Kolejny udany występ Bartosza Leśko (8-1) pod banderą organizacji FEN. Zawodnik z Trójmiasta już w pierwszej rundzie odklepał Tomasza Kondraciuka (12-8).

Leśko od razu wszedł z kombinacją, którą jednak nie dosięgnął Poznaniaka. Kondraciuk w odpowiedzi czysto trafił i walka przeniosła się na ziemię. Tomaj rozpoczął proces konsekwentnego obijania przeciwnika, Leśko z dołu starał się odgryzać, jednak nie trafiał tak czysto i często jak Poznaniak. Kondraciuk w pewnym momencie próbował gilotyny – zły uchwyt dał Bartkowi szansę na powrót do stójki. Na nogach zawodnicy niemal natychmiast trafili do klinczu i niczym w kalejdoskopie zmieniała się sytuacja pod siatką. Na mniej niż dwie minuty pojedynek ponownie trafił na ziemię i tym razem to Tomasz Kondraciuk znalazł się w gorszej pozycji. Poznaniak oddał plecy i kiedy próbował wstać, Leśko zapiął ciasne duszenie zza pleców, które Tomasz Kondraciuk zmuszony był odklepać.

19 KOMENTARZE

 1. W obliczu powyższej wiadomości nie pozostaje nic jak tylko podziękować Tomkowi za wszystkie dostarczone emocje , zwłaszcza za walkę z Celińskim na KSW która była totalnym sztosem i dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń ,  Tomaj  zostawił tam kawał zdrowia w klatce.

  A co do Bartka Leśko to chłopak ma papiery na naprawdę solidnego fightera !!!

  Gratuluję zwycięstwa i czekam na kolejne pojedynki !!!

 2. Ciekawe kto teraz dla Bartka ? Grzebyk ewidentnie nie pali sie do tej konfrontacji. W sumie dobrze, że Brzostek nie dotarł na walke, bo inicjującej akcji Kondraciuka mógłby nie przetrzymać 😉 Bartek zdecydowanie musi popracować nad koncentracją, ale generalnie perspektywy są bardzo interesujące.

 3. Ciekawe kto teraz dla Bartka ? Grzebyk ewidentnie nie pali sie do tej konfrontacji. W sumie dobrze, że Brzostek nie dotarł na walke, bo inicjującej akcji Kondraciuka mógłby nie przetrzymać 😉 Bartek zdecydowanie musi popracować nad koncentracją, ale generalnie perspektywy są bardzo interesujące.

  W studio coś wspomniano o Maćku Różańskim i według mnie to byłaby ciekawa opcja, nawet w formie eliminatora do walki o pas. Jeśli nie, to wciąż pozostaje niezakontraktowany przez jakąkolwiek polską organizację Grzegorz Siwy, który według mnie też byłby bardzo ciekawym rozwiązaniem. 😉

 4. Szkoda Tomaja ale  ten wpierdol od Cebuli chyba do teraz się za nim ciągnie.

  Właśnie. Gdzie Cebula teraz walczy? Dawno o Nim nie słyszałem.

 5. Właśnie. Gdzie Cebula teraz walczy? Dawno o Nim nie słyszałem.

  W ACB ma 4 zwycięstwa z rzędu, ostatnio walczył chyba latem (czerwiec lub lipiec) i wygrał na punkty z Lukiem Barnattem.

 6. W ACB ma 4 zwycięstwa z rzędu, ostatnio walczył chyba latem (czerwiec lub lipiec) i wygrał na punkty z Lukiem Barnattem.

  Dzięki.

  Dawno Go nie widziałem, a fajnie walczył.

 7. Lesko wygral cos wiecej niz sama walka wygral to co jest zawodnikom potrzebne poza klatka aby moc toczyc duze walki

 8. a juz poskladalby cala polska czolowke

  Co Ty pierdolisz? Naruszczka go pokonal przecież. Będą z niego ludzie ale dojebales z ta czolowka.

 9. W studio coś wspomniano o Maćku Różańskim i według mnie to byłaby ciekawa opcja, nawet w formie eliminatora do walki o pas. Jeśli nie, to wciąż pozostaje niezakontraktowany przez jakąkolwiek polską organizację Grzegorz Siwy, który według mnie też byłby bardzo ciekawym rozwiązaniem. 😉

  Słyszałem jak Jóźwiak powiedział, że Norbert Sawicki dzwonił z taka propozycją. Siwy tez spoko opcja,ale osobiście wolałbym jednak Thiago Viere, bo ta jego porażka z Grzebykiem była taka … nazwijmy to dziwna.

 10. Słyszałem jak Jóźwiak powiedział, że Norbert Sawicki dzwonił z taka propozycją. Siwy tez spoko opcja,ale osobiście wolałbym jednak Thiago Viere, bo ta jego porażka z Grzebykiem była taka … nazwijmy to dziwna.

  Kompletnie zapomniałem o Brazylijczyku. Chociaż nie wiem czy to nie jest ciut za wcześnie, bo w końcu Thiago ogrywał w tym pojedynku Grzebyka. Chociaż w sumie jak ktoś ma aspiracje do pasa, to takiego rywala po prostu powinien przemielić. Moim zdaniem zejście Andrzeja do półśredniej trochę komplikuje sprawę, bo jeśli faktycznie wzięliby pod skrzydła jeszcze Różańskiego to mogłoby się zrobić ciekawie. Chyba że Jóźwiak pójdzie za trendem i zorganizuje turniej… 😆

 11. Kompletnie zapomniałem o Brazylijczyku. Chociaż nie wiem czy to nie jest ciut za wcześnie, bo w końcu Thiago ogrywał w tym pojedynku Grzebyka. Chociaż w sumie jak ktoś ma aspiracje do pasa, to takiego rywala po prostu powinien przemielić. Moim zdaniem zejście Andrzeja do półśredniej trochę komplikuje sprawę, bo jeśli faktycznie wzięliby pod skrzydła jeszcze Różańskiego to mogłoby się zrobić ciekawie. Chyba że Jóźwiak pójdzie za trendem i zorganizuje turniej… 😆

  Masz rację, to byłaby bardzo trudna walka dla Bartka, ale skoro mierzy naprawdę wysoko …. Andrzej Grzebyk przyznal, że to po pojedynku z Brazylijczykiem pojawił się pomysl z 77.  Żeby było śmieszniej sam zasugerował też walkę Lesko – Viera.  Z drugiej strony rozumiem, że FEN może miec trochę dosyć gości z Brazylii pokonujących Polaków. Z Grzebykiem jakoś sie udało, po co kusic los ponownie 😉

 12. Lesko jest u Zmiji? Wtedy jak sie sprawdzi to pewnie latwo do UFC wejdzie.

  Co Ty pierdolisz? Naruszczka go pokonal przecież. Będą z niego ludzie ale dojebales z ta czolowka.

  Naruszczka raz ze nie jest ogorem, dwa, wypadek przy pracy, bez pelnego obozu przygotowawczego Leski

 13. Ciekawe kto teraz dla Bartka ? Grzebyk ewidentnie nie pali sie do tej konfrontacji. W sumie dobrze, że Brzostek nie dotarł na walke, bo inicjującej akcji Kondraciuka mógłby nie przetrzymać 😉 Bartek zdecydowanie musi popracować nad koncentracją, ale generalnie perspektywy są bardzo interesujące.

  Kawul juz go podkupia i uruchamia proces "budowania " bohatera

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.