Stefan Struve
(fot. Dave Mandel/Sherdog.com)

Do karty walk gali UFC 193, dodane zostało starcie Stefana Struve’a z Jaredem Rosholtem.

Stefan niecały miesiąc temu stoczył walkę z Antônio Rodrigo Nogueirą na UFC 190 w Brazylii. Zwyciężył, ale dał bardzo słabe widowisko i obaj z „Big Nogiem” byli krytykowani po tym starciu. Wygrana ta, pozwoliła jednak Holendrowi zmazać dwie porażki z rzędu, które zaliczył wcześniej. Nokaut zaserwowali mu: Mark Hunt oraz Alistair Overeem.

Jared ma dwa zwycięstwa. W marcu udało mu się znokautować Josha Copelanda, a w sierpniu ugrał jednogłośną decyzję w starciu z Timothym Johnsonem. Rosholt ponad rok temu bił się z Danielem Omielańczukiem, którego stłamsił zapasami.

UFC 193 odbędzie się 15 listopada w Australii.

26 KOMENTARZE

 1. imo lepiej by było jakby Stefan zawalczył z Mirko w Japonii, a Rosholt z Hamiltonem mogli by spowodować, że cały 55-cio tysięczny stadion w Australii by zasnął.

 2. Może Struve da go przetoczyć i poddać z góry albo nawet z pleców.Rosholt może przeleżeć ,a nawet w stójce.Jestem za Stefkiem ,ale wkurwiła mnie jego wygrana z Nogiem

 3. Widać, że UFC sprytnie zaplanowało to starcie. Rosholtowi trzeba było dać kogoś z TOP15, by mógł facet w końcu mieć szansę tam wejść. I co? Nie dają nikogo ze starych gwiazd UFC, które przynoszą zyski, bo są popularni, tylko dają mu nudnego Struve`a, który dwa razy przegrał i raz wygrał bardzo nieprzekonująco, chcą się pozbyć Struve`a, a stare gwiazdy Mir, Nogueira, Nelson, Hunt krzyżują głównie między sobą.

 4. Szykuje się mega nieciekawe starcie, war Stefan, ale coś czuję, że Jared to ugra w jakiś mało widowiskowy sposób :/

 5. I taki oto Stefan jest najtrudniejszym rywalem w karierze Jareda, mam nadzieję, że okaże się on rywalem nie do przejścia.

  99% cohones za Stefanem!

 6. I taki oto Stefan jest najtrudniejszym rywalem w karierze Jareda, mam nadzieję, że okaże się on rywalem nie do przejścia.

  99% cohones za Stefanem!

  Najtrudniejszym był Oleinik

 7. Ja to widzę tak- Pierwszy drewniany (topola Struve), drugi zaspany (zapaśnik Roshot)- mega "pasjonująca" walka i to pewnie na karcie głównej.

 8. Ja to widzę tak- Pierwszy drewniany (topola Struve), drugi zaspany (zapaśnik Roshot)- mega "pasjonująca" walka i to pewnie na karcie głównej.

  Gdzie te czasy ,gdzie Struve dawał dobre walki?

 9. Gdzie te czasy ,gdzie Struve dawał dobre walki?

  Ostatnia z Nogiem, gdzie było widać duży postęp w trzymaniu dystansu.

  Całym sercem ze Stefanem!

 10. No i fajnie, liczę na Stefana, ale może nie na głównej, bo dla Stefka obejrze, ale oglądanie Rosholta w oktagonie interesuje mnie mniej niż main event ufc 191.

  Widać, że UFC sprytnie zaplanowało to starcie. Rosholtowi trzeba było dać kogoś z TOP15, by mógł facet w końcu mieć szansę tam wejść. I co? Nie dają nikogo ze starych gwiazd UFC, które przynoszą zyski, bo są popularni, tylko dają mu nudnego Struve`a, który dwa razy przegrał i raz wygrał bardzo nieprzekonująco, chcą się pozbyć Struve`a, a stare gwiazdy Mir, Nogueira, Nelson, Hunt krzyżują głównie między sobą.

  Czy ja wiem?

  Każdy ma szanse wejśc do topu, przykład np Duffee ostatnio, ale fajnie, że najpierw trzeba pokonać kogoś typu Stefan czy Nelson żeby walczyć ze starymi gwiazdami, bo po co od razu rzucać kogoś na top jak nie zasłużył, bo nawet to ciekawe nie będzie i się nie sprzeda. Przejdzie drabinke jak każdy inny, wtedy tak. Trzeba udowodnić najpierw, że ma się podstawy by rywalizować z topem. Właśnie dlatego lubię UFC, najlepsi walczą z najlepszymi, a nie jak w boksie.

 11. Ostatnia z Nogiem, gdzie było widać duży postęp w trzymaniu dystansu.

  Całym sercem ze Stefanem!

  Duży postęp?Ciosy Noga były pozbawione mocy ,a oglądając walkę z Nelsonem widać ,że nawet tam wyglądał lepiej niż ze Stefanem

  Walka z Nogiem lekko dobra

 12. A potrafisz czytac zdanie do konca? Szkola zaraz sie zaczyna, poucz sie.

  W wakacje kurwa?Z resztą postęp w trzymaniu dystansu ,a przy tak wolnym Nogu i bez siły ciosu żadnej to biedny postęp

 13. W wakacje kurwa?

  Jeszcze. Teraz to już takie wakacje jak święta w lany poniedziałek, nie pochlejesz specjalnie, zmokniesz, a we wtorek do roboty.

  Mam nadzieje, że Struve coś z siebie jeszcze wykrzesa, bo ostatnio życie go nie rozpieszcza. Gość na 33 walk miał tylko 2 decyzje, a nazywają go nudnym:( Zawsze za Stefanem.

 14. Jeszcze. Teraz to już takie wakacje jak święta w lany poniedziałek, nie pochlejesz specjalnie, zmokniesz, a we wtorek do roboty.

  Mam nadzieje, że Struve coś z siebie jeszcze wykrzesa, bo ostatnio życie go nie rozpieszcza. Gość na 33 walk miał tylko 2 decyzje, a nazywają go nudnym:( Zawsze za Stefanem.

  Zamknij mordę wąski!

 15. A co do Rosholta, to wiadomo co z jego pogromcą Oleinikiem? Po zwycięstwie nad Jaredem już nie walczył.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.