UFC 79: Manny Gamburyan vs. Nate Mohr. To jest na razie plotka ale jeśli to prawda to Manny na UFC 79 zaczyna wyścig o pas mistrza UFC. Pitbull będzie zagrożeniem dla każdego w swojej wadze.

Zmiany w rozpisce UFC 78. Kontuzja kostki wykluczyła Dave Terrella z walki z Edem Hermanem. Na jego miejsce wskakuje solidny weteran Joe Doerksen. Joe ma już jedno zwycięstwo nad Hermanem. W 2004 roku Joe wygrał przez poddanie (trójkącik).

Cung Le vs. Sam Morgan spotkają się 16 listopada na gali Strikeforce. Na tej samej imprezie dojdzie do 4 osobowego turnieju. Czekamy…na prawdziwy test dla „erniego”

Yoshihiro Akiyama zwycięstwem nad Denisem Kangiem zapewnił sobie udział w najważniejszej gali roku czyli sylwestrowej K-1 „Dynamite 2007. Rywalem prawdopodbnie będzie Makoto Takimoto który ostatnio wygrał z Zelgiem Galesicem na gali PRIDE. Ogólnie Akiyama jednym KO podbił świat MMA.

Plus dla zainteresowanych japonskim MMA rozpiska najbliższych gal :

  • Listopad. 8 – Shooto „Back To Our Roots 6,” Yoyogi No. 2 Gym, Tokyo
  • Listopad. 11 – Cage Force, Differ Ariake, Tokyo
  • Listopad. 21 – DEEP Future King Shizuoka, Act City Hamamatsu, Shizuoka
  • Listopad. 23 – ZST 15, Differ Ariake, Tokyo
  • Listopad. 28 – Pancrase 2007 Rising Tour, Korakuen Hall, Tokyo
  • Listopad. 28 – DEEP Future King Tohoku, Zepp Sendai, Miyagi

2 KOMENTARZE

  1. niech mnie ktos oswieci,bo nie wiem czy dobrze zrozumialem. Cung Le,to rzeczywiscie za lepka gral Erniego,czy moze dostal taka ksywe,bo podobny,czy cos..? 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.