Sean Strickland

Mistrz wagi średniej UFC, Sean Strickland, przybliżył swój proces myślenia podczas słownej potyczki z Dricusem Du Plessisem w trakcie konferencji prasowej. Zdradził też, że w trakcie bójki na publiczności gali UFC 296 chciał… odgryźć Du Plessisowi ucho.

W trakcie konferencji prasowej z bohaterami pierwszych kilku gal 2024 roku, odbywającej się na parę dni przed UFC 296, pomiędzy Stricklandem a Du Plessisem wybuchł spory konflikt. Choć na początku panowie komplementowali jeszcze swoje umiejętności, Strickland zarzucił rywalowi sypianie ze swoim trenerem, na co ten odpowiedział, że w oktagonie zleje go gorzej niż ojciec w dzieciństwie.

Tego było za wiele dla mistrza dywizji Seana Stricklanda, który zagotował się i – jak sam powiedział w odcinku podcastu This Past Weekend – był gotów zabić Dricusa Du Plessisa na miejscu:

Są pewne rzeczy, o których się nie wspomina. Nie mówi się o czyjejś żonie, czyichś dzieciach albo o traumatycznym dzieciństwie. Tej linii się nie przekracza. Kiedy on ją przekroczył, […] próbowałem to, k***a, zignorować. Gotowałem się.

Kiedy Dricus wychodzi i żartuje o tym g***ie, gościu, nie masz pojęcia. Ja cię, k***a, zabiję, nie masz pojęcia. Myślę, że dochodzi tutaj sprawa, że jeśli byłeś maltretowany za dzieciaka, to jako dorosły myślisz sobie: „Nigdy więcej”. Zabiję cię, k***a.

Tak wzbierający gniew skłonił Stricklanda do wszczęcia bójki na publiczności gali UFC 296. Mistrz zaatakował Du Plessisa, zadał kilka ciosów, po czym interweniowała ochrona i wyprowadziła go z hali. Strickland miał jednak jeszcze jedną, nietypową broń w swoim arsenale:

Tak bardzo się cieszę, że kamery tego nie uchwyciły z dobrego kąta – ugryzłem go! Nie żartuję. Jak się we mnie wbił – pamiętam ten moment – jak próbował mnie obalić, możecie zobaczyć, że ruszam swoją głową w jego stronę – zacząłem wtedy myśleć: „Jak mogę zranić tego gościa? Pozbawię go części ciała, odgryzę jego p*******ne ucho”.

Pamiętam, że pomyślałem też: „Sean, nie możesz tego zrobić, z tego będzie afera. Jeśli to zrobisz, aresztują cię”.

Bójka zakończyła się bez interwencji policji, a odpowiedzialność za całe zdarzenie wziął na siebie prezes UFC, Dana White, który sam usadowił dwóch skłóconych fighterów obok siebie na widowni. Sean Strickland i Dricus Du Plessis będą mieli okazję do wyjaśnienia swoich spraw w oktagonie, już 20 stycznia na gali UFC 297 w Toronto.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Hellah
Hellah

PRIDE FC
Lightweight

6,348 komentarzy 20,786 polubień

Są pewne rzeczy, o których się nie wspomina. Nie mówi się o czyjejś żonie

:beczka:

Odpowiedz 11 polubień

Avatar of Dijaz
Dijaz

Bellator
Featherweight

4,017 komentarzy 8,620 polubień

Nagle jaki kurwa wrażliwy się zrobil :o o: Lubię go, ale tym razem oberwał własną bronią i słusznie. #teamdricus

Odpowiedz 13 polubień

Avatar of adamsik
adamsik

Jungle Fight
Featherweight

252 komentarzy 1,041 polubień

Nie mówi się o żonie, dzieciach i traumatycznym dzieciństwie. O mamie nie wspomniał, znaczy jest dobrze i tak trzeba robić. A na tę mamuśkę akurat chyba nie trzeba nikogo namawiać?!

Odpowiedz polub

Avatar of adamsik
adamsik

Jungle Fight
Featherweight

252 komentarzy 1,041 polubień

Nie mówi się o żonie, dzieciach i traumatycznym dzieciństwie. O mamie nie wspomniał, znaczy jest dobrze i tak trzeba robić. A na tę mamuśkę akurat chyba nie trzeba nikogo namawiać?!

Znaczy o Wiki myślałem ofc

Odpowiedz polub

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Light Heavyweight

16,550 komentarzy 36,798 polubień

Jak lubiłem Seana to tutaj pizdowate zachowanie

sam na Omamaleja i Garry'ego pierdolił w temacie żon

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

12,361 komentarzy 28,726 polubień
Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Middleweight

11,645 komentarzy 46,581 polubień
Avatar of Snoozeman
Snoozeman

Shark Fights
Lightweight

1,187 komentarzy 2,943 polubień


:juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh:

Odpowiedz 8 polubień

Avatar of warzywko
warzywko

Brutaal
Welterweight

534 komentarzy 1,778 polubień

Nie mówi się o czyjejś żonie

jebany hipokryta.

Dobrze ze sie nie poplakal. A nie, czekaj :muttley:

Odpowiedz polub