olivier_mercier
(fot. Dave Mandel/Sherdog.com)

Chris Wade wypadł z pojedynku z Olivierem Aubinem-Mercierem. UFC ogłosiło dziś, że nowym rywalem Kanadyjczyka został Tony Sims.

Tony niedawno debiutował w UFC, a dokładniej na 70. gali z cyklu „Fight Night”. W pierwszej rundzie znokautował wtedy Stevena Montgomery’ego. Wcześniej zawodnik ten miał trzy zwycięstwa z rzędu. Miałby ich nawet dwanaście, ale bój z Drewem Doberem zakończył się dyskusyjną decyzją, która poszła na konto Dobera. Zawodnik ten jest bardzo wszechstronny. Ma świetne zapasy, parter, ale przede wszystkim znany jest z bardzo celnego boksu.

Olivier ma dwa zwycięstwa z rzędu. Pokonał kolejno Michauda oraz Lindseya. Jednak w debiucie w największej na świecie organizacji, przegrał z Chadem Laprisem. Aubin-Mecier wziął też udział w reality show The Ultimate Fighter Nations: Canada vs. Australia. W pierwszej walce w domu pokonał jednogłośną decyzją Jake’a Matthewsa, ale już w drugim boju został poddany przez Richarda Walsha.

UFC Fight Night 74 odbędzie się 23 sierpnia w Saskatoon, Kanadzie.

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.