Jeden z najwyższych zawodników w historii MMA, który osiągnął wiele sukcesów na międzynarodowej scenie tego sportu, ogłosił przejście na sportową emeryturę. Mierzący 213 centymetrów Stefan Struve postanowił zawiesić rękawice na kołku i zakończyć swoją przygodę z MMA. W swoich mediach społecznościowych zawodnik poinformował, że powodem są problemy zdrowotne, z którymi zmagał się w ostatnim czasie.

Co tam u was? Mam dla was ogłoszenie. Jest trochę zbyt długie więc musiałem improwizować, możecie przeczytać je w załączeniu. Zdecydowałem się na przejście na sportową emeryturę. Dziękuję wam za wsparcie.

Struve (29-13 MMA) w ostatnich 6 walkach osiągnął bilans 5-1. W tym czasie aż 3 razy przegrywał przez KO/TKO. W swojej karierze Holender mierzył się z m.in. Alistairem Overeemem, Marcinem Tyburą, Danielem Omielańczukiem, Stipe Miociciem, Mark Hunt, Alexander Volkov czy Benem Rothwellem. 26 z 29 wygranych zdobywał kończąc swoich rywali przed czasem. W UFC występował od lutego 2009 roku. Od tamtej pory udało mu się osiągnąć bilans 13-11.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.