Wielki powrót do ringu Mike’a Tysona na pojedynek z inną legendą boksu, Royem Jonesem Jr., będzie transmitowany na Polsat Sport. Jak poinformował na swoim profilu na Twitterze specjalista od boksu, Andrzej Kostyra, polscy fani będą mogli oglądać na żywo walkę Tysona i Jonesa Jr.

Transmisja odbędzie się na kanale Polsat Sport. Studio przed walką rozpocznie się o godzinie 3:00 w nocy z soboty na niedzielę.

Pojedynek Tysona z Jonesem Jr. odbędzie się 28 listopada w Los Angeles. Fani będą mogli także oglądać ich walkę na PPV oraz w platformie społecznościowej Triller. Obaj zawodnicy podczas walki będą nosić kaski. Dystans to 8 rund – jeśli pojedynek nie zakończy się wcześniej, ogłoszony zostanie remis. Tak na temat tego pojedynku wypowiedział się szef Komisji Sportowej w Kalifornii, Andy Foster.

Warto także wspomnieć, że walka obu legend sankcjonowana jest przez CSAC i obaj zawodnicy muszą przejść specjalne testy medyczne, aby otrzymać licencję. Nowym aspektem jest także to, że sędzia może przerwać i zastopować walkę, kiedy obaj wyjdą poza granicę starcia pokazowego. Zatem zawodnicy muszą nastawić się, że podczas pojedynku mogą pojawić się dodatkowe ostrzeżenia od arbitra, a sama potyczka zostanie mocno ograniczona.

Pozostałe walki na gali bokserskiej Tyson vs Roy Jones Jr.

Waga junior ciężka: Jake Paul (youtuber) – Nate Robinson, były gracz NBA

Waga półciężka: Badou Jack (22-3, 13 KO) vs Blake McKernan (13-0, 6 KO)

Waga junior ciężka: Viddal Riley (4-0, 2 KO) – Rashard Coulter (9-5 w MMA, 1-0 w boksie)

Zobacz także: Chael Sonnen o walce Tysona z Jonesem Jr.: „Mike na pewno będzie na dopingu”

Zobacz także: Mike Tyson w wyśmienitej formie przed walką z Royem Jonesem Jr.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.