Tomasz Kondraciuk (MMA 11-6) wraca do zawodowych startów! Reprezentant Ankos MMA Poznań wystąpi w walce wieczoru na gali GSW 13 w Gostyniu, która odbędzie się 15 kwietnia. Informację podał nam jeden z organizatorów Gali Sportów Walki.

Kondraciuk ostatnią walkę stoczył w marcu 2016 roku na KSW 34. Odnotował wtedy drugą porażkę z rzędu, ulegając Marcinowi Wójcikowi w drugiej rundzie. Później „Tomaj” borykał się z kontuzją. Jak udało nam się dowiedzieć walka Tomasza Kondraciuka odbędzie się w niższej niż dotychczas kategorii wagowej – do 84 kilogramów.

Nie wiadomo jeszcze kto będzie rywalem Kondraciuka w walce po powrocie.

8 KOMENTARZE

  1. Dobrze że wraca. Może Browarski? Sowa tez zszedł z półciężkiej…

    Browarskiego wiaze chyba kontrakt ze SF, a kolejne gale niebawem. Idealny rywal to Wawrzyniak, ale watpie by do tego doszlo.

  2. Browarskiego wiaze chyba kontrakt ze SF, a kolejne gale niebawem. Idealny rywal to Wawrzyniak, ale watpie by do tego doszlo.

    Miałem taką myśl, ale z racji tego samego miasta mogą się kumplować. 😆

  3. Jeszcze niedawno mowil ze nie ma takiej opcji na zbijanie do 84. Zycie jak zawsze wszystko weryfikuje. Strus, Bienkowski dobrymi rywalami by byli. KSW i tak pomyslu na nich nie ma to byloby idealnie Tomaja z nimi zestawic.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.