Zanim dojdzie do rewanżu Diaz – Noons najpierw K.J będzie walczył w obronie pasa mistrzowskiego z Charlesem „Krazy Horse” Bennettem. Walka będzie ciekawa ponieważ ci panowie mieli już jedno starcie które wygrał Krazy Horse przez KO. Do ich poprzedniej walki doszło na gali EliteXC Destiny 10 lutego 2007.

Liczba widzów na sobotniej gali EliteXC „Renegade” to 6500. Nieźle. Ponoć największe owacje dostał Kimbo Slice 🙂

Yves Edwards po swoim zwycięstwie na gali EliteXC został dodany do rozpiski coraz lepszej gali HDNet Fights 2. Jego przeciwnik : Alonzo Martinez.

Na tej samej gali dojdzie do walki Frank Trigg vs. Edwin Dewees. Trigga nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Edwina Deweesa można było ostatnio zobaczyć w 4 sezonie TUFa. Gala HDNet robi się coraz ciekawsza. Dojdzie na niej również do mega ciekawego pojedynku Jason „MayheM” Miller vs. Sean Salmon.

Fedor wygrał po raz 4 mistrzostwa świat w Sambo. Najciekawsze jest jednak to że aby zdobyć ten tytuł musiał walczyć tylko z jednym przeciwnikiem. Pozostali dwaj wycofali się z walki z Fedorem. Tzn. po prostu nie przyszli 🙂 . Pamiętam jak występ Fedora w turnieju Sambo był jednym z punktów na które nie chciał się zgodzić Dana White. Hmmm chyba jednak powinien był…

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.