Już w tę sobotę na hali widowiskowo-sportowej w Zielonej Górze, odbędzie się 36. edycja Konfrontacji Sztuk Walki. W walce wieczoru Michał Materla podejmować będzie kolekcjonera stóp i jednego z najsłynniejszych grapplerów na świecie Rousimara Palharesa. Tuż przed nim, mistrz KSW w wadze półciężkiej Tomasz Narkun będzie bronił pasa z Rameau Thierry Sokoudjou.

Te i inne walki możecie wytypować w naszej specjalnej edycji Typera MMARocks w której do wygrania jest ponad 3000 zł w nagrodach rzeczowych ufundowanych przez hurtownię odżywek i suplementów Muscle Power. Nie czekaj i…

wezudzialjuż teraz! Analizuj walki lub typuj na „nos” i rywalizuj z tysiącami innych graczy! Kto okaże się największym znawcą MMA? Może właśnie Ty! Sprawdź się!

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

5 KOMENTARZE

  1. Mam pytanie. Chcę wziąć udział w konkursie. Jak wytypować walki ? Klikam ''Typuj galę" tam po prawej stronie na niebieskim tle i nic się nie dzieje.

  2. @AchortOdpalasz typer na telefonie? Jaki model, przegladarka? Jesli na komputerze, to tez, jaka przegladarka?

  3. @dufa Miałem coś nie tak z przeglądarką. Nie mogłem zjechać w dół. Ale już jest w porządku. Dzięki za pomoc.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.