Jak informuje portal MMAFighting Dan Hardy (MMA 23-8, UFC 4-2, 12 w rankingu MMARocks) zmierzy się z Anthonym Johnsonem (MMA 8-3, UFC 5-3) na jednej z marcowych gal UFC. Najbardziej możliwą jest UFC Fight Night, 30 marca w Seattle. Obaj zawodnicy nie zaliczą 2010 roku do udanych. Anglik najpierw przegrał walkę o tytuł z Georgem St. Pierre’em, a potem został na własnym podwórku znokautowany przez Carlosa Condita. Johnson nie miał nawet okazji wejść do Octagonu w tym roku zmagając się przez dłuższy czas z kontuzją kolana.

Dużo większe znaczenie dla losów dywizji półśredniej UFC będzie miało starcie Thiago Alvesa (MMA 18-7, UFC 10-4, 6 w rankingu MMARocks) z Rickym Storym (MMA 12-3, UFC 5-1, 23 w rankingu MMARocks). Jak informuje MMAWeekly pojedynek odbędzie 28 maja na jeszcze nie ogłoszonej gali UFC. Obaj zawodnicy odnieśli w grudniu dość solidne zwycięstwa. Alves zdominował Johna Howarda na UFC 124, a Story wypunktował Johny’ego Hendricksa podczas finałowej gali TUFa 12.

8 KOMENTARZE

  1. coś mi się wydaje, że Alves pozamiata Story’m tak samo jak Howard’em…

  2. cos czuje, ze walka Penn – Fitch, jest eliminatorem do pasa, a Alves sie powoli czai za nimi. Kos i Hardy na koncu kolejki sa i predko szansy nie dostana.

  3. w przypadku zwycięstw obu chciałbym zobaczyć starcie Hardy – Alves 😉

  4. widzialem ze story na forum sherdoga ogłosił ze chce alvesa. no to dopiął swego 😉

  5. A dla mnie Hardy vs Johonson to bardzo obiecujący pojedynek 😀 Ciekaw jestem strasznie jak się potoczy zwłaszcza po ostatniej walce Hardego

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.