Na konferencji byli obecni głównie bohaterowie walki wieczoru czyli Frank Shamrock oraz Cung Le, prezydent EliteXC Live Events Gary Shaw oraz Jake Shields i Drew Fickett. Konferencja dotyczy gali Strikeforce do której dojdzie 29 marca w San Jose California

W środku spora piguła najciekawszych informacji z konferencji :

Gary Shaw:

O walce Shamrock vs. Cung Le

To jest jedna z lepszych kart jakie stworzyłem. Planujemy zarobić milion dolarów na biletach. To jest walka która jest naprawdę walką o króla zatoki San Jose. To jest młody vs. stary

O Franku Shamrocku

“Żadna organizacja nie ma wszystkich najlepszych fighterów lub najlepszych walk, ale najlepszym fighterem na świecie, bez wątpienia jest Frank Shamrock

O tym czy zorganizuje walkę Randy Couture vs. Fedor

„Nie wtrącam się w kontrakty innych organizacji, szanujemy fighterów, szanujemy kontrakty, i szanujemy UFC. Rozmawiałem z Fedorem, ale nie z Randy Couturem, nie dopóki jego umowa z UFC nie wygaśnie. Zabukował bym tą walkę z drżeniem serca”

OAndreiu Arlovskim I Tito Ortizie

“Jest wielu fighterów którymi jestem zainteresowanym Arlovski jest jednym z nich. Ale znowu, musimy poczekać aż jego umowa z UFC wygaśnie. Jestem wielkim fanem Tito Ortiza i mam nadzieje zrobić z nim biznes w przyszłości. Tito byłby wielką walką dla Franka Shamrocka”

Frank Shamrock:

O walce z Cungiem Le (kilka wyciętych zdań)

“Walka z Cungiem Le w San Jose jest marzeniem dla mnie i lokalnego społeczeństwa….Tak jak większość moich przeciwników Cung Le boi się walczyć ze mną w parterze….Cung Le to świetny stójkowicz, ale nie jest przygotowany do walki w stójce w mma…Mam zamiar naciskać na niego i skończyć tą walkę przed drugą rundą ponieważ moja żona jest w ciąży a ja chce być w domu na wszelki wypadek gdyby dziecko zechciało wyjść na zewnątrz”

O Kenie Shamrocku

“Jestem zawiedziony występem Kena. Nie wiem czy on jeszcze ma serce lwa. Mam po prostu nadzieje że coś w nim jeszcze zostało, coś co będę mógł mu zabrać”

O Tito Ortizie:

Myślę że to świetny pomysł aby zorganizować rewanż. Rozmawiałem z nim i staramy się to teraz zorganizować. Pokonałem go w stójce w momencie kiedy byłem w tym beznadziejny. Teraz go zniszczę, ale to będzie świetna walka za wielkie pieniądze”

Cung Le:

O walce z Frankiem Shamrockiem

“Jestem szczęśliwy mogąc być częścią rozpiski z San Jose. To jest największa walka w mojej karierze. Bardzo ciężko trenowałem do tej walki. Frank jest świetnym fighterem. Walczył z większymi gośćmi np z Tito. Mam dla niego dużo szacunku. Jeśli wybierze walkę w stójce ze mną to będzie świetna walka….Wszystko to jest zasłoną dymną. Frank to inteligenty fighter. Mówi że będzie walczył ze mną w stójce ale na pewno rzuci się na moją kostkę albo zacznie polować na moje kolano. Ja również jestem inteligentnym fighterem i będę przygotowany na każdy scenariusz”

Jake Shields:

O swoim przeciwniku Drew Fickett

“Mam wiele szacunku wobec Drew. Myślę że pod stylem walki pasujemy do siebie i damy dobrą walkę. Jestem przygotowany na wojnę. Fickett jest dobry w stójce, jest dobry w parterze, to będzie wojna”

O tym że walczy o pas mistrza EliteXC

„Miałem już kilka pasów mistrza w Japonii, ale ten jest pierwszym który się liczy, to jeden z najważniejszych pasów na świecie”

Drew Fickett:

O Jake Shields

“Pod względem stylu walki pasujemy do siebie. Shields jest jednym z najbardziej niedocenianych fighterów na świecie. Mam po prostu nadzieję że będe mógł walczyć cąłe pięć rund i dobrze wypadnę. Będzie wiele obaleń, wymian w stójce, walki w parterze, będziemy nawzajem wywierać presję na siebie. To jest pierwsza walka od 10 lat do której jestem zmotywowany

O tym że walczy o pas mistrza EliteXC

„Bardziej mnie kręci to że walczę z Jakiem niż to że walczę o pas mistrzowski”

Gala Strikeforce: “Shamrock vs. Cung Le” poleci na kanale Showtime 29 marca. Pozostali uczestnicy gali to :

Walka o pas mistrza Strikeforce lightweight

Gilbert Melendez vs. Gabe Lemley

Nick Diaz vs. Jae Suk Lim

Joey Villasenor vs. Evangelista Santos.

2 KOMENTARZE

  1. hmm tlusta gala zgodze sie krolem taktarova chyba pierwsza tlusta gala organizowana przez strike force go go frank

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.