Chael Sonnen jest przekonany, że Mike Tyson stosuje środki dopingujące przed walką z Royem Jonesem Jr. Legendarny bokser wróci do ringu, aby zmierzyć się z inną legendą boksu w walce. Walka odbędzie się 28 listopada w Los Angeles. Przed pojedynkiem obu panów, były pretendent do tytułu w kategorii średniej UFC wypowiedział się w swoim podcaście na temat Tysona i jego podejścia do tej walki.

Mike Tyson usiadł do rozmowy z Jeffem Novitzkym [pracownik USADA] i zaczął przyznawać się do oszukiwania na testach antydopingowych w rozmowie z gościem, który jest numerem jeden w testowaniu sportowców! Novitzky słuchał, nie miał z tym problemu, przecież nie był w pracy. To był świetny wywiad.

Chael opowiedział o tym jak Tyson oszukiwał stosując gumowe narzędzie wypełnione czystym moczem, aby oszukiwać test antydopingowy. Bokser stosował do testów m.in. mocz żony oraz swoich dzieci. Sonnen był pewny, że Tyson teraz też stosuje niedozwolone substancje.

To bardzo ciężkie żeby się wyczyścić i Tyson próbował się wyczyścić. Nie tylko Tyson stosował środki dopingujące, on nadal to robi, w tym momencie też stosuje doping. Wejdzie do walki z Royem Jonesem Jr. na środkach dopingujących.

Pojedynek Tysona z Jonesem Jr. odbędzie się 28 listopada w Los Angeles. Fani będą mogli oglądać ich walkę na PPV oraz w platformie społecznościowej Triller. Obaj zawodnicy podczas walki będą nosić kaski. Dystans to 8 rund – jeśli pojedynek nie zakończy się wcześniej, ogłoszony zostanie remis. Tak na temat tego pojedynku wypowiedział się szef Komisji Sportowej w Kalifornii, Andy Foster.

Zobacz także: Najnowsza zapowiedź walki Tysona i Jonesa Jr.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.