Typowanie redakcji przed KSW 17: Revenge. Standardowo zachęcamy do podawania swoich prognoz w komentarzach. Przypominamy też, że transmisja z gali rozpoczyna się o 20 w Polsacie i Polsacie Sport. W internecie galę można oglądać na www.ksw.ipla.tv/pl

Mamed Chalidow vs. Jesse Taylor

Venom
Mamed Chalidow przez poddanie, runda 1. Mimo, że uważam Taylora za bardzo dobrego rywala dla Mameda to jego braki są dokładnie tam gdzie Mamed jest niezwykle mocny. Nie jest tajemnicą, że piętą achillesową Amerykanina jest obrona przed poddaniami, więc spodziewam się, że kiedy już położy zawodnika Arrachionu na plecy, to prędzej czy później będzie musiał klepać.

Royler
Cieszę się, że Mamed dostaje przeciwnika który pozwoli nam ocenić jego umiejętności. Stawiam na Chalidova przez poddanie druga runda.

Escobar
Mamed Chalidow – poddanie, runda 1. Walcząc w stójce Taylor naraża się na porażkę. Szybko przeniesie więc walkę na ziemię, ale nie ma szans na kontrolę z góry przez 15 minut. Mamed dość szybko powinien dojść do dźwigni na nogę i poddać Amerykanina w 3.-4. minucie.

Mariusz Pudzianowski vs. James Thompson

Venom
James Thompson przez poddanie, runda 2. Początkowo planowałem postawić na Mariusza, ale widząc kursy na walkę postanowiłem podejść do tego typowania jak hazardzista. Nawet ufając w to, że Pudzian zrobił spore postępy trenując w ATT, to nie powinien być tak dużym faworytem u bukmacherów. Jeśli chodzi o sam przebieg walki to spodziewam się powtórki z Gdańska. Albo Mariuszowi uda się wykończyć Anglika w pierwszej rundzie, albo zmęczony polegnie w drugiej.

Royler
Trening medialny to może nie za dużo żeby wyciągać tak dalekie wnioski ale odniosłem wrażenie, że stójka Pudziana wyglądała lepiej. Liczę też, że ATT dokonała cudu jeżeli chodzi o ogólne przygotowanie kondycyjne Pudzilli. Mariusz przez decyzję.

Escobar
Mariusz Pudzianowski – TKO, runda 1. Obawiam się, że za bardzo wierzę w magię American Top Team. O ile kondycji Pudzianowi może znów starczyć na jedynie 5 minut, to więcej może być mu niepotrzebne. Wydaje mi się, że stójka Mariusza jest znacznie lepsza niż ostatnio i to wystarczy na DVD.

Rameau Thierry Sokoudjou vs. Jan Błachowicz

Venom
Jan Błachowicz przez TKO, runda 3. Nadal mam podejrzenie, że kondycja Sokoudjou to jego najsłabsza strona, tylko, żeby to wykorzystać trzeba go odpowiednio zmęczyć. Wydaję się, że tym razem Janek właśnie będzie chciał go mocno zaatakować od samego początku. Jeśli Polak sprokuruje przepychankę w klinczu, walkę w parterze ma szansę uszczuplić zasoby energii Sokoudjou i nawet skończyć go w trzeciej rundzie. Jeśli jednak pozwoli mu na cierpliwą walkę w dystansie, Kameruńczyk znowu będzie górą.

Royler
Rozum mówi Soko, serce mówi Janek. Błachowicz przez decyzję.

Escobar
Jan Błachowicz – decyzja. Wydaje mi się, że to będzie najlepsza walka Janka w jego karierze. Dwie rundy intensywnej stójki i klinczu z korzyścią dla Janka. W trzeciej rundzie Soko daje się sprowadzać i obijać z góry. Janek kończy ground and pound, które jest kropką nad i. Skończenie Soko w 15 minut ostatnio nie jest łatwym zadaniem, ale zdominowanie go też jest nie lada wyczynem.

Michał Materla vs. Matt Horwich

Venom
Michał Materla przez decyzję. Michał będzie w tym pojedynku matadorem, a Horwich upartym bykiem. Amerykanin dysponuje żelazną kondycję, solidnymi zapasami i parterem, ale w stójce często idzie na oślep i wtedy daje się trafiać. Boks Materli jest na tyle dobry by to wykorzystać i konsekwentnie punktując wygrać decyzję.

Royler
Michał jak dla mnie jest w stanie poradzić sobie z Horwichem w każdej płaszczyźnie. Mam sporą wiarę w umiejętności i przygotowanie Cipka i stawiam, że Materla wygra serwują nam piękne TKO w drugiej rundzie.

Escobar
Michał Materla – decyzja. 10 minut to za mało, żeby skończyć Horwicha w stójce. Michał będzie kontrował chaotyczne ataki Amerykanina i skutecznie bronił próby obaleń. Dwie rundy dobrego boksu wystarczą do wygrania decyzją bez potrzeby rozgrywania dogrywki.

Artur Sowiński vs. Maciej Jewtuszko

Venom
Maciej Jewtuszko przez decyzje. Mój kandydat na walkę wieczoru. Spodziewam się wyrównanej walki we wszystkich płaszczyznach MMA. Irokez powinien mieć przewagę w stójce dzięki sprawnemu wykorzystywaniu zasięgu, a w parterze obaj nie są asami zapasów i pewnie żaden nie będzie w stanie kontrolować drugiego.

Royler
Jeżeli Kornikowi udałoby się położyć Iro na plecach to myślę, że mógłby przetrzymać go w parterze i tak wygrać walkę. Wydaje mi się jednak, że Maciek utrzyma walkę w stójce i wypunktuje Sowińskiego. Jewtuszko przez decyzję.

Escobar
Maciej Jewtuszko – TKO, runda 2. Jest w Polsce wielu półśrednich mniejszych od „Irokeza”. Właśnie ta różnica fizyczna będzie moim zdaniem decydująca. Kornikowi nie brakuje umiejętności, ale w stójce da się zdominować nieprzewidywanie bijącemu Jewtuszce. Stawiam na strażaka, który nawet jeśli da się obalić, to szybko wróci do stójki.

Antoni Chmielewski vs. James Zikic

Venom
James Zikic przez decyzję. Chmielewskiego czeka bardzo trudne zadanie po tak poważnej kontuzji. Co prawda Materla pokazał jak można pokonać Anglika, ale obawiam, że Antek nie ma tak dobrych narzędzi w stójce by powtórzyć tę taktykę. Chciałbym się mylić, ale typuję wygraną Zikica po podobnym pojedynku jak na piętnastce.

Royler
Chmielu dał równą walkę w poprzednim starciu i wydaje mi się, że do tej walki wychodzi naprawdę zdeterminowany. Mam nadzieje tylko żę Antek się nie podpali i jego plan na bardziej stanowczą walkę oraz odważne kombinację nie skończy się nadzianiem na cios Zikica. Antek przez decyzję.

Escobar
James Zikić – decyzja. Wszystkich ciekawi postawa Antka po kontuzji, ale mam wrażenie, że przede wszystkim zobaczymy dużo lepszego Zikicia. Anglik nie będzie myślał o kolanie Chmielewskiego, bo nie ma w zwyczaju kopać. Lepszy boks i obrona obaleń dadzą Zikiciowi zwycięstwo.

Aslambek Saidov vs. Rafał Moks

Venom
Aslambek Saidov przez decyzję. Mam wrażenie, że Saidov jest jednak bardziej kompletnym zawodnikiem MMA i co najważniejsze powinien być przygotowany na firmową broń Rafała, czyli dźwignie na nogi. Czeczen będzie miał nieznaczną przewagę w stójce oraz w zapasach i po wyrównanej walce wygra na punkty.

Royler
Ciężko wskazać mi faworyta, postawię na Rafała z myślą, że w ogniu walki ostatecznie uda mu się wykręcić jego firmową skrętóweczkę.

Escobar
Rafał Moks – decyzja. To będzie wyrównana i bardzo dobra walka. Moks może wygrać sprowadzając i kontrolując z góry, ale Aslambek może bić i w stójce, i po obaleniu. Skłaniam się w stronę „Kulturysty”, który większość walki powinien spędzić leżąc na Saidovie.

129 KOMENTARZE

 1. Mamed Khalidov vs. Jesse Taylor  SUB
  Mariusz Pudzianowski vs. James Thompson  TKO/KO
  Jan Błachowicz vs. Rameau Thierry Sokoudjou  TKO/KO
  Michał Materla vs. Matt Horowich  DEC
  Antoni Chmielewski vs. James Zikic  DEC
  Aslambek Saidov vs. Rafał Moks  DEC
  Artur Sowiński vs. Maciej Jewtuszko  TKO/KO

 2. Mamed Khalidov vs. Jesse Taylor – jeśli Taylor nie obali Mameda, to otrzyma soczyste KO. W innym wypadku, zostatnie poddany z dołu. Typ: Khalidov by poddanie, 2ga runda.

  Mariusz Pudzianowski vs. James Thompson – jeśli Pudzianowski nie skończy tego starcia w 1szej rundzie, to w kolejnej wyjdą jego braki w doświadczeniu a także problemy z aklimatyzacją. Typ: Thompson przez poddanie, 2-ga runda

  Sokodjou vs. Błachowicz – mam wrażenie, że sama obrona low-kicków nie wystarczy na Kameruńczyka. Błachowicz to nie ta półka, co Soko i Polak będzie znowu musiał odłożyć plany walk za Oceanem. Typ: Sokodjou przez decyzję.

  Michał Materla vs. Matt Horwich – Horwich nie odda łatwo tej walki, ale wszechstronne umiejętności Materli powinny wystarczyć do wygrania tego pojedynku, nawet po dogrywce. Typ: Materla przez decyzję.

  Artur Sowiński vs. Maciej Jewtuszko – nikt nie ma wątpliwości, że w tej walce zobaczymy fajerwerki w obu płaszczyznach. Irokez to bardziej doświadczony zawodnik i wygra po bardzo ciężkim boju z Kornikiem. Typ: Jewtuszko przez decyzję

  Antoni Chmielewski vs. James Zikic – Zikic nie jest tym samym zawodnikiem, który remisował z Werdumem, ale na Chmielewskiego powinno to wystarczyć. Typ: Zikic przez decyzję

  Rafał Moks vs. Aslambek Saidov – obawiam się, że po zejściu do niższej kategorii wagowej, Moks może osiągać podobne wyniki, co Mańkowski w lekkiej. Typ: Saidov przez decyzję.

 3. Mamed Chalidow (23-4-2) – poddanie
  Mariusz Pudzianowski (3-2) – KO
  Jan Błachowicz (13-3) – decyzja
  Maciej Jewtuszko (8-1) – KO
  Michał Materla (15-3) – KO
  James Zikic (20-8-2) – decyzja
  Rafał Moks (6-4) – poddanie

  A i gdzie typy Tidzeja i defa???

 4. Khalidov – Taylor : Khalidov TKO 1 runda

  Pudzianowski – Thompson : Thompson poddanie 2 runda

  Błachowicz – Sokoudjou : Sokoudjou TKO 2 runda

  Materla – Horwich   Materla przez decyzje

  Jewtuszko – Sowiński : Jewtuszko TKO 1 runda

  Chmielewski – Zakic : Chmielewski przez decyzje

  Saidov – Moks : Moks poddanie 2 runda

 5. Ja myślę, że Kornik nas dzisiaj zaskoczy swoim zwycięstwem, ale pieniędzy na niego bym nie postawił.

  • Mamed Chalidow
  • Mariusz Pudzianowski
  • Rameau Thierry Sokoudjou
  • Michał Materla
  • Maciej Jewtuszko
  • James Zikić
  • Rafał Moks
 6. Myślę, że Mariusz osiągnął już poziom zawodników MMA, dzisiaj łatwo poradzi sobie z Jemsem a w następnej walce śmiało można go skonfrątować z Ememalienką.

 7. Pudzian- TKO 1 runda
  Mamed- Sub 2 runda
  Janek – dec.
  Cipek-Dec.
  Iro- TKO 2 runda
  Zikic- dec.
  Moks- sub 2 runda.

  Walka wieczoru: Irokez- Kornik
  Nokaut: Pudzian ( highkick) 😀
  Poddanie: Moks

 8. @Bartek, gostek1000

  Tidżej siedzi w Azji i ostatnio nie uczestniczy mocno w życiu redakcji – oczywiście, mam na myśli typowania czy SSS.

  Def też nie zawsze typował wyniki, więc dla mnie – no problem.

  Co do tego składu, uważam, że jest świetny i najlepiej dobrany do polskiej gali – wszyscy będą na miejscu , tak , jak na MMA Attack.

  SS, w tym składzie, też będzie świetnie się słuchało …

  @Shogun – kaczka trzyma się dobrze…  ty powaznie z tym "Eme…" ? 

 9. Khalidov – Taylor : Khalidov SUB 1 runda
  Pudzianowski – Thompson : Pudzianowski SUB 1 runda (Gilotyna )
  Błachowicz – Sokoudjou : Błachowicz TKO 2 runda
  Materla – Horwich : Materla DEC
  Jewtuszko – Sowiński : Jewtuszko TKO 2 runda
  Chmielewski – Zikic : Zikic DEC
  Saidov – Moks : Saidov DEC

  Walka wieczoru: Materla – Horwich
  Nokaut wieczoru: Błachowicz
  Poddanie wieczoru: Khalidov i Pudzianowski

 10. Khalidov, Pudziannowski, Błachowicz, Materla, Jewtuszko, Chmielewski, Saidov,

 11.  

  Adib:

   

  Pudzianowski – Thompson : Pudzianowski SUB 1 runda (Gilotyna )

   

  Adib: Ty naprawdę wierzysz w to że Pudzian umie zrobić gilotynę???

 12. Mamed TKO 2 runda
  Thompson Sub 2 runda
  Błachowicz Decyzja
  Materla Decyzja
  Jewtuszko TKO 2 runda
  Zikic Decyzja
  Moks Sub 2 runda

 13. widze ze redakcja zgodnie stawia na janka wiec pytam sie ja jakie sa logiczne przeslanki takiego wyboru oprucz tego ze janek bardzo chce

  -ze mu sie „nalezy”

  -ze lubimy janka

  i ze fajnie by bylo

  ja sie przychylam do pierwszej czesci wypowiedzi Roylera Soko powinien wygrac

 14. Chalidow – KO
  Thompson – poddanie
  Soko– KO
  Jewtuszko – Poddanie
  Materla – KO
  Zikic – decyzja
  Aslam – poddanie

  Wszyscy chcemy aby Janek wygrał i własnie dla tego wydaje mi sie ze soko wygra długo bedzie miał pas!! Pamietajmy ze to pierwsza w zyciu obrona pasa przez soko!!!

 15. Trochę mnie dziwi, że i cała redakcja oraz 95% kibiców biorących udział w konkursie na MMAVideos.pl stawia na Materlę. W walce z Michałem widzieliśmy innego Zikicia. Był jakiś przygaszony już na ważeniu. Na ringu pokazał się ze słabszej strony niż z Antkiem czy Dowdą. Uważam że Matt Hotwich obnaży nam słabości Cipao i wygra decyzją. Wracając do Chmiela uważałem że wygra tą walkę, ale postawa Zikicia na samym ważeniu dała mi wiele do myślenia. Do tej pory w starciach z zawodnikami z zagranicy na KSW zawodnicy KSW TEAM-u nie przegrali przez nokaut (tko z stylu Janek-Soko nie liczę). Coś mi mówi że będzie miało to miejsce na tej gali.

  Khalidov poddanie 1 runda
  Pudzianowski tko 1 runda
  Błachowicz decyzja
  Horwich decyzja
  Jewtuszko tko 2 runda
  Zikić tko 2 runda
  Saidov tko 1 runda

 16. Khalidov tko/ko
  Thompson poddanie
  Soko tko/ko
  Materla decyzja
  Jewtuszko decyzja
  Zikic tko/ko
  Saidov tko/ko

  tak myślę że minimum 5 bedzie trafione 🙂

 17. Jeśli Pudzian przegra do 23.12.2011 nie napiszę żadnego postu. Pudzian wierzę!

 18. Pudzian by anakonda choke 😀
  Mamed
  Błachowicz
  Cipao
  Jewtuszko
  Zikic
  Saidov

 19. shogun nie trolluj.

  a w parterze obaj nie są asami zapasów i pewnie żaden nie będzie w stanie kontrolować drugiego.

  co do tego zdania Venom, ciężko się zgodzić. Jewtuszko stoczył kilka walk w formule chwytanej, od tego przecież zaczynał prawda? Zresztą zapasy są dobre w parterze, ale tylko do kontroli głowy. Do pełnej dużo bardziej przydatne jest bjj, a to Irokez ma na wyższym poziomie.

  pozwolę sobie również wytypować kilka wyników:

  Khalidov vs Taylor – Mamed przez poddanie – słabą defensywę JT na ziemi, zauważyłby nawet kaczka. Amerykanin w walce z Leitesem, po obaleniu uciekał z jednej próby poddania w drugą. Efekt można było szybko zauważyć.

  Pudzianowski vs Thompson – jestem w stanie uwierzyć, że ktoś wytumaczył Mariuszowi by zachował spokój i nie rzucał się na oślep, choć z drugiej strony stwierdzenia w wywiadach, że jeszcze nie raz przegra nie budują zbytniej pewności. Wciąż jeśli chodzi o umiejętności przeważa Colossus (btw, jeśli dobrze widziałem na filmiku, to Pudzian obalił po czym został przetoczony do bocznej). Zagwozdka jest na tyle duża, że nie postawię na żadnego z nich, choć mam wrażenie że może dojść do decyzji.

  Błachowich vs Sokodjou – Kameruńczyk nie da się sprowadzić, utrzyma walkę w dystansie i niestety znów odprawi Janka do domu z bólem nogi. Chciałbym się mylić, ale dwa czy trzy tygodnie przygotowań w GG to za mało. Soko przez TKO/corner stoppage.

  Materla vs Horwich – to będzie chyba pierwszy prawdziwy test dla Michała mimo, że Horwich jest lepszym zawodnikiem od Zikica liczę że polegnie tak samo. Materla zrobił ogromny progress w stójce, na ziemi wciąż jest jednym z najlepszych w swojej kategorii w Polsce, kondycyjnie również, w przeciwieństwie do kolegów z TT nie umiera po pierwszej rundzie. Jedynie w elemencie zapasów Matt ma przewagę, ale już parteru od Eddiego Bravo nie przeceniałbym. Cipao przez decyzję.

  Jewtuszko vs Sowiński – różnica klas jest i będzie zbyt duża jeszcze bardzo długo. Irokez z łatwością odprawi Kornika, będąc lepszym w każdej płaszczyźnie. Iro przez TKO.

  Chmielewski vs Zikic – zapewne nie będę ani sprawiedliwy ani obiektywny, mówiąc że coby Zikic nie zrobił i tak wygra tę walkę. Antka widzę już tylko na emeryturze. Zikic przez bycie lepszym.

  Moks vs Saidov – jeśli tylko sędziowie nie będą chcieli pomagać Aslambekowi to Moks w końcu urwie którąś kończynę. Saidov robi wrażenie lepiej przygotowanego fizycznie, z solidną wyrobniczą stójką, ale bez jakiejś wybitnej kreatywności. Jeśli uda mu się przetrzymać wykręcanie stawów to wyleży decyzję. Mam jednak nadzieję, że mimo wszystko Kulturysta zaskoczy jakąś ciekawą akcją od Bagiego i ostatnia rosyjska "inverted omoplata" z MŚ Sambo się schowa. Moks przez poddanie.
  “Machida is not a bad guy; he’s a victim of the Brazilian education system. There are better ways to get electrolytes than drinking piss.” Chael Sonnen

 20. Mamed Chalidow vs Jessie Taylor: Jeśli walka utrzyma się w stójce Mamed wygra przz T/KO, a jeśli Taylor sprowadzi Polaka do parteru, zostanie poddany. Chalidow by Submision, 1 runda

   

  Mariusz Pudzianowski vs James Thompson: Treningi w ATT nie zrobią w kilka miesięcy z Pudziao, najlepszego ciężkiego w Europie, ale na Thompsona powinno starczyć. Pudzianowski by TKO, 1 runda

   

  Jan Błachowicz vs Thierry Sokodju: Tym razem Janek nie przegra w taki łatwy sposób i zapewne zaatakuje zdecydowanie od początku. W 3 rundzie Sokodju opadnie z sił i Janek powinien go poddać. Błachowicz by Submision, 3 runda

   

  Michał Materla vs Matt Horwich: Przewiduję, że Matt będzie szedł do przodu i obrywał, a Cipek będzie się cofał i trafiał. Michałowi nie starczy czasu na usadzenie Horwicha, ale pewnie wygra na pkt. Materla by Decision

   

  Maciej Jewtuszko vs Artur Sowiński: Jestem pewien, że będzie to najlepsza walka dzisiejszego wiczoru. Irokez powinien jednak trafiać częściej w stójce, a gdy się nadarzy okazja, może usadzić Kornika. Jewtuszko by Decision

   

  Antoni Chmielewski vs Jamez Zikić: Walka będzie miała podobny przebieg do pierwszej, i tym razem spodziewam się dogrywki, jednak teraz kontuzja nie przeszkodzi Antkowi. Chmielewski by Decision

   

  Rafał Moks vs Aslambek Saidov: Walka będzie bardzo wyrównana lecz pod koniec drugiej rundy Kulturysta wyciągnie skrętówkę. Moks by Submision, runda 2

 21. Khalidov – Taylor : tylko z przekory: Taylor by dec.
  Pudzianowski – Thompson : Pudzian ma tlen tylko na 1 runde, nie ma co sie oszukiwac: Thompson by sub. 2r
  Błachowicz – Sokoudjou : Kamerunczyk jest lepszy, w kazdej plaszczyznie: Soko by dec.
  Materla – Horwich :  Materla by dec.
  Jewtuszko – Sowiński : Jewtuszko KO 1r.    
  Chmielewski – Zikic :  Zikic by dec.
  Saidov – Moks :  Saidov by dec.

 22. Mamed Khalidov vs. Jesse Taylor  DEC
  Mariusz Pudzianowski vs. James Thompson  TKO/KO 2 Rnd
  Jan Błachowicz vs. Rameau Thierry Sokoudjou  TKO/KO 2 Rnd
  Michał Materla vs. Matt Horowich  DEC
  Antoni Chmielewski vs. James Zikic  DEC
  Aslambek Saidov vs. Rafał Moks  DEC
  Artur Sowiński vs. Maciej Jewtuszko  TKO/KO 1 Rnd

 23. Pudzianowski vs Thompson – Jeśli ATT poprawiło kondycję Pudzilli to wynik jest przesądzony jeśli nie Thompson wygra decyzją.

  Sokodjou(c) vs Błachowicz – Przewaga mentalna jest po stronie Soko i myśle ,że jest on  wstanie zaskoczyc Polskę i wygrac po raz drugi z jeszcze nie doszlifowanym talentem jakim jest Janek.

  Chalidov vs Tylor – Mamed wygra przez poddanie ponieważ jego BJJ jest na światowym poziomie i nie uchroni się przed nim amerykaniec.

  Materla vs Horwich – Będzie wyrównana walka lecz postawie Materla decyzja.

  Zikic vs Chmielewski – Zikic wygląda świetnie i myśle ,że jest na tyle zmotywowany aby dojśc do walki o pas na KSW i rewanż z Materlą.

  Moks vs Saidov – nie mam faworyta tej walki.

  Jewtuszko vs Słowiński – Maciej jest na innym poziomie i medialnie jest w cieniu innych gwiazd KSW lecz umiejętnościami zabłyszczy na dzisiejszej gali.

  Walka wieczoru – Chalidov vs Tylor/Jewtuszko vs Słowiński

  Zawodnik wieczoru – Pudzianowski/Jewtuszko

 24. Khalidov – Taylor : Khalidov – decyzja, Khalidov

  Pudzianowski – Thompson : Pudzianowski 1 runda KO/TKO.

  Błachowicz – Sokoudjou : decyzja, Błachowicz
   Materla – Horwich : Materla 2 runda KO/TKO

   Jewtuszko – Sowiński : decyzja, Jewtuszko

  Chmielewski – Zikic : Zikic DEC
   Saidov – Moks : 1 runda poddanie, Moks

 25. Khalidov – Taylor :Khalidov decyzja

  Pudzianowski – Thompson : Thompson poddanie 2 runda

  Błachowicz – Sokoudjou : Sokoudjou decyzja

  Materla – Horwich : Materla przez poddanie 2 runda

  Jewtuszko – Sowiński : Jewtuszko TKO 2 runda

  Chmielewski – Zakic : Chmielewski przez decyzje

  Saidov – Moks : Saidov poddanie 2 runda

 26. pudzian wygra przez nokaut
  mamed chalidow przez nokaut
  jan błachowicz przez decyzje
  kornik z lekko przewago wygra albo bedzie dogrywka irozstrzygnie:D

 27. Mamed Khalidov vs. Jesse Taylor poddanie 1r Czekam na kolejne popisowe zakończenie walki przez Mameda 🙂

  Mariusz Pudzianowski vs. James Thompson TKO/KO 1r jeżeli Pudzian nie zakończy walki w 1 rundzie to będzie powtórka z poprzedniej walki. Nie wierze żeby wyrobił sobie kondycje na 2 rundy co zresztą było widać na treningu medialnych gdy się zasapał po krótkim tarczowaniu. Tym razem jednak uważam, że uda mu się znokautować DVD

  Jan Błachowicz vs. Rameau Thierry Sokoudjou TKO/KO 2 Runda Życzę wygranej Jankowi ale w pierwszej walce między tymi zawodnikami była różnica dwóch klas. Wątpie żeby Janek nadrobił to w pół roku.

  Michał Materla vs. Matt Horowich 2r TKO/KO Liczę na dobry boks Materli, który nam zaprezentował w ostatniej walce z Zikicem.

  Artur Sowiński vs. Maciej Jewtuszko 1r TKO/KO Mam nadzieje zobaczyć jakąś efektowną obrotówke w wykonaniu Maćka 🙂

  Antoni Chmielewski vs. James Zikic DEC Po kontuzji wątpie żeby Chmielewski był w lepszej formie niż ostatnio.

  Aslambek Saidov vs. Rafał Moks DEC Aslambek wydaje się bardziej kompletnym zawodnikiem od Kulturysty.

 28. Khalidov – Taylor : Khalidov TKO 1 runda

  Pudzianowski – Thompson : Pudzianowski TKO 1 runda

  Błachowicz – Sokoudjou : Błachowicz TKO 2 runda

  Materla – Horwich : Materla przez decyzje

  Jewtuszko – Sowiński : Sowiński przez decyzje

  Chmielewski – Zakic : Chmielewski przez decyzje

  Saidov – Moks : Moks poddanie 2 runda

 29. Saidov vs Moks-ta walka będzie bardzo wyruwnana 1 runda zabawa w stujce myśle że Saidov po 2 minutach walki wejdzie w parter i tam będzie punktował Kulturyste w drugiej rundzie podobny scenariusz ale Rafał będzie próbował zakładać skrętówki ale nie skutecznie może na koniec to on będzie z góry TYP:SAIDOV przez decyzje

  Chmielewski vs Zikić – ta walka będzie podobna do tej ostatniej na KSW 15 tylko że w lepszej jakości poprawione stujki i chyba mniej parteru TYP:ZIKIĆ przez decyzje

  Sowiński vs Jewtuszko – walka będzie bardzo efektowna dużo popisów w stujce ale Irokez będzie sprowadzał TYP:Jewtuszko przez decyzje

  Materla vs Horwich – najciekawsza walka na gali Materla jest w życiowej formie a Horwich ma najlepsze lata za sobą TYP;Materla przez decyzje

  Błachowicz vs Sokodjou – najtrudniejszy typ może się rozegrać na 2 scenariusze jeden jest taki że Błacho będzie walczył z presją i zbyt ostrożnie a drugi że wyjdzie dobrze i pokaże Sokodjou Afryke z lotu ptaka TYP:Sokodjou przez decyzje ale kase postawiłem na Janka

  Pudzian vs Thompson – Pudzian będzie chciał stujke ale Thompson go szybko sprowadzi i zamęczy bo jest dużo cięższy od Pudziana TYP:Thompson poddanie 2 runda

  Khalidov vs Taylor – Taylor od razu sprowadzi Mamed później wyjdzie jeszcze na krótko przy drugim sprowadzeniu Taylor wpadnie w jakąś dzwignie TYP:Khalidov przez poddanie 1 runda

 30. Khalidov – Taylor : Taylor
  Pudzianowski – Thompson : Thompson
  Błachowicz – Sokoudjou : Soko
  Materla – Horwich : Materla
  Jewtuszko – Sowiński : Kornik
  Chmielewski – Zikic : Zikic
  Saidov – Moks : Moks

 31. Khalidov – Taylor :Khalidov : Khalidov przez Poddanie 1 runda

  Pudzianowski – Thompson : Pudzianowski TKO 1 runda

  Błachowicz – Sokoudjou : Błachowicz przez decyzje

  Materla – Horwich : Materla przez decyzje

  Jewtuszko – Sowiński : Jewtuszko TKO 2 runda

  Chmielewski – Zakic : Chmielewski przez decyzje

  Saidov – Moks : Saidov przez decyzje

 32. Aaaa… zupełnie zapomniałem o typowaniu. Tak to jest jak się żyje w innej strefie czasowej. Wyjątkowo tylko po nazwiskach: Mamed, Pudzian (2 rundy działają na jego korzyść, jak się nie podpali jak poprzednio), Janek, Materla, Irokez, Antek (teraz wie jak zawalczyć), Aslan (nie będzie oddawał obaleń tak łatwo jak Enomoto, chyba, że Moks go okopie).

 33. Mamed Khalidov vs. Jesse Taylor  TKO/KO
  Mariusz Pudzianowski vs. James Thompson  TKO/KO
  Jan Błachowicz vs. Rameau Thierry Sokoudjou  TKO/KO
  Michał Materla vs. Matt Horowich  TKO/KO
  Antoni Chmielewski vs. James Zikic  TKO/KO
  Aslambek Saidov vs. Rafał Moks  DEC
  Artur Sowiński vs. Maciej Jewtuszko  DEC

 34. mamed- sub. 1r.

  james tho.- sub. 2r

  janek- tko/ko 2r.

  michał- dec.

  maciek- tko/ko 2r.

  james zik.- dec.

  aslam- dec.

 35. Mariusz Pudzianowski vs James Thomspon (Thomspon TKO 2 RUNDA)
  Mamed Chalidov vs Jessy Teylor (Mamed 1 runda kopnięcie pół okrężne w głowe i ciosy parter)
  Jan Błachowicz vs Sokodjou (Błachowicz TKO 1 RUNDA)
  Antoni Chmielewski vs James Zikic (Chmiel Kimura 2 runda )
  Michał Materla vs Matt Horwich (Materla 1 runda duszenie gilotynowe)
  Maciej Jewtuszko vs Artur Sowiński (Irokez 2 runda TKO)
  Rafał Moks vs Aslambek Saidov (Moks Duszenie Gilotynowe 1 runda)

 36. Mamed Chalidow
  James Thompson
  Sokoudjou
  Michał Materla
  Artur Sowiński-jest zajebisty kurs na Kornika. Irokez wydaje mi się przereklamowany, a Kornik nieprzewidywalny i niedoceniany.
  James Zikic
  Aslambek Saidov

 37. Rafał Moks
  Maciej Jewtuszko
  Michał Materla
  James Zikic
  Rameau Thierry Sokoudjou
  Mamed Khalidov
  Mariusz Pudzianowski

 38. Khalidov – Taylor : Khalidov KO 1 runda
  Pudzianowski – Thompson : Pudzianowski 1 runda TKO
  Błachowicz – Sokoudjou : Błachowicz 2 runda TKO
  Materla – Horwich : Materla przez decyzje

  Jewtuszko – Sowiński : Jewtuszko TKO 1 runda

  Chmielewski – Zakic : Zikic Tko 2 runda

  Saidov – Moks : Saidov poddanie 2 runda

 39. Przepraszam, to tak spytam, bo jakoś wcześniej to do mnie nie dotarło. Escobar jest członkiem redakcji? Od kiedy? 😉

 40. Mamed Khalidov vs. Jesse Taylor – MAMED
  Mariusz Pudzianowski vs. James Thompson – Pudzian
  Jan Błachowicz vs. Rameau Thierry Sokoudjou – JANEK!!!
  Michał Materla vs. Matt Horowich – MATERLA
  Antoni Chmielewski vs. James Zikic – ZIKIC
  Aslambek Saidov vs. Rafał Moks – Saidov
  Artur Sowiński vs. Maciej Jewtuszko – IROKEZ

 41. Thomson – poddanie (Mario niech w tych stanach jeszcze potrenuje. Jest lepiej i może będą z niego ludzie, ale myślę, że jeszcze nie teraz.)
  Mamed – decyzja (ważna walka dla Mameda, która pokaże czy z jakimś optymizmem możemy patrzeć na walkę z LOmbardem.)
  Janek – nokaut (jeszcze parę tyg temu stawiałbym na Sokodjokou, ale sercem jestem za Jankiem. Nie da się sprowadzić i wygra w stójce.)
  Zikic – decyzja (James raczej nie wychodził wczoraj po ważeniu na miasto, więc zaoszczędził dużo sił na walkę z Antkiem od którego jest po prostu lepszy.)
  Materla – decyzja (Wg mnie, czarny koń federacji, świetny grapler i ostatnio bokser co pokazuje jak kompletnym zawodnikiem jest Michał.)
  Jewtuszko – nokaut (Będzie bitwa w stójce z której zwycięsko wyjdzie bardziej doświadczony Jewtuszko)
  Moks – poddanie (Aslan idzie na G&P i tam poddania będzie szukał Moks)

 42. Khalidov-Taylor-Taylor Decyzja

  Pudzian-Thompson-Thompson Decyzja/TKO Dogrywka

  Błachowicz-Soko- Soko Decyzja

  Materla-Horwich- Materla Decyzja

  Jewtuszko-Sowiński – Jewtuszko TKO 1 runda

  Chmielewski-Zikic – Zikić TKO 1 Rudna

  Saidov-Moks – Moks Decyzja

 43. @Sebbeks

  Nie porównywałbym liczby walk Kornika do walk stoczonych w UFC/WEC przez Jewtuszkę

  • Mamed Khalidov vs. Jesse Taylor  SUB
  • Mariusz Pudzianowski vs. James Thompson TKO/KO
  • Jan Błachowicz vs. Rameau Thierry Sokoudjou  TKO/KO
  • Michał Materla vs. Matt Horwich DEC
  • Antoni Chmielewski vs. James Zikic DEC
  • Aslambek Saidov vs. Rafał Moks DEC
  • Artur Sowiński vs. Maciej Jewtuszko TKO/KO
 44. Sebbeks no wiadomo 😉 , ale bardziej skłaniałbym się ku doświadczeniu WEC, UFC;-) – niby 2 walki, ale doświadczenie olbrzymie.

 45. Pudzian-Thompson. PUDZIAN TKO/KO
  Błachowicz-Sokodjou. SOKO DEC
  Materla-Horwich. MATERLA DEC
  Jewtuszko-Sowiński. JEWTUSZKO DEC
  Chmielewski-Zikic. ZIKIC DEC
  Saidov-Moks. SAIDOV DEC
  Khalidov-Taylor. KHALIDOV TKO/KO

 46. No chyba, że tak. W takim wypadku to Iro ma większe doświadczenie no i lepszych przeciwników miał, nie oszukujmy się Warburton i Njokuani są lepsi niż McGregor i Dana.

 47. Khalidov – Taylor : KHALIDOV PODDANIE RUNDA 1
  Pudzianowski – Thompson : PUDZIANOWSKI PODDANIE RUNDA 1
  Błachowicz – Sokoudjou : BŁACHOWICZ KO RUNDA 2
  Materla – Horwich : MATERLA PODDANIE RUNDA 2
  Jewtuszko – Sowiński : JEWTUSZKO KO RUNDA 2
  Chmielewski – Zikic : CHMIELEWSKI DECYZJA
  Saidov – Moks : MOKS PODDANIE RUNDA 2

  Walka wieczoru: Materla – Horwich
  Nokaut wieczoru: Błachowicz
  Poddanie wieczoru: Khalidov

 48. pewniak dzisiejszej gali to Jewtuszko kto obstawia Kornika jest chyba jego kolegą z treningów lub robi sobie żarty he

 49. Mamed Khalidov vs. Jesse Taylor (W: Khalidov)
  Mariusz Pudzianowski vs. James Thompson (W: Pudzianowski)
  Jan Błachowicz vs. Rameau Thierry Sokoudjou (W: Soko)
  Michał Materla vs. Matt Horowich (W: Materla)
  Antoni Chmielewski vs. James Zikic (W: Zikic)
  Aslambek Saidov vs. Rafał Moks (W: Saidov)
  Artur Sowiński vs. Maciej Jewtuszko (W: Sowiński)

 50. Nie wiem czy to miejsce na dyskusje, ale ja chciałbym odnieść się tylko do walki Mariusza, ponieważ jestem zdziwiony tak przytłaczającą liczbą typowań na Pudziana. Myślę, że w jakiejś części jest to efektem nazw ATT i Mike Dolce, które obecnie towarzyszą Mariuszowi, ale bardziej przebija się w tym wszystkim brak analizy samego Thompsona i koncentracja wyłącznie na Mariuszu. W mojej opinii Pudzian miał swoją szansę w pierwszej walce i teraz jest już po ptokach. Należy pamiętać, że przed poprzednim pojedynkiem Thompson na 10 ostatnich walk miał 2 wygrane i 8 przegranych, a ostatnie zwycięstwo odniósł na początku 2010 r., doznając następnie 3 porażek z rzędu, którą to złą passę przerwała dopiero walka z Mariuszem. Ponadto ptaszki ćwierkały, iż do poprzedniej walki z Pudzianem Thompson zbyt pieczołowicie się nie przygotowywał, w co jestem w stanie uwierzyć, patrząc na jego dyspozycję w pojedynku z Mariuszem i na to w jakim miejscu była jego kariera. Natomiast zmierzam do tego, że odniosłem wrażenie, iż zwycięstwo na tak dużej i dobrze zorganizowanej gali spowodowało, że Thompsonowi znowu chce się w to wszystko bawić. W jednym z wywiadów Paul Reed wspominał, że James ma teraz świetne treningi boksu, zapasów i parteru, a sam Thompson w wywiadzie wymienił jakie placówki odwiedzał na terenie Anglii w ramach przygotowań do dzisiejszej walki z Pudzianem, pod jakim kątem przygotował się do walki, oraz to, że trenował pod 3 x 5 min itd., generalnie wszystko rzeczowo i konkretnie. Ponadto lepiej prezentuje się niż ostatnio jeżeli chodzi o sylwetkę, ponieważ wówczas był bardziej zalany, co przemawiałoby za tym, że tym razem nie leżał do góry brzuchem. Tak więc, wg mnie, KSW organizując pierwszy pojedynek Mariusza z Thompsonem nie zdołało dołożyć cegiełki do budowania pozycji Mariusza w świecie MMA, natomiast w jakimś stopniu odbudowało Thompsona.
  Ponadto, jak już wcześniej wspomniałem, American Top Team i Mike Dolce trochę zamazują rzeczywisty obraz media treningu Mariusza i gdyby nie towarzyszyły mu te 2 firmy, to ludzie byliby bardziej krytyczni. Oczywiście zgodzę się, że jak najbardziej jest progres, ale i tak nie wygląda to zbyt optymistycznie. Być może jeżeli taka sytuacja miałaby miejsce przed ich poprzednim starciem to dawałbym większe szanse Mariuszowi, ale zakładając, że Thompson się ogarnął, to nawet jeżeli Mariusz zrobił tam naprawdę jakieś postępy to i tak nie widzę go w tym starciu.

 51. Khalidov – Taylor : Khalidov TKO 1 runda

  Pudzianowski – Thompson : Pudzian decyzja

  Błachowicz – Sokoudjou : Błachowicz TKO 1 runda

  Materla – Horwich : Materla przez poddanie 2 runda

  Jewtuszko – Sowiński : Jewtuszko TKO 1 runda

  Chmielewski – Zikic : Zikic przez decyzje

  Saidov – Moks : Moks poddanie 2 runda

 52. O której zaczyna się gala KSW i będą jakieś Streamy do walki Moksa ?.

 53. kawaguchi1 też odniosłem wrażenie że anglikowie bardziej zależy od dłuższego czasu.Mimo to sercem i kuponem jestem za pudzianem bo ,serce mi peka jak trace hajs w zakładach 😛

 54. Mamed Chalidow vs. Jesse Taylor – Mamed /poddanie
  Mariusz Pudzianowski vs. James Thompson – Thompson / poddanie
  Rameau Thierry Sokoudjou vs. Jan Błachowicz – Sokoudjou / TKO-KO
  Michał Materla vs. Matt Horwich – Horwich / decyzja
  Artur Sowiński vs. Maciej Jewtuszko – Jewtuszko / decyzja
  Antoni Chmielewski vs. James Zikic – Chmielewski / decyzja
  Aslambek Saidov vs. Rafał Moks – Saidov / TKO-KO

  Wszystko 3 RUNDA 😉

 55. Mamed Khalidov
  Mariusz Pudzianowski
  Jan Błachowicz
  Michał Materla
  James Zikic
  Aslambek Saidov
  Maciej Jewtuszko

 56. Mamed, Pudziao,Soko,Cipao,Iro,Zikic,Saidov Jeśli chodzi o walkę pudziao to czysty strzał, a jeśli chodzi o Janka to nie wydaje mi się żeby dał rade z Soko… powiedzmy szczerze jeszcze nie teraz, ale miło by było gdyby wygrał czego mu życzę ze szczerego serca:) Ostatnio podoba mi się dyspozycja Cipka i myślę że pomimo że Horwich trenował z niezłymi sławami to da radę podda Horwicha.Iro wygra zasięgiem i nietuzinkowością a Antek raczej po kontuzji nie spisze się najlepiej.

 57. Mi się wydaje, że Mariusz ma o wiele większą motywację by wygrać tą walkę niż Thompson. Ma dużo do udowodnienia sobie i polskiej publiczności.

 58. Mamed – KO (kolano i ciosy w parterze) R2
  Pudzian – TKO (ciosy w parterze) R2
  Janek – KO (wysokie kopnięcie i ciosy) R3
  Horwich – decyzja
  Kornik – trójkąt R2
  Zikić – decyzja
  Saidov – decyzja

 59. Saidov vs. Moks – Najtrudniejsza walka do typowania, ale jako że Aslambek jest dłużej w KSW daje SD na niego

  Chmielewski vs. Zikic Antek wie jak już walczyć z Zikiciem. Jestem pewny że obali Zikicia. Stawiam 20-18 dla Antoniego

  Jewtuszko vs. Sowiński Po tej walce dowiemy się wartości Irokeza. Kornik jest bardzo szybki i jak obali Jewtuszke to ten będzie w niebywałych kłopotach. Stawiam, że w dogrywce UD wygra Irokez.

  Materla vs. Horwich Matt wpadnie przez głupotę w dźwignię i być może Cipao zakończy mu karierę Materla 1 runda poddanie

  Błachowicz vs. Sokodjou Janek da radę. Sokodjou wygra 1 rundę, ale potem Janek zacznie się rozkręcać. 29-28 Błachowicz

  Pudzianowski vs. Thompson Pudzian w 1 walce nie miał takiej presji. Porażka może się zakończyć dla niego końcem kariery. Ja wierzę, że w 1 rundzie zajmie się obaleniami i przeleży na Colossusie 1 rundę, a w 2 ciosami rostrzygnie pojedynek. Pudzian 2 runda TKO

  Khalidov vs. Taylor 1 runda dla Mameda może być trudna choć i tak ją wygra. W drugiej zacznie kopać i Taylor po jednym z ciosów pójdzie spać. Khalidov 1 runda KO

 60. to moze byc zla gala dla naszych;] w pudziana nie wierze i srednio mnie to interesuje co sie w tej walce bedzie dziac;] poza rozrywka ze sportowego punktu widzenia ta walka jest absolutnie nie wazna. Mamed obstawiam ze wygra ale moze byc niespodzianka:) soko zje janka tak mi sie wydaje, horwich nie da rady cipao, jewtuszko powinien rozniesc kornika – ciagle sie zastanawiam po co komu ta walka, zikic wyjdzie i zrobi swoje a w pierwszym pojedynku licze na moksa ale zadne rozwiazanie nie bedzie dla mnie zdziwieniem

 61. KSW 14 – w turnieju nieźle, po za nim bdb.

  KSW 15 – fatalnie dla nas, tylko Materla,Saidov i Khalidov

  KSW 16 – Thompson

  KSW 17 – Brak wygranych przez rywali Polaków

 62. Mimo całej sympatii do Błachowicza to coś czuję że Soko znów wygra, poza tym Thompson, Materla, Zikic, Jewtuszko, Khalidov i Saidov 😉

 63. kawaguchi – byłem skłonny myśleć podobnie, tzn że wygrana w Ergo Arenie znów zdopinguje Jamesa do pracy i zobaczymy go w formie z PRIDE, póki nie zobaczyłem jego sylwetki…sorry ale wygląda to fatalnie. Nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że wygląda lepiej niż ostatnio?

  @Droni – w analizie wkradł się błąd odnośnie KSW 17. Przynajmniej dwóch przeciwników Polaków musi wygrać ;P np Jewtuszko i Saidov 🙂

 64. @Shogun – kaczka trzyma się dobrze…  ty powaznie z tym "Eme…" ? 

  Nie no Madżer(Stasinek:)) tylko żartowałem, dzisiaj dzień w którym walczy idol wszystkich "pakerów" więc jest oblężenie strony i chłopaki pewnie czytają różne rzeczy więc chciałem ich podszkolić:). Troszeczkę podszkolić…

 65. Jestem za Moksem ale obawiam się że walkę wygra Aslambek Saidov, jeśli chodzi o drugi pojedynek to wydaje mi się że Antek to wygra (na punkty oczywiście) ale już bez dogrywki.

  Maciek Jewtuszko i Michał Materla pokonają na punkty swoich rywali.

  Jeśli chodzi w walkę o pas to według mnie bardzo dużo będzie zależało od pierwszej rundy – jeśli Soko ją wygra to Janek może stracić pewność siebie z jaką (mam nadzieję) wejdzie do ringu, jeśli stanie się odwrotnie to obejrzymy 10-15 minut obijania Kameruńczyka przez Błachowicza.

  Mariusz. Jeśli Dolce jest czarodziejem i tak duża poprawa kondycji w trzy miesiące jest możliwa to Pudzianowski wygra swoją walkę… może nawet przez decyzję…

  Zdecydowanie najłatwiejsza do przewidzenia walka – Jesse idzie po nogi, sprowadza Mameda a potem już tylko dzwignia ze strony Khalidova.

 66. aż żal, że nie będzie mnie dziś na czacie. Niestety alkohol wygrał ;(

 67. Mamed
  Pudzian
  Janek
  Materla
  Kornik, a co tam, liczę na to że zrobi niespodzianke wszystkim
  Zikic
  Moks

 68. Adib

  Myślałem nad latająca balachą crazy, ale jednak wybrałem gilotynkę. Cool

  Bardziej prawdopodne jest to że Pudzian znokautuje DVD przez latające kolano 😀

   

  KingDymas

  pewniak dzisiejszej gali to Jewtuszko kto obstawia Kornika jest chyba jego kolegą z treningów lub robi sobie żarty he

  Post dnia 😀
  Jewtuszko wygra ale nie powiedziałbym że jest pewniakiem gali 😀

   

  Przy okazji jedno jest pewne – serwery znowu padną…

 69. @Dazz
  Śmiesznie byłoby. Chciałby jedną gale zobaczyć z ich komentem, bo są dobrymi kumplami i nie bedą mieć spiny między sobą.
  EDIT: Żeby nie pisać drugiego postu. Z FB Jurasa.
  <h6 class=”uiStreamMessage” data-ft=”{"type":1}”>
  KSW 17 Łódź … się będzie działo! Trzymam za Was kciuki Janki, Mamedy, Pudziany i inne Irokezy:) powodzenia dla całej polskiej strony fightcardu!

 70. Mamed, Pudzian, Cipek- co do ich wygranych analizy w temacie zakładów bukmacherskich.

  Co do reszty walk to jako zwycięzców widzę Soko- myślę, że Janek go niczym nie zaskoczy. Czarny jest mega doświadczony, fizycznie lepszy od Janka, do tego psychicznie może też być ciężko po tak druzgocącej porażce w pierwszej walce, ale mam ogromną nadzieję, że będę się mylił!

  Iro wygra z Kornikiem, najprawdopodobniej decyzją, bo Kornik to twardy chłopak. Irokez lepsze warunki fizyczne, umiejętnościami też przewyższa Artura. Myśle, że jedynie dobra strategia polegająca na sprowadzeniach i kontroli(uderzeniach z góry) może zapewnić Kornikowi decyzję, jednak to mało prawdopodobne.

  Zikić znowu zleje chmielewskiego. Boksersko go zdominuje i jeśli wybroni większość prób sprowadzeń to dowiezie decyzję, a może nawet pokuci sie o jakieś KO/TKO, na co mam wielką nadzieję.

  I ostatnia(a raczej pierwsza) walka to wg. mnie sub by Moks, który na pewno będzie dążył do sprowadzenia walki do parteru, bo w stójce jednak przewagę będzie miał Saidov. Liczę bardzo, że Rafał wyciągnie jakąś skrętóweczke i tak bym to obstawiał, chociaż typ ryzykowny.

   

 71. Khalidov vs Taylor – Taylor, decyzja
  Pudzianowski vs Thompson – Thompson TKO/poddanie, runda 2.
  Błachowicz vs Sokodjou – Błachowicz, TKO, runda 2.
  Materla vs Horwich – Horwich, decyzja
  Sowiński vs Jewtuszko – Jewtuszko, KO, runda 1.
  Chmielewski vs Zikic – Chmielewski, decyzja
  Saidov vs Moks – Moks, poddanie, runda 2.

 72. Mamed Khalidov vs. Jesse Taylor – Taylor wziął walkę w ostatniej chwili, więc wygra pewnie Khalidov (sądzę, że dostawał jakieś zakulisowe sygnały o zmianie przeciwnika i się odpowiednio przygotował).

  Mariusz Pudzianowski vs. James Thompson – Thompson, spodziewam się powtórki z ich pierwszej walki.

  Jan Błachowicz vs. Rameau Thierry Sokoudjou – Sokoudjou. Jest aktywny, walczy na całym świecie. Za wcześnie zestawiony rewanż dla Jana.

  Michał Materla vs. Matt Horowich – Horowich. Materla wyglądał na przestraszonego na ważeniu.

  Antoni Chmielewski vs. James Zikic – Zikic. Chmielewski wygląda, jakby był mentalnie tam, gdzie był Shields, przed swoją ostatnią, przegraną walką. 🙂

  Aslambek Saidov vs. Rafał Moks – Moks. Saidov siądzie kondycyjnie.

  Artur Sowiński vs. Maciej Jewtuszko – Jewtuszko, choć fajnie byłoby zobaczyć niespodziankę.

 73. Saidov – według mnie jest zawodnikiem bardziej kompletnym. Wątpię, że skończy Moksa, ale na dystansie dwóch rund wygra 20-18.

  Zikic – Jeśli Chmielewski będzie chciał walczyć w stójce jak zapowiada, to według mnie zostanie szybko skarcony, a jeśli będzie szukał sprowadzenia to podobnie jak w ostatniej walce przegra na punkty.

  Jewtuszko – walka może być bardzo ciekawa. Obaj są przekrojowymi zawodnikami, jednak wydaje mi się, że Irokez w każdy elemencie jest lepszy.

  Materla – Szczerze to mało wiem o Horwichu, jednak Cipek jest ostatnio w takim gazie i tak szybko się rozwija, że według mnie wygra na punkty.

  Sokodjou – Kameruńczyk wygrał raz, zrobi to po raz kolejny. Nie będzie to zwycięstwo szybkie i łatwe, jednak obroni pas.

  Thompson – cały czas nie wierze w Pudziana. Może i trenuje w Stanach, jednak myślę, że może i wygra pierwsza rundę, ale w drugiej z dwóch zmęczonych ciężkich świeższy będzie Anglik.

  Khalidov – W stójce wygra Mamed, jeśli Taylor będzie chciał obalać zostanie poddany

 74. Mamed Chalidow vs. Jesse Taylor  decyzja

  Mariusz Pudzianowski vs. James Thompson poddanie 2 runda

  Rameau Thierry Sokoudjou vs. Jan Błachowicz TKO 2 runda

  Artur Sowiński  vs. Maciej Jewtuszko  KO 1runda

  Michał Materla  vs. Matt Horwich decyzja

  Antoni Chmielewski  vs. James Zikic poddanie 2 runda

  Aslambek Saidov vs. Rafał Moks decyzja
  „Nigdy się nie poddawaj”

 75. Jeśli chodzi o komentowanie to walał bym Damiana Grabskiego w tej roli zobaczyć niż irokeza

 76. Mamed Chalidow vs. Jesse Taylor – MAMED
  Mariusz Pudzianowski vs. James Thompson- THOMPSON
  Rameau Thierry Sokoudjou vs. Jan Błachowicz – SOKO
  Michał Materla vs. Matt Horwich – MATERLA
  Artur Sowiński vs. Maciej Jewtuszko – JEWTUSZKO
  Antoni Chmielewski vs. James Zikic- CHMIELEWSKI
  Aslambek Saidov vs. Rafał Moks – MOKS

 77. Mamed

  Pudzian(jednak minimalnie pozwolę sobie dać mu kolejny kredyt zaufania)

  Jano(czuję,że i tym razem będzie ciężko,boję się,że to nie był tylko wypadek przy pracy,ale nie mógłbym inaczej jak z wiary w niego i sympatii na Janka)

  Materla

  Kornik(chciałbym,więc typuję sympatią)

  Zikic

  Saidow

  Wszystkie na Polsacie otwartym.

 78. w programie tv na zwyklym polsacie jest transmisja od 20:05 na polsacie sport od 19:30

 79. Wszystkie walki będą na otwartym. Zaczyna się na Polsacie Sport o 19:30, ale to będzie gadanie Borka pewnie K&L też coś będą prawić.

 80. Patrzę ,że nie wierzycie w Janka. Oby Wam pokazał , że się myliliście. Tylko potem nie chce widzieć tysiąca postów , że od początku mówiliście , że wygra i to czuliście..

 81. Pudzian – 63,88%

  Colossus – 36,12%

   

  Za 1 razem faworyt Cain, za 2 Shogun. Oboje przegrywali. Do 3 razy sztuka. WAR PUDZIAN!

 82. Dobra to i ja dam typy Saidov, Zikic, Jewtuszko, Materla, Błachowicz, Thompson, Chalidow

 83. Mamed Khalidov vs. Jesse Taylor  SUB
  Mariusz Pudzianowski vs. James Thompson  DEC
  Jan Błachowicz vs. Rameau Thierry Sokoudjou  DEC
  Michał Materla vs. Matt Horowich  DEC
  Antoni Chmielewski vs. James Zikic  SUB
  Aslambek Saidov vs. Rafał Moks  SUB
  Artur Sowiński vs. Maciej Jewtuszko  DEC

 84. halidov – Taylor : Khalidov TKO 1 runda

  Pudzianowski – Thompson : Pudzian decyzja

  Błachowicz – Sokoudjou : Sokoudjou TKO decyzja

  Materla – Horwich : Horwich decyzja

  Jewtuszko – Sowiński : Jewtuszko TKO 1 runda

  Chmielewski – Zakic : Zakic decyzja

  Saidov – Moks : Saidow tko 2 runda

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.