Zobaczcie spotkania twarzą w twarz bohaterów gali UFC on ESPN 5, na której wystąpią m.in. Salim Touahri, Mickey Gall, Clay Guida, Jim Miller, Robbie Lawler czy Colby Covington.

20 KOMENTARZE

 1. O kurwa Salim wyłapie po cipie okrutnie. Gość zesrany aż czuć tutaj. Robbie ucisz ten ryj błagamy Cie tutaj wszyscy ale mam nieodparte wrażenie , że będzie nuda zapaśnicza.

 2. Gall placeusz przy Salimie wygladał jak mistrz w obronie pasa z debiutantem. Oby to byly pozory bo inaczej Salimowi zostaną wspomnienia i FEN

 3. Osiągnięcia Sajewskiego raczej Salim nie przebije #pdk, ale wyglądał na pogodzonego już z wylotem z UFC i przyzwyczajał się w myślach, że niedługo będzie morda Jóźwiaka obok niego, a nie Shelby'ego.

 4. Osiągnięcia Sajewskiego raczej Salim nie przebije #pdk, ale wyglądał na pogodzonego już z wylotem z UFC i przyzwyczajał się w myślach, że niedługo będzie morda Jóźwiaka obok niego, a nie Shelby'ego.

  Znamy swoje miejsce w szeregu, ale nasze starcia powodują olbrzymią dawkę emocji i wielkie grzmoty w klatce. Salima chętnie zobaczymy w FENie, ale na galę we Wrocławiu się nie załapie, bo jest ona obsadzona takimi gwiazdami jak Andrzej Grzebyk, czy Marcin Zontek.

 5. Znamy swoje miejsce w szeregu, ale nasze starcia powodują olbrzymią dawkę emocji i wielkie grzmoty w klatce. Salima chętnie zobaczymy w FENie, ale na galę we Wrocławiu się nie załapie, bo jest ona obsadzona takimi gwiazdami jak Andrzej Grzebyk, czy Marcin Zontek.

  Wtrąć jeszcze ze 3 razy przymiotnik "niesamowity" i będzie legit 100%

 6. Touahri obsrany aż ściskał zwieracz bo by się ulało. A ten nokeczukwu to z jakiejś kurwa innej rasy człowieczej co za małpiszon i to w LHW. Jim Miller jak nie Jim Miller, w ogóle nie podobny.

  Edit: faktycznie Colby easy, se podśmiechujki na lajcie urządzał.

 7. kurła Lawler wygląda tak że chyba zmienię typ w typerze typerze zmienię typ typa wytypuje  typu tapu tup tap tup

 8. Pamiętam że tam Charles dużo lajków zebrał :crazy:

  Charli to legenda tego forum i lubilem czytac jego posty. Zawsze mial jebaniutki dobre riposty. Jak to czytasz to pozdro mordeczko!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.