STRIFE 4 zbliża się wielkimi krokami. Już 7 października wydarzenie sportowe, które odbędzie się w Rzeszowie. Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym starciem, które przygotowała dla nas organizacja.

W kategorii piórkowej zmierzą się Karol Kutyła oraz Emerson Nascimento. Karol zaliczył świetne wejście do zawodowego MMA. W swoich pierwszych sześciu walkach szedł jak burza i został zastopowany tylko raz, przez słynnego już dziś Patryka Kaczmarczyka. W siódmej walce z kolei, to Hubert Lotta zatrzymał  jego serię zwycięstw. Jednak rok 2022 oraz początek 2023 to seria bolesnych porażek, którą Polak musi koniecznie przerwać. Organizatorzy gal STRIFE dają mu na to szansę, zestawiając go z Emersonem!

Jednak nie będzie to łatwe zadanie! Nascimento to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników, występujących pod szyldem organizacji. Brazylijczyk ma aż 31 walk na koncie. Jest też jednym z najstarszych zawodników. Nie znaczy to jednak, że rzucono go Karolowi, by ten łatwo podreperował bilans! Nascimento to prawdziwy killer. Gdyby nie porażka z Bartłomiejem Koperą na poprzednim STRFIE, „Baianinho” miałby teraz serię dziewięciu zwycięstw z rzędu. Zawodnik ten uwielbia nokautować rywali i aż 61% wygranych zawdzięcza sile swoich rąk.

W Rzeszowie będziemy świadkami starcia, w którym Polak będzie próbował wrócić na szlak zwycięstw, a Brazylijczyk będzie chciał udowodnić, że ostatnia przegrana to był wypadek przy pracy. Nie przegapcie wydarzenia – już 7 października w G2A Arena w Rzeszowie!

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.