125 KOMENTARZE

 1. Będzie gorąco i teraz się wyjdzie czy brazylijskie JJ jest lepsze od holenderskiej stójki ;D

 2. sprawa wygląda następująco:

  cechy dominujące – Overeem stójka, Werdum – parter
  cechy drugorzedne – Overeem ma lepszy parter niż Werdum stójkę

  werdykt
  Overeem – 1R KO

 3. widać że zrobili to ludzie którzy się na tym znają, oprawa graficzna nawiązuje do plakatu, w ogóle mieli bardzo fajną koncepcję;)

 4. Dla mnie lepsze są te produkcje Strikeforce niż UFC, i w tym jednym są lepsi 😀

 5. Sajd

  Chodziło mi o to że Strikeforce posiada lepsze Trailery, to chciałem powiedzieć, wiadomo że to nie oni się tym zajmują 😀

 6. Podobno w Eurosport2, cieszę się, bo od niedawna mam telewizję cyfrową:) Werdum-Ali mam nadzieję będzie transmisją live?

 7. tak jak pisze Yazz – transmisja 4:00 Eurosport 2 . w programie napisane jest, ze trasmisja 120 minut, czyli pojdzie cala karta główna ?

 8. ja nie mogę się już doczekać aż zamkną Strikeforce i tylu spaniałych zawodników będzie w zasięgu KSW

 9. Ja bym z zamknięcia SF się tak nie cieszył , bo wymiera konkurencja dla UFC , a to szkodzi…. Ja tam się cieszę , że na ES 2 lecą , bo posiadam , szkoda , że jeszcze na ES 2 nie ma UFC 😀

 10. marped:
  Rozumiem, że to ironia. Bo większość tych zawodników przejdzie do UFC, a KSW ewentualnie zostaną tylko ci odsiani przez stanowe komisje sportowe w Stanach z powodu koksu lub uszkodzeń mózgu, czyli Barnett i Arłowski, no i może sam Overeem, ale na niego to i tak KSW nie będzie stać.

 11. Dzieki Bogu, mam wolny weekend ( wreszcie ! ) i gale obejrze a ES 2 mam wiec jest zajebiscie 😀

 12. Reem musi wygrac tą walkę to mój obecnie ulubiony zawodnik tacy jak on to rzadkośc.Wygra ten turniej i potem musi wkońcu znaleźc się w UFC 🙂

 13. haha Slychac odglos tluczonego szkla jak Rogers trafia w szczeke Arlovskiego (1:10). 😀

 14. Może i by było stać KSW na Overeema ale znajdź dla niego jakiegoś przyzwoitego przeciwnika z Polski. ?Grabowski może? Kita ma jakiegoś focha do KSW, poza tym ostatnio mu coś nie idzie. Dalej długo długo nic zeby stawić w Polsce jakoś opór holendrowi. chyba że dawali by Reem’owi zagranicznych przeciwników. Poza tym prestiż dla KSw jeśli by go ściągnęli.

 15. jak tak to oglądam to odnoszę wrażenie, że dywizja ciężka strikeforce niewiele odstaje od tej w ufc, ba, może i jest lepsza. Inaczej ma się sprawa z niższymi wagami 😀

 16. mam trochę dość tego że piszecie że najlepsza Europejską organizacja jak KSW nie stać na nie których czołowych zarodników Strikeforce

 17. Propo KSW to czekam na taki turniej wagi ciężkiej z prawdziwego zdarzenia, gdzie będą występowali zawodnicy na poziomie chociaż tych z Bellatoru. KSW nigdy nie będzie uważana za mocną federację jeżeli nie zgromadzi ciężkich z prawdziwego zdarzenia a przecież stać ich na Lloreta, Vega, Gluhova, Olivie, Kawaguchiego, Kite, Nastule, Grabowskiego, Bedorfa i zawodników podobnej klasy. Z całym szacunkiem dla Omeljańczuka czy Orłowskiego ale najlepsza federacja w europie nie może wystawiać takich zawodników na turniej jak to miało miejsce na ostatnim ichyba jedynym do tej pory turnieju wagi ciężkiej. Zawodnicy tego pokroju powinni bić się w KSW Fight Club. I apel do KSW zróbcie coś takiego jak Strikeforce czy Bellator. Turniej wagi ciężkiej ale z prawdziwego zdarzenia i najlepiej rozegranego nie jednej nocy a w cyklu gal. KSW bez wątpienia potrzebny jest taki turniej bo ciężkich w KSW na odpowiednim poziomie nie widać

 18. Naprawdę nie rozumiem tego zafiksowania na punkcie turnieju. Jeżeli jakaś federacja zestawi dwie dobre walki w jednej wadze, to zawsze sprzeda się to gorzej niż gdyby to były "półfinały turnieju".

  "KSW nigdy nie będzie uważana za mocną federację jeżeli nie zgromadzi ciężkich z prawdziwego zdarzenia a przecież stać ich na Lloreta, Vega, Gluhova, Olivie, Kawaguchiego, Kite, Nastule, Grabowskiego, Bedorfa."

  Llorent tak jak i Grabowski są zawodnikami BFC, a im jest aktualnie nie po drodze z właścicielami KSW, nie wiem kim jest Veg, Kita i Nastula nie dogadali się z K&L co do kaski, Bedorf ma kontuzje kręgosłupa, a Kawaguhi to żaden ciężki z prawdziwego zdarzenia. Olivia i Kostia to finał poprzedniego turnieju więc nie bardzo rozumiem po co mieli by startować po raz kolejny w czymś takim.

 19. Nie znasz Vega? Pomyliłem jedną literkę a ty oburzasz się jakbym skrzywdził twoją matkę. To ja ci powiem, że nie znam Llorenta który ma podpisany kontrakt z BFC, nie słyszałem o takim. To, że Lloret i Grabowski mają z nimi podpisany kontrakt to nie znaczy, że na zawsze zostaną w tej federacji. Fakt KSW nie dogadało się z Nastulą i Kitą ale to bardziej KSW ich potrzebuje niż oni KSW. No Olivia i Gluhov bili się w poprzednim turnieju ale chodzi o to, że tam nie bili się zawodnicy jak chociażby ci bijący się w Bellatorze. Niech KSW rywalizuje z Bellatorem ale trzeba postarać się o mocną kadrę. Zresztą na pewno i jeden i drugi z chęcią wystąpiliby w mocno obstawionym turnieju. Bedorf ma kontuzję no a Kułak też i co chwile ktoś porusza temat jego walki z Materlą. Kawaguchi nie jest jakimś wybitnym zawodnikiem ale w turnieju trochę egzotyki mogłoby się przydać.

 20. Po pierwsze nie wiem gdzie widzisz oburzenie w moim poście. Po drugie dawno nie słyszałem większej bzdury niż: „[…]KSW nie dogadało się z Nastulą i Kitą ale to bardziej KSW ich potrzebuje niż oni KSW.”. Kita nie jest nawet blisko takiego stopnia popularności żeby KSW o niego zabiegało, Nastule można by było ładnie wypromować ale na pewno nie jest tak że jest on K&l niezbędny. Po trzecie nawet gdybyś napisał poprawnie nazwisko Vegha to walczy on w kategorii półciężkiej. Po czwarte to że zawodnicy którzy są zakontraktowani w Belatorze mogą liczyć tylko na upadek tej federacji, to nie jest mój wymysł tylko fakt. Oni puszczają zawodników tylko wtedy kiedy liczą na coś w zamian, albo są pewni jego wygranej. Po któreś tam, nie wiem czego akurat upierasz się przy tym turnieju i czego przy wadze ciężkiej w której ciężko jest wymienić 30 naprawdę dobrych przekrojowych zawodników, a fighterzy tacy jak Rosa i Beltran dostają się do UFC.

 21. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 22. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 23. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 24. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 25. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 26. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 27. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 28. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 29. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 30. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 31. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 32. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 33. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 34. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 35. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 36. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 37. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 38. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 39. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 40. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 41. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 42. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 43. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 44. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 45. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 46. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 47. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 48. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 49. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 50. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 51. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 52. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 53. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 54. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 55. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 56. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 57. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 58. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.