W środku short info o Shogunie, Rodriguezie, i parę innych spraw.

Mauricio „Shogun” Rua idzie dzisiaj pod nóż chirurgiczny więc trzeba trzymać kciuki aby cięcia szły gładko i byśmy szybko mogli zobaczyć Sho z powrotem w akcji.

Adam Smith który pokonał na ostatniej gali Strikeforce Deweya Coopera został zawieszony na 9 miesięcy oraz dostał 1500 $ kary za używanie kokainy i trawki. Cała reszta 23 zawodników uczestniczących w gali przeszła testy na obecność narkotyków pomyślnie. Wyniki testów na obecność sterydów zostaną opublikowane wkrótce.

Ricco Rodriguez będzie walczył w main evencie na gali Battlecage Xtreme’s 20 października w Atlantic City. Przeciwnikiem Ricco będzie Kauai Kupihiea. Na tej samej gali zawieszony obecnie mistrz UFC Sean Sherk będzie przybijał piątki i rozdawał autografy swoim fanom.

Walka pomiędzy Chuckiem Liddellem a Wanderleiem Silva na gali UFC 79 cały czas może dojść do skutku. Wg trenera Chucka Johna Hackleman UFC widząc jak wielu zawodników w wadze LHW ma kontuzje (Forrest, Rampage, Shogun) zastanawia się czy zgodzić się na walkę pomiędzy dwoma byłymi mistrzami. Wcześniej ponoć White zdecydowanie twierdził że do walki nie dojdzie ale teraz zmienił zdanie i być może w końcu obejrzymy walkę na którą czeka tyle osób.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.