Dwa zestawienia dodane zostały do 11 gali RIZIN FF. Weterani MMA, Takanori Gomi zmierzy się wtedy z dobrze znanym fanom Melvinem Guillardem. Na gali wystąpi także Diego Brandao w walce z Satoru Kitaoką.

Gomi (35-15) przegrał 6 ostatnich walk z rzędu. Po powrocie do RIZIN w grudniu pokonał go Yusuke Yachi. 39-letni Japończyk niegdyś uważany był za topowego zawodnika kategorii lekkiej.

Guillard (32-21-2) nie wygrał od 8 pojedynków. Ostatnią wygraną zdobył on w 2014 roku. 35-latek w przeszłości występował w m.in. UFC, WSOF czy Bellator MMA.

Brandao (22-12) to zwycięzca 14. edycji programu TUF. Po odejściu z UFC jego bilans wynosi 2-1. W ostatniej walce przegrał on z Akhmed Alievem na Fight Nights Global w Rosji.

Kitaoka (41-16-9) wygrał ostatni pojedynek z Tarasem Sapą na Pancrase 295 w kwietniu tego roku. W swojej karierze 38-latek wygrywał z m.in. Carlosem Conditem czy Takanorim Gomim.

Walką wieczoru RIZIN 11 będzie walka pomiędzy Kyojim Horiguchim a Hiromasą Ogikubo.

1 KOMENTARZ

  1. Kurwa jak lubię Gomiego…ale został strasznie zweryfikowany w UFC. Po powrocie do Dżaponii myślałem, że znowu będzie błyszczał…a tu…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.