Sneak Peek: Kimbo Goes to School

16 KOMENTARZE

 1. Kimbo wygląda mi na spoko gościa, mimo tego jak starają się wykreować jego postać przedstawiając go jako kogoś brutalnego, złego etc. widać, że respektuje TUFa i jego zawodników, nie pieprząc głupot typu „yo yo wygram na pewno, rozwale mordy” etc.
  Jedyne co mnie wkurza to, że zbytnio starają się go wypromować, co sprawia, że czy to zawodnicy TUFa czy to widzowie źle się o nim wypowiadają(1. nie zasłużył sobie niczym w MMA na taki rozgłos 2. jest kilku zawodnikó TUFa którzy siedzą w jego cieniu mimo, że są lepsi), na co myślę nie zasługuje.

 2. Rampage powiedział: we’ve got special treat for you

  patrząc na to jak znany jest Kimbo i ile może przynieść kasy, nie dziwią te praktyki

 3. Taak, na mnie też zrobił sympatyczne wrażenie – należy dodatkowo brać poprawkę na to, że czuje gość presję. A to, że go promują jest jak najbardziej oczywiste i jak najbardziej na miejscu. Sam bym tak zrobił – ale nie powiedziałbym, że to od razu jego WINA. Myślę, że on może jeszcze sporo namieszać, choć nie jest to pewnie drugi Brock Lesnar, ale na pewno nie spocznie na laurach. Zwykła „gwiazda” (znana z tego, że jest znana :D) po tym, co przypadkiem zrobił mu „Pierducelli” już dawno by z powrotem siedziała przed telewizorem żrąc chipsy. Kimbo wrócił niezrażony i gotów trenować ciężej. To zasługuje na szacunek.

 4. Generalnie nie zapowiedź kolejnego odcinka TUF a raczej „Jak postępy KIMBO”… może mało jem i mje się zdaje ale te całe TUF 10 to huczne wprowadzenie KIMBO do UFC … z zawodnikami TUFa obok … nie znaczy z założenia, że są gorsi … ale z pewnością nie tak medialni jak KIMBO…8) $$$…po prostu … TUF10 czyli „KIMBO + tło = +PPV” … jak w Little Britain…many many many …giwet-tu-mi 😉

 5. czy rampage porownal kimbo do siebie, czy mi sie przeslyszalo? 😉

 6. Kimbo jest kozakiem 🙂 Mam nadzieje że Rampage nauczy go walczyć w parterze. Chciałbym zobaczyć jak walczy z Brockiem. A przy okazji na pewno ten odcinek z kimbo przyniesie kolejny rekord oglądalności.

 7. Jestem naprawdę mocno zaskoczony tym jak Slice się rusza w parterze, oglądając jego grillowe walki i wcześniejsze mma wyglądał zawsze na spiętego kloca który po położeniu się na ziemi będzie się spinał dalej. Myślę że, gdyby miał 24 a nie 34 lata to mógłby sporo namieszać, ale i tak szacunek dla niego że, próbuje.

 8. Wydaje mi się, że Kimbo będzie walczył w następnym odcinku i przegra, bo pokazywali jak Rampage rozwala drzwi czyli jest wku**iony czyli jego pupilek przegrał. &-)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.