Właściwie tytuł posta powinien brzmieć „Mój ulubiony fighter w całym wszechświecie chce odejść ze złego i samolubnego UFC ” ale co tam, jedziemy :

Z Timmahowe forum, niedzielny post :

„No więc dopiero co wróciłem do domu. Sorry że nie postawiłem W (wygranej) nad świetną atmosferą w zeszłą sobotę. Zostałem złapany, mam nadzieje że następnym razem pójdzie mi lepiej, wszystkim wam dzięki raz jeszcze o i przyokazji moje myspace zostało zhakowane ale udało mi się już odzyskać nad nim kontrole”

Dzień później mały Timmy się wyżalił na swoim forum :

„Mam jeszcze jedną walkę w moim kontrakcie, chce zostać z UFC ale pójdę tam gdzie są pieniądze. W tym momencie Brock zarabia więcej kasy ode mnie i to się musi zmienić.Mam większe nazwisko od niego, jestem lepszym fighterem od niego, i gdybyście nie wiedzieli to mój manager prowadzi M-1 (Monte Cox) więc mam bardzo dobre dojście tam, zobaczymy więc jak to się potoczy w ciągu paru następnych miesięcy”

Dajesz Timmy dajesz. Fiedia już tam na ciebie czeka…a tak na poważnie to ciemne chmury zbierają się nad wagą ciężką UFC. Tim Sylvia ma ostatnią walkę w kontrakcie, identyczna sytuacja jest z Andre Arlovskim,podupadła gwiazda Pride Mirko CroCop sam nie wie jeszcze chyba co zrobi , Randy Couture już odszedł z UFC, Fedor Emelianenko też olał UFC i podpisał kontrakt z M-1.

Jeszcze za pare dni się okaże że ci wszyscy fighterzy pojawią się w organizacji M-1 ale to chyba jest tak samo prawdopobne jak wykupienie Pride przez UFC……ups

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.