O'Malley

Tim Welch wolałby, aby jego podopieczny, Sean O’Malley, zamiast szybko nokautować swojego rywala, Marlona „Chito” Verę, zdominował go na dystansie pięciu rund i zamknął usta niedowiarkom.

W głównej walce wieczoru jutrzejszej UFC 299 mistrz dywizji koguciej Sean O’Malley stanie do swojej pierwszej obrony pasa przeciw Marlonowi „Chito” Verze, chcąc zrewanżować się za jedyną porażkę w dotychczasowej karierze. Trener O’Malleya, Tim Welch, uważa, że lepszym sposobem na to jest nie tyle znokautowanie „Chito”, a całkowite rozbicie go przez pięć rund:

Cóż, jeśli go znokautuje, spoko. Ale bardziej satysfakcjonujące byłoby przewalczenie pięciu rund i całkowite rozbicie go, złamanie jego ducha, obalenie i zlanie, złamanie go fizycznie przez pięć rund. Ludzie myślą [o Seanie]: „O mój Boże, on szybko się męczy, ma problem z cardio”. Słuchajcie, nigdy z nim nie walczyliście.

To on dyktuje tempo. Mówią: „Spójrzcie, jaki zmęczony był w walce z Petrem [Yanem]”. To dlatego, że ta walka była sprintem od samego początku, tempo było wysokie. Inaczej się walczy pod pięć rund. Więc satysfakcjonujące dla mnie byłoby, gdyby wyszedł na 25 minut i sprawił, że „Chito” będzie wyglądał jak słabiak, pobił go przez 25 minut i złamał – a wiem, że jest pod to przygotowany fizycznie.

Dla dobra spektaklu i tym większego triumfu swojego podopiecznego, trener Welch ma nadzieję, że „Chito” Vera wyjdzie do walki w dobrej formie i z agresywnym nastawieniem:

Mam nadzieję, że wyjdzie po zwycięstwo, wyjdzie, aby rozpi****lić Seana i zrobić z tego bójkę. A nie po prostu stać, powoli punktować i dać nudną walkę. Bo jeśli będzie się starał punktować cios za cios, OK, Sean może tak zawalczyć. Ma tak samo długi zasięg, jest szybszy, bardziej precyzyjny. Wygra przez decyzję po pięciu rundach.

Karta główna z pięcioma najważniejszymi pojedynkami gali UFC 299: O’Malley vs Vera 2 ruszy o godzinie 4:00 w nocy z soboty na niedzielę. Walki wieczoru możemy się spodziewać około godziny 6:00.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

o
olssson

Moderator

246 komentarzy 497 polubień

O'Malley

Tim Welch wolałby, aby jego podopieczny, Sean O'Malley, zamiast szybko nokautować swojego rywala, Marlona "Chito" Verę, zdominował go na dystansie pięciu rund i zamknął usta niedowiarkom.

W głównej walce wieczoru jutrzejszej UFC 299 mistrz dywizji koguciej Sean O'Malley stanie do swojej pierwszej obrony pasa przeciw Marlonowi "Chito" Verze, chcąc zrewanżować się za jedyną porażkę w dotychczasowej karierze. Trener O'Malleya, Tim Welch, uważa, że lepszym sposobem na to jest nie tyle znokautowanie "Chito", a całkowite rozbicie go przez pięć rund:

Cóż, jeśli go znokautuje, spoko. Ale bardziej satysfakcjonujące byłoby przewalczenie pięciu rund i całkowite rozbicie go, złamanie jego ducha, obalenie i zlanie, złamanie go fizycznie przez pięć rund. Ludzie myślą [o Seanie]: "O mój Boże, on szybko się męczy, ma problem z cardio". Słuchajcie, nigdy z nim nie walczyliście.
To on dyktuje tempo. Mówią: "Spójrzcie, jaki zmęczony był w walce z Petrem [Yanem]". To dlatego, że ta walka była sprintem od samego początku, tempo było wysokie. Inaczej się walczy pod pięć rund. Więc satysfakcjonujące dla mnie byłoby, gdyby wyszedł na 25 minut i sprawił, że "Chito" będzie wyglądał jak słabiak, pobił go przez 25 minut i złamał - a wiem, że jest pod to przygotowany fizycznie.

Dla dobra spektaklu i tym większego triumfu swojego podopiecznego, trener Welch ma nadzieję, że "Chito" Vera wyjdzie do walki w dobrej formie i z agresywnym nastawieniem:

Mam nadzieję, że wyjdzie po zwycięstwo, wyjdzie, aby rozpi****lić Seana i zrobić z tego bójkę. A nie po prostu stać, powoli punktować i dać nudną walkę. Bo jeśli będzie się starał punktować cios za cios, OK, Sean może tak zawalczyć. Ma tak samo długi zasięg, jest szybszy, bardziej precyzyjny. Wygra przez decyzję po pięciu rundach.

Karta główna z pięcioma najważniejszymi pojedynkami gali UFC 299: O'Malley vs Vera 2 ruszy o godzinie 4:00 w nocy z soboty na niedzielę. Walki wieczoru możemy się spodziewać około godziny 6:00.

Odpowiedz polub

click to expand...