Ryan Bader zgadza się ze słowami prezydenta organizacji Bellator MMA, Scotta Cokera. Ten nie tak dawno stwierdził, że Amerykanin jest najlepszym zawodnikiem kategorii ciężkiej w MMA. Bader w wywiadzie dla MMAFighting.com wyznał, że również czuje się jako numer jeden królewskiej dywizji bez podziału na organizacje.

Wierzę w to, że jestem najlepszy. Jeśli w to nie wierzysz to nie powinieneś być w tym sporcie. Ja naprawdę tak uważam. W kategorii ciężkiej mogę walczyć najlepiej. W tej dywizji czuję się najbardziej sprawny, jestem szybki, mam dobre cardio, no i mam siłę ciosu. Muszę udowadniać swoimi walkami moje umiejętności.

Zapytany o Stipe Miocicia Bader wspomniał o wspólnych treningach z mistrzem UFC.

Znam Stipe, trenowałem z nim przez jakiś czas. To dobry gość, ale czuję, że jest dla mnie dobrym zestawieniem. Pasowałaby mi walka z każdym z czołówki. W UFC o pas mistrzowski walczą goście, którzy ważą podobnie, nie ścinają do limitu kategorii ciężkiej z 290 funtów. Dlatego myślę, że takie walki byłyby dla mnie dobre.

Zamierzam kontynuować to co robię. Wygrywać walki i nadal będę mistrzem. Jestem szczęśliwy w Bellatorze, ale zdarza mi się myśleć o opinii publicznej. Fani mówią, że najlepsi goście są w innej organizacji, ale nie jest to takie proste.

Bader w kolejnej walce zmierzy się z innym weteranem UFC, Cheickiem Kongo. Pojedynek odbędzie się 7 września na Bellator 226.

25 KOMENTARZE

 1. :DC:

  :damjan:

  [SPOILER]:DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC:

 2. A kogo chłopie ubiłeś w tej swojej karierze. Starego Fedora?

  Jones robi Badera, Stipe tez.

  Dana to akurat może by chciał takiej gali w której jego championi leja chłopów od Cookera :jjsmile:

 3. Według mnie Bader wygrywa z każdym w UFC aktualnie.

  Dwa razy większy łubutumbu go rozpierdala jak chce, stipe też. Koleś nie jest naturalnym ciężkim tylko  205 który nie zbija wagi

 4. Dwa razy większy łubutumbu go rozpierdala jak chce, stipe też. Koleś nie jest naturalnym ciężkim tylko  205 który nie zbija wagi

  Świetnie. Ryan niszczy każdego mówie Ci.

 5. Świetnie. Ryan niszczy każdego mówie Ci.

  Jons już pokazał jak średni jest Bader gwałcąc go niemiłosiernie.

  Bawił sie z nim jak kot z myszą a potem ubił  :jjsmile:

 6. Jons już pokazał jak średni jest Bader gwałcąc go niemiłosiernie.

  Bawił sie z nim jak kot z myszą a potem ubił  :jjsmile:

  xD

 7. Bader już swoje pokazał w UFC ale co ma powiedzieć? Że dostał by tam bęcki, a w Bellatorze jest mistrzem?

  Wystarczy przypomnieć sobie jego walki w UFC, już nie mówię nawet o JJ czy Rumblu ale pokonał go Texeira, a nawet stary Ortiz

 8. Jeśli Ryan po wygranej z Kongo chciałby wrócić do UFC jako ciężki to chętnie zobaczyłbym powtórkę z momentu, kiedy ostatnio płakał o title shota.

  Jego ostatnim sprawdzianem, przez który nigdy nie dostał walki o tytuł był Rumble, który w przyszłym roku również zawita w kategorii królewskiej. Może mały rematch i szybki powrót do Bellatora?

  :beczka:

 9. Wiadomo, ze pierdoli glupoty ale jakby nie patrzec to gosc nadal jest w top 10 i to obu kategorii wagowych wiec wolalbym zeby byl w ufc a nie w bellatorze.

 10. Jeśli Ryan po wygranej z Kongo chciałby wrócić do UFC jako ciężki to chętnie zobaczyłbym powtórkę z momentu, kiedy ostatnio płakał o title shota.

  Jego ostatnim sprawdzianem, przez który nigdy nie dostał walki o tytuł był Rumble, który w przyszłym roku również zawita w kategorii królewskiej. Może mały rematch i szybki powrót do Bellatora?

  :beczka:

  Kurde akurat Bader dla Johnsona to nie było by chyba najlepsze zestawienie w ciężkiej. Prawdopodobnie jakby Bader utrzymał się jakimś cudem na nogach przez 1,5 rudny to Rumble sam zejdzie na zawał. :fjedzia:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.