Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce do klatki KSW ponownie wejdzie Tomasz Narkun (MMA 17-3). Aktualny mistrz kategorii półciężkiej za pośrednictwem mediów społecznościowych w wymowny sposób zasugerował swój kolejny pojedynek.

A więc sezon na leszcza uważam za otwarty. Czekajcie na więcej info… Wkrótce zacznie się połów.

Dwukrotny pogromca Mameda Khalidova, Narkun, to obecnie jeden z czołowych zawodników największej polskiej organizacji. „Żyrafa” ostatni raz w oktagonie był widziany na jubileuszowej gali z numerem 50, gdzie już w pierwszej rundzie rozprawił się z Przemysławem Mysialą i tym samym obronił pas mistrzowski. Wcześniej, w marcu ubiegłego roku, stanął przed szansą zdobycia tytułu wagi ciężkiej, aczkolwiek przegrał z Philem De Friesem przez jednogłośną decyzję sędziów.

Póki co, nie wiadomo, kiedy dokładnie reprezentant Berserker’s Team stoczy swoje kolejne starcie, ale przypuszczalnie będzie to na jednym z nachodzących wydarzeń KSW. Nieznany jest również potencjalny oponent.

41 KOMENTARZE

 1. Dzieki za nawias, bo nigdzie nie odszedlem. Jestem przykladem typowego "kibica sukcesu". Janek do spolki z @Orest mnie reaktywowali 😉

  Janek tchnął nowy oddech w stare płuca. U mnie to samo. 🙂

 2. Jak dobrze, że „wróciłeś”.

  :antonio:

  Dzieki za nawias, bo nigdzie nie odszedlem. Jestem przykladem typowego "kibica sukcesu". Janek do spolki z @Orest mnie reaktywowali 😉

 3. Tak jak niektórzy zawodnicy UFC w klauzuli mają warunek o braku możliwości jazdy na nartach, konną,rowerem po górach etc. Tak Pan Tomek powinien mieć zakaz wypowiadania się publicznie, za każdy razem dochodzi do samozaorania na poziomie hard.

 4. Ja i tak się cieszę, że przynajmniej nie pierdoli kogo by tam w UFC nie zabił. Nie ma nic bardziej wkurwiającego niż takie pierdolenie i  jednocześnie siedzenie w lidze D (jeden taki już był, ale się nawrócił).

   Chce być tam w cyrku do końca kariery to niech sobie jest. W sumie jego sprawa.

 5. Aście się przyjebali do tego Tomka :matt:

  Dawaj Tomek! Są jeszcze tacy co Ci kibicują tylko no ruszże coś z tą karierą!

 6. A więc sezon na leszcza uważam za otwarty. Czekajcie na więcej info… Wkrótce zacznie się połów.

  Leszcze to,tylko zapowiedź,że jeszcze kilka lat i zacznie się połów na grubą rybę,bo jak wiadomo cierpliwy to i kamień ugotuje.

 7. Szprot, leszcz, płotka, może jakiś okoń, ale nie za wielki, to wszystko, co możesz złowić w tym bajorze, zwanym krs. Ale sam się za rekina nie uważaj, ani szczupaka, ani suma. Kaczka jesiotr to maks co z ciebie może być.

 8. Nie wiem o co wam chodzi. Przecież pisze prawdę. Tego typu przeciwnik to jest jedyne co może dostać od KRS1. Gdyby napisał, że czeka go jakieś mega wyzwanie, czy topowy zawodnik to co innego.

 9. Ciezko bedzie w obecnej sytuacji unikac odniesien do Janka. Sportowo dzieli ich przepasc, ale tego co dzieli ich w sferze mentalnosci i intelektu nie jestem nawet w stanie opisac.

  Jak dobrze, że „wróciłeś”.

  :antonio:

 10. Tomek w jednym zdaniu opisał całą organizację, nie oglądam wywiadów z gladiatorami z krs1, ale ten Narkun to chyba lekko upośledzony jest?

 11. Ciezko bedzie w obecnej sytuacji unikac odniesien do Janka. Sportowo dzieli ich przepasc, ale tego co dzieli ich w sferze mentalnosci i intelektu nie jestem nawet w stanie opisac.

 12. Na ten moment murowany kandydat w kategorii "najbardziej spierdolona kariera w historii polskiego MMA". I tyle w temacie.

  Udanego leszcza, Tomasz.

 13. Ten to błyśnie zawsze.

  Sorry Narkun ale pod napływem ostatnich newsow, jak nie masz zamiaru wychodzić to klatki UFC to twój sezon #nikogo

 14. A więc sezon na leszcza uważam za otwarty. Czekajcie na więcej info… Wkrótce zacznie się połów.

  Nikt niczego więcej nie oczekuje niż obicie jakiegoś leszcza w tej dziurze.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.