Tomasz Kondraciuk zapowiedział koniec kariery w MMA! Reprezentant Czerwonego Smoka Poznań, po wczorajszej porażce na FEN 22, postanowił zostawić rękawice na środku klatki. Jak dodał jednak w oświadczeniu na swoich mediach społecznościowych, wraz z managerem będzie jeszcze starał się doprowadzić do pojedynku w formule K-1.

.

Publiée par Tomasz Kondraciuk sur Samedi 20 octobre 2018

Żeby nie było, że na gorąco, że w emocjach itp, dopiero teraz napisze to, co chciałem powiedzieć po walce ale wyłączyli już mikrofon.

Przede wszystkim brawa dla Bartosza Leśko. Czekają na Ciebie naprawdę duże walki. Trenuj ciężko i zbieraj żniwa swojej pracy!

Co do samej walki.. byłem bardzo dobrze przygotowany do pojedynku lecz wyniszczająca walka ze zbijaniem wagi zrobiła swoje. Prąd szybko się kończył a głowa przestawała pracować. Łatwo wtedy o błędy, które dobrze przygotowany rywal natychmiast wykorzysta no i.. po robocie. Ale nie mam zamiaru się niczym usprawiedliwiać. Nie ja jedyny schodzę w dół do wymaganego limitu. Ale w piątek gdy to zrobiłem- gdy wniosłem na wagę kilkanaście kg mniej niż miałem zaledwie kilka dni wcześniej obiecałem sobie, że już nigdy tego nie powtórzę. Bez względu na wynik walki. Naprawdę brakowało niewiele żeby przekroczyć cienką granice..

A wiem i każdy zawodnik to wie, że z każdym kolejnym zbijaniem jest coraz ciężej..
Trudno. Nie jestem w stanie walczyć w średniej a w półciężkiej raczej nie ma dla mnie miejsca jeśli chciałbym celować w TOP (a na takiej rywalizacji zawsze mi zależało bardziej niż na „walczeniu tylko za wypłatę” mając gdzieś wynik). 

Taki jest sport. Nie każdy może zostać mistrzem bo wtedy nie miało by to sensu.
Teraz skupię się przede wszystkim na pomocy naszej całej Familii Czerwonych Smoków czerpiąc radość i satysfakcje z tego, że będę choć niewielką częścią ich sukcesów!
OFICJALNIE ODWIESZAM MAŁE RĘKAWICE NA KOŁEK (a w sumie zostawiłem je w ringu tak jak powinno się to zrobić).

DZIĘKUJĘ Fight Exclusive Night ZA TO, ŻE MOGŁEM ZAWALCZYĆ W POZNANIU.
DZIĘKUJĘ WAM- PRAWDZIWYM KIBICOM ZA WSZYSTKIE DOBRE SŁOWA I ZA TO, ŻE PRZEZ PONAD 10 LAT BYLIŚCIE ZE MNĄ, NA DOBRE I NA ZŁE.
W tym czasie stoczyłem 20 zawodowych pojedynków, 12 z nich wygrałem. I mimo, że wczoraj zostałem pokonany, wcale nie odchodzę jako przegrany. Przez te wszystkie lata robiłem to co kocham i nadal będę to robić. A w między czasie razem z najlepszym managerem Arturem z Artnox Fight Sport spróbujemy zrealizować coś co od pewnego czasu jest moim sportowym marzeniem- walka w formule K1 (w zdecydowanie bardziej przyjaznej dla mnie kat. wagowej). Uda się – fajnie, nie uda się – świat się nie zawali.
BO ŻYĆ TRZEBA UMIEĆ, CO BY SIĘ NIE WYDARZYŁO!

Kondraciuk (MMA 12-7) zostanie zapamiętany przede wszystkim za niesamowitą walkę z Karolem Celińskim, która odbyła się na KSW 29 w 2014 boju. Po wyniszczającym boju narożnik poddał „Tomaja” w 3 rundzie. Po tamtej przegranej Kondraciukowi w MMA nie szło najlepiej, bo w kolejnych dwóch walkach ponownie musiał uznawać wyższość swoich rywali, ulegając przed czasem Marcinowi Wójcikowi i Kacprowi Karskiemu. Odbudowa przyszła wraz ze zmianą klubu, podczas Spartan Fight 9. Tam, w walce wieczoru, już w pierwszej rundzie, w pięknym stylu pokonał Macieja Browarskiego przez TKO. Tomasz aż 11 z 12 swoich zwycięstw odniósł przed czasem. W ostatnim pojedynku, na FEN 22, już w pierwszej rundzie poddał go Bartosz Leśko.

25 KOMENTARZE

 1. Bylem na kilku galach ememej w pl. Widzialem tego pana. Najgorszy fajter jakiego moje oczy na żywo widziały. No chyba ze młotka z gdańskiego ufc wezme pod uwage – wtedy ma konkurenta :dc:

 2. Bylem na kilku galach ememej w pl. Widzialem tego pana. Najgorszy fajter jakiego moje oczy na żywo widziały. No chyba ze młotka z gdańskiego ufc wezme pod uwage – wtedy ma konkurenta :dc:

  Co ty pierdolisz wogóle . . .

 3. Mając w głowie wojnę z Celińskim i czytając, że koleś był w MMA najgorszy i nudny czuję ciarki żenady na plecach

 4. Bylem na kilku galach ememej w pl. Widzialem tego pana. Najgorszy fajter jakiego moje oczy na żywo widziały. No chyba ze młotka z gdańskiego ufc wezme pod uwage – wtedy ma konkurenta :dc:

  Nie nauczyli cie kurwa w domu bycia przynajmniej uprzejmym dla drugiego człowieka, tym bardziej że był dobrym fighterem (na pewno miał jakiś poziom).

 5. Solidny fighter, który jak powiedział albo być w TOP albo powiedzieć dośc. Jego decyzja , widocznie słuszna bo zdrowie ucieka bardzo szybko w tej dyscyplinie a przebić się jest zajebiście ciężko . Czasami jedna walka zbiera wielkie żniwo i tak chyba było w tym przypadku. Możesz spojrzeć w lustro z czystym sumieniem , powodzenia w dalszym rozwoju ! Dzieki!

 6. W walce z Cebulą dał z siebie aż za dużo, zresztą nigdy się nie oszczędzał, a tu takie żenujące komentarze… Gdyby to były słowa Januszy z onetu zrozumiałbym, ale na takim forum to wstyd.

 7. Mając w głowie wojnę z Celińskim i czytając, że koleś był w MMA najgorszy i nudny czuję ciarki żenady na plecach

  Masz tutaj gotowy, niemal encyklopedyczny, przyklad hejtu. Moze po jego przeczytaniu chociaz czesc osob z tzw. "srodowiska" zdola dostrzec roznice miedzy tym, a krytycznym komentarzem.

 8. Mając w głowie wojnę z Celińskim i czytając, że koleś był w MMA najgorszy i nudny czuję ciarki żenady na plecach

  Zdegraduj do ligi ogórkowej :boss:

 9. Co Ty "Dzieciak" w ogóle pierdolisz za przeproszeniem? Piszesz takie kocopoly bo chcesz być fajny? Wyjdź!

  Serducho do walki Tomajowi nigdy nie brakowało. Dzięki i powodzenia!

 10. Nie nauczyli cie kurwa w domu bycia przynajmniej uprzejmym dla drugiego człowieka, tym bardziej że był dobrym fighterem (na pewno miał jakiś poziom).

  Ciebie nie nauczyli, że trzeba być szczerym wobec ludzi 🙂 Nie powiedzialem, że nie miał "jakiegoś poziomu". Stwierdzam tylko, że z tych gal na których miałem przyjemność siedzieć na trybunach, zapamiętałem go jako najsłabszego fajtera jakiego było mi widzieć – tyle.

 11. Co Ty "Dzieciak" w ogóle pierdolisz za przeproszeniem? Piszesz takie kocopoly bo chcesz być fajny? Wyjdź!

  Serducho do walki Tomajowi nigdy nie brakowało. Dzięki i powodzenia!

  Chcę być fajny? Skąd takie przypuszczenie. Po drugie " serca do walki " mu nie odbieram. Widziałem walkę w Tauron arenie. Polecam czytanie ze zrozumieniem.

 12. Mając w głowie wojnę z Celińskim i czytając, że koleś był w MMA najgorszy i nudny czuję ciarki żenady na plecach

  W walce z Cebulą dał z siebie aż za dużo, zresztą nigdy się nie oszczędzał, a tu takie żenujące komentarze… Gdyby to były słowa Januszy z onetu zrozumiałbym, ale na takim forum to wstyd.

  Potwierdzam

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.