maj

Drugi pod względem liczby informacji miesiąc w tym roku, nie powinien być zaskoczeniem. Maj, już tradycyjnie, upłynął pod znakiem Konfrontacji Sztuk Walki i dużej gali w Ergo Arenie.

Zeszłoroczne KSW 27 Cage Time i tegoroczne KSW 31 nie tylko pod względem sportowym i samego show, ale również medialnie byłby bardzo udanymi wydarzeniami. Co jednak ciekawe, poznańska gala Konfrontacji, która odbyła się w lutym, nie została pokonana przez bardzo mocno obsadzoną imprezę w gdańsko-sopockiej hali.

Sama marka KSW pojawiła się w aż 75% wszystkich majowych informacji. Główni aktorzy gali: Michał Materla, Tomasz Drwal i Mariusz Pudzianowski osiągnęli natomiast bardzo podobne wyniki, każdy był w mediach wymieniany ponad tysiąc trzysta razy.

W maju ogłoszono również, że Joanna Jędrzejczyk już w czerwcu będzie po raz pierwszy bronić mistrzowskiego pasa UFC, co spowodowało ponowny wzrost zainteresowania zawodniczką. Łącznie pojawiło się sto informacji, w których była mowa o polskiej mistrzyni.

Badanie opracowane na podstawie danych zebranych przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów. W analizie nie uwzględniono branżowych portali internetowych piszących tylko o MMA.

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.