie interesuja i nie wiem kto wygra

 82. Pudzianowski vs Sapp- każdy chyba wie po co Sapp przyjeżdża, dostać kase wp****l i do domu. Stawiam na Sappmision już w 1 rundzie. PUDZIAN PODDANIE
  Khalidov vs Wallace- Wallace raczej w stójce Mameda nie pokona. Myśle , że w 2 piątce walka będzie na ziemi i tam się skończy. CHALIDOW PODDANIE
  Materla vs Silva – myśle, że Materli uda się przetrwać początek 1 rd to dalej sprowadzeniami spokojnie sobie ustawi walkę na swoją korzyść. MATERLA DECYZJA
  Horwich vs Chmielewski – szansą Chmielewskiego jest jego stójka (jak błąd to sorry starałem się ;( ). Ale kiedy usłyszałem ,że jak Horwich zklinczuje to Atek spróbuje sprowadzić a Howich zawsze klinczuje. Antek na ziemi niema żadnych szans. HORWICH PODDANIE
  Saidov va Aschugbajban – Saidov swoim klasycznym stylu będzie dążył do parteru, w stójce raczej nie wygra.
  SAIDOV DECYZJA
  Suska vs Chojnoska- Marta ma lepszą stójkę i parter , a to powinno wystarczyć. CHOJNOSKA DECYZJA
  Mańkowski vs Naruszczka- Mańkowski będzie sprowadzał walkę tylko po to by zostać poddanym, ale jeżeli wytrzymał bez poddania z Sobottą to czemu nie z Naruszczką, problem jest taki że Naruszczka ma więcej siły niż Peter ale jednak stawiam na MAŃKOWSKI DECYZJA.

 83. Mariusz Pudzianowski vs. Bob Sapp- mam nadzieję, że Mariuszowi uda się zadać zanim Sapp zacznie klepać. Pudzian sappmission 1 runda.

  Mamed Chalidow vs. Rodney Wallace- ciężko mi jest uwierzyć w to, że Mamed wygra 5 raz z rzędu w pierwszej rundzie. Dlatego stawiam na TKO w drugiej 

  Jay Silva vs. Michał Materla– jeżeli Michał będzie wywierał presję w stójce, po czym szedł po obalenie, to z góry nie powinno mu się nic złego przytrafić i wygrać przez decyzje. UD 29-28 Cipek

  Matt Horwich vs. Antoni Chmielewski- wydaję mi się, że Antek pójdzie na maksa i zrobi wystarczająco dużo w pierwszej rundzie by na kartach sędziowskich ujrzeć 10-9 na swoją korzyść lecz, po wyczerpującym pierwszym starciu, przygotowany lepiej kondycyjnie i fizycznie Matt skontroluje i w konsekwencji podda Antka w dogrywce.

  Aslambek Saidov vs. Grigor Aschugbabjan- mimo straty kilogramów Grigorowi nie przybędzie na tyle umiejętności, żeby wygrać z zawodnikiem trenującym w Olsztynie i Aslan przez dwie rundy będzie konsekwentnie obalał i uderzał z góry- może nawet pokusi się o zwycięstwo przed czasem, ale ja bezpiecznie postawię na jednogłośną decyzje dla Czeczena.

  Paulina Suska vs. Marta Chojnoska- zbyt mało wiem o karierze sportowej tych dziewczyn, żeby wypowiadać się o tej walce i stawiać swoje typy. Tu najważniejsze jest, żeby była efektowna i się dobrze przyjeła wśród widzów.

  Borys Mańkowski vs. Marcin Naruszczka- ta walka powinna rozgrzać publiczność zgromadzoną w Atlas Arenie. Biorąc pod uwagę przewagę Borysa w zapasach i stójce powinien punktować Marcina i pod koniec każdej rundy zaznaczać obaleniem swoją przewagę jednocześnie dając mało czasu Marcinowi na poddanie z pleców. UD 20-19 Borys (choć mam cichą nadzieję na dogrywkę)

  P.S. Już tylko godzinka do gali. Jaram się!!! 😀

 84. „Legenda światowego mma” 🙂 Dziękuję KSW, że mi to zapewniło 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.