Coleman

Brytyjskie FightersOnly informuje, że Tito Ortiz (MMA 15-6-1, UFC 14-6-1) i Mark Coleman (MMA 16-9, UFC 7-4) zgodzili się na pojedynek, do którego dojdzie na jeszcze nieogłoszonej UFC 106, 21 listopada w Las Vegas.

Dla byłego mistrza UFC w wadze półciężkiej będzie to powrót do klatki po półtorarocznej przerwie, podczas której poddał się skomplikowanej operacji kręgosłupa. W swoim poprzednim pojedynku w maju zeszłego roku Ortiz przegrał przez decyzję z obecnym mistrzem UFC Lyoto Machidą.

Coleman to też były mistrz UFC, ale w wadze ciężkiej. Tegoroczny powrót do UFC po dziesięciu latach okazał się dla niego niespodziewanie całkiem udany. Najpierw w styczniu Hammer sprawił ogromne kłopoty Mauricio Shogunowi, a w lipcu na UFC 100 pokonał przez decyzję faworyzowanego Stephana Bonnara.

16 KOMENTARZE

 1. Gdy kilka tygodni temu przeczytałem tej walce myślałem, że będzie to pojedynek trenerów kolejnego TUFa

 2. No nie wiem czy Coleman sprawił Shogunowi aż takie ogromne kłopoty… 🙂

 3. cycek: Gdyby nie knockdown w pierwszej rundzie, to Coleman by ją wygrał. I gdyby wytrzymał do końca 3, to ta również by się zapisała na jego konto. To chyba można nazwać „ogromnymi kłopotami”.

 4. Nie miał pleców wycieńczonego Shoguna w trzeciej rundzie? Gdyby Coleman miał lepsze cardio i jakieś umiejętności w parterze skończyłoby się tak jak z Forrestem.

 5. Przede wszystkim Shogun sprawil sobie ogromne klopoy olewajac przygotowania na ta walke.

 6. Nie bawmy się w gdybanie. To samo mogę napisać:
  Gdyby Shogun był w formie to rozniósłby Colemana.
  Fakt jest taki, że wygrał i stłukł dziada.Plecy, srecy. To jest MMA i wiadomo, że każda ze stron coś potrafi. Normalna walka.

 7. No właśnie nie zlał… ja rozumiem, że Shogun kiedyś fajnie walczył, ale litości… nie, on nie zlał Colemana, to Coleman zlał go wcześniej i to przy pomocy obalenia.

 8. Fake-nie fake, na zdjęciu rzekomo oryginalnym też jest jakiś inny. Odmłodzony, itp.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.