Ryan Bader był jednym z większych transferów pomiędzy organizacjami UFC a Bellator MMA. Po dwóch wygranych z rzędu Amerykanin zdecydował się nie kontynuować swojej kariery w oktagonie i przenieść swoje talenty do klatki organizacji prowadzonej przez Scotta Cokera. Aktualny mistrz kategorii półciężkiej Bellator MMA w wywiadzie dla MMAjunkie.com ocenił stan dywizji do 93 kilogramów UFC, w której niegdyś występował.

Czuję, że ta dywizja nie jest głęboka. Jest kilku gości, którzy kręcą się wokół walki o pas. Nie ma tam zbyt wiele możliwości. W Bellator MMA jest podobonie, ale nie myślę o tym zbyt często. Wykonujemy naprawdę dobrą robotę, sprowadzamy utalentowanych gości, a na to trzeba czasu.

Wszyscy zaczynają dostrzegać jak dobrze jesteśmy tutaj traktowani. Mamy turnieje, widzieliśmy jak Darrion Caldwell zawalczył w Japonii. To fajne opcje dla zawodników.

Na Bellator 214 Bader zmierzy się z legendą MMA, Fedorem Emelianenko. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii ciężkiej organizacji. Tym samym Bader będzie miał szansę nie tylko na pokonanie jednej z największych gwiazd w historii sportu, a również na zostanie podwójnym mistrzem Bellator MMA. Walka odbędzie się 26 stycznia.

9 KOMENTARZE

  1. Spierdoliłes Panie Bader do Geriatora a teraz opowiadasz jaki kiepski poziom w UFC. Taki Reyes, czy Rakic mogliby odłączyć Ci prąd zanim byś poszedł po nogi.

    P. S Wiem że masz konto na Cohones i czytasz.

  2. Odejście do Bellatora było naprawdę rozsądne ze strony Ryana. On poprostu już wtedy czuł, że pewien gentleman z Cieszyna wjeżdża na konkretny streak i prędzej czy później mocno obije mu czerep.

    Ja szanuję taki pragmatyzm. 😎

  3. Prawda jest taka, że przy obecnej chujni w lhw Bader prędzej czy później walczyłby o pas. Jak dla mnie to tylko DC, Jones i Gus poza jego zasięgiem, resztę powinien pokonać.

  4. Prawda jest taka, że przy obecnej chujni w lhw Bader prędzej czy później walczyłby o pas. Jak dla mnie to tylko DC, Jones i Gus poza jego zasięgiem, resztę powinien pokonać.

    Eee, chyba więcej gości znalazloby na niego sposób… Tak myślę. Nie przekonamy się raczej.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.