Prezydent organizacji Bellator MMA, Scott Coker postanowił wykorzystać szum medialny spowodowany świetną galą UFC 241 i ogłosić kto według niego jest najlepszym zawodnikiem wagi ciężkiej na świecie.

Według Cokera, jest nim …mistrz wagi półciężkiej i ciężkiej Bellatora MMA Ryan Bader:

Ryan Bader jest najlepszym zawodnikiem wagi ciężkiej na świecie

Wpis prezydenta Bellatora MMA jest oczywiście odpowiedzią na słowa Jona Jonesa w których komplementował wygraną walkę i karierę Stipe Miocica przy okazji wbijając szpileczkę odwiecznemu wrogowi, Cormierowi:

Stipe to najlepszy zawodnik kategorii ciężkiej w historii tego sportu. Nie mam nic więcej do dodania.

Ryan Bader (MMA 27-5 MMA, 5-0 BMMA) w przeszłości walczył dla UFC ale poza wygraniem turnieju TUFa, nigdy nie sięgnął po najwyższe laury. Świetne serię wygranych walk przerywane były porażkami z czołowymi zawodnikami jak Jon Jones czy „Rumble” Johnson. W 2017 roku po przejściu do Bellatora MMA szybko zdobył pas mistrza tej organizacji pokonując przez niejednogłośna decyzję, innego weterana UFC Phila Davisa.

W 2018 roku wziął udział w turnieju wagi ciężkiej pokonując po kolei „King Mo”oraz Matta Mitrione. W finale Grand Prix błyskawicznie znokautował legendarnego Fedora Emelianenko zostając nowym mistrzem wagi ciężkiej oraz pierwszym podwójnym mistrzem Bellatora MMA.

Do pierwszej obrony tytuły mistrza wagi ciężkiej Ryana Badera dojdzie 7 września na gali Bellator 226 w walce z Cheickem Kongo. 

26 KOMENTARZE

 1. ale to musi byc ciezka praca taki Coker i inne Lewandowskie. Starac sie przekonac ludzi w cos w co sie samemu nie wierzy.

 2. Uwielbiam Coker ale trochę odpłynął z marketingiem tym razem 🙂

  To chyba pierwsze efekty współpracy z Kawulskimi. :razz:utinlaugh:

 3. Karol Bedorf jest najlepszym zawodnikiem wagi ciężkiej na świecie

  Nie zgadzam się. Najlepszy był Zielony Skurwiel, bardzo bardzo niedoceniany.

 4. Panowie z MMAROCKS po co piszecie takie bezznaczenia NEWSY. Dla prawdziwych kibiców MMA w tym momencie najważniejsze są wiadomości o jubileszowej REKORDOWEJ gali numer 50. Mamy 25 dni do gali i 8 TBA w tym nie ma przeciwnika w walce wieczoru o pas mistrz królewskiej kategorii. Proszę nie marnować energi i czasu na inne wiadomości tylko czym prędzej dowiaduwać się u trójscy świętej ML, MK i Wojskowy kto będzie walczył albo może będzie INTERGALAKTYCZNY NEWS na temat ODWOŁANIA GALI.

  ps. Dlaczego nie zrobicie jakiegoś newsa na temat Gamera i już nie chodzi mi o temat tabu na Rocks czyli kontraktów tylko o jego przygotowaniach do tych zawodów w USA. Zainteresowaliście się nagle boksem a temat Gamera umarł.

 5. Nie zgadzam się. Najlepszy był Zielony Skurwiel, bardzo bardzo niedoceniany.

  Fuck, rzeczywiście nie ma na to usprawiedliwienia. Pamiętna dyskwalifikacja w walce z Lahey'em jednak przyćmiła chyba jego postrzeganie przez opinię publiczną.

 6. Żeby być najlepszy, Bader musi wejść na rekordowe zastępstwo z Friesem, rekordowo znokautować go w 1.2646 sekundy atomowym lewym prostym unifikując pasy wagi ciężkiej Bellatora i KSW a w pierwszej obronie przez 25 minut kopać się z koniem Bedorfem

 7. Fuck, rzeczywiście nie ma na to usprawiedliwienia. Pamiętna dyskwalifikacja w walce z Lahey'em jednak przyćmiła chyba jego postrzeganie przez opinię publiczną.

  Niesłusznie został zdyskwalifikowany, to Cheesburgerowy Latino Lover wraz z jebanym chlorem oszukiwali, bo wzięli z sobą przedmiot.

 8. Fuck, rzeczywiście nie ma na to usprawiedliwienia. Pamiętna dyskwalifikacja w walce z Lahey'em jednak przyćmiła chyba jego postrzeganie przez opinię publiczną.

  Nie od dziś wiadomo, że zapasy to najlepsza baza pod MMA.

  Niesłusznie został zdyskwalifikowany, to Cheesburgerowy Latino Lover wraz z jebanym chlorem oszukiwali, bo wzięli z sobą przedmiot.

  Na szczęście narożnik Zielonego Skurwiela dojechał potem sędziego, więc chociaż tyle na osłodę zostało. Aczkolwiek Cheesburgerowego Latino Lovera to Ty szanuj, to też dobry zawodnik, w końcu to on strzepnął czipsa z klapy Cyrusowi.

 9. Na szczęście narożnik Zielonego Skurwiela dojechał potem sędziego, więc chociaż tyle na osłodę zostało. Aczkolwiek Cheesburgerowego Latino Lovera to Ty szanuj, to też dobry zawodnik, w końcu to on strzepnął czipsa z klapy Cyrusowi.

  Bo ściągnięcie spodni daje mu +10 do siły i odwagi, jako jedyny z całego parkingu odkrył tę magiczną sztuczkę.

 10. dowiaduwać się u trójscy świętej ML, MK i Wojskowy kto będzie walczył.

  :beczka: Przecież to chodzi o element niespodzianki. Takie birthday suprise, przeciwnicy będą wyskakiwali z tortów.:beczka:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.