Cage Rage planuje wprowadzić testy na obecność narkotyków w organizmie. Pierwsze testy zaplanowano już na galę Cage Rage 24 „Feel The Pain” która odbędzie się 1 grudnia. Dotychczas nikt w UK nie kontrolował tego typu rzeczy, teraz ma to się zmienić.

UFC odwołuje styczniową galę w Kanadzie. Co jest tego powodem ? Wg. Dany White spowodowane jest to załamaniem się rozmów UFC z HBO. Gala w Kanadzie miała być pierwszą galą transmitowaną na żywo przez HBO. Wg. mnie może to być również znak że UFC wchodząc na rynek UK wtopiło na kasie o czym mówił ostatnio Dan Henderson i może postanowiło trochę przyoszczędzić siana ? Dana White obiecał jednak że UFC w Kanadzie się na pewno odbędzie w 2008 roku. Tak jak na pewno będzie u nich walczył Fedor, i tak jak na pewno będą mieli kontrakt z HBO…

Kenny Ento pokonał weterana UFC Justina Levensa na gali Palace Fighting Championships w walce o pas mistrza middleweight przez poddanie w pierwszej rundzie 2:15.

Anderson Silva mimo problemów z wizą dotarł w czwartek rano do kraju Mcdonaldem i Colą płynącym. Po przyjeździe powiedział : „Jestem pewny siebie jeśli chodzi o tą walkę, ale ja zawsze jestem pewny siebie podchodząc do każdej walki. Nigdy nie nie doceniam przeciwnika, w szczególności kogoś takiego jak Rich Franklin. Wszyscy wiedzą że kiedy Rich wchodzi do klatki to wchodzi po to aby wymieniać ciosy, i że trenuje bardzo ciężko”

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.