Dzisiaj świat MMA obiegła informacja o problemach Tony’ego Fergusona, wobec którego żona złożyła zakaz zbliżania się. Według informacji podanych przez liczne źródła, były tymczasowy mistrz UFC ma problemy psychiczne. Dochodzenie w tej sprawie ma rozpocząć się 22 marca, a przesłuchanie w sprawie przemocy w rodzinie odbędzie się 5 kwietnia.

Zakaz zbliżania się jest tymczasowy – ma on przede wszystkim chronić potencjalne ofiary. Nie oznacza to jednoznacznej winy oskarżonego, czyli Tony’ego Fergusona. 35-latek weźmie udział w przesłuchaniu, podczas którego sędzia zdecyduje o tym czy zakaz zbliżania się do jego rodziny będzie na stałe czy też zostanie utrzymany jako tymczasowy.

ESPN.com udało się skontaktować z prawnikiem żony zawodnika, która w takich słowach odniosła się do aktualnej sytuacji swojego męża:

Tony Ferguson to dobry mąż i dobry ojciec dla naszego syna. Wszelkie kroki prawne mają na celu zapewnienie Tony’emu pomocy, która jest mu niezbędna, zarówno w osiągnięciu wewnętrznego spokoju jak i w podążaniu za swoimi celami jeśli chodzi o karierę zawodnika MMA.

Doceniam dobre życzenia i mam nadzieję, że uszanujecie naszą prywatność.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.