Erin

Dwa najciekawsze pojedynki końcówki tego roku w kobiecym MMA, które miały odbyć się w organizacji Strikeforce niestety zostały odwołane. Jak informuje MMAWeekly Erin Toughill doznała bliżej nieokreślonej kontuzji i jej rewanżowe starcie z Holenderką Marloes Coenen na Strikeforce: Fedor vs. Rogers, 7 listopada się nie odbędzie. Pojedynek miał wyłonić pierwszą pretendentkę do pasa organizacji w kobiecej kategorii do 145 funtów, który należy do Cristiane Cyborg Santos.

Jak podaje MMAJunkie do skutku nie dojdzie też inna bardzo ciekawa walka. Pojedynek dwóch czołowych zawodniczek do 135 funtów Sary Kaufman i Takayo Hashi zapowiadany na Strikeforce Challengers 5, 20 listopada w Kansas City z niewiadomych przyczyn został zdjęty z rozpiski.

UPDATE: Wygląda na to, że Strikeforce udało się uratować jeden z tych dwóch pojedynków. Jak informuje MMAWeekly zamiast z Toughill Marloes Coenen dostanie szansę rewanżu z czołową kobietą do 135 funtów Roxanne Modafferi (MMA 13-4). Obie zawodniczki spotkały się w ringu w maju 2007 w finale turniej K-Grace, przez niejednogłośną decyzję wygrała Amerykanka.

4 KOMENTARZE

  1. Dwie dobre wiadomości. Pierwsza to że Roxy będzie w końcu walczyć a druga że ta pani powyżej powisi dłużej na głównej MMARocks 😀

  2. Dobrze gadasz Def.Dziwie sie strasznie,ze sie nad nia nie zachwycacie poniewaz wedlug mnie jest ladniejsza od Giny.Jak sie pojawia Carano to zaraz pojawia sie 100 komentsow zachwycajacych sie nia.Erin jest ladniejszaaaa.Wychodzi na to,ze tylko Boruta sie ze mna zgadza.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.