Dwa zestawienia dodane zostały do 11 gali RIZIN FF. Weterani MMA, Takanori Gomi zmierzy się wtedy z dobrze znanym fanom Melvinem Guillardem. Na gali wystąpi także Diego Brandao w walce z Satoru Kitaoką.

Gomi (35-15) przegrał 6 ostatnich walk z rzędu. Po powrocie do RIZIN w grudniu pokonał go Yusuke Yachi. 39-letni Japończyk niegdyś uważany był za topowego zawodnika kategorii lekkiej.

Guillard (32-21-2) nie wygrał od 8 pojedynków. Ostatnią wygraną zdobył on w 2014 roku. 35-latek w przeszłości występował w m.in. UFC, WSOF czy Bellator MMA.

Brandao (22-12) to zwycięzca 14. edycji programu TUF. Po odejściu z UFC jego bilans wynosi 2-1. W ostatniej walce przegrał on z Akhmed Alievem na Fight Nights Global w Rosji.

Kitaoka (41-16-9) wygrał ostatni pojedynek z Tarasem Sapą na Pancrase 295 w kwietniu tego roku. W swojej karierze 38-latek wygrywał z m.in. Carlosem Conditem czy Takanorim Gomim.

Walką wieczoru RIZIN 11 będzie walka pomiędzy Kyojim Horiguchim a Hiromasą Ogikubo.

17 KOMENTARZE

  1. Rizin weteranami stoi. Sami Ci czterej zawodnicy mają już na koncie 203 walki 😉

    Travis Fulton wciąga ich dupą.

  2. Jaki jest kurs, że Gomi nie przetrwa 1 rundy??

    żebyś się nie zdziwił Guillard to straszna nędza też aktualnie

  3. Kurwa jak lubię Gomiego…ale został strasznie zweryfikowany w UFC. Po powrocie do Dżaponii myślałem, że znowu będzie błyszczał…a tu…

  4. A Guillard ostatnio nie siedział w jakiś pierdlu? Coś na kaucję mu chyba zbierali? Czy coś mi się pojebało?

  5. Z okazji, że walczy Miyu w tym Rizin, można sobie zobaczyć filmik z jakiegoś japońskiego komediowego show z 1993 roku, kiedy Miyu miała 19 lat, jej siostra Seiko 13, a KID 16,17. Ciekawy widok:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.