Jak informuje ESPN zapowiadany już wcześniej pojedynek Kenny’ego Floriana (MMA 12-4, UFC 10-3, 4 w rankingu MMARocks) z debiutującym w UFC byłym dominatorem dywizji lekkiej Takanorim Gomim (MMA 31-5, UFC 0-0) będzie walką wieczoru na gali UFC Fight Night, 31 marca w Charlotte. Gala będzie wprowadzeniem do pierwszego odcinka jedenastego sezonu TUFa, w którym trenerami są Tito Ortiz i Chuck Liddell.

Na gali do Octagonu powrócą też dwaj zwycięzcy TUFa Roy Nelson i Anglik Ross Pearson. Rozpiska.

Przy okazji dwie informacje o kolejnych dużych galach UFC.

Wszystko wskazuje na to, że UFC 112 w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich Abu Zabi będzie pierwszą galą UFC na świeżym powietrzu, przynajmniej teoretycznie. Debiut największej organizacji MMA na świecie na Bliskim Wschodzie ma się odbyć pod specjalnym namiotem.

UFC zdecydowało, że tym razem nie ma zamiaru bezpośrednio konkurować z bokserskim królem PPV Floydem Mayweatherem Jr. Po tym jak upadł plan pojedynku Pięknisia z Manny Pacquiao w marcu, Floyd negocjuje warunki pojedynku z Shane’em Mosleyem, który ma się odbyć pierwszego dnia maja. Po stosunkowo mało udanym wyniku PPV UFC 103, tym razem  organizacja zdecydowała się przesunąć UFC 113 w Montrealu z walką rewanżową Lyoto Machidy i Mauricio Ruy o tydzień do przodu.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.