Po trzytygodniowej przerwie wracają przewidywania redakcji tak samo jak wrócił Typer, który zostaje otwarty do godziny 20. Poniżej znajdziecie nasze opinie o walkach na Strikeforce.

Dan Henderson vs. Fedor Emelianenko

Venom
Fedor Emelianenko przez poddanie, runda 1. Rosjanin wygląda na bardzo dobrze przygotowanego, a Henderson nie jest magikiem parteru jak Werdum czy gigantem ze znakomitą grą z góry jak Silva. Dlatego nie spodziewam się trzeciej porażki cara. Dan będzie pewnie polował na swoje sierpy, ale na to Emelianenko będzie przygotowany. Po jednym z klinczów walka przeniesie się na ziemię, a tam Fedor niezależnie czy z dołu czy z góry ma wystarczającą liczbę asów w rękawie by poddać Amerykanina.

Tjo
W typowaniach – Hendo vs. Fedor to jedna z tych walk, które stanowią dla mnie ogromny problem. Bardzo ciężko jednomyślnie obstawić faworyta, którym pierwotnie dla mnie był Hendo… ale ostatecznie postawiłem na Rosjanina. Obaj zawodnicy dysponują nokautującym ciosem – Henderson nie będzie szedł na wymiany – postara się wykorzystać swoje zapasy i kondycję, aby doprowadzić walkę do końcowego gongu i wygrać na punkty, dopisując kolejne oczka obaleniami i uderzeniami z góry. Sądzę, że Emelianenko z pleców jest w stanie spokojnie poddać Amerykanina i taki scenariusz też przewiduje. W drugiej rundzie Dan obala, a Fiedia wyciąga balachę. Fedor Emelianenko, poddanie, runda 2.

TJ
Walki, które Fedor przegrywał ostatnio rozstrzygały się w parterze. Najlepszą strategią Hendersona byłoby chyba położenie Rosjanina na plecach ale wszyscy wiemy, że Hendo będzie szukał nokautu. Choć jest lżejszy nigdy nie uchodził za szybkiego uderzacza więc Fedor nie powinien odstawać w tym aspekcie. Jego stójka, nawet w walce z Antonio Silvą, wyglądała przyzwoicie. Jeśli nie nadzieje się na jedyną kombinację w stójce, którą zna Henderson powinien go wypunktować, może nawet skończyć w trzeciej rundzie, kiedy Hendo się zmęczy. Emelianenko przez decyzję.

Fusel
Hm… obaj dysponują nokautującym ciosem, Rosjanin będzie posiadał przewagę masy, pierwszy raz od od kilku lat. Zapasy po stronie Amerykanina, jednak rzadko ich używa, więc nie sądzę aby one zadecydowały o przebiegu walki. Natomiast Fedor dysponuje bardzo dobrą bazą judo i sambo. Szczerze to spodziewam się wyrównanego starcia z lekkim wskazaniem na Fedora, choć walka może skończyć się przed czasem, to ja postawię na pełny piętnastominutowy bój. Fedor Emelianenko przez jednogłośną decyzję.

Marloes Coenen vs. Miesha Tate

Venom
Miesha Tate przez decyzję. Liz Carmouche pokazała jak pokonać Holenderkę przez trzy rundy, a Tate jest bardziej doświadczona i prezentuje lepsze umiejętności zapaśnicze. Oczywiście Coenen to na tyle sprawna grapplerka, że jej wygrana przez poddanie nikogo nie zdziwi, szczególnie, że ma aż 25 minut na złapanie rywalki. Ja jednak postawię na to, że Amerykanka będzie regularnie kłaść mistrzynię na plecy i unikać jej ataków z dołu.

Tjo
Typuję analogiczny przebieg wydarzeń jak w walce wieczoru. Miesha Tate będzie punktować sprowadzeniami, w parterze popełni błąd, a Marloes Coenen wykorzysta płaszczyznę w której jest najlepsza i odklepie Amerykankę. Poza tym Tate nie walczyła od ubiegłego roku i wraca po kontuzji, a Holenderka ma za sobą cenne doświadczenia z Kaufman i Carmouche. Marloes Coenen, poddanie, runda 3.

TJ
Mówiąc w skrócie albo Tate wygra przez decyzję albo Coenen ją podda. Na to, że drugi scenariusz jest jednak bardziej prawdopodobny wskazuje długa przerwa w startach Tate i fakt, że nigdy nie wygrała walki dłuższej niż 12 minut. Coenen, poddanie, 5 runda.

Fusel
Spodziewam się bardzo wyrównanego starcia, do tego wysoka stawka, jaka jest pas mistrzowski wywrze na Paniach dodatkowe emocje. Postawię na wygraną Mieshy Tate przez decyzję, ale jeśli pas pozostanie na biodrach Holenderki to mnie to nie zdziwi. Miesha Tate przez jednogłośną decyzję.

Tim Kennedy vs. Robbie Lawler

Venom
Tim Kennedy przez poddanie, runda 2. Lawler dysponuje artylerią by odprawić każdego w tej kategorii wagowej. Jednak kiedy kończący cios nie przychodzi jego kickboxing wcale nie robi takie wrażenia, dodatkowo przez całą karierę ciągnie się zanim nieumiejętność bronienia poddań. Mój typ to Kennedy punktujący rywala ciosami z dystansu, a gdy walka wreszcie trafi na ziemię, widzę klepiącego Lawlera.

Tjo
Może być tak, że Kennedy wyciągnie tutaj jakieś poddanie. Jednakże moim zdaniem bardziej prawdopodobny jest następujący scenariusz – Lawler błyskawicznie wykorzystuje swoje ciężkie ręce, posyła bombę i przypieczętowuje uderzeniami w parterze. Robbie Lawler, TKO, runda 1.

TJ
Skoro Kennedy trenuje pod okiem Grega Jacksona to nie widzę opcji, żeby upierał się na walkę w stójce. Były żołnierz nie ma może rewelacyjnych zapasów i może trochę się męczyć w tym elemencie ale kiedy walka trafi na ziemie powinien odklepać Lawlera. Kennedy, poddanie, 1 runda.

Fusel
Jeżeli walka będzie toczyć się w stójce to jest duże prawdopodobieństwo, że Lawler znokautuje swojego rywala, gdyż po prostu w tej płaszczyźnie jest lepszym fighterem. Stawiam jednak na to, że Kennedy będzie w stanie przenieść walkę do parteru, a tam nie powinien mieć problemu z poddaniem Lawlera. Tim Kennedy przez poddanie, runda 2.

Paul Daley vs. Tyron Woodley

Venom
Tyron Woodley przez decyzję. Podobnie jak w przypadku Lawlera, nokauty w wykonaniu Daleya nikogo nie dziwią. Tak samo nikt nie będzie zaskoczony jak Anglik spędzi w walce z Woodleyem 15 minut na plecach.

Tjo
Tutaj kolejna walka z serii: zawodnik A będzie chciał totalnie zdominować swoimi mocnymi zapasami zawodnika B i wygrać decyzją. Osobiście liczę tutaj jednak na nokautujący cios Semtexa, a światło zgaśnie w pierwszej rundzie. Paul Daley, KO, runda 1.

TJ
Jeśli Daley nie trafi Woodleya jakimś nokautującym ciosem to przeleży na macie jakieś 12-14 minut i przegra na punkty. Woodley przez decyzję.

Fusel
Pojedynek brytyjskiego króla nokautu, z amerykańskim zapaśnikiem. Przewiduję, że skończy się jak w walce Semtexa z Joshem Koscheckiem. Tyron Woodley przez jednogłośną decyzję.

Tarec Saffiedine vs. Scott Smith

Venom
Tarec Saffiedine przez TKO, runda 3. Obawiam się, że Scott Smith nie jest już zdolny rywalizować na poziomie najlepszych organizacji. Saffiedine to bardzo sprawny uderzacz, Belg będzie pracował nad korpusem rywala kopnięciami i jeśli nie da się trafić jednym nokautującym ciosem to przynajmniej wygra decyzję.

Tjo
Belg posiada bardzo poukładaną stójkę i solidne BJJ. Wydaje mi się, że Saffiedine przeniesie walkę do parteru, gdzie podda Smitha, aczkolwiek może również zakończyć walkę uderzeniami. Tak czy inaczej wygrana zawodnika Team Quest. Tarec Saffiedine, poddanie, runda 2.

TJ
Smith wydaje mi się jednym z tych zawodników, którzy jak raz zostali znokautowani to ich szczęka będzie gwałtownie tracić pokaźniej kiedyś na odporności. Saffiedine ma arsenał w stójce, żeby przetestować tą teorię a nawet jeśli nie zatrzyma Smitha to spokojnie wygra na punkty. Saffiedine przez decyzję.

Fusel
Walka Belga z przyrdzewiałym lekko Smithem nie powinna trwać długo. Postawię na przerwanie przez sędziego po serii ciosów Saffiedine’a w parterze. Tarec Saffiedine przez KO/TKO, runda 1.

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

218 KOMENTARZE

 1. Też mam takie same typy co Tjo prócz walki Marloes Coenen vs. Miesha Tate.

 2. Dan Henderson vs. Fedor Emelianenko

  Fedor. Poddanie. 2 runda.

  Drogą eliminacji. Obaj mają wygrane przez KO w rekordach. Żaden przez KO nie przegrał. Tak więc zostaje poddanie, bo na decyzję za dużo czasu przy tak dobrych zawodnikach. W poddaniach faworyzuję Fedora – ma przewagę warunków i techniki. Stąd Fedor.

  Zaznaczam, że wrestlingu Hendo nie lekceważę, ale to trochę za mało na Rosjanina. No i Hendo trochę jednak się szybciej męczy ostatnio – takie wrażenie odniosłem po ostatniej walce, pewnie mylne.

  Warto dodać, że Dana wprost powiedział, że Hendo to 185 funtowiec. I jego przegrana nic nie znaczy.

  Dla Fedora to szansa na przejście do LHW na co bardzo liczę (może jeszcze rewanż z Werdumem).

 3. Źle się dzieje. Ostatnio jak całe MMARocks stawiało na TLE to przegrał, a to jest bardzo ważna walkaSad

 4. @Automat
  Opinie Dany o MMA od strony sportowej sa tak wartosciowe i maja tyle sensu co posty Pioruna.

 5. W pierwszej walce zgadza mi się z Venomem, w drugiej z nikim, w trzeciej z Tjo, w czwartej z wszystkimi oprócz Tjo, w piątej z Fuselem.

 6. Mam nadzieje ze Hendo trafi Fedzia i wysle go na emeryture… do kazdego w pewnym momencie dochodzi ze trzeba zejsc ze sceny, dzis wlasnie do Fedzia taka informacja dojscie listem priorytetowym w postaci KO 😀

 7. Minotauro: "Fiodor uderza mocniej niż Dan Henderson"Smile

  Minotauro wie najlepiej. 

 8. Skoro Hendo to 185 funtowiec, to Fedor to 205 funtowiec, wiec jakiejs wielkiej roznicy nie ma, Dana w tej akurat kwestii pieprzy zeby pieprzyc, a walke Spidera z mniejszym GSP chcial zestawiac 🙂 (oczywiscie nie chodzi o status zawodnikow, tylko roznice wagi).

 9. Mi najbliżej do typów Venoma wyłączając Lawler – Kennedy bo postawiłem na Ruthlessa.

 10. oj, GSP by miał bardzo bardzo ciężko.

  @fusel

  Dokładnie

  A sam chciał organizować dla Andersona jak on to mówi "A 'Lose-Lose' Fight".

 11. @Niztheriel, @fusel

  Whitowi w wywiadzie chodziło o to, że ewentualna przegrana nie zaszkodzi pozycji Hendo (w domyśle w Zuffa). Argumentował to tym, że Hendo (przez niego) jest traktowany jak 185 funtowiec, który wziął tę walkę, bo nic innego w Strikeforce nie było na horyzoncie. Bardzo pozytywnie się o nim wypowiadał. Chyba zobaczymy go jeszcze w UFC.

  Tradycyjnie lekceważył Fedora, to inna sprawa. Ale to w sumie niski standard, do którego wszyscy przywykli.

  Chętnie widziałbym Fedora w LHW, bo na obecne HW jest za mały i za stary (wcześniej potrafił to jakoś wyrównać, ale lata lecą). Couture też zszedł niżej, jak w ciężkiej nie dawał już rady. Fedor jest dużo młodszy i ma jeszcze spore szanse znowu wygrywać – pokazał mocną szczękę w starciu z Silvą, a to spory atut, którego brak wielu w jego wieku (o ile Silva go za bardzo nie naruszył).

 12. Nie wiem skąd to przekonanie, że Fiodor ma mocną szczękę, bo wytrzymał 2 rundy z Pezao. Brazylijczyk jak na wagę ciężką nie ma jakiegoś monstrualnie mocnego ciosu, a TLE aż tak dużo ich nie zebrał (po prostu jego wrazliwość na rozcięcia i siniaki zrobiła swoje i wyglądał jak wyglądał. Odkąd zaczął dostawać w miarę przyzwoitych ciężkich w 2006 Silva nie ma zbyt wielu wygranych przez TKO lub KO. Nawet Arłowski wytrzymał z nim pełny dystans ;D

 13. Couture zszedł niżej i dobrze się to dla niego nie skończyło. Kontrowersyjna wygrana z Verą, który jeszcze niedawno był poza UFC, pokonanie Colemana i Toneya, co znaczy tyle co nic. Pierwszy zawodnik z czołówki pokazał bardzo boleśnie miejsce Kapitana Ameryki w LHW jednocześnie odsyłając go na emeryture. To była walka do jednej bramki w przeciwieństwie do np. starcie z Lesnarem. O czym to świadczy jak nie o wyższym poziomie w LHW?

 14. Wszystko co napisałem/napiszę zakłada scenariusz – „dziś wygrywa Fedor” – tak dla jasności.

  @Miedziak

  Jak Fedor padnie po ciosie Hendo, nie będę zdziwiony, ale na razie ma bilans 0 przez KO. A z pięścią Silvy żaden z nas nie chciałby się spotkać. A on kilka „przyjął na twarz”:)

  @Tens

  Co do Couture’a. Znasz drugiego 47 latka (ale z osiągnięciami – nie drugiego Herschela Walkera, z bilansem 2-0-0), który rywalizuje z czołówką (Lyoto)? Ja nie. Fedor ma 33-34 lata – tyle ile debiutujący Couture (miał 33-34 jak debiutował). Stąd to porównanie. Dodajmy do tego doświadczenie, sukcesy, nazwisko – to nie jest materiał na sportowego emeryta. Na HW jest za mały/stary. Podaj jednego zawodnika z LHW, który odrzuciłby walkę z Fedorem. Albo jednego, który byłby zdecydowanym faworytem (poza Jonsem).

 15. Podaj jednego ciężkiego, który zrobił wielką karierę po zejściu do LHW, bo ja przykładów półciężkich, którzy zamieszali w HW mogę podać kilka. Wagę niżej Fedor traci swóje największe atuty, czyli szybkość i wszechstroność. Może i Jones jest jedynym zdecydowanym, ale nie jedynym faworytem w potencjalnej walce z Fedorem. Polecam "zwycięska" walkę Fedora z półciężkim jakim jest Arona.

 16. Sztab Fedora juz wielekrotnie dementowal, ze Fedor zostanie w wadze ciezkiej. Nie rozumiem, cala ta dyskusje o Fedorze w LHW. Przeciez on nie ma zamiaru schodzic do LHW.

 17. @M10B11

  "Sztab Fedora juz wielekrotnie dementowal, ze Fedor zostanie w wadze ciezkiej"

  Czyli co? Jak nie zostanie w HW to idzie do LHW czy emerytura czy polityka?

 18. heheh… zle sie wyrazilem. Fedor nie ma zamiaru schodzic do LHW. Jesli wygra pozostanie w ciezkiej.

 19. @Tens

  ?

  Eee… Couture? 47 lat i walczył z 3 najlepszym w LHW? To mało? To nie kariera?

  Ok, dalej – Vitor Belfort? Rashad Evans? To dla Ciebie jakieś ogórki?

  Napisałeś: „Wagę niżej Fedor traci swóje największe atuty, czyli szybkość i wszechstroność.” Nie poprawiałem błędów.

  Nie wiem jak można stracić „wszechstronność”?

  I o ile wiem, wraz ze spadkiem wagi rośnie szybkość zawodnika, więc tu jest błąd logiczny jakiś. Chyba, że „na oko” oceniasz jego przewidywalną szybkość w LHW, na tle ewentualnej konkurencji. Ale to wróżenie z fusów.

  ——-

  @M10B11

  Wiem, ja cały czas pisałem, że to moja, pozytywna, wizja jego ewentualnej przyszłości. Bo w HW go nie widzę.

 20. Ja tam wierze w Fedora, może i ma dużą wrażliwość na rozcięcia, ale moim zdaniem szczene ma naprawde przyzwoitą.

 21. hahaha, jaka wrazliwosc na rozciecia? znowu historie Pioruna o delikatnej skorze? xD

 22. Chodziło mi o to, że wszechstroność jest głównym atutem Fedora w wadze ciężkiej, a wagę niżej takich zawodników jest więcej. W wadze ciężkiej Fedor jest zdecydowanie szybszy od większości zawodników. Optymistycznie to w LHW byłby, co najwyżej tak szybki jak naturalni półciężcy.

  Argumentu z Couturem kompletnie nie rozumiem. Randy powrócił w wieku 37 lat ze sportowej emerytury, jednocześnie przeskakując wagę wyżej i deklasując akutalnego mistrza Tima Sylvię. To dowód na to, żę czołówka LHW z powodzeniem może walczyć w HW.

  Evans? W TUFie ważył tyle, co zawodnik LHW w czasie walki. Nie można zapomnieć też, że wtedy był to jednowymiarowy zapaśnik, a i tak radził sobie ze 120 kg chłopami.

  Z Belfortem to już w ogóle Cię poniosłą fantazja. Chyba mi nie powiesz, że to naturalny ciężki, który zszedł niżej. W tamtych czasach mimo deficytu warunków fizycznych mógł sobie pozwolić na walkę w HW, co nie czyni z niego ciężkiego.

 23. Jakie znowu historie pioruna. Każdy jest inny jeden ma szklaną szczene, inny jest poddatny na rozcięcia.

 24. A i jeszcze jedno nie porównuj mnie do pioruna bo to jest cios poniżej pasa Laughing

 25. @Tens

  Trudno się z Tobą dyskutuje. Gdy podaję ci rozsądną argumentację, zmieniasz zasady. Teraz dodajesz sobie „naturalną wagę zawodników”, o której nie raczyłeś wspomnieć. Do tego pamiętaj, że Evans nie zaczął od TUFa, Belfort nie pojawił się znikąd, Couture kończył i zaczynał karierę kilka razy.

  Każdy z nich miał udany epizod HW->LHW. Jak sobie życzyłeś – podałem zawodników spełniających dokładnie Twoje początkowe wymagania. Każdy z nich to przykład sukcesów po zejściu niżej z HW. Nowy start.

  + Nie mówiłeś, że to mają być „naturalni ciężcy”. Dodam, że mało było kiedyś tych „naturalnych”. Dalej jest mało.
  + Dawne realia kategorii wagowych – widzisz je przez pryzmat tego jak jest teraz. A to jak dwa różne światy.
  + Powtarzam. Nie potrafisz określić jak szybki jest Fedor ważący 205 funtów. Ja nie potrafię. I chyba nikt tego nie potrafi.

 26. siema wszystkim wie ktoś o której mniej więcej walka Hendersona? ma ktoś już jakieś linki? 🙂 z góry dzięki:)

 27. Frank tutaj masz przykładowego http://pl-sport.tv/ streama, okolo 6 sądzę, że się zacznie main event.
  Ale prawdopodobnie streamy będą padać i na bierzącą użytkownicy będą wrzucać różne linki.

 28. @Automat – Fedor nigdy nie przejdzie do LHW. Choćby dlatego, żeby nie zniszczyć swojej legendy jako najlepszego ciężkiego w historii. Poza tym, poziom w -93kg jest dużo wyższy. Nie znam zawodnika HW z sukcesami po zejściu do LHW (ani Randy, ani Vera), chyba że Rashad (choć jego występ w TUFie jako ciężki to chyba był jednorazowy epizod?). Taki JJ czy Machida odprawiliby go przed czasem. Wg mnie lepiej już byłoby, jakby półciężki przechodził w górę (np. Aaron Rosa, wielkim zawodnikiem nie jest, ale jako półciężki nigdy nie znalazłby się w UFC). Nie ma sensu na zejście Fiedii niżej, on jest już na końcu swej kariery… Marzy mi się jego pożegnalna walka na UFC w Moskwie z CroCopem :D.

  A tak poza tym, to TLE ma wychodzić do nowego utworu.

  BTW, ponoć UFC po cichu usunęło ze swojej strony profile Stevensona, Madsena lub Beltrana i jeszcze kogoś 🙂

 29. ej Leglocker z tą pożegnalną walką to pojechałeś 🙂 nie chciałbyś chyba żeby Cro cop na koniec kariery stracił głowę 😀 tak w ogóle to ostatnio Mirka mi żal..:( jeszcze niedługo potęzne ko od Nelsona…:(

 30. Mirko Cro Cop jest jak Roy Jones Jr oby dwaj w Prime byli masakrycznie dobzi i oby dwaj na koniec kariery przegrywają z zawodnikami takimi a nie innymi.

 31. A tak poza tym, to TLE ma wychodzić do nowego utworu.

  Nieee, a tak liczyłem na Ой то не вечер 🙁
  No cóż, przy Volare mezzo Ery było genialne, więc liczę na dobry utwór i tym razem 😉

 32. Fedor na punkty, po świetnej walce.
  Kennedy druga runda TKO

  więcej walk niestety nie oglądam więc też nie typuje

  BTW: @LEGLOCKER – ŚWIETNY AVATAR! HAHAH

  dobrej gali i dobrej nocy życzę Panowie!

 33. Automat, tak, nie mam pewności jak szybkościowo wyglądałby Fedor na tle zawodników LHW, ale jest wręcz niemożliwością, żeby Rosjanin był najszybszym zawodnikiem w nowej wadze i miał taką przewagę w tym aspekcie nad rywalami jak w HW. Tak samo dyskutuje się na temat poszczególnych walk, a przecież nikt nie zna ich zakończenia. Można tylko próbować przewidzieć jak się potoczą.

  Podani przez Ciebie zawodnicy spełniają niedoprecyzowane przeze mnie kryterium. Tylko rozmawiamy o zejściu Fedora do LHW w 2011r., a nie w czasach zwycięstw Belforta w turnieju.

 34. Cały miesiąc czekania na wielkie emocje z MMA wkońcu wraca Fedor oby to nie była jego ostatnia walka życzę wyspania wszystkim i dużo emocji a walki Cesarza nie mogą byc nudne.

 35. A wlasnie wiecie moze jakie gale będą retransmitowane ?? Przed galą na żywo ?

 36. od 2 w nocy zaczyna się pierwsza walka czy z karty głownej o 2 ?

  jesli ktos wie niech napisze o ktorej pierwsza walka z prelimsow?

  I wrzuccie linka do gali

 37. a czy na fejsie bedzie mozna obejrzec? jak tak – prosze o linka 🙂

 38. ja stawiam na mieshe tate bo ładna z niej dziewczyna i pije z gwinta z kanistra

 39. Jestem zdania, że walka wieczoru jest jedną z tych walk które powinny się skończyć przed czasem.Jak hendo przetrwa pierwszą rundę powinien sobie poradzic jeśli uruchomi swoje zapasy czego ostatnio nie robi za często {mówie o ofensywnych zapasach}. W dalszej części pojedynku stawiam na to że prawa ręka HENDO urwie Emelianence głowę

 40. Dziwne to , ale na Eurosport 2 HD na platformie N miast gali strikeforce która jest w programie leci piłka nożna młodzików;/

 41. W CH walą, nie ma co:( Z resztą bardzo często podpisy nie zgadzaja sie z tym co aktualnie leci w telewizji

 42. Ciekawe tylko o której…Jak na tę chwile ogladam Mecz barcelony z ManU, ale za pół h sie kończy a wraz z nim moje nerwy,

 43. gala o 4 pewnie ale zawsze mozna bylo ogladasc prelimsy kurde nie ma nikt streama? jak macie to wrzuccie

 44. Myslalem ze nadro ie sobie poprzednie gale a tu mecz korea vs mali 😮 ale za 11 min koniec meczu , ciekawe co wtedy ..

 45. na Eurosporcie cos ruszyło… ale topowtórka walki Aokiego z beerboohmem, jesli tak sie to pisze . Wydaje sie ze maincard bedzie od 4 rano.

 46. To musiałem być pijany bo ogladałem na bank tą gale a nie pamietam walk 😀

 47. Ja pierwszy raz ogładam, zaskoczony jestem Melendezem, koleś miażdźy, już nie mogę się doczekać jego walk w UFC.

 48. jak sie zacznie transmisja, to bardzo prosilbym, zeby ktos podrzucil linka do streama z anglojezycznymi komentatorami(o oryginal mi chodzi z showtime) … bede wdzieczny… 🙂

 49. Witam wszystkich!
  No i co znów nie ma live’a…
  Mocnych emocji życzę.

 50. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 51. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 52. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 53. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 54. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 55. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 56. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 57. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 58. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 59. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 60. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 61. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 62. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 63. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 64. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 65. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 66. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 67. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 68. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 69. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 70. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 71. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 72. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 73. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 74. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 75. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 76. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 77. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 78. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 79. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 80. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 81. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 82. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 83. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 84. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 85. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 86. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 87. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 88. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 89. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 90. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 91. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 92. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 93. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 94. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 95. I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

  bo to rzut monetą?

 96. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 97. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 98. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.