KSW 30 Genesis tabelka

KSW 30: Genesis to świetna okazja, byśmy po dłuższej przerwie powrócili z redakcyjnymi typowaniami przed co bardziej interesującymi galami MMA. Zmieniliśmy też formę na prostą i czytelną tabelkę, w której pięciu redaktorów wskazuje zwycięzce w pięciu głównych pojedynkach wydarzenia.

Jakub Bijan
FREESTYLE || GRECO

23 KOMENTARZE

 1. Arlovski

  I czemu was tak mało? Teraz bez opisów walk myślałem, że każdy poda swoje typy. @Jakub Bijan

  Ze względów estetycznych. Przy wrzuceniu wszystkich redaktorów tabelkę trzeba było przewijać, co jest niezbyt fajne. Znów wrzucać 6,7, czy 8 – też nie wszyscy. Przyjęliśmy 5×5 jako taki umowny format, będziemy się wymieniać w kolejnych galach. Być może sama formułą nieco ewoluuje w przyszłości – zobaczymy.

 2. Choć 2 zdania uzasadnienia, bo trochę prymitywnie to wygląda. Patent z liczeniem skuteczności trafiony, tylko żeby był miarodajny w skali roku, wszyscy musieliby typować każdą galę.

 3. Jakub Bijan

  Ze względów estetycznych. Przy wrzuceniu wszystkich redaktorów tabelkę trzeba było przewijać, co jest niezbyt fajne. Znów wrzucać 6,7, czy 8 – też nie wszyscy. Przyjęliśmy 5×5 jako taki umowny format, będziemy się wymieniać w kolejnych galach. Być może sama formułą nieco ewoluuje w przyszłości – zobaczymy.

  Ilu was jest tak w ogóle? Że ta tabelka była by aż taka wielka?

 4. Faktycznie dużo was. Żeście się namnożyli jak cygańska rodzina.Tabelka by była spora, 16 osób, no ale co to za problem by odsyłało do dużej grafiki a na stronie 5 najlepszych:) Taka luźna propozycja.

 5. Pomysł jest fajny. Mi nie przeszkadza brak uzasadnienia typowania. Uzasadnianie poczytam sobie gdzie indziej.

 6. ja bym po prostu zrobiła 2 takie tabele po 4 walki (przecież nie muszą koniecznie kwadratowe), ale to tylko moje skromne zdanie 😉

 7. No muszę przyznać, że ten format mi się nie podoba. Dlaczego nie typujecie pełnej karty? Wygląda jakby było robione na odpierdol.

 8. Jakoś wolałem starą wersję. Teraz to tak trochę pójście na łatwiznę. Chociaż fajny pomysł ze skutecznością.

 9. A że niespodzianka zawsze musi być, jak sądzicie, panowie, który z przeciwników "naszych" ma największą szansę na uciszenie publiki?

 10. Lepiej zróbcie typera o którego wszyscy pytają już od dawna. Sam też pytałem, to odpowiedź była listopad/grudzień, potem że w lutym. Było info w grudniu, że gotowy i są testy. To szybciej poszło z uruchomieniem nowego forum niż z typerem. Też jestem za starym formatem niż za tą tabelką.

 11. koper

  A że niespodzianka zawsze musi być, jak sądzicie, panowie, który z przeciwników "naszych" ma największą szansę na uciszenie publiki?

  Faria. Potem rywal Gamrota.

 12. Ciężko mi coś powiedzieć o dotychczasowych rywalach Koike. Miał kogoś solidnego na rozpisce? Rekord robi wrażenie, 12 poddań w 15-tu walkach, 11 wygranych z rzędu… same ogóry?

 13. Faria może zaskoczyć i wygrać z Karolą, nie bedę zaskoczony jeśli tak się stanie. Konkretna przeszkoda przed Polką
  Podbijam typowanie Mariusza i Karola

 14. koper

  Ciężko mi coś powiedzieć o dotychczasowych rywalach Koike. Miał kogoś solidnego na rozpisce? Rekord robi wrażenie, 12 poddań w 15-tu walkach, 11 wygranych z rzędu… same ogóry?

  Trochę ogórków, trochę średniaków, paru przyzwoitych ale mniejszość moim zdaniem. Sami Azjaci chyba pierwszy raz walczy z kimś bez skośnych oczu;)

 15. Mogliście jeszcze typować Rajewskiego i Kowalewicza, bo z tych walk trudna do typowania jest tylko walka Saidova z Moksem, chociaż ja uważam że Moks wygra, bo Saidov miał parę zawirowań w swoim życiu ostatnio i nie wiadomo jak będzie przygotowany, bo psychicznie napewno gorzej niż do poprzednich walk, przynajmniej tak mi się wydaje.

 16. Czy cala gala jest w polsacie otwartym od poczatku do konca?

  Moje typy: Diabel, Kulti, Karola, Gamer, Anzor, Komar, Kuba, Barni

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.